Palidziet man izlemt, kaa labaak rikoties..

 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Labvakar meitenes.
Jau vairāk kā gadu esmu brīva un tā randnošana un attiecību meklēšana man kaut kā nevedas - skatos uz vīriešiem ar parākām aizdomām un pēc diviem randiniem jau nozūdu - vnk negribu pieķerties. Pirms mēneša gan satiku kādu, kas loti iepatiikas , viņš gan ir jaunāks un manāmi nenobriedušāks - racionāli es satiktos ar vecāku vīrieti. Anyway, Pēc diviem randiniem kas bija labi - otrs gan mazliet par tālu aizgāja - dažādu apstāklu dēļ nebija pārlieciibas, vai vērts turpināt . Turpinājām gan uzturēt kontaktu, līdz vienu vakaru, kad devos uz klubu, sanēmu no vina zinu, "ja man garlaicīgi tur, lai es braucot pie vina ciemos". Nezinu, bet mana pasciena tādu textu vnk uztrvera kā aicinajumu uz sexu - ko arī vinam uzraxtiiju. Teica, ka neesot tā domājis, ka nozelojot, ka taa teicis. Kops tā laika jau nedēlju mums nav saziņas, tikai redzu, ka viņš manu Instagram čeko.
Šodien sēžu un noželoju to textu - jo pietrukst man viņa. Droši vien labāk aizmirst.
Kad lasu savu textu, reali pec 17gadnieces problemas izklausaas. :-D:-D
2 randini nekas nav, lai kāds tik loti patiktu, bet tā nav pat gluzi patiksana, bet tiesi komunikacija musu starpaa, ko ilgi mekleju un bija ipash atradums.
Vai pasai raxtit vinam butu verts vai nav ko pazemoties?
16.12.2017 21:59 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
"cik daudz cilvēkiem varētu sagādāt prieku saskarsme ar cilvēku, ar kuru nevar runāt brīvi- katrs teikums 10x jāapdomā, vai nevar pārprast un ka tik neiestājas sekas- liela drāma un gara skaidrošanās, taisnošanās. Murgs, ne sieviete "
Nu nevajag jau parspileet, Minka. Murgs ir arii sieviete, kas visu paarspilee un pagriez murgaa :-D
Tagad man doma taada, ka vairs pirmā nerakstiisu, esam pachatojusi, bet neko taadu praatiigu, vnk jokus utt. Ja bus kada aktivitate, tad buus. It kaa savu zinu arii esmu mazliet labojusi un varbut vinam vairs nebus bail raxtiit - ja tas ir tas variants, vairs neko es nevaru padariit :-|
17.12.2017 21:16 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Viedā Minka
Ne tikai sievietei, arī vīrietim tā kā derētu būt tai saprātīgajai attiecību veidošanas pusei, un prast izprast un saprast - vai vismaz mācīties, ja vēl zaļš un jauns, kas attiecas uz scarllet gadījumu -, tātad saprast, ko patiesībā sievietei piedāvā. ;) Visu atbildību uzvelt uz sievietes pleciem - a kur izdaudzinātā dzimumu līdztiesība, ko? ;) Kur puiša atbildība par saviem vārdiem un darbiem, m? :-P Ja kļūdījās, nekas briesmīgs taču - kļūdīties ir cilvēcīgi un no kļūdām mācās. :) Bēdīgāk ir, ja no savām kļūdām nemācās un neaug ne prātā, ne gudrībā, bet paliek par puišeli arī pensijas vecumā, kad tvarsta 'zaķus', bet dziļas intimitātes, sapratnes un izpratnes pilnas attiecības nejēdz veidot. :-P Ja kādam (un kādai ar tādiem) ir gana - nu, lai jau ir - bet, ja nav tādas vēlmes, tad lūkos pēc kaut kā īstāka un pamatīgāka. 8)
17.12.2017 21:33 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
tikai redzu, ka viņš manu Instagram čeko.

Ooops! A Instagram var redzēt, kas ir skatījies tavu profilu? :-O
17.12.2017 21:43 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Viņš domā: baigā caca/princese. Reāli es uz tādu sms atbildētu ar koķetēriju ar domu "sagribēji" vai kaut kā tā. Bet tu tik nopietna. Galīgi neinteresanti. Vīriešiem nepatīk neinteresantas sievietes. Tāpēc arī neraksta.
17.12.2017 21:45 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu Nerātnai. Ja viirietis negrib skaidroties un izprast sievietes pasauli, kas tad tur sanaaks? Pilni zurnali ar pamaciibaam, kaa sievietei aprupet, dabuut, izpatikt vecim, a kur paliek kas mums?
Ok nevajag jau krist galejibas, bet man pietika ar attiecibam kur bija "my way or highway." Tagad butu velams kompromiss un vispar jau cilveki parada savu raksturu laiciigi un es censos saprast, kas par cilveku labaak drizaak, jo ziimes par narcisitisku personiibu ar lielu ego parasti paradaas sameraa atri.
Lai gan sajaa gadijumaa, protams, pec parpratuma, vins notinaas. Un tagad es atkal izradiju interesi. Patiesibaa, ja kaads te speelee speliiti, tad es zaudeju.
17.12.2017 21:48 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Bendre girl, storijus skataas.
"Viņš domā: baigā caca/princese. Reāli es uz tādu sms atbildētu ar koķetēriju ar domu "sagribēji" vai kaut kā tā. Bet tu tik nopietna. Galīgi neinteresanti. Vīriešiem nepatīk neinteresantas sievietes. Tāpēc arī neraksta."
:-D:-D:-D Es ar to arii atbildeju ar jokiem. Nopietno zinu nosutiju velaak, apzinoties, ka tas visu izbeigs. Logiski, ka viriesiem patiik kur jautriba, nenopietniiba un veel sekss pats piebrauc klat :-D:-D Kam nepatiktu :-D
17.12.2017 21:51 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Par to ka viriesiem nepatiik nopietnas sievietes.. Oiii... Kadu laiku satikos ar chali, kuram jau pirmajaa tiksanaas reizee deklareju, ka mekleju tikai kko nopietnu un nevelos tereet laiku.. Un tai par vakara ar vinu paspeju sastrideties izskaidroties utt. Nez kaa, vins turpinaja mani mediit. (mes kadu laiku satikamies) Dazadu iemslu deel, es nevelejos turpinat satikties - vnk nejutu ka vins varetu buut istais.. Taa ka - ir viriesi, kam piesaista nopietnas sievietes. Nedzivojam tacu pasaulee, kur eksistee tikai viena tipa cilveki, jesuusss.. ..
17.12.2017 21:57 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ja jautri ir tikai vīrietim, bet sievietei tas ir 'radīt vecim jautrību' - tā vairs nav mīlestība, tās vairs nav attiecības, kur abi ir komanda. Iznāk, ka vīrietis pērk to jautrību, tik - par kādu cenu sieviete pārdodas? Par statusu 'precēta' vai 'attiecībās'? Par to, ka ir, ko ēst? Par dāvanām, ceļojumiem un citiem štruntiem? Iznāk tāda slēptā prostitūcija, bet vai tās vairs ir īstas cieņpilnas attiecības? :-O
.
Ja nav jautri abiem, tad nafig tādu jautrību, kur jautri ir tikai vecim. (e) :-P
17.12.2017 22:02 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Preciizi teikts, nerātnā! Tu raksti manas domas, kuras es neprotu tik labi sakopot :-D
17.12.2017 22:10 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
kuras es neprotu tik labi sakopot

It's a joke.
17.12.2017 22:14 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
macaw, jokes are meant to be funny, but OK. Can't have it all 8-)
17.12.2017 22:18 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nu, es arī pēc tāda puiša teksta padomātu, ka šis grib hookup'u ar piegādi uz mājām :D Man šķiet, ka tādas tikšanās pie viena vai pie otra vēlos vakaros tieši to arī nozīmē, īpaši, ja vēl pēc kluba viens, visticamāk, būtu bišķīt iedzēris. Es varbūt nebūtu atbildējusi tik tieši, bet uzrakstījusi kaut ko no sērijas - "man otrdienas vakars būs brīvs, varam satikties tad un iziet uz dzērieniem" vai tamlīdzīgi.
Bet piekrītu Nerātnajai - ja tev kaut kādu iemeslu dēļ negribas viņu satikt tādos apstākļos vai satikt vispār, tad tev nav par to nevienam jātaisnojas. Un nav jālien no ādas laukā, jājokojas un jakoķetē, jāizstiepjas un jāsaraujas, lai tikai interesētu visiem vīriešiem - pat tiem, kuri tevi pašu nav līdz galam ieinteresējuši. Kam tas vajadzīgs?
17.12.2017 22:27 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man arī tā uzaicinājuma SMS nešķita sevišķi vilinoša un glaimojoša. Tādu tekstu uzrakstot, ir jārēķinās, ka .. atbilde var nebūt iepriecinoša.. :)
17.12.2017 22:30 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
scarllet
Tās nav gluži domas - tie ir iespaidi, sajūtas un secinājumi, kurām līdz šim nebiji atradusi īstos vārdus. :) Tā nu sagadījies, ka tie bija man, ka devu tām vārdus arī priekš Tevis. :D ;) Tā kā ir pietiekami domāts, prātots, spriests un pārdomāti jautājumi šai sakarā, un tad kaut kāds rezultāts ar laiku taču parādās. :)
17.12.2017 22:45 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Tā kā ir pietiekami domāts, prātots, spriests un pārdomāti jautājumi šai sakarā, un tad kaut kāds rezultāts ar laiku taču parādās.

Dzilie "psihes mehanismi" eksiste tikai poetu iztele. Tavus uzskatus(pietiekami domāts, prātots, spriests un pārdomāti jautājumi) nosaka tavas bailes un apkartejas vides ipasibas. Draiskule, rodoties bailu sajutai, sak drukat mulkibas.
17.12.2017 23:35 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Tā kā diskusija ir notikusi vēl pēc mana lēmuma pieņemšanas - ti raxtiit vai ne. Šobrīd sāku domāt, ka laiks nodarboties ar ko vērtīgāku un šo cilvēciņu pagaidam aizmirst. Domāju, ka viņs zina labi, ka man ir interese, bet nejūtu, ka no viņa buutu tada pati, kā sākumā. Laiks doties citos medibu laukos :-D
17.12.2017 23:36 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Jolly- Roger -
"the greatest gift you can give someone, is your time. Because when you give your time, you are giving portion of your life you are never going to get back."
17.12.2017 23:42 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Jolly-Roger
Un kas tās būtu par bailēm un kādas ir tās apkārtējās vides īpašības, ko, m?
.
nejūtu, ka no viņa buutu tada pati, kā sākumā.
:D Nu, ko lai saka, puisītim labāk tīk izvēlēties vieglu medījumu. :D Tavā daudzmiljonu pilsētā, šķiet, tādā netrūkst. :D
.
Štrunts ar puisīti - daudzmiljonu pilsētā noteikti klejo Īstais. :) Tik vēl nav satikts pagaidām. ;)
17.12.2017 23:58 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Jolly- Roger -
"the greatest gift you can give someone, is your time. Because when you give your time, you are giving portion of your life you are never going to get back."

Kadu laiku atpakal uzmanibu piesaistija kads gredzens ar uzrakstu. Uzraksts bija loti simpatisks - "FUCK YOU".:-)
18.12.2017 00:06 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Jolly- Roger - Another waste of time.
18.12.2017 00:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits