Pašmāju slavenības

 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Tēma atkal tīri padiskutēšanai.
Ko Jūs domājiet par pašmāju slavenībām, kā pirmās un pamanāmākās nāk prātā Karīna Akmens(Smith), Juta Valdmane, Paula Freimane nu un varbūt tā pati Liene Brikouska(Ušakova, sexīgā Lee).
To ko viņas atspoguļo savos IG, video, bildēs-gribētu būt viņu vietā?Rādīt visiem savu dzīvi, stāstīt, klausīties sevis nolikšanā un otrādi slavināšanā, lasīt par sevi dzeltenajā presē utt. Nu būtībā būt atpazīstamai personai.
Tās, kas tūlīt teiks-man vienalga, man pietiek ar savu dzīvi, es par viņām nedomāju utml. varat necensties rakstīt, jo tas tāpat ir saprotams, bet mums kā sievietēm patīk dažreiz arī citu lodziņos palūrēt un pafantazēt.
21.12.2017 19:26 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Man patīk Jutas bildes, varu paskatīties pasapņot :-D Par slavenību neuzskatu, jo diez vai uz ielas atpazītu, sorry, instagramā ir simtiem sieviešu kā viņa. Bet Arturs Skrastiņš ir viens vienīgais! IG bildes mani neietekmē. Ir patīkami paskatīties uz simpātiskiem cilvēkiem, bet tādēļ jau neskrieši likt implantus. Ja kāds lūr Jutas vai kādas citas bildes,
komplekso par sevi un vienīgo risinājumu redz silikonā un pieliktos matos, vispirms vajadzētu aiziet pie psihologa.
22.12.2017 00:26 |
 
Reitings 127
Reģ: 18.11.2016
Sisiii oo, čau, kaimiņien!:-D:-D
22.12.2017 01:34 |
 
Reitings 174
Reģ: 16.04.2016
Jāpiekrīt, ka lielai daļai te minēto "slavenību" slava beigsies līdz ar vecuma pazīmēm vai silikona ēras popularitātes beigām, viss atkarīgs no tā, kas pienāks pirmais:-P
22.12.2017 10:29 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
No tiem visiem zaķiem vienīgo uz ielas pazītu "Sexīgo Lee" jo tā no visām visvairāk ir seju apskādējusi. Paskatījos Jutu un Paulu - pilnīgi vienādas. Jauki, ka viņas nodarbojas ar kaut kādām savām lietiņām, ka viņām instagram ir labs instruments, kas palīdz izreklamēties, bet 30k sekotāju personu vēl nepadara par slavenībām, jo par šīm divām čiepām dzirdu vispār pirmoreiz.
22.12.2017 11:10 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Tik slavenas, ka nevienu nezinu.
22.12.2017 11:26 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Freimanei laikam bites krūtis sadzēlušas, iepriekš tik šaušalīgs skats nebija:-D
Lai gan tas ir loģiski - jo vairāk muskuļu, jo mazāks tauku procents (un krūtis ir tauki, pazūd pirmās). Lielākā daļa ieliek silikonu, kad pievēršas nopietnam fitnesam.
No uzskaitītajām tikai Karīna šķiet puslīdz saprātīga, pārējās ir tipiska nodeva 21. gadsimta stulbumam. Par slavenībām viņas neuzskatu, tad jau katrs, kurš vienreiz parādās TV un liek instagramā bildes, ir slavenība.
22.12.2017 12:50 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Es gan šīs dāmas nesauktu par slavenībām, jo palasot komentārus, liekas lielākais vairums, es tai skaitā, nezinu viņas...
Par cilvēkiem kopumā, kuri izliek katru savu ikdienas darbību-notikumu publiski, man ir samērā negatīvs iespaids. Kāda jēga? Pilnīgi saprotu, ka sieviete ceļo un ieliek bildes no ceļojumiem, (kurās var redzēt ko vairāk par selfijiem), vai ar bērniem, nepārspīlēti atspoguļojot katru bērna soli, vai kādu skaistu ēdienu, it sevišķi ja hobijs ir gatavošana vai darbs, bet pārpludināt sociālo telpu ar mākslīguma slavināšanu un samērā vienādām bildēm, man nešķiet ne gudri, ne saistoši.
Par to lielīšanos, vairāk sliecos piekrist Pasadenai, nedomāju, ka tā ir apzināta lielīšanās, drīzāk tāds apziņas stāvoklis.
Runājot, par pašas vēlmēm, man ir draugu/paziņu grupa, kurai atspoguļoju interesantākos dzīves notikumus, visiem noteikti nevēlētos atrādīt savu dzīvi, kur nu vēl dzetenajai presei.
22.12.2017 14:22 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Sadie. un Londa9 šoreiz pilnībā pateica to, ko es par šo visu domāju.
22.12.2017 14:32 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Interesanti kamdēļ tik daudzas domā, ka insta beibes ir 21 gs stulbums? ;-) man gan liekas, ka tur skaudībiņa pie vainas ;-)
22.12.2017 14:33 |
 
Reitings 200
Reģ: 28.12.2016
Insta beibes ir tas pats kā Big Little Lies...nav tā kā izskatās patiesībā. Dažai labai, ne pieminētām šeit, pārzinu virtuvi....ieliek bildi ar šampi gultā, rozes kādu quote par lielisko vīrieti...īstenībā mājās kašķis paīsto...vecis aizbraucis uz biroju un vienkārši tupa dzer, jo princesīyei atkal kaut kas sagājis pa šķērso;-)
22.12.2017 14:46 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Agrāk sekoju Jutai, bet kad viņa sāka likt tos video..tā balss un tā seja, kura vairs vispār nekustas..man palika šķērmīgi un es atsekoju :D noteikti negribētu būt viņas vietā un lielāko dzīves daļu pavadīt telefonā :D
22.12.2017 14:49 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
man gan liekas, ka tur skaudībiņa pie vainas

