Ziemassvētki 25. decembris

 
10 gadi
Reitings 2241
Reģ: 27.02.2011
Labrīt, ir pagājis Ziemassvētku vakars, sirdis siltas, pirmās dāvanas saņemtas, pozitīvas emocijas |-)
Mēs bijām uz vakara dievkalpojumu, pie mums bija salavecītis, bērniem bija milzīgs prieks par dāvanām un svētku noskaņu, spēlēm, dejām (l)
Palasīju 24. decembra beztēmu un kļuva skumīgi, mīļie svētkus jārada pašiem, nevis jāpīkst un jāpukst, dāvanas un svētku svinību organizēšanas pūles ir problēma galvā, visu var daudz vienkāršāk. Neatņemiet bērniem tikai to prieku, un neaudziniet viņus ar negatīvu attieksmi, jo šie ir visskaistākie gada svētki kuru svarīgākā ideja ir kopā būšana, sanākšana, darbošanās kopā. Daudzi vecāki savā dzīves steigā aizmirst padarboties ar saviem bērniem, šī ir tā iespēja. Cepiet kopā piparkūkas, runājiet, rotājiet māju, brauciet uz mežu pēc egles, vienalga kādas šķības, greizas, nepareizas, spēlējieties, dāviniet nieciņus, rakstiet kartiņas ar mīļiem vārdiem, jo dāvināšana nav tikai materiālu lietu iepirkšanās, bet došana no sirds.
Priecīgus 1. Ziemassvētkus.
25.12.2017 07:43 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Apple_pie, tieši tā, viss jau sagatavots un pēkšņi pasaka,ka viss atceļās.
Tad pati nevar tur iztuntulēties, tad vīram darbā papīri jāsaved kārtībā utt. Mēs pateicām - paši tak aizbrauksim ar groziņiem un pasēdēsim. nē,labāk atceļam. Lai viss nav tik sasteigts. Nu tiešām riebīga attieksme! Ne tikai man dusma,bet arī brāļa ģimene,ka viss tā. Tomēr gatavojāmies!
25.12.2017 13:49 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Es saprotu, ka dusma un kaitonoša attieksme :-) Bet es laikam pēc tam arī nebrauktu.
25.12.2017 13:52 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Čau visām!
Šodien pa darbu un tad svētku brīvdienās.
Vakar biju pie mammas un māsas.kaut kāda sajūta jau parādījās,bet tas sagurums laikam šogad bija paņēmis savu.Pasēdējām,apdāvinājāmies un radās tā kopības sajūta.Centīšos rīt īsto sajūtu saķert aiz astes..
25.12.2017 13:56 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Čau!
Man gan arī nav tāda Ziemassvētku sajūta, kāda boija bērnībā, bet tomēr Ziemassvētku vakars bija jauks. Beidzot eglīte, par ko pašiem un bērnam prieks. Ziemassvētku mise arī sagādāja siltumu.
--
Pirms tam paspējām arī puikas dzimšanas dienu nosvinēt, par kuru vēl lielāks prieks. Tik forši redzēt bērna mirdzošās acis, kad nesu viņam viņa šokolādes torti ar svecītēm. Un arī vectētiņš bija atbraucis ciemos, kas radīja vēl jo lielāku prieku.
--
Tagad gan čilojam pa māju. Izcepšu gaļu, paēdīsim. Ja pēc tam būs vēl laiks un luste, kaut ko laukā darāmu izdomāsim.
--
Lai skaisti svētki!
25.12.2017 13:57 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Čau!:)
Vakar forši pasēdējām, visi dāvanas arī priecīgi saņēma.:) Man patīk, tieši tas, ko vēlējos.:) Vēl būtu forši minci zem egles nofotografēt, bet viņš baidās.:D Tagad vēl šodien un rīt atpūtīšos, tad jāķeras pie darbiem.
25.12.2017 14:05 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man patīk tas ieteikums "nečīksti un ej pie psihoterapeita", jā, varētu padomāt, ka pēc vienas psihoterapijas vizītes cilvēkam galvā viss sakārtojas un kļūst perfekti, vai arī ka var tā paņemt un vienā dienā iziet 20 psihoterapijas vizītes un viss ir forši. Citi gadiem staigā uz psihoterapiju, mainot terapeitus un vienalga viņiem viss ir slikti, jo tās izmaiņas tik ātri nenotiek. Tas, ka ies uz psihoterapiju, nenozīmē, ka negribēsies pačīkstēt vai ka viss būs labi.
25.12.2017 14:20 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Daenerys1, a labāk paliks ienākt katru dienu forumā un pačīkstēt cik viss ir slikti, dzīve netaisnīga utt. Nē!
Mainīt kaut ko savā dzīvē var tikai un vienīgi darot! Sēžot un piržot dīvānā, čīkstot nekas diemžēl nemainīsies.(t)
25.12.2017 14:41 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Mocheato piesakaties IVF klīnikās uz diagnostiku un mēģiniet šo ceļu ! Te noteikti jums sanāks 100%! (l) Tiešām , saņematies , ja nenāk pats no sevis , tad to visu var apiet ar līkumu un dabūt to , ko gribi citu ceļu . ;-) Zinu kā tu jūties pilnībā , esmu tam gājusi cauri un vinnēju (l).
.
Sveicieni visām Ziemassvētkos ! Man katru dienu svinēšanas , vakardien paši ar bērniem , šodien savācamies laukos pie omes uz lielām svinībām , rītdien plāni ar draudzenēm aiziet uz kafē .
25.12.2017 14:48 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Daenerys1, nē nu ja, labāk atmest atkal ar roku, ierakstīt, cik visi un viss slikti, ko tur mēģināt, ja jau tas tik grūti, varbūt pat ilgi, varbūt pat ātri utt., labāk palikt, kur ir, nu pareiz. Ja ir tik liels trakums ar to, kad mazākais sīkums dzen vājprātā, tad nu ko, kaut ko tomēr darīt varētu.
25.12.2017 14:52 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Vīrietim svētkos arī viss bija vienalga, tad rodas mazohistisks jautājums ''a vispār vajag?'' vai tā ir zīme, ka jau saknē kaut kas neštimmē, kur tad var rasties kas lielisks, ja tā ir.
25.12.2017 14:54 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
macaw, ja viņa ies pie psihoterapeita, tev, random cosmo tantei, no tā labāk paliks?
25.12.2017 14:55 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Daenerys1, tā ar humoru - jā, bet taču jēga tam viņai pašai! Viņai pašai jātiek ar savu galvu kārtībā, varbūt atnāk kāda atklāsme, kas nomierina, noņem to sajukumu un tad brīnumi notiek, jo dvēsele tiek dziedēta, ne pūdēta. Kamēr ir otrādi, tikmēr čīkstēšana un panika vien valda, kad vien var.
25.12.2017 14:58 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Čiva! Nu gan te "sirdssiltas un jaukas" sarunas Ziemassvētku dienā ;)
Man pašai viss dikti forši! Draugs pārsteidza ar sen izsapņotu dāvanu, vakar Ziemassvētku vakars bija tāds kā pienākas - ar dziesmām, eglīti, kopābūšanu un salaveci. Šodien dzīvojamies pie drauga ģimenes, šeit vismaz sniedziņš vairāk :) Un cenšos visu laiku nerīt, jo tā jau smaga tā sajūta vēderā :D
25.12.2017 15:01 |
 
Reitings 365
Reģ: 27.07.2017
nezinu, ar ko sākt un kāpēc, vienkārši vien laiciņu atpakaļ ierakstīju (gan jau) par to, cik daudz darbu un sadegušu termiņu un ulalllā un.. jā. tagad pirmie ziemassvētki ar baigo skumju iekšā, un tas viss pārsāpēsies, un draugs arī ir tīrākais stulbenis, un vēl vakar gāja pa televizoru Likteņa ironija, kuras laikā sapratu, ka man nav nekā priekš Jaunā gada un ai. čīkstēt te var daudz un dikti par visu un arī neko, tomēr-
.
es eju pēc kafijas. un visām priekā par to, ka svētki! pat, ja kādai sajūta būs kaut kādā februāra slapjdraņķī.
25.12.2017 15:03 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es piekrītu, ka Mocheato gadījumā psihoterapeits ir prātīgs un pat vēlams pasākums, bet tas, ka viņa sāks iet pie psihoterapeita, nenozīmē, ka viņa nenāks arī forumā pačīkstēt, jo psihoterapeits nav burvis, kas stundas laikā cilvēku padara par smaidīgu maija saulīti.
Es vispār uzskatu, ka šādi forumi kā cosmo ir domāti, lai izkratītu sirdi, neapgrūtinot ar to savus tuviniekus, padalītos ar savu pieredzi un palasītu par citu pieredzi, vienalga, vai runa ir par neizdevušos picu un labākajām picas mīklām, vai par neauglību, vai par vardarbību ģimenē, vai par da jebko. Ticiet man, nevienai neinteresē tas, ka jums šodien ir fantastisks noskaņojums, jo tramvajā tantiņa uzsmaidīja.
25.12.2017 15:03 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Tām, kas saka, ka nav Ziemassvētku noskaņas.. Kādu tad jūs to iztēlojaties? Visticamāk, ka tāda kā bērna prātā tā nekad arī vairs nebūs.. Bet es negribētu būt to pieaugušo kategorijā, kas Ziemassvetkos lepni sauc sevi par Grinčiem :-D Tādas baigās noskanas kā filmās rāda arī nav, bet citādi ļoti patīk šie svētki!
Lai priecīgi!
25.12.2017 15:05 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Nu viņa pati izteica, necitēju, bet ka visa tik daudz, ka apsver psihoterapeita apmeklējumu, kur atļāvos un kāda vēl cita piebalsot, ka nav peļama doma. Ja abstrahējas, neuzskatu, ka mūžīga čīkstēšana ko glābj, tāpat viss visiem nebūt nav jālasa - ar to domāju, ka simtreiz vērtīgāk ir būtiskas lietas apspriest ar tiem, kas tev dārgi un tuvi, jo principā, kā jau pati minēji par labajām lietām, visiem vienalga - tā kā šī analoģija šķiet ļoti garām un dubultās morāles cienīga. Un par labajām lietām tiešām vairāk patīk lasīt, man interesē, ka kādai tramvajā uzsmaidīja tantiņa un ka, piemēram, nopirka no foršas tantiņas adītu zeķu pāri un ko viņa pa to laiku paspēja izstāstīt, tas ir vērtīgi, iedvesmojoši un dara ikdienu par labāku vietu. Ar to pasaule paliek labāka, ja tā var teikt, ne trakos gadījumos, kur labuma nekāda, tikai liek ieslīgt pašam vēl dziļāk.
25.12.2017 15:15 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Man tāds gaļaks. Guļu pie tv un gaidu ( nu negaidu, a ko ) vakaru, kad kratīšos 3 stundas uz darbu.
25.12.2017 15:16 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Bet es negribētu būt to pieaugušo kategorijā, kas Ziemassvetkos lepni sauc sevi par Grinčiem

Nu tā īpaša suga, lai jau. :D Varbūt pāries. :)
25.12.2017 15:17 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Bet tas tiešām ir tik briesmīgi, ka cilvēki uzskata, ja kāds ir nomākts, ir nevēlēšanās celties no gultas, tad atrisinājums ir - ej un dari, beidz "pirst" dīvānā, neapzinoties, ka, ja Tu esi slims, tad patiešām piecelšanās no gultas var būt diezgan liels izaicinājums...
25.12.2017 15:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits