Pardodu “Makonoga” planotaju

 
Reitings 2
Reģ: 29.12.2017
Sveiki!
Pardodu Makonoga planotaju 2018.gadam. Gaishi roza mikstajos maksligas adas vakos. Izmers 18x23cm. Limited edition variants, vairs nekur nav noperkams
Cena 35 EUR
30.12.2017 12:33 |
 
Reitings 5
Reģ: 20.04.2009
Kristīna, lūdzu, ievietojiet šeit screenshotu no sarakstes, lai tiešām zinu, ka runājat taisnību un varu risināt tālāk šo sasāpējušos jautājumu. Liels Jums paldies!
30.12.2017 17:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ridziniece,atrakstīja,jā. Solìja atsùtìt,bet neatsūtīja. Par to ir runa!nu kā 2x var aizmirst?!
bet otri reizi neatbild? Te caur kreiso profilu runa, fb dzes komentus un liek misko uz klientiem...aizmirstot LV ir maza.
30.12.2017 17:15 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es vakar uzrakstīju,ka uzlìmes tā arī nav pievienotas. Otro reizi. Ko Jūs man atbildējāt?Neko. Vai tiešām divas reizes piemirsās? Jā,un sarakstē ir redzams,ka vakar ne vārdu par uzlīmēm neteicāt.
Un kāpēc nekomentējat atsauksmju dzēšanu?! Jeb internetā visam jābūt skaisti un pūkaini? Manuprāt,jāiemācās pieņemt kritiku. Nevis izdzēst komentāru un viss.
tadas meles izmaca vienkarsi, sizets bez tabu ar ekrans skrinsotiem, faktiem ka dzesti komenti, sudziva PTAC un kasjuans tads incigs raksts...:-D:-D:-D:-D
30.12.2017 17:14 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Ridziniece,atrakstīja,jā. Solìja atsùtìt,bet neatsūtīja. Par to ir runa!nu kā 2x var aizmirst?!
30.12.2017 17:14 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Mākoņoga
Un kas dzēš laukā negatīvās atsauksmes fb lapā? ;) Jūs tur pašas saprotat, ka ilgtermiņā tādi izgājieni slikti atsaucas? :)
30.12.2017 17:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
tas, ka Linda ne pārāk labi kārto lietas šad tad..tā tas diemžēl bija.
Man bija nepatīkams starpgadījums ar to, ka jautāju Lindai veikala darba laiku, viņa teica, ka līdz 21:00. OK. Aizeju pa dienu uz veikalu (ieskrienu uz 10 minūtēm, jo maz laika) - veikalam pārtraukums, nevaru gaidīt pusstundu, OK, dodos prom, atnākšu vakarā.
Atnāku vakarā (ap 20:30) - veikals ciet!!! jo galerijā Rīga svētdienās tik līdz 20:00 visi pārējie veikali, neskaitot Rimi un tāda tipa. DIVAS REIZES braucu pakaļ - un NEKĀ! Par šo uzrakstīju Lindai, viņa tāda, ka apmēram jā, pofig. darba laiks tāds. Kad teicu,ka viņa citādāk bija teikusi - viņa neko, darba laiks līdz 20:00. Normāla attieksme, Chiquita?
ups vel viena saizite....pie daudzajam citam...un ne jau tikai cosmo;-)
30.12.2017 17:12 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Paga,paga?! Kā labot? Par uzlīmēm?Jūs teicāt,ka atsūtīsiet. Tad vienojāmies,ka sūtu iekšu atpakaļ un Jūs otro pretī.Vakar saņēmu iekšiņu,bet uzlīmes nav. Es vakar uzrakstīju,ka uzlìmes tā arī nav pievienotas. Otro reizi. Ko Jūs man atbildējāt?Neko. Vai tiešām divas reizes piemirsās? Jā,un sarakstē ir redzams,ka vakar ne vārdu par uzlīmēm neteicāt.
Un kāpēc nekomentējat atsauksmju dzēšanu?! Jeb internetā visam jābūt skaisti un pūkaini? Manuprāt,jāiemācās pieņemt kritiku. Nevis izdzēst komentāru un viss.
30.12.2017 17:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Piekrītu,KAĶIM! Man arī ne atvainojas,nekā.
Uzrakstīju -kā tā,ka 2x aizmirst par uzlìmēm? Izlasīja un neko pat neatbildēja.
Okey! Es nezinu. Varbūt pirms gada bija tāpat. Vienkārši pirms gada es nepirku pati. Man vīrs uzdāvināja.
30.12.2017 14:2
:-O:-O bet te saka ka tev atrakstija, nemit vera ka daud zviet alsitas lidziags sudziabs, piebemu ka dama te tup un zin tevi...nu ka citadi?
30.12.2017 17:10 |
 
Reitings 84
Reģ: 22.11.2017
Oj, nevajag šito "klientam vienmēr taisnība". Parasti tiem lielajiem bļāvējiem nekad arī nav taisnība. Neuztver to personīgi, nerātnā, tas ne par tevi, bet tādiem eksemplāriem. Labi, šinī diskusijā - prece ar defektu, atsauksmju dzēšana - ir pamatota, bet kā tā.. Riebjās tas teiciens. :D es saprotu, ka tas ir domāts par to, ka 'klientam jāpaliek apmierinātam, bla bla bla' bet cilvēki pārāk palaižas, un ne tie gudrākie.
30.12.2017 17:09 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet tas gan nav smuki, ka netiek labotas pieļautās kļūdas komunikācijā ar klientu. Ka tiek dzēstas laukā negatīvās un pamatotās atsauksmes, ne nogludināta situācija ar atvainošanos gan vārdiskā, gan mantiskā formā.
njaa fb dzess ara negativo...tatad publiski atvainoties baidas. So ieliksu fb... un nav gan normali dzest ara komentarus... atstat tikai pozitivos....lets gajiens.;-)
30.12.2017 17:08 |
 
Reitings 5
Reģ: 20.04.2009
Labdien, dāmas! Man patiesi ir skumji šo lasīt. E-pastu un facebook sarakstes pārvalda mana administratore un viņa nāca pretim Kristīnei, piedāvājot, ka atsūtīsim otru iekšlapu varinatu, ja tas neatbilst viņas prasībām un patiesi piemirsa pielikt uzlīmes, bet uzreiz centās situāciju labot, nevis neatbildēja, vai ne, Kristīn? Sarakstēs tas viss skaidri ir redzams. Uzlīmītes darba rūķi piemirsa ielikt vēl dažām dāmām, taču mēs visu uzreiz reaģējam un protams, piedāvājam.
Limited vesrijas lielākais pluss ir tas, ka tam ir atveramie riņķi, kas ir populāri visā pasaulē, jo tas tā lietotājam nenēsāt līdzi visas lapaspuses, ir iespēja izņemts, pielikt - pārveidot pēc savas gaumes. Plānotājas lapas satilpst uz riņķiem, ja pat kāda vēlas tiešām nēsāt visu gadu līdzi. Man pašai ir daily un viss veras skaisti ciet un man ļoti patīk tas, ka varu nēsāt līdzi tikai tuvākos mēnešus.
Šogad vēlējos klientiem plānotājus sūtīt skaistākās transportēšanas kastēs, nevis klasiski brūnajās, bet viena daļa skaisto kastīšu tika sabojātas vedot uz Latviju un, lai klientiem nebūtu jāsaņem saplēstas kastes iegādājos citas, kuras bija pieejamas Rīgā (kurās sūtījām daļu).
Mēs tiešām cenšamies reaģēt uz visām ziņām, cenšamies visu atrisināt, izdabāt, ja kaut kas atgadījies, lai visi būtu apmierināti.
Novēlu Jums burvīgu Jauno gadu, lai izdodas piepildīt sapņus un atrast harmoniju ikdienā. Un - nekad neticiet visam, ko Jūs lasāt internetā pirms neesat pašas to pārbaudījušas ;).
p.s. sludinājuma autorei - droši vari atgriezt mums plānotāju, neviens nedusmosies un neko sliktu neteiks, tas ir pilnīgi normāli, ka tas nevar derēt pilnīgi visām dāmām! Ja izlemsiet to darīt, lūdzu, rakstiet uz [email protected]
Ar cieņu,
Linda
30.12.2017 17:02 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Man ar limited viss ok.. Tā grandiozā kaste, manuprāt, pat varēja nebūt, būtu tas viss pasākums letāk sanācis (cerams).. un ko lai es ar to tagad daru? :-D
Tā viss ļoti skaisti, man patīk, bet tads dikti miniatūrs tur viss, pats liels, bet lapas mazas, mazi laukumi un maziem burtiņiem viss rakstāms.. Es nenožēloju, bet tagad būtu izvēlējusies daily variantu vai mazo cietajos vākos, tas liekas proporcionālāks attiecībā uz paša izmēru un ierakstu apjomu. 7/10
30.12.2017 17:02 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Kāda vēl noziedzniece. (t)
Bet tas gan nav smuki, ka netiek labotas pieļautās kļūdas komunikācijā ar klientu. ;) Ka tiek dzēstas laukā negatīvās un pamatotās atsauksmes, ne nogludināta situācija ar atvainošanos gan vārdiskā, gan mantiskā formā. :)
.
Kur palicis pirmais un vienīgais bauslis, ka klientam vienmēr ir taisnība? :-O Jo viņam arī ir taisnība. 8)
30.12.2017 16:45 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Kādu noziedznieci? :-O vari iekopēt,kur ir tāds teksts?
Kādam paveicās,kādam -nepaveicās. Nu neko! Ir mācība,kuru likt aiz auss un izdarīt secinājumus.
30.12.2017 16:20 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Esmu pārliecināta joprojām par Lindu, ka ir noticis misēklis un ka tas nav konstanti, žēl tik ka uzreiz tie pataisita par noziedznieci.

Jā misēklis...netīšām uzspiedās dzēst uz atsauksmem kas nav tik glaimojošas :D manuprāt tādi gājieni izsaka visu :)
30.12.2017 16:18 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Nu gan te var redzēt, ka cilvēki nemāk lasīt komentārus. Parasajiem limitētajiem plānotājiem ar nedēļu izkārtojumu viss ļoti smuki salien. Kristīne taču rakstīja, ka tam plānotājam, kur katrai dienai sava atvērums ir - tie nesalien. Veidi tiem plānotājiem dažādi, acīmredzot notika laža tikai ar dienas atvērumiem, jo ļoti daudz lapas.
Man pašai pozitīvas atsauksmes par plànotāju, tas ir normāli, ka kādam pattīk un kādam ne. Par atsauksmēs gan piekrītu, ka nesmuki, ja tās dzēš ārā.
30.12.2017 16:09 |
 
10 gadi
Reitings 2246
Reģ: 27.02.2011
Man arī uzdāvināja mākoņogu, parastajos vākos. Man ļoti patīk, es atpārdevu paziņai pa zemāku cenu, JO man nav ko plānot, esmu bērnu kopšanas atvaļinājumā, žēl bija, nākamgad jau noderēs. Esmu pārliecināta joprojām par Lindu, ka ir noticis misēklis un ka tas nav konstanti, žēl tik ka uzreiz tie pataisita par noziedznieci.
30.12.2017 15:58 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Mincis
Un Tev viss salien, bet kam te vāki par mazu.(t) Tev laikam paveicās, ka nepagadījās ražošanas brāķis, vai?
30.12.2017 15:57 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
nerātnā, man ir limited bordo krāsā. Pašai ļoti patīk. Nemaz nepirku ar domu, ka tas būtu somiņā līdzi nēsājamais plānotājs, bet gan kārtīgs darba plānotājs, kurā varu rakstīt ikdienas sīkumus (man ir ļoti svarīgi visu pierakstīt - dienu sāku ar darāmo lietu saraksta veidošanu). Tam viņš ir perfekti atbilstošs :) Patīk, ka mēnešus var izņemt - gada sākumā noteikti mēnešus no augusta līdz decembrim ņemšu ārā.
30.12.2017 15:52 |
 
Reitings 428
Reģ: 05.02.2015
Vienīgais manas Mākoņogas trūkums ir grāmatzīmes vai kaut kā tamlīdzīga neesamība. Bet to es atrisināju ar ofisā izmantojamiem indeksiņiem. Viss pārējais man patīk.
30.12.2017 15:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits