Ziemassvētku dāvanas? Saņēmu?

 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
Ko vispār saņēmāt dāvanās Zsvētkos? Kas patika, kas nepatika?
27.12.2017 12:23 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Kāpēc VIENMÈR jāiebāž savs negatīvais viedoklis? Piekrītu, ka ne visi vecvecāki izmanto modernus telefonus un saņem bildes/video katru pārdienu, turklāt, ja nedzīvo tuvumā un bērnus, mazbērnus diendienā neredz, tad ir jauki uzdāvināt foto. Manuprāt, tas ir lepnums, ka bērna vectēva var parādīt sava mazbērna foto radiem.
Tas, ka Tev elza šāda dāvana šķiet muļķīga nenozīm, ka visiem tā šķiet!
27.12.2017 23:44 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Modernus=mūsdienīgus.
27.12.2017 23:45 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Pagājušo gad bija liela apdāvināšanās, tāpēc šogad ļoti minimāli. Pati es saņēmu jaunu gultasveļas komplektu, kosmētiku un mamma apmaksāja man komunālo rēķinu :D Darbā mums bija secret santa, tiku pie lavas lampas, esmu laimīga!
Omai es nopirku grāmatu un tējas izlasi, un sacerēju viņai dzejoli, viņa raudāja-es raudāju, mēs dzēram vīnu un apskāvamies, tas bija tik mīļi. Mammai nopirku tējkannu foršu, jo viņas jau gļukoja, tētim to krūzi, kas pati samaisa kafiju, māsai maku ar kredītkarti ar naudu uzskaitītu diezgan smukā summiņā un zek es, vectēvam aizsūtīju naudiņu, jo tas bija vajadzīgs konkrētam mērķim. Pārējiem-saldumus. Darbā kolēģiem arī saldumus un kolēģei kuru izvilku secret santa uzdāvināju smaržas, un labi, ka viņai patika un bija sajūsmā.!
28.12.2017 00:07 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Viedajai Minkai taisnība, es pat nevaru iedomāties, piemēram, nenopirkt dāvanu savai mammai vai vīram. Svētki galu galā ir tik reti, lai žmiegtos ar dāvanām!

Ne viss ir tada parasta stila. Mes gimene Ziemassvetkos sakam apdavinaties tikai paris gadus atpakal un ar simboliskam davanam. Radiniekiem, kas arpus LV, sad tad sarupejam davanas, sad atd ne un otradi.
Pirms tam, berniba, uz 31.dec., bija davanas, bet es neteiktu, ka dalijam "tas no annas" utt., vairak bija ta, ka es pievienojos tetim mammas davanai u.tml., ka ari loti biezi davanas bija jau ieprieks norunatas pec serijas "ko tev vajadzetu" vai "aizbraucam kopa uz veikalu pec tavas davanas".
Mes lkm Grincigi, bet man viss patik.
*
Kalendari ar bildem.. Hmm, es sliecos, ka manejiem ari patiktu, ja, protams, butu visas gjimenes bildes. Masa reiz uzdavinaja eglishu mantinas ar bildem no vinas kazam, kur visi gimenes locekli bija skaisti safotografeti. Vecaki joprojam karina eglie. :)
28.12.2017 00:17 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
elzaelza - kāpēc vienmēr ir jābāž visur savs žultainais viedoklis? kāpēc?
28.12.2017 00:17 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
ne vienmēr . ;-)kāpēc vienmēr jāievēro tikai negatīvo viedokli ? :-P
28.12.2017 00:19 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Lai jau dāvina bildes, cilvēkiem patīk dažādas lietas. Ka tik prieks. :)
28.12.2017 00:22 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Pie ieteikumiem ''dāvana draugam'' bildes, to kolāžas, kreli vai krūzes ar bildēm šad tad arī parādās.
28.12.2017 00:23 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
manas bērnības sapnis drīz piepildīsies,jo draugs :-Pnopirka ceļojumus uz Jaunzēlandi (l)(l)(l)
28.12.2017 02:51 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Mēs ar vīru sev uzdāvinājām atvaljinājuma nedēlju Kanāriju salās, jo pēc tam labu laiku nekur nesanāks aizlidot.
Nu, man vecāki paši paprasa, lai biežāk atsūtu kādu bildi, un domāju par mazbērna bildi tiešām priecātos no sirds. Bet tur jau nosacījums, ka tiekamies reti. Un kāpēc lai nebūtu tradīcija katros Ziemīšos pie sienas mazbērnu bildi nomainīt uz jaunu? Veco vnk ielikt plauktā albumā. Īpaši ja vecvecākiem nav smartphone ar kaudzi bilžu :)
28.12.2017 05:54 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Un pat ja arī ir viedtelefons? Telefona bildi īsti jau ar profesionāla fotogrāfa bildi, kur visi dkaisti sapucējušies nevar nemaz salīdzināt!!!
Mēs ar pie sienas turam ģimenes un puiku bildes no katras fotosesijas, pirmkārt, forša tradīcija, otrkārt, tik forši vērot izmaiņas!!!
Elzaelza, padalies, ko saņēmi tu un ko dāvināji citiem?;-):-D
28.12.2017 07:22 |
 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
Bērnu vecvecākiem arī patīk bērnu bildes, paši lūdz, viņiem ir podziņtelefons. Dažas bildes ir saliktas sekcijā rāmīšos (l) .
28.12.2017 07:33 |
 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
ooo un dēla krustmātei ir 45 gadi un viņa pati lūdz bildes, viņai ir albūmi, viņai ir mājās foto stūrītis, viņa ir sirds cilvēks, kura ļoti mīl mūsu dēliņu, tieši tā mīl, viņa mums ir ļoti tuva. Viņai arī ir viedtalrunis un priecīga par dēla bildēm, sūtam arī citas mūsu bildes.
Kā viens svešs cilvēks var zināt kuram patīk un kuram nē saņemt bildes?
28.12.2017 07:39 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
Es parasti nekad neapdāvinu, draugi paspēja bit pirmie, parastie Xmas nieciņi, tagad man ir normāls sveču ekipējums.
28.12.2017 08:13 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Par tām bildēm - šogad taisīju omei fotogrāmatu, kurā ir viņas,viņas bērnu, mazbērnu un mazmazbērna bildes. Viņai tik ļoti patika, ka vēl nākamajā dienā izteica sajūsmu, tā kā pilnīgas muļķības, ka vecākiem un vecvecākiem nepatīk šādas dāvanas. Turklāt mana mamma uz vieniem svētkiem pat teica, ka nevajag nekādas dāvanas, galvenais, lai mazās bildīti uzdāvina, ko ielikt rāmītī. :-P Un, cik es saprotu, nepatika ir tieši pret to, ka citiem ir fotosesijas - nu, piemēram, mēs saņēmām dāvanā kalendāru ar ģimenes fotosesijas bildēm (mums bija fotosesija, kurā fočējāmies 4 ģimenes kopā), man liekas, ka tās bildes kalendārā izskatās miljons reizes labāk, kā izskatītos kaut kādas ar telefonu fočētās, piem, pat, ja tās būtu salīdzinoši labas kvalitātes.
Es drīzāk šaubījos par to, vai manai mammai patiks manas mazās beibes mākslas darbs, ko pievienoju klāt dāvanai, bet, ņemot vērā, ka viņai patīk viss, kas ap mazo grozās, patika arī tas. :-D
28.12.2017 10:31 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
es pārskrēju virspusēji komentāriem, un man tāds žēlums nedaudz (in advance - nevienam neko nepārmetu!), ka Ziemassvētkos izlemj nedāvināt dāvanas, jo slinkums gādāt, nezina, kas kādam patiktu, kaudz ar radiem un tml. Es vispār, vispār nespēju iedomāties svētkus, kuros nesagādātu sev mīļajiem dāvanas - man tā ir viena no sastāvdaļām, tāpat kā pīrāgu cepšana ar omīti vai egles pušķošana ar ģimeni. Un es nekad negribētu pieļaut savā ģimenē situāciju, kad pēkšņi nedāvināsim dāvanas nevienam, bet tikai bērniem. Arī pieaugušajiem taču ir bērna prieks stāvēt pie eglītes, skaitīt pantiņus par pīrāgiem-nabagiem un saņemt glīti sasaiņotu dāvaniņu :) Man liekas, ka, ja arī ir daudz radinieku, var taču visādas izlozes sataisīt un tml, lai nav visiem jāpērk dāvanas, sacept smukas piparkūkas vai tās pašas skaistās fotogrāfijas kādā formātā sagatavot (kas, man liekas, vecākiem un vecvecākiem ļoti patīk!). Protams, ģimenes un set-up'i dažādi, saprotu, bet man tik ļoti negribētos, lai arī Ziemassvētki notrulinās, visi paliek vienaldzīgi un tas verī merrī ikdienas skrējienā kkur izpaliek. Nav jau daudz tādu mīļu un skaistu svētku :)
Par dāvanu tēmu - pie pilnīgi visām iespiedzos šogad :D Gan mega noderīgas, gan ļoti gribētas, gan vienkārši manai kultūrfrīka dvēselītei patīkamas :)
28.12.2017 10:51 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
par ierāmētu bilžu tematu - es katram no radiem dāvināju šogad arī ierāmētu fotogrāfiju no kāzām, katram speciāli piemeklētu mirkli. Vecvecāki, piemēram, bija asarās, mammas draugs sajūsmā, ka beidzot būs viņam kopīgs, skaists foto. māsas ģimene arī bija dikti priecīga. arī vīram uzdāvināju no myprint veidotu plakātu ar kāzu foto - bija ļoti priecīgs. :) manuprāt, tā ir skaista un paliekoša dāvana, ja, protams, attiecīgi piedomāts par saņēmēju. vecvecākiem ir arī viedtelefoni - bet paši izteikušies,ka labāk tīk taustāmu formu bildes.
28.12.2017 11:15 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Bet šo foto dāvanu bumu vispār neizprotu , tiešām jūs domājat , ka foto saņēmēji ir baigi priecīgi ?

Mani vecāki ļoti priecājas, ka ir kāda bērnu un mazbērnu bilde, ko ielikt albumā vai rāmītī. Ir tomēr atšķirība- bilde telefonā, vai skaista bilde albumā;-)
28.12.2017 11:30 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Mums - bērniem/mazbērniem - jau daudzus gadus ir tradīcija veidot kalendārus ar bildēm - katram citādu. Tie vienmēr ir ļoti gaidīti.
Lielajā radu lokā dāvanas ir bērniem (katrs nopērk savam bērnam, nevis katrs bērns saņem piecas), bet šaurajā lokā (vecāki, māsas, brāļi) - visiem. Nevarētu teikt, ka dāvanas ir simboliskas, bet varbūt kādam 20-40 eur šķiet simboliski.
Es tiku pie epilatora (pasūtīta dāvana :D ), CD, kopjošās kosmētikas. Un saldumiem!
28.12.2017 11:34 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
pārsvarā visiem vecākās paaudzes cilvēkiem patīk taustāmas bildes!!!! :D arī ne tik vecākās paaudzes, bet vecākās paaudzes cilvēkiem mazbērnu foto. tas ir tā kā gandrīz vai droši, ka patiks... elzaelza, gan jau,ka kādam arī nepatīk, bet tas noteikti ir drīzāk izņēmums .. :)
28.12.2017 11:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits