Palidziet man izlemt, kaa labaak rikoties..

 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Labvakar meitenes.
Jau vairāk kā gadu esmu brīva un tā randnošana un attiecību meklēšana man kaut kā nevedas - skatos uz vīriešiem ar parākām aizdomām un pēc diviem randiniem jau nozūdu - vnk negribu pieķerties. Pirms mēneša gan satiku kādu, kas loti iepatiikas , viņš gan ir jaunāks un manāmi nenobriedušāks - racionāli es satiktos ar vecāku vīrieti. Anyway, Pēc diviem randiniem kas bija labi - otrs gan mazliet par tālu aizgāja - dažādu apstāklu dēļ nebija pārlieciibas, vai vērts turpināt . Turpinājām gan uzturēt kontaktu, līdz vienu vakaru, kad devos uz klubu, sanēmu no vina zinu, "ja man garlaicīgi tur, lai es braucot pie vina ciemos". Nezinu, bet mana pasciena tādu textu vnk uztrvera kā aicinajumu uz sexu - ko arī vinam uzraxtiiju. Teica, ka neesot tā domājis, ka nozelojot, ka taa teicis. Kops tā laika jau nedēlju mums nav saziņas, tikai redzu, ka viņš manu Instagram čeko.
Šodien sēžu un noželoju to textu - jo pietrukst man viņa. Droši vien labāk aizmirst.
Kad lasu savu textu, reali pec 17gadnieces problemas izklausaas. :-D:-D
2 randini nekas nav, lai kāds tik loti patiktu, bet tā nav pat gluzi patiksana, bet tiesi komunikacija musu starpaa, ko ilgi mekleju un bija ipash atradums.
Vai pasai raxtit vinam butu verts vai nav ko pazemoties?
16.12.2017 21:59 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Tatad update - izlemu uzraxtit un darit to diezgan atverti ar textu “thought about you “ . Negaidiju uzreiz atbildi bet bija kaa tev iet utt utt. Redzesim vai buus kaada veel aktivitate uz tiksanos. Pagaidam neesmu isti drosa - pats saka, ka daudz pedejaa laikaa bijis tuseet - nu galigi nenopietns tips lkm bus gadijies.
17.12.2017 03:05 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nezinu kā jums tur veiksies nākotnē, bet iesaku tomēr savu “mēli” bišku pievaldīt. Nu nav vīrietim jāpārmet tieši par vēlēšanos vai drīzāk neuzmanīgi izteiktu frāzi par iespējamu intīmu tuvību. Kāpēc tu viņam vispār uzklupi par to teikumu?... Negribi sexu - nevis pārmet to tam, kurš grib, bet vnk dari to, ko gribās tev t.i. nebrauc ciemos. Vispār varēji viņam atbildēt, lai pats brauc pie tevis. Un izpaliktu tā huiņa ar apvainošanos un kaut kādiem tīņu pārpratumiem...
17.12.2017 07:18 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
Tweek komentārs bez vārdiem pateica vairāk nekā visi komentāri šeit kopā ņemti. :-D
17.12.2017 11:30 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Atbilde Neons: Varbuut es ne taa latviski to izstastiju. Bet ir taads jedziens kaa “hookup text” - un tiesi arii to vinam teicu - ka vina uzaicinajums pec tada izklausijas, lai vins noprastu, ka nebusu vina meitene peec izsaukuma. Neraxtiju tacu - omg, tu gribi sexu, bet ir taadi tipini, kas zvana pa naktiim vai aicina bez ieprieksas planosanas, ti- kad sagribas un gribeju, lai saprot - sis nebus tas gadijums.
17.12.2017 14:00 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ar tik patoloģisku "pašcieņas" deklamēšanu beigās būsi vecmeita ar kaķi :D
Īsta pašcieņa ir tad, kad cilvēks skaidri zina savas robežas. Ja tu daudz spriedelē par to, kā parādīt viņam, ka neesi lēta, tāda kā citas, tad tie ir kompleksi.
Tā tikai filmās rāda, ka ieraugot sievieti veikalā/uz ielas/bārā ir lielā mīla līdz kapa malai. Realitātē cilvēkam tu vari simpatizēt tāpat kā daudzas citas, bet tā pa īstam tikt iemīlēta, tikai iepazīstot. Viņš tevi pat nepazīst (kas ir 2 randiņi?), bet tu jau gribi nez kādu īpašo attieksmi.
Adekvāti būtu bijis atbildēt, ka pie 2x satikta cilvēka ciemos nebrauksi.
Tas, ka aizrādīji viņam, ka piedāvājums izklausās pēc mauku izsaukuma, tevi viņa acīs padarīja lētu, jo droši vien tev ir tāda pieredze, ja reiz zini kā maukas aicina :D
17.12.2017 14:32 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Man tieši līdzīga situācija bija iepriekšējās attiecībās, es pēc balles arī aizbraucu pie viņa un kopā bijām 2,5 gadus. Piekrītu, ka nevajag uztvert šādu tekstu kā aicinājumu uz seksu. Un ja randiņos viss bija forši, tad nevajag būt tik aizdomīgai. Piesardzība ir laba lieta, bet..
17.12.2017 14:36 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kas tas vispār par terminu - "lēta"? Ar šo diskusiju ta kādā sakarā? :-(
17.12.2017 14:40 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Ha! Tiesi otradi Viedaa minka - visi viruesi ar kuriem bijusas attiecibas, to veidoja ar ipasu attieksmi un velmi kopaa pavadit laiku. Ir arii tadi bijusi, kas izliekas un pec tam saproti ,ka vnk meklee sex. Izskataas ja pati vien sedi 4sienas un neko neesi redzejusi, pie tam viss dalaas maukas un svetajas . Tik vieda nemaz neesi, drizaak atpaliksi :-D:-D
17.12.2017 14:49 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
57days
Lēta=prasta, vulgāra.
Scarllet
Nu redz, ar īpašu attieksmi (tādu pašu kā pret citām), bet ilgtermiņā tāpat nekas nesanāca, ja reiz esi brīva.
17.12.2017 14:53 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Njā...
17.12.2017 15:00 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
PS. Par to kaa bija pareizak rikoties - tadu textu noteikti man nevajadzeja sutiit - taisniiba. Tapat jau pie vina neaizbraucu un taa jau bija kaa atbilde. Vecmeita arii noteikti paliksu - un kapec ne
17.12.2017 15:00 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Frāzē "Vai tas domāts kā hookup text" es neko TĀDU nesaskatu - es uztvertu kā joku, personīgi. Neiespringsti, gan jau viņš nav tik hiper jūtīgs un nav apvainojies. Ja ir... nu nez, tad viņš ir dīvains.
17.12.2017 15:05 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Ok, piekriitu, ka ipasa attieksme nav raditajs, bet ja virietis grib pavadiit laiku ar sievieti, tad izdomaas, kur un kaa un laiciigi saplaanos. Vismaz taa es uzskatu. Jo peec vina teksta vareja arii padomat, ka biju viena no daudzaam, kam no nosutija.
Un paskatoties apkaart, liela dala viriesu taa arii dara. Arii precetie.
17.12.2017 15:05 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
57 days, pec vakardienas chata skiet, ka nav apvainojies. Drizaak saak likties, ka pat jau aizmirsis par to:-D
17.12.2017 15:07 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nezinot precīzu tekstu, grūti komentēt, tāpēc jautājums:
.
Ko tieši viņš uzrakstīja (vēlams oriģinālvalodā), ka tev šķiet, ka sūtīja tajā vakara tev un vēl piecām? No kurienes tāda ideja?
17.12.2017 15:08 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ar tādu tekstu tu viņu pati atšuvi...un tad vēl gaidi nezin ko no viņa...?
2 reizes esat tikušies, tas nekas nav, kāpēc viņam pēc tavas atbildes jāskrien tev pakaļ?
17.12.2017 15:11 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Ps. Viedaa minka, parasti vulgraari cilveki metajas ar personiskiem apvainojumiem, pat kaadu personiski nepazistot. Loti zems inteligences limenis tev. Saprotu, ka gribas but gudrai un viedai, bet deretu pastudet, ko nozimee emocioanlaa inteligence. :-)
17.12.2017 15:11 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
pec vakardienas chata skiet, ka nav apvainojies. Drizaak saak likties, ka pat jau aizmirsis par to

Nu tieši tas ko teicu...uztvēra to kā atraidijumu un nerakstija vairs, kad pati uzrakstiji tad sarosijās atkal :)
17.12.2017 15:14 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Rakstija ''If you get bored, come to me''. Mana atbilde veelaak bija '' to be honest, that text last night made me feel like you were looking for a hook up. Atbilde ''It really wasn't a hookup text. I know it probaby looked like that. I was just tired. I feel bad I came across like that'' mana atbilde '' thanks for saying that'' - vina pedejaa atbilde ''I feel bad'' . Tad nedelu ne zinas.
17.12.2017 15:16 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
Es nesaprotu vienu lietu! Kāpēc tiek puisim pārmests tas, ka viņš, redz, piedāvājis pie viņa braukt ciemos, kāpēc liek braukt tieši meitenei, ne brauc pats, kāpēc tagad neraksta un nepiedāvā tikšanos utt., utjp., lai gan tai pat laikā jau pašā tēmas pieteikumā diskusijas autore izteikusies, ka "viņš gan ir jaunāks un manāmi nenobriedušāks". Vai tas gadījumā neizskaidro to rīcību? Nu ne visi gados jauni puiši jau ir nobrieduši un ļoti pieauguši. Loģiski, ka tādiem vēl vējš galvā, paši vēl nezina kā pareizāk uzaicināt sievieti kaut kur, kā rīkoties pēc tāda pārpratuma utt. Galu galā, labi zinām, ka sievietes vienmēr nobriest ātrāk kā vīrieši. Bet šeit - sieviete apzināti izvēlas tikties ar, kā pati raksta, jaunāku un manāmi nenobriedušāku puisi, bet pēc tam nesaprot, kāpēc no viņa nāk tādi nenobrieduši teksti un nenobriedusi rīcībība.
17.12.2017 15:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits