Pašmāju slavenības

 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Tēma atkal tīri padiskutēšanai.
Ko Jūs domājiet par pašmāju slavenībām, kā pirmās un pamanāmākās nāk prātā Karīna Akmens(Smith), Juta Valdmane, Paula Freimane nu un varbūt tā pati Liene Brikouska(Ušakova, sexīgā Lee).
To ko viņas atspoguļo savos IG, video, bildēs-gribētu būt viņu vietā?Rādīt visiem savu dzīvi, stāstīt, klausīties sevis nolikšanā un otrādi slavināšanā, lasīt par sevi dzeltenajā presē utt. Nu būtībā būt atpazīstamai personai.
Tās, kas tūlīt teiks-man vienalga, man pietiek ar savu dzīvi, es par viņām nedomāju utml. varat necensties rakstīt, jo tas tāpat ir saprotams, bet mums kā sievietēm patīk dažreiz arī citu lodziņos palūrēt un pafantazēt.
21.12.2017 19:26 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.12.2017
Slavenība no atpazīstamas personas atškiras ar to ka slavenību vairāk vai mazāk zinās visi konkrētajā valstī, bet atpazīstama persona ir tā kuru zinās tikai konkrēta cilvēku dala.
04.01.2018 19:00 |
 
Reitings 34
Reģ: 15.03.2015
Karīna Akmens(Smith), Juta Valdmane, Paula Freimane nu un varbūt tā pati Liene Brikouska(Ušakova, sexīgā Lee).

Arī esmu savulaik piesekojusi saucamajām "pašmāju slavenībam"
Karinai Akmens ir jauna ģimene un sen jau pazudusi no latviešu portāliem. Viņa izskatās laimīga, neko neslēj , nemelo, ja arī veikusi ķirurģisko iejaukšanos savā ķermenī. Vienīgi dzirdēts , tas skandāls par viņas pirmo bērnu, visādas baumas, bet kā patiesībā bija zina tikai viņa.
Runājot par Valdmaņiem, man liekas viņi kā dzīvo savu dzīvi tik mākslīgi , tik arī mākslīgi viņi ir ikdienā. Auksti, vēsi. Tie ceļojumi skaisti, bet paliek skumji skatoties, ka pāris nevis izbauda ceļojumu, bet tikai zīmējās ar to. Un kad sēž lidostā, vienreiz Gints bija ielicis video, fonā varēja redzēt ,ka Juta labo savas bildes telefonā, nevis mainija filtrus, bet tur tuvināja klāt, kaut ko darijās. Un visu laiku, kā viņi kaut kur iet, tā abiem telefoni. "Amazing attiecības"
Tapēc, nebīnītos, ka arī Valdmanim, būtu bahoo , vai kur paslīdējusi kāja.
Paula Freimane, no comment. Sākumā viņa noliedza silikonus, atceros viena draudzene stāstija, kad viņa viņai bija uzrakstījusi pasenāk ar jautājumu -"Kā var dabūt tādas skaistas krūtis kā Tev"? Un tad tiešu viņa bija ielikusi silikonus, un viņa tādus batonus sprauda ausīs, ka ar vingrinājumiem un zināmu diētu, kad Es nezinu, varbūt viņai tikai liekas, ka apkārt tikai muļķi un idioti.
04.01.2018 19:40 |
 
10 gadi
Reitings 2341
Reģ: 05.08.2010
un ko jūs domājat par https://www.instagram.com/monamifrost/ ?
04.01.2018 20:05 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
A ko jādomā par monamifrost? Jūra ar selfijiem. Mani svešu meiteņu selfiji diezko neinteresē. Es viņai nepiesekotu.
04.01.2018 20:11 |
 
Reitings 174
Reģ: 16.04.2016
Atpazīstami cilvēki arī ir tikai cilvēki. Ko tikai nedara citu cilvēku klātbūtnē, redzētas vēl trakākas lietas par piedauzīgu ziņu satura sūtīšanu un krāpšanu. Un tajā brīdī galīgi nedomā, ka - tauta taču atpazīs... Tādēļ par vairākiem cilvēkiem viedoklis ir stipri mainījies un runāju par tādiem, kas ziņās un dzeltenajā presē tieši ar savu darbu nonākuši, nevis pusplikām bildēm Instagram.
04.01.2018 20:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits