Palidziet man izlemt, kaa labaak rikoties..

 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Labvakar meitenes.
Jau vairāk kā gadu esmu brīva un tā randnošana un attiecību meklēšana man kaut kā nevedas - skatos uz vīriešiem ar parākām aizdomām un pēc diviem randiniem jau nozūdu - vnk negribu pieķerties. Pirms mēneša gan satiku kādu, kas loti iepatiikas , viņš gan ir jaunāks un manāmi nenobriedušāks - racionāli es satiktos ar vecāku vīrieti. Anyway, Pēc diviem randiniem kas bija labi - otrs gan mazliet par tālu aizgāja - dažādu apstāklu dēļ nebija pārlieciibas, vai vērts turpināt . Turpinājām gan uzturēt kontaktu, līdz vienu vakaru, kad devos uz klubu, sanēmu no vina zinu, "ja man garlaicīgi tur, lai es braucot pie vina ciemos". Nezinu, bet mana pasciena tādu textu vnk uztrvera kā aicinajumu uz sexu - ko arī vinam uzraxtiiju. Teica, ka neesot tā domājis, ka nozelojot, ka taa teicis. Kops tā laika jau nedēlju mums nav saziņas, tikai redzu, ka viņš manu Instagram čeko.
Šodien sēžu un noželoju to textu - jo pietrukst man viņa. Droši vien labāk aizmirst.
Kad lasu savu textu, reali pec 17gadnieces problemas izklausaas. :-D:-D
2 randini nekas nav, lai kāds tik loti patiktu, bet tā nav pat gluzi patiksana, bet tiesi komunikacija musu starpaa, ko ilgi mekleju un bija ipash atradums.
Vai pasai raxtit vinam butu verts vai nav ko pazemoties?
16.12.2017 21:59 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
scarllet
Neņem aubē. :) Jo sevišķi, ko drukā Jolly. ;)
18.12.2017 00:50 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Jollie Roger, gadiiju no tevis specigaku atbildi. Bet nu neko. Laikam neko labaku nevari izdomaat :-D:-D:-D
18.12.2017 00:51 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Man arī prieks, Jolly.

Nebaidies :)
18.12.2017 00:56 |
 
Reitings 52
Reģ: 22.09.2016
Nelasīju visu diskusiju, bet spriežot pēc tevis rakstītā teksta - bērnu spēles. ;-) Kas gan ir 2 randiņi? Pilnīgi nekas!
18.12.2017 00:58 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nebaidies
Tu ar' nebaidies, Jolly. :)
18.12.2017 00:59 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Jollie Roger, gadiiju no tevis specigaku atbildi. Bet nu neko. Laikam neko labaku nevari izdomaat

Atvaino, neesmu tavs tevs.
18.12.2017 00:59 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Es neprojeceeju savu teevu uz svesiem anoniimiem interneta profiliem. Bet labs meginajums :-D
18.12.2017 01:05 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Tu ar' nebaidies, Jolly.

Prieks, ka ar tadu prieku man atbildi. Naksies tevi atkal pievilt, dodos gulet :)
18.12.2017 01:06 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Naksies tevi atkal pievilt, dodos gulet
Tik ātri gulēt? :-O Mī un žē.
.
Arlabunakti, Jolly, bumbulīt. ;) Saldu dusu un mīlīgus sapnīšus. (l)
18.12.2017 01:10 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Ja Tu ar potenciaalajiem draudzinjiem tikpat bezsakariigi ljerksti kaa ar Jolly-Roger, plus uzskati par vajadziigu atbildeet uz KATRU pastulbu fraazi, tad nebriinies, ka shobriid ir tikai kvantitaate nevis kvalitaate draudzinja mekleejumos :-D
Kas attiecas uz teemu, ekskursiju pa pilseetu vai galdinju daargaa restoraanaa plaanos viirietis, kuram tieshaam buusi iepatikusies no pirmaa acu uzmetiena nevis katrs, kuram ir tikai vispaareeja interese. Savukaart vispaareejaa interese var paaraugt iistaa interesee ar laiku, tad nu atbildi normaali, piemeeram, ka lai brauc pie Tevis uz klubu vai neatbildi vispaar, nevis riiko sceenu, ka Tevi nabadziiti redziet izd...... gribot. Baigi kaadam interesee tikties ar skukji, kursh sariiko tragjeediju no vienas fraazes. Un taa kaa neviens nav iemiileejies no pirmaa acu uzmetiena pa sho laiku, tad izskata zinjaa laikam nemaz neesi taada princese, kaa pashai liekas. Tad nu saac atlasiit graudus no seenalaam un pieveersties variantam, ka lielaa miila no viiriesha puses naaks ar laiku un ka visdriizak neviens neskries ar gredzenu otrajaa randinjaa.
P.S. Kaa arii, aizbraucot ciemos, da kaut vai paliekot pa nakti, tas nenoziimee, ka Tev ar kaadu jaagulj, ja vien pati to neveelies. Civilizeetaa pasaulee seksu pret sievietes gribu sauc par izvaroshanu un civilizeeti viirieshi to loti labi zina. Ja vien Tava 8 miljonu pilseeta nav kaadaa dvieljugalvu zemee un ja vien Tavaa potenciaalos liigavainju lokaa nav no tuksnesha izliidushie un no palmaam nolekushie vai arii degradeeti tipaazhi no muusu pashu rases vidus.
18.12.2017 12:02 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Ja Tu ar potenciaalajiem draudzinjiem tikpat bezsakariigi ljerksti kaa ar Jolly-Roger, plus uzskati par vajadziigu atbildeet uz KATRU pastulbu fraazi, tad nebriinies, ka shobriid ir tikai kvantitaate nevis kvalitaate draudzinja mekleejumos

Mulku sutiba uz sis planetas ir tikt uzbudinatiem. Verot vinu fizionomijas ir privilegija.
18.12.2017 12:38 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
DieKleineHexe - ar konkreeto cilveku bija gan dzeerieni baaraa (pirmais randins), gan restornaans, gan atkal visa nakts baraa :) Taa ka..Un lauj man iebilst. Pielauju, ka Tu dziivo aprobezotos eksistences raamjos (tadaam ka Tu un Jolly Roger man iipasi saista atbildeet, jo te saakas jautriiba :) - uz randinu resto aicina un kaa vel, ar plaaniem par mani - tam nav nekaada sakara - tas ir atkariigs no taa, kurs to var atlauties - un ar to runaju no pieredzes arii. Runa bija par normalu, laiciigi planotu satiksanos, bet cik saprotu, ka neesi spejiga tekstu izlasiit normali, jo pirksti triic no veelmes atraak saakt rakstiit karteejo aprobezorto tekstu, izliekoties, ka kaut ko zini, bet patiesiibaa, aciimredzams, ka neko.
Neviens nav iemilejies no pirmaa acu sakta? Varbut Tev ir svess jedziens, kaa velme kadu iepaziit, kam nav sakara ar tuliteju iemilesanos, kaa arii ciena pret sievieti. Ja taas nav sakumaa, nebuus arii velak. Bet ar aprobezotiem cilvekiem ir runat kaa ar sienu, nav verts, un ja godigi jaa - kad kaads metaa personiigus apvainojumus, man ir tendence atbildet. Censos so mainit. Jo tas galiigi nevairo pozitiivu energiju! Jauku dienu!
18.12.2017 14:48 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es arī šaubītos par vīrieša nolūkiem un kā viņš mani uztver, ja aicinātu naktī ciemos.
Parasti jau mēģina pirmajā reizē atstāt labu iespaidu un sakārtot dzīvokli, kaut ko sagatavot. Es arī no vīrieša vēlētos lielāku cenšanos.
Un ja viņam patiešām būtu liela interese ,tad viņš būtu uz klubu aizbraucis Tevi satikt, vai arī uzaicinātu Tevi aiziet uz kādu neitrālu vietu kādā citā dienā.
19.12.2017 00:06 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Parasti jau mēģina pirmajā reizē atstāt labu iespaidu un sakārtot dzīvokli, kaut ko sagatavot. Es arī no vīrieša vēlētos lielāku cenšanos.
Un ja viņam patiešām būtu liela interese ,tad viņš būtu uz klubu aizbraucis Tevi satikt, vai arī uzaicinātu Tevi aiziet uz kādu neitrālu vietu kādā citā dienā.

+
19.12.2017 11:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits