Krūštura izmēri un kur iegādājaties?

 
Reitings 17
Reģ: 06.05.2017
Sveiki! Pirms 2 gadiem pašā grūtniecības sākumā pērkot krūsturi man bija izmērs 85B. Viss ar to bija ok, izvēlēties vienmēr bija ko. Tā kā tas bija grūtniecības laikā, tad domājot par iegādi iedomājos pārmērīt un tagad sanāk, ka ir 75A. Ok, iegāju intereses pēc papētīt interneta veikalos, bet skatoties sapratu, ka bieži vien izvēle ir ļooooti šaura vai nav vispār. Vai tiešām tas ir tik rets un "nerentabls" izmērs? :D Un kur veļu iegādājaties Jūs? Protams, gribas ko daudz maz kvalitatīvu, bet es godīgi sakot par krūšturi neesmu gatava maksāt vairāk par 25-35 eiro.
23.12.2017 18:05 |
 
10 gadi
Reitings 1323
Reģ: 29.01.2009
80e pērku Lindex. Rosme nē, pēc otrās mazgāšanas stīpas izlien. Laumā piedāvāja modeļus bez polstera, pat maza.
24.12.2017 00:10 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
Bāc, man tieši patīk tās pārdevējas, viņas vienmēr māk kko atrast ieteikt un izmēru noteikt, pienes un padod visu, liekas super, tik ērti. Man baigi labi der rosmes veļa, liekas kā šūta man. Lindex arī ir ok.
24.12.2017 00:23 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu plauktos tiešām neredzu lielos izmērus un ja tādi ir, tad ar ļoti lielu apkārtmēru, man apkārtmērs nav tik liels cik lielu vajag bļodiņu, jo pati neesmu nedz platiem kauliem/ribām, nedz resna. Bet ja ir lielie izmēri tad kā omēm vai bez jebkāda polstera, vai vienkārši fasons neder. Tākā, nu nezinu, tieši mazos izmērus redzu ļoti daudz un dažādus, bet lielos nē.
24.12.2017 00:39 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Pārsvarā pērku Lindex, bet gatavojos arī kaut kad aiziet uz kādu apakšveļas veikalu, kur ar pārdevēju piemeklēt labāko variantu. Bet, ja godīgi, esmu kaut kad pirkusi Sidonas pa lēto un ir patiešām ērti un pārsteidzoši ilgi nenovalkājas krūšturis. Bet tas varbūt kāds atsevišķš izņēmums. :D
24.12.2017 03:00 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Mani favorīti ir Vova un Rosme. Abos cenas ir dārgākas kā lindexā, toties veļa ir maigāka un ilgāk kalpo, nekad nekādas stīpiņas nav līdušas ārā, vai diedziņi spurojušies.
Cik esmu skatījusies es redzu tikai 75A, un pie sevis vēl priecājusies, ka manam izmēram tik liela izvēle. Iesaku skatīties vērīgāk, vai pameklēt citos veikalos, lai cik savādi nebūtu, h&m ir pāris krūšturi, kuri tiešām kalpo ilgi un nopērkami zemās cenās.
24.12.2017 03:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits