Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Stāvvietas daudzdzīvokļu māju pagalmos, jautājums

 
Reitings 70
Reģ: 26.04.2017
Labs vakars!
Varbūt kāds zina un var man apskaidrot, kas Rīgas mikrorajonos māju pagalmos atbild par to kur kurš liek savu auto?
vai tiešām galvenais priekšnoteikums ir nebūt ne ar vienu riteni zālē un nenobloķēt nevienu..?
Un ja pagalmā ir praktisks plānojums tikai padomju laikiem kad nebija tik daudz mašīnu, ar ko varētu runāt par pārplānošanu, lai vairotu vietu mašīnām un vai tas ir reāli un vai tas beigās neiegriezīs pašiem (par ko ir jāpadomā)?
Kā jums ir ar parkošanos pagalmā?
Vienkārši nu jau situācija tāda, ka braucot no darba steidzies mājās atrast kaut vienu vietiņu un cerībā noparkot tādā vietā , lai pēc tam neatrastu logā zīmīti no kaimiņa par to, ka tā ir viņa vieta vai esmu par 20cm par tālu noparkojusies un neekonomiski izmanto vietu utt.. Vai arī ja izmanto ekonomiski vietu un ar pakaļu pieparkojies maksimāli tuvu tad cits, kurš noparkojas priekšā man nepadomā, ka man var vajadzēt izbraut un pieparkojas maksimāli tuvu..
Aii.. :-/
16.12.2017 22:52 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Mana pagalmā ir tā - kurš pirmais brauc, pirmais tiek pie vietiņas! :-D
16.12.2017 22:59 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Diemžēl arī pie manas mājas notiek karošana. Daži kaimiņi ir pat ļoti bezkaunīgi un pieparko savu auto tik tuvu, ka nav iespējams izbraukt, jo redz "aizņemta viņa vieta", kas man liekas muļķīgi, jo nav norādīts, kuram dzīvoklim kura vieta un ir tomēr jasaprot, ka mašīnu parko tur, kur ir brīvs.
16.12.2017 23:07 |
 
Reitings 70
Reģ: 26.04.2017
Nu jau auto asociējas nevis ar komfortu lai nokļutu no punkta A līdz punktam B , bet arī ar rindu problēmām.. un sāku aizdomāties, ka tā nevajadzētu būt un brīnos vai tas tā man vienīgajai :-D:-P
16.12.2017 23:38 |
 
Reitings 144
Reģ: 04.08.2012
Nē, šī problēma nav Tev vienīgajai. Pie mūsu daudzstāvu mājas pēc plkst. 19:00 jau var necerēt ieraudzīt brīvu vietu, tāpēc vienmēr ir jāplāno laicīgi visas darīšanas un atgriešanās no pasākumiem. :-/
Tas ir nomācoši un šī situācija būtu jārisina. Vai vismaz jāļauj novietot auto uz tā zālāja, kurš tāpat apkārtnes kopskatu, uz n-to balto nomācošo daudzstāvu ēku fona, neuzlabo. :-|
17.12.2017 00:09 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Ko par velti var gribēt?
Mums ir maksas apsargāts parkings un problēma atrisināta.
17.12.2017 00:12 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Jāievēro CSN, kas attiecas uz dzīvojamo zonu, un, ja Rīgā, tad nedrīkst novietot arī publiskajos apstādījumos (jā, kaut vienu riteni vai novietot auto vietā, kur iespējams nokļūt pārbraucot pāri apstādījumiem). Risinājumi - šur tur tiek paplašinātas ielas, lai auto varētu nolikt braucamās daļas malās, pašos pagalmos var ierīkot stāvvietas ar bezmaksas atļaujām un tā kontrolēt, lai pagalms ir tikai tiem, kas majā dzīvo.
17.12.2017 00:41 |
 
Reitings 70
Reģ: 26.04.2017
Ko par velti var gribēt?
Mums ir maksas apsargāts parkings un problēma atrisināta.

Būtu laimīga, ja man būtu blakus maksas autostāvvieta.. un par to ar prieku maksātu (neesmu no tām, kas par velti grib nezin ko), lai nebūtu jāuztraucas, kur atstāt savu mašīnu pēc izbraucieniem brīvdienās vai atgriežoties pēc darba.
Bet manai dzīvesvietai maksas stāvvietas ir tik ļoti tālu, ka pavisam neizdevīgi (tas ir laikam viens no iemesliem kādēļ gribētu iemainīt šo dzīvokli padomju mājā uz jaunajiem projektiem :)
17.12.2017 00:48 |
 
Reitings 70
Reģ: 26.04.2017
pašos pagalmos var ierīkot stāvvietas ar bezmaksas atļaujām un tā kontrolēt, lai pagalms ir tikai tiem, kas majā dzīvo.

Par šo ir domāts, ka jāiet un jālūdz zīme, kā citu pagalmos ir redzēts, ka drīkst novietot tikai ar tās mājas atļaujām utt.(jo liek arī ciemiņi un ne uz vienu dienu vien) , bet bail teiksim tā aiztikt sūdu kamēr tas nav sācis smirdēt.. , jo mums uz 3 mājām 1 pagalms, kur visi liek savus auto un starp 2 mājam liela zaļā zona un baidos iegrābties ar to, ka sāks skaidrot, kurai mājai tad cik zemes pieder utt un beigās mūsu māja paliks ar zaļo pleķi un 3 stāvvietām otra ar tikai zaļo pleķi un trešā ar 50 stāvvietām.. nu kaut kā tā.. varbūt arī varu kā izošņāt kurai mājai , kas pieder..?
17.12.2017 00:53 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
.Vai vismaz jāļauj novietot auto uz tā zālāja, kurš tāpat apkārtnes kopskatu, uz n-to balto nomācošo daudzstāvu ēku fona, neuzlabo.

Tu saproti, ka tas nozīmētu likt visur, kur grib. Tad tas “nomācošais uz nevienam nevajadzīgais” zālājs izskatītos kā dubļu pļecka un tas nu dien neizskatītos traki. Cita lieta, ja izdodas pagalmu pārplanot. Ja nevar atļauties maksas stāvvietu, tad bezmaksas vietas ir jāizcīna pašam..
17.12.2017 00:54 |
 
Reitings 70
Reģ: 26.04.2017
Cita lieta, ja izdodas pagalmu pārplanot. Ja nevar atļauties maksas stāvvietu, tad bezmaksas vietas ir jāizcīna pašam..

Par to pārplānošanu ir tā, ka zaļo pleķi vienu no , kuru varētu likvidēt un pārvērst par auto stāvvietu esmu vairāk kā pārliecināta, ka būtu tracis starp auto īpašniekiem un bez auto cilvēkiem (ne tur kāds staigā, ne to pleķi kāds kopj, bet princips tak) Tāpat kā pēdējā laikā ļoti bieži mums pagalmā policija ciemojas (un ne no zila gaisa viņi paši izdomā iebraukt ciemos) un tad katrs kurš ne tā noparkojies, pat ar mērlenti staigā dabuj sodu..
Bet te tiešām nav to maksas stāvvietu, kur likt un liek kā māk un var..
17.12.2017 01:01 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Izošņāt, kas kurai mājai pieder var pie māju pārvaldniekiem un Valsts zemes dienestā.
17.12.2017 01:08 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Mēs šitā policiju vienreiz saucām. Jo lūk, tas kaimiņš bija iedomājies,ka tā ir viņa vieta un cits tur nedrīkst likt. Tīši šķībi (nu kā pa diagonāli) nostājās uz braucamā ceļa,ka neviena mašīna nevar tikt ārā. Tā kā mēs jauni kaimiņi, mašīnas īpašniekus nepazīstam un draugs teica - nafig, nekādas skaidrošanās, bet uzreiz policiju.
Un jā, izrakstīja soda kvīti un brīdināja.
It kā stulbi, sanāk bojāt attiecības, bet nu sorry, tas pleķis nav viņa īpašums,kas grib, tas liek - zeme pieder pašvaldībai!
Bet par zālāju jā.... ziemā ar sniega segu vēl var kaut kā izbraukt, jo neredz,ka tur zāle, bet nu šī brīža laikapstākļi tam nav labvēlīgi :D
17.12.2017 10:02 |
 
Reitings 816
Reģ: 21.02.2015
Lieku maksas stāvvietā un nav problēmu. Pēdējais piliens bija, kas braukāju ap mājām 40 min lai atrastu kur atstāt mašīnu... tagad maksāju un dzīvoju mierīgi.
Vispār jau būtu jāapdomā par pārplānošanas darbiem, jo mašīnas ir n reizes vairāk, kā tad, kad ēkas celtas... bet kuru tad tas interesē.
17.12.2017 10:14 |
 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Mums pie daudzdzivoklu majas,kur katrs kaimins ir iesacis likt masinu,tur ari turpina. Katram sanak vieta.
Viens kaimins baigi principials-ja ieliks vina vieta kafs cits,tad bus traki!:-D izdzis ara!
17.12.2017 10:41 |
 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Man loti labi-masina gandriz pret maniem logiem, loti labi parredzama. Viss forsi,vispar nesudzos!
Ja kads iebraucis mana vieta (kads no manuem/citu dzivoklu cieminiem), tad velak parbraucu. No problems!
Kaimini viens otru ciena un zina,kur katrs liek masinu!(l)
17.12.2017 10:43 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Kad dzīvoju Rīgā, tad tur varēja necerēt uz vietu tieši pagalmā, jo tur vispār tiek ļoti maz mašīnu :D Vienmēr liku netālu, mazas ieliņas braucamās daļas malā, kur visiem parasti pietika vietas :)
17.12.2017 11:00 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Feisiņa - nu nav tāds "zina,kur katrs liek mašīnu"!
Ja nav nopirkts un uzlikta zīme, likt var,kas grib!
Mēs mājā esam jaunie kaimiņi. Nu lūk, vienu ar, šauro domāšanu, jau nokaitinājām! BET sorry - tas nav privāts īpašums!
17.12.2017 11:02 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Nenormali kaitina tie "es tur lieku mašīnu, tā ir mana vieta". Nē, tur nav rakstīts, ka tajā vietā auto liek tikai tā dzīvokļa īpašnieks/īrnieks. Mums arī kaimiņiene no citas mājas piesējās, ka mēs auto liekot pie viņas mājas un mums pašiem ir sava vieta kur auto likt, lai pavērojam kaimiņus. Nu.. paverojām kaimiņus - no tās mājas mašīnas parko arī pie mūsu mājas un no mūsu mājas liek pie citām mājām. Ar to arī visas diskusijas beidzās. :-D
17.12.2017 12:51 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
mūsu pagalmā tieši tā pati problēma. mums gan ir ar caurlaidēm, bet uz uz šo kvantumu auto vietas tāpat nepietiek un arī strādā pēc principa kurš pirmais brauc, tas tiek kādā vietiņā. ziemā gan ir nedaudz vieglāk, jo daži laikam nebraukā pa ziemu, bet vasarā gan ir cīņa. :-D
17.12.2017 13:09 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
ziemā gan ir nedaudz vieglāk, jo daži laikam nebraukā pa ziemu, bet vasarā gan ir cīņa

Mums atkal otrādāk.. Visu vasaru bija miers, bet tad pienāca septembris, un visi studenti sabrauca uz Rīgu. :D
17.12.2017 13:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!