Šāds "arguments" jau ir kļuvis par klišeju. Ja kaut kas nepatīk - skaaaaauž!:-D
22.12.2017 14:53 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Es nezinu tad kā lai to savādāk nosauc :D
Šo padarīšanu es zinu ļoti labi, jo komunicēju ar dažām no viņām. Tā vnk ir tāda viena puse, patiesībā viss atkarīgs no fočēšanās leņķiem. Pat meitenei kurai nav pēcpuse, atrodot leņķi izskatīsies, ka viņai tāda ir :-D
Otrā svarīgākā lieta, šīs meitenes peļņa ar drēbēm un kosmētiku. Par pāris tūkstošiem sekotāju, uzrodas aģenti , menedžeri, kuri piedāvā savas preces izreklamēt kādā fotogrāfijā un plus par to samaksā un visas lietas vēl papildus vari paturēt. Viss jau neslēpjas tur kaut kādā filozofijā par to, ka skolā mani visi apcēla un tagad kļūšu par baddie. Viss slēpjas naudā. Paskat, pat Kailija Dženere pārdod savas kosmētiskās otiņas pa 360 dolāriem. Un ko darīs sekotāji, pirks, un pirktu arī vēl pa lielāku summu :-D un kas viņa ir? Šī kulta aizsācēja, bagātnieku atvase. Tāda pati kā mūsu "pašmāju" slavenības :-D Pat Rihannas Fenty beauty lietas nav tik dārgas kā Dženeres.. Un tam ir lielāka piekrišana nekā Rihannas kosmētikai.
22.12.2017 15:09 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Atvainojiet, bet par ko tiesi apskaust sexy lee? Es domaju, ka vinas niks jau izsaka visu :D
Ir tiesam skaisti instagram profili, paskatieties nedaudz plasak, 10k followeri par slavenibu nepadara, un ne, nav pat jabut holivudas superzvaigznei, piemeram:
https://www.instagram.com/ohhcouture/
Un ja, sadus profilus skatoties, tiesam man iesledzas mazliet skaudiba - veseliga, jo motive darit vairak un labak, bet kardashian wannabe galigi nesaista.
22.12.2017 15:35 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Par trim personām ir dzirdēts no šī saraksta. Vai gribētu būt viņu vietā publicitātes ziņā? Pieļauju, ka tie cilvēki, kas vēlas publicitāti, kaut vai daudz IG sekotājus, pie tā arī strādā, mūsdienās tas nav nekas baigi sarežģīts. Man tāda doma nav nākusi prātā.
Bet, skatoties uz Jutas draugu un ceļojumiem, no tā gan neatteiktos... bet nav man silikonu un injekciju, tā ka nespīd (tāda izskata puisis) :-D
22.12.2017 15:41 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Bet tas tiesa, ka daļa no IG ''slavenībām'' pelna naudu ar reklāmām. Tā iemesla dēļ ir profili, kas ir uztjūnēti ar lielu daudzumu fake sekotājiem, lai tikai varētu uzlikt lielāku summu par savu reklamēšanas pakalpojumu, jo audience taču liela.
22.12.2017 15:47 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Althea, reti kurs maksas par fake sekotajiem, ja instagram ir business profile, var sekot lidzi engagement, lai redzetu, cik aktivu sekotaju ir. Tapat, visbiezak brendi izvelas pieskirt specialu linku vai kupona kodu, lai izsekotu pienesumu.. Kops parvacos no Latvijas, esmu iepazinusi dazus bloggerus, tapec manas zinasanas ir nedaudz paplasinajusas :D Un vispar Instagram ir daudzas latviesu meitenes ar 10k+ sekotajiem ar skaistiem celojumu vai modes foto, bet Latvija neviens par vinam neruna.
22.12.2017 15:54 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Smieklīgi salīdzināt seksīgo lee ar kailiju dženeri :-D Tuva draudzene ir IG princese un pazīstu vēl pārīti, un nē, pēc pāris k sekotājiem neuzrodas menedžeris, aģents un stilists. Sūta viņām gift box, un tad viņas atrāda to visu. Maksāt grib retais. Ir piedāvājumi uz fotosesijām, piedāvājumi no bagātiem vīriešiem. Draudzene ir gudra meitene, bet ar IG popularitāti viņa reāli degradējas, un man ir žēl tajā noskatīties. Katru rītu 2h veido perfekto grimu, tad frizūru, pusdienu taisa perfekto selfiju. Vakarā atrāda skaistās vakariņas. Vai es tādu dzīvi gribētu? Nē. Kaut kā tukši. Neuzskati savu dzīvi par mazāk skaistu.
22.12.2017 15:55 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Althea, reti kurs maksas par fake sekotajiem, ja instagram ir business profile, var sekot lidzi engagement, lai redzetu, cik aktivu sekotaju ir. Tapat, visbiezak brendi izvelas pieskirt specialu linku vai kupona kodu, lai izsekotu pienesumu..

Nezinu par lielajiem brendiem, bet dropshipping e-veikalu iesācēji mēdz maksāt uz dullo par shout out. Tas ir tikai līdz 100 USD par dienu, bet tāpat kopā salasās.
22.12.2017 16:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits