Vieglā nauda

 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Laiki iet un viss mainās. Tas, kas agrāk bija Tabu, tad šobrīd skaitās normāli.
Runa konkrēti ir par naudas pelnīšanas veidu sievietēm.
Kādēļ tieši rādot un "kratot" savus plikums mēs varam nopelnīt vairāk nekā strādājot "godīgo" darbu, kas varbūt īsti nepatīk, bet tu to arī dari naudas dēļ. Tikai atšķirība ir tajā, ka Tev ir jāstrādā melnu muti, bet citas ar saviem plikumiem nopelna pāris gados tik cik tu varbūt pa visu dzīvi. Un jā, kā piemēram tik ļoti populārā vietne instagram,un nē ne ar gudrību tu pelnīsi, bet tieši ar savu miesu. Un sabiedrībā tā ir norma un neviens tevi nesauks par palaistuvi un, ja pat kāds kaut ko sliktu pateiks, tad tas nozīmē, ka skauž.
Bet tad reāli pafantazējam, piemēram, Tev ir ļoti skaists augums, skaista seja, Tu māki kustēties, bet tev nav nekādu kontaktu, lai izsistos(labi nebūs runa par augstāko izglītību ieguvējām, tāpat īsā laikā miljonāre nekļūsi). Tu atrodies ārzemēs, kur paveras iespēja strādāt augsta ranga džentelmeņu klubā aka striptīza, kur pa vienu vakaru nopelni jau sākot ar 500eur, aiztikt tevi nevar, tik vien kā padejot un izģērbties Topless. Bagāta Tu neesi, bet ir augsti mērķi, kuru realizēšanai ir vajadzīga nauda. Tev ir vīrs vai draugs kurš tam piekrīt,mamma, tētis arī nav pret.(Reāli domājot, viņiem arī no tā tiktu pamatīgs labums naudas ziņā).
Ja neņemot vērā visas morālās lietas, sabiedrības domas, uzskatus, mūsu latviešu domāšanu-Vai Jūs to darītu?
Lai uz šo jautājumu atbildētu tiešām atmetam visas moralitātes-kā šausmas, tā tikai padauzas darītu(kaut arī ar seksu tev nav jānodarbojas) vai ko kaimiņu Anna teiks.
Diskusija tikai fantazēšanai un nē es nedejoju striptīzu un neesmu pieteikusies, tāpēc lielās morālistes varat pie manis personīgi neķerties.
16.12.2017 00:38 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
acidpauli, laikam nesaprati.
bigsister, pati par to sāki runāt un tagad dir ies virsū par pašas vārdiem, malacis, breivik tēlotāj.
20.12.2017 13:28 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vēl būtu forši, ja aptiekās (vismaz kādās konkrētās, noteiktās) būtu cilvēks, kas spēj izrakstīt to recepti uz vietas, jo ne vienmēr var tikt ātri pie ārsta kā tas ir UK.

Tas butu ists haoss! Recepsu zales jau neizraksta tapat vien. Ir nepieciesami izmeklejumi.. iedzilinasanas situacijaa. Tas nozime, ka katra aptieka butu javer vala arstu kantoris :)
Latvija, kamer visur nav ieviesta vienota funktionejosa elektroniska sistema ar pacientu zurnalu un receptem... tas ir vispar nereals pasakums :)
20.12.2017 13:21 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Kā saka labāk nenolaisties līdz otra stulbumum, jo beigās ar savu stulbību Tevi pārspēs.
Macaw Tu esi visgudrākā un inteligentākā cosmo lietotāja visā visumā(virtuālais rokasspiediens)
Man pat kauns sāk palikt Tev atbildēt, atā.
20.12.2017 13:11 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Neatceros, acīmredzot slikta atmiņa - vai vari, lūdzu, atrast man vietu, kur es esmu pateikusi, kas vēlos būt? Un šīs diskusijas kontekstā loģiski tas būtu prostitūta vai narkomāne..
-
Ja nu tomēr tu atkal izcelies ar lasītneprasmi un uzskati, ka mans komentārs par pole dance ir no sērijas "kas es vēlos būt, kad izaugšu", tad atbildēšu, ka pole dance ir sporta veids un tas būtu tikpat loģiski, cik uzrakstīt "es vēlos būt aerobikas nodarbību apmeklētāja", respektīvi, pirmkārt, tas nav pamatmērķis, bet hobijs, otrkārt, tam vispār nav sakara ar šo diskusiju, jo pole dance nav ne prostitūcija, ne striptīzs, ne narkomānija.
20.12.2017 13:08 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
acidpauli, pati rakstīji, kas vēlies būt, tā kā atkal garām. Ja nu vienīgi neatceries. Tad izlasi ''loģikas'' jautājuma komentāru šodien, 12:25 un sapratīsi, ka atkal garām, jo es par to nerunāju.
20.12.2017 13:04 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Es nebraucu virsū, bet, pirmkārt, uzdevu tev jautājumu, kas, tavuprāt, es vēlos būt, jo tu kaut ko uzrakstīji, bet atkal par saviem vārdiem nevari atbildēt, otrkārt, ar tavu loģiku vērsos pie tevis.
Es tiešām brīnos, kā pēc šīs diskusijas vēl var teikt, ka marihuānas dekriminalizēšana izraisītu ļaunumu - uzpīpētu macaw un beigtu riet uz visiem. Ir arī legāls veids - xanax.
P. S. Uzreiz varu atbildēt turpmākajiem taviem komentāriem, ka pati nepīpēju un xanax nelietoju, bet par nomierinošo iedarbību abu līdzekļiem esmu informēta. :)
20.12.2017 13:01 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
acidpauli, tā jau nav mana loģika, bet bigsister, kas par skaitu sāka runāt. Vēl var padomāt, cik to būtu, ja nebūtu izdzēsusies. Tā kā iebrauci grāvī ar vēlmi uzbraukt.
20.12.2017 12:54 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
bigsister, ahā, tad ir attaisnojumi, varu ieteikt tik to pašu.
20.12.2017 12:53 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Macaw nu no tavas loģikas izriet, ka tu esi izvarota, jo metoo diskusijā nepārspīlējot katrs otrais komentārs bija tavs.
20.12.2017 12:53 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
:-D
ES izveidoju šo diskusiju, Tad kāds brīnums,ka manis rakstītais var biežāk parādīties!
Tā arī nesapratu ko Tev vajag no manis un kāda atbilde ir jāsniedz.
Aizej labāk kaut ko jēdzīgāku padari.
20.12.2017 12:50 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
bigsister, it īpaši, ja pašai ir vairāk komentāru šeit, par lastoškas trīs reiz vairāk nerunāsim. Tad nu apdomā vēlreiz, ja jau tas ir būtisks rādītājs.
20.12.2017 12:42 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Atbilde kam?Es arī īsti nesaprotu ko Tu no manis gribi.
20.12.2017 12:37 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Redzu to, cik ļoti pašai gribas to darīt,

Darīt ko - apvainot citus, būt prostitūta vai lietot narkotikas? Īsti nesapratu no tava formulējuma.
20.12.2017 12:32 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
bigsister, laikam nu tev pašai atbildes nav, ja jau atkal spēj izveidot tikai uzbraucienus. Es pilnīgā chilā ierēcu par loģikas pazaudēšanu starp ''argumentiem'' un nostāšanos pret pašas teikto, un dubultās morāles jautājumu, ne tik vien tev, bet pati droši vari būt aprobežota, ja atļaujies ar to mētāties, kas laikam pašai tuvs.
20.12.2017 12:30 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
nu bet normāls jautājums par to tēmu, kas tā uztrauc un kur gribas taisnoties. Nav tad redzams, kāpēc neizvēlies to, ja tēma piesaista

Ha ha a Tu pati saproