man visi kāpj uz galvas

 
Reitings 6
Reģ: 18.12.2017
Zinu, ka uztaisīju jaunu profilu, tomēr kauns no tādas problēmas. Pēdējā laikā arvien asāk izjūtu to, ka man tiek kāpts uz galvas. Tā jau pa lielam visu dzīvi esmu bijusi klusa, pielaidīga, vienmēr izpalīdzu, nesaku nē. Man kādreiz likās, ka tādus cilvēkus sauc par saprotošiem un draudzīgiem, bet tagad saprotu, ka tādus cilvēkus sauc par lohiem.
Viens aizņemās naudu, aizmirst, priekšnieks iedod papildus darbu, aizbrauc uz ārzemēm, jau mēnesi kavējas ar apmaksu, un pat neko nesaka, neatvainojas, zina, ka tā jau nekā neteiks, uzrakstu draugam, lai atved kaut ko no veikala, it kā neesot dzirdējis sms, citiem gan dzird sms, pat ja nakts vidū atnāk, atbildēs(e). Vakar palīdzēju draudzenei remontā, paturi to, paturi šito, redz, ka man jau pilnas rokas, sāk bļaut un saka vai nedzirdu...
Šitādi gadījumi parasti beidzas kad kārtīgi sabļauju virsū visiem, un visi pēc tam - ak vai, likās ka tu tāda mīļa, bet nekā(t)(t)(t)
kāpēc cilvēki tā dara??? kāpēc vieniem kāpj uz galvas, citiem nekad neuzdrošinās????
20.12.2017 13:31 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Eu, tak es nesapratu: vai mēs iesim ēst picu vai nē?

Eu... :D
20.12.2017 15:57 |
 
Reitings 196
Reģ: 27.09.2016
Cilvēki cienīs tevi tad, ja tu pati sevi cienīsi

Tieši tā. Nav slikti būt laipnai un izpalīdzīgai, bet ir jāmāk par sevi pastāvēt un atrast to robežu starp izpalīdzēšanu un savām interesēm. :)
20.12.2017 15:57 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tu priekšniekam,vai arī grāmatvedei neko nesaki par algu?Ja man kavējas eju un bastu...Ja viens neliekas ne zinis,tad eju pie nākamā...
20.12.2017 16:09 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
eju un prasu
20.12.2017 16:12 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Es agrāk, savos 19-20 arī biju laba un visiem mīlja. Kad sapratu, ka nekas labs tur nesanāk - aizdod 5cīti, palīdzi, izdari manā vietā, utt. Vnk iemacījos būt savadāka. Tagad, protams, izpalīdzu, aizdodu, BET, mierīgi norunātajā datumā paprasu savu naudu atpakalj, mierīgi paprasu palīdzēt arī man, darbā vispār esmu tikusi no kolektīva par pārstāvi, kas iet uz lielo bosu sapulcēm un cīnās par mūsu tiesībām, tā ka mazie bosi ljoti labi sākuši pret mani izturēties, pat pārāk labi. Tā, ka meitēn, viss ir mūsu galvās! Es arī pirmajās reizēs ejot pie bosiem kko prasīt vai prasot aizdoto naudu atpakalj sarku un bālēju, sirds sitās kā negudra... tagad smiekli par to nāk ;) cilvēki redz, kas ljauj kāpt uz galvas un izmanto to.
20.12.2017 16:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits