Pašmāju slavenības

 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Tēma atkal tīri padiskutēšanai.
Ko Jūs domājiet par pašmāju slavenībām, kā pirmās un pamanāmākās nāk prātā Karīna Akmens(Smith), Juta Valdmane, Paula Freimane nu un varbūt tā pati Liene Brikouska(Ušakova, sexīgā Lee).
To ko viņas atspoguļo savos IG, video, bildēs-gribētu būt viņu vietā?Rādīt visiem savu dzīvi, stāstīt, klausīties sevis nolikšanā un otrādi slavināšanā, lasīt par sevi dzeltenajā presē utt. Nu būtībā būt atpazīstamai personai.
Tās, kas tūlīt teiks-man vienalga, man pietiek ar savu dzīvi, es par viņām nedomāju utml. varat necensties rakstīt, jo tas tāpat ir saprotams, bet mums kā sievietēm patīk dažreiz arī citu lodziņos palūrēt un pafantazēt.
21.12.2017 19:26 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es vispār nesekoju cilvēkiem. Man tas šķiet bezjēdzīgi. Lūrēt kaut kādās svešās bildēs, tad vēl tie siekalainie komentāri.
21.12.2017 20:47 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Man tikai nav saprotams,kāpēc paliekot atpazīstamai un tiekot pie kārtīga čungura ir jāskrien silikons kačāt visās iespējamās vietās. Kaut vai uz krievietēm paskatoties, vinas izskatās visas vienādas.
21.12.2017 20:48 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
pirmās un pamanāmākās

Kam nu kurš seko līdzi un kādi cilvēki interesē vai ''slavenības''.
Tās, kas tūlīt teiks-man vienalga, man pietiek ar savu dzīvi, es par viņām nedomāju utml. varat necensties rakstīt, jo tas tāpat ir saprotams, bet mums kā sievietēm patīk dažreiz arī citu lodziņos palūrēt un pafantazēt.

Nav tāpat saprotams. Kā arī ir atšķirība, kādos nolūkos aplūko vai palasa par kādu - šajos ''populārajos'' gadījumos uz pupiem vai dibenu (izņemot šķiet vienu)? Lietderīgāk sekot kādam, kurš ko profesionāli vai vispār ir sasniedzis, iedvesmo, rāda pozitīvu piemēru, aktualizē svarīgu lietu utt.
21.12.2017 20:51 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
NFS
100% tas bija feiks, neticu, ka viņš to varētu darīt un iet pazemoties. Es domāju, ka apzinās sekas, kā ir atpazīstams un ziņas nonāks gaismas ātrumā atpakaļ.
21.12.2017 21:14 |
 
Reitings 86
Reģ: 22.06.2017
Tas nebija fake, jo viņš man sūtīja kā pats uzņem video ar sevi vairākas reizes + teica, ka būšot manā pilsētā un pēc nedēļas bija pilns ar bildēm ig tieši no manas pilsētas. Sākumā viņš nezināja, ka var likt bildes ar taimeri, kuras pēc tam nevar redzēt kā snapchat, bet pirmās man ir saglabātas dick pic un daži attēli ko sūtījis ģērbtuvē, pēc tam sāka likt uz taimeri un bildes pazuda.
21.12.2017 21:27 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Lieni esmu pamanījusi diemžēl - nesekoju un netaisos, jo man mazliet krīt uz nerviem veids kā viņa sevi prezentē. Paulu iečekoju, jo reiz viņu šeit kàda pieminēja sakarā ar veselīgu pusdienu idejām, bet nesekoju. Googlē viņa parādījās ar kopā ar Jutu (kuru iečekošu tagad atkal dēļ šīs diskusijas :-D), kuru neatceros, un Karīnu. Principā man nav nekas pret Instagram “slavenībām”, jo - kāpēc ne? Vairākas no viņām cenšas popularizēt veselīgu dzïvesveidu (jā, zinu, ka par pasniegšanas veidu un saturu var strīdēties), kas lielos vilcienos neliekas nekas slikts, turklāt, lai arī man īpaši lielākā daļa šo meiteņu neinteresē (man interesē citādas bildes, kas gan ne ar ko nav “cēlākas” par šo konkrēto meiteņu bildēm), viņas man arī netraucē. Liekas gan, ka jāpiemīt diezgan biezai ādai, lai šādi pelnītu naudu.
Pati noteikti negribētu šādi pelnīt “slavu”, jo man ne īpaši patīk fotogrāfēties un nekad neesmu gribējusi būt pārāk atpazīstama.
21.12.2017 21:41 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
Vienmēr nosmīnu, kad tepat Cosmo maliņā redzu delfi rakstus, kuru nosaukumos nereti figurē vārdi "pašmāju slavenības", un tad nu tālāk seko raksti par jau pieminētajām personām - seksīgajām Lee un kādiem vēl tik brīnumiem. Nekad neesmu uzskatījusi un neuzskatīšu tās par slavenībām, jo, manuprāt, "slavenība" ir tāds pats tituls kā daudzi citi - tas jānopelna. Un manā uztverē cilvēki, kuri kļūst pamanāmi pateicoties atkailinātiem ķermeņiem, stulbām, provocējošām bildēm un izdarībām, nav nekādas slavenības, bet prasti lētas slavas meklētāji par kuriem varbūt runā šodien, bet pilnīgi noteikti neatcerēsies un nerunās pēc gadu desmitiem. Ja par Latviju, tad manā uztverē slavenības ir tādas izcilas personības kā Raimonds Pauls, Imants Kalniņš, Uldis Dumpis, Viktors Lapčenoks utt., respektīvi, cilvēki, kuri savu slavu sasnieguši ar milzīgu darbu un talantu, nevis ar pliku pēcpušu publicēšanu internetā.
21.12.2017 21:59 |
 
Reitings 127
Reģ: 18.11.2016
Paula nāk no manas pilsētas, bet par slavenību gan viņu neuzskatu. Ja tie lielie silikoni arī mazliet netīkami acij.
Bet Juta, atvainojos, ir tiešām stulba. Nešaubos, ka uzacis viņa taisa kvalitatīvi, bet sadomājusies gan ir, ka baigā slavenība utt. šķiet, ka viņai liekas, ka visiem ļoooti interesē viņas dzive. :-D
21.12.2017 22:13 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
IG nelietoju, bet daži vārdi ir dzirdēti. Tikko apskatījos Jutu, nu foršas bildes pie siltiem ūdeņiem, konkrēti šovakar esmu gatava gribēt tādu dzīvi, kā tajās bildēs - galva kūp, viss riebjas, labprāt tagad pasēdētu viena pati tumsā pie okeāna, paklausītos, kā ūdens šalc.
.
Bet tā globālāk runājot, skaistu dzīvi un skaistas uzacis un skaistu pakaļu man gribētos, bet stipri šaubos, ka gribētu to visu izlikt apskatei.
21.12.2017 22:22 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Es arī par iedvesmas un piemēra avotu neuzskatu sievietes ar fake izskatu. Saprotu, ka, ja no dabas ir nevisai simpātiskas krūtis, anormāli mazas vai asimestriskas (vai deformējušās pēc dzemdībām utml.) un sieviete izjūt vēlmi tās uzlabot, tad citādi. Bet nesaprotu, par ko tur uzreiz lielīties.
Man, piemēram, ir ļoti veselīgi, stingri un simpātiskas formas nagi, kurus pati novīlēju un nolakoju. Vairākkārt esmu klausījusies citu sieviešu runas, ka apmeklēt gelish vai gēla nagu licējas kabinetu ir bez maz vai katras sevi kopjošas sievietes uzdevums. Bet es nelieku tādus. Un tāpēc neuzskatu sevi par nekoptu.
Par laimi man dzīvē blakus ir bijuši tādi vīrieši, kuri ar neslēptām emocijām jūsmo par īstām krūtīm, iesmej par pīļlūpām un bīstas no pārmērīgi lielām pakaļām.
Bet nu nedomāju, ka tāpēc esmu baigi stilīga. 21gs skaistuma kults liecina, ka esmu vecmodīga. Par laimi šajā gadījumā jūtos tieši lepna par to.
Autores minētās dāmas soctīklos ir pamanītas. Boring.:-)
21.12.2017 22:25 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Canard, tad jau esi Dobelniece.:-D
Es atceros kāda Paula bija skolas laikā.. padumja, lai neteiktu vairāk. Un tagad izskatās, ka nereāli sakāpis galvā.
Pārējās ir redzētas soc. tīklos, bet nevienai no šīm nesekoju.
Pārāk daudz mākslīguma, kas man šķiet negaumīgi.
Mūsu pašu cosmiete kurai sekoju, manuprāt, pārspēj viņas visas. :-)
21.12.2017 22:31 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Bet nesaprotu, par ko tur uzreiz lielīties.

Es, protams, nezinu, ko šīs dāmas jūt un domā, bet varbūt nav gluži tā, ka viņas kā īpaši lielās? Varbūt viņām ir beidzot prieks par to kā viņas izskatās? Piem., ja kāda meitene/sieviete ir vairākus gadus kompleksojusi par lieko svaru, tad, kad viņa to nomet un viņasprāt viņai ir glīts augums, viņa vienkārši par to ļoti priecājas? Un dažiem cilvēkiem patīk dalīties savā priekā, piem., caur fotogrāfijām? Nezinu, varbūt tas ir līdzīgi kā ar skaisti izceptu kūku? Reāli tā ir tikai kūka, bet smuka, pašai prieks un gribas padalīties ar citiem. Kaut kā tā...Tikai prātoju...
21.12.2017 22:36 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
Londa9, simtiem +++ Tev! Es arī galīgi neatbilstu 21.gs. Instagram skaistuma kultam, jo manī viss ir īsts. Nagus, tieši tāpat kā Tu, pati mājās apvīlēju un nokrāsoju, nekad neesmu tos sev likusi. Uzacis ir īstas, mati īsti, krūtis, lai arī nelielas, bet īstas, un lūpas jau no dabas pilnīgas. Tieši pateicoties tam, ka viss ir īsts, mīlu sevi, jo, kā jau jebkurai sievietei, ir patīkami justies skaistai un ir patīkami, ka pretējais dzimums pievērš uzmanību, taču tas, ka pievērš uzmanību pateicoties manam dabīgajam skaistumam, nevis uzpūstām lūpām, silikona krūtīm, mākslīgiem nagiem, pieliktiem matiem un uzzīmētām uzacīm, ir ļoti patīkami, liekot justies lepnai par sevi un to, ka māku sevi kopt tā, lai nebūtu nepieciešamība vēl kaut ko uzlabot.
Nekādā gadījumā nevienu nevēlos aizvainot un nesaku, ka uzlikt nagus, izveidot permanento make-up vai veikt plastisko operāciju, ja tas patiešām ir nepieciešams, ir slikti. Šoreiz es vairāk runāju par to vājprātu, kas tiek popularizēts internetā - milzīgas silikona krūtis, milzīgas silikona lūpas, milzīgi dibeni. Tāpēc ir skumji, ka nereti jaunas meitenes par visām varītēm cenšas būt līdzīgas tādām stila ikonām, lai gan patiesībā mūsdienās, manuprāt, drīzāk vari izcelties ar to, ka esi tāds, kāds esi, jo tās Kardašjanu sekotājas ir miljoniem, bet sievietes, kuras ir dabīgas, ir kas unikāls.
21.12.2017 22:40 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Nu, mans jau šķiet, ka atšķiras "slavenība" no "personas, kura ir atpazīstama" - "slavenība" vairāk šķiet ar tādu kā pozitīvu nokrāsu. Piemēram, Artūrs Skrastiņš būs slavenība, bet Kombuļu Inese - atpazīstama persona. Tas pats ar tām plastmasas meitenēm - stipri jāpiedomā, kā ar kuru tur ir. No nosauktajām esmu pamanījusi Karīnu Akmens un Seksīgo Lee - kaut kā neuzrunā (IG nemaz arī neesmu viņas redzējusi), kaut arī tās izcilās vēderpresītes gan mazliet apskaužu. :D Tā slava atnāk un aiziet. Agrāk bieži visur rakstīja par Aneti Sončiku, bet tad gan instagrams nebija modē, un es nemaz arī tur viņu neatrodu, ja iemet meklētājā. Tāda tipa slava ātri (lasīt - ar vecumu) pazūd, ja neatrodas klāt vēl kaut kāda vērtība, ko dot citiem.
21.12.2017 22:40 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
Piemēram, Artūrs Skrastiņš būs slavenība, bet Kombuļu Inese - atpazīstama persona.

+++
21.12.2017 22:41 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Delfu iespaidā arī nosaucu par pašmāju slavenībām, ne jau, ka personīgi tā uzskatu:-D
Diemžēl jaunās paaudzes ar laiku arī var nezināt, kas ir Raimonds Pauls, Guntars Račš un Artūrs Skrastiņš, bet gan, kas ir Latvijas lielais dibens vai perfektās uzacis.(Tie IG un FB tik figurēs.
Pietiek vien uzmest aci uz jaunajām meitenēm, viņu ģērbšanās stilu un centieniem būt pēc iespējas nedabiskākām.
Mēs kas jau sen pāri 20 domājam savādāk un novērtējam tomēr savu dabiskumu, tā tas ir gan :-)
21.12.2017 23:15 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Man gan patīk likt gan matus, gan nagus, gan skropstas, gan raustīt uzacis, lai varētu pēc tam uzzīmēt. :-) Parasti no mājas izeju ar full glam look, sākot ar konsīleri , iestarpinot pa vidu konturēšanu, hailaiteri , ēnas, pūderi, etc.
Atšķirība ir starp to vai fake izskats ir gala rezultātā meistardarbs vai izskatās pēc bērna, kas nočiepis mammai kosmētiku (pārspīlēts).
Man patīk kā izskatās Juta. (Apskatījos fb).
.
Un ja vēl šādai sievietei nāk klāt prāts, interesanta personība tad tas ir vienkārši dinamīts! Un to jau dara daļu priekš sevis un daļu priekš citiem ar ko pelnīt naudu. Un ne to mazāko.
Un man ir īstenībā vienalga ko domā citi vīrieši. Tāpat vari būt kaut bagātākā pasaules skaistumkaraliene nr1 ar lielākajām krūtīm pasaulē, tāpat blakus būs vīrietis, kuram tāpat interesēs citas, jo tāda ir vnk viņu daba.
Es kādu laiku sačatojos ar vienu insta beibi no ASV, šeit kaut kur to minēju, prasīju kā viņai tas viss izdodas un būt tik laimīgai un viņa man atbildēja, ka kādreiz bija turpat kur es, uztraucās ko domāja citi, bet viņa 7 no rīta parādās uz ielas ar full glam look, dramatiskām acīm, sudrabotiem matiem un viņai ir pilnīgi vienalga ko domā citi.
21.12.2017 23:17 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
kā pirmās un pamanāmākās nāk prātā Karīna Akmens(Smith), Juta Valdmane, Paula Freimane nu un varbūt tā pati Liene Brikouska(Ušakova, sexīgā Lee).

Interesantas slavenības ka puse diskusijas dalībnieku pat nezina kas ir šis dāmas. :-D
21.12.2017 23:59 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
pašmāju slavenības :-D,bet nu jā es arī negaidīju,ka tik daudz.
Būšu dažām reklāmu uztaisījusi :-D
22.12.2017 00:03 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Paula Freimane ir smuku figūru, cepuri nost par centību un gribasspēku, bet jebaķ, cik tupa! :D :D Gramatika ir 5.klases līmenī. Man kaut kā griež acīs, tāpēc simpātija pazūd (pat ne simpātija, bet neitrālā emocija. Tagad vienkārši besī :D)
22.12.2017 00:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits