Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

gribas paceļot pa dzimteni

 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Kuras pilsētas Latvijā jūsuprāt ir visbagātākās, kur var vairāk redzēt un gūt labas emocijas, īpaši tagad aukstajā laikā? Uz teiksim trīs dienām. :-)
28.12.2017 22:57 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
No skolas ekskursijaam nez kaapeec kaa viena no skaistaakajaam pilseetaam atminjaa palikusi Talsi. Taada maza, kalnaina pilseetinja, kur vietaam maajai vienaa pi\see viens staavs, bet otraaa - triis.
http://www.celotajs.lv/en/geo/map?2
Shajaa kartee var atrast vietu, kas interesee un tur, attieciigi, samekleet tuurisma informaaciju, kas pashai ir interesanta.
Daudzaam pilseetaam ir arii labas tuurismamaajaslapas.
http://www.talsitourism.lv/
http://www.talsitourism.lv/lv/kurp-doties/
28.12.2017 23:27 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Kuldīga (l)
28.12.2017 23:30 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Kuldīga. Lai gan personīgi man šādā laikā, kāds šobrīd, nekur neliekas baigi skaisti. Viss tāds vientuļš, pelēks.
29.12.2017 07:24 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Kuldīgā šādā laikà nav ko darīt.
Izvēlētos Ventspili/Liepāju. :-)
29.12.2017 09:47 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
šādā laikā izvēlētos vai nu kādu lielo pilsētu - Liepāja, Ventspils vai tml, kur ir, ko darīt un izvēlēties, kur pasēdēt un paēst, vai, piemēram, Cēsis - izstaigāt parkus, pili ar lukturīšiem, vai aiziet uz koncertzāli uz kādu koncertu/kino/pasākumu, un pēc tam kaur kur forši pasēdēt un pavakariņot, vai vienkārši pačillot ar karstvīnu, piemēram, Mala mākslas telpā.
29.12.2017 10:19 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Es šādā laikā izbraucienu apvienotu ar izrādi kādā reģionālajā teātrī - piemēram, Liepājas teātrī, pēc tam tad nākamajā dienā pastaigātu pa pilsētu. :)
29.12.2017 11:24 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
kā reiz arī iesaku Liepāju - tieši ar vīru bijām nogalē. Apvienojām teātra izrādi, restorāna apmeklējumu un pastaigu pa pilsētu. Liepāja man vienmēr patikusi. :) Arī Kuldīga, Valmiera un tagad, kopš vasaras, arī Daugavpils ( nebiju vispār bijusi, bet gribas atgriezties!)
29.12.2017 11:31 |
 
Reitings 96
Reģ: 14.11.2017
Vieniga pilseta uz kuru dodos ziema ir Jurmala. Kaut ka patik pie juras atrasties ari ja nav vairs silts. Patik tas, ka ir gan jura, gan ari mezss tur pat blakus.
29.12.2017 11:57 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Daugavpilī tagad ir veselas 3 escape room, par krietni draudzīgākām cenām nekā galvaspilsētā, arī bezmaksas slidotava pilsētas laukumā, krāšņi izrotāts centrs, kur tirgo arī karstvīnu, kafiju, tēju utt. Blakus pilsētas laukumam ir vesela virkne mazu kafejnīciņu, kur arī var sasildīties un nobaudīt ko garšīgu. Turpat blakus ir arī pilsētas TIC, kurā var griezties pēc vairāk info. Izcils skats uz irotāto pilsētu paveras no restorāna "Plaza" viesnīcas "Latgola" pēdējā stāvā.
.
Rēzeknes apskati var apvienot ar koncertzāles GORS apmeklējumu, tur ir arī jauka kafejnīca. Cik krāšņi tagad svētkos ir izrotāta pilsēta, uzzināšu tikai rīt. :-D Un pēc tam var nobaudīt Latgalē garšīgāko kebabu "Ausmeņa".
.
Cēsis vienmēr ir skaistas, gan pati vecpilsēta, gan pils ar ļoti jauku suvenīru veikaliņu un jaukiem darbiniekiem, vienīgi nevienu kafejnīcu nevarēšu ieteikt, jo man tur īsti nepatika. Un, ja braucat uz Cēsīm, noteikti ieejiet arī Svētā Jāņa baznīcā, tur ļooooti interesanti visu pastāsta. Var par atsevišķām naudiņām arī uzkāpt augšā, bet nekā ļoti interesanta tur nav.
.
Manuprāt, arī Sigulda un Turaida ziemā savu burvību nezaudē. Īpaši, ja ir uzsnidzis sniegs.
.
Tāpat jau arī Liepāja, Valmiera, Kuldīga, Jelgava un daudzas citas skaistās Latvijas pilsētas.
P.S. Pati labrāpt aizbrauktu uz Valku/Valgu, vēl īsti nav būts.
29.12.2017 12:13 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Es laikam visur esmu bijusi un vispār balsoju par Daugavpili, man likās ļoti interesanta pilsēta, ir tur ko padarīt, tādā Rēzeknē vai Cēsīs vai Kuldīgā nezinu, vai 3 dienas ir ko darīt, teiktu, ka ne :D
29.12.2017 12:25 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Ah, esmu Cēsu fane, skaista, pasaku stila pilsētiņa. Mākslas salons, pils parks, ziemassvētku dekorācijas, gardas kafejnicas...tāda maģiska vieta, kurā liekas, ka gaida pārsteigums aiz katra stūra.
.
Vēlies dekoratīvu arhitektūru? Dodies uz Liepāju, varēsi atdzerties kultūru Liepājas mākslas salonā, doties uz promenādi vai apmeklēt teātri, vai vienkārši nobaudīt ko gardu kādā no krogiem. Liepājā jutīsies kā Rīgā ar jūrmalas piegaršu.
.
Vasarā, noteikti, iesaku doties uz Vecpiebalgu- dabas ainavu skaistums ir satriecošs. Visbrīnišķīgāk, ja ir iespēja pavadīt vasaras saulgriežus Ērgļos/Vecpiebalgā.
:)
29.12.2017 12:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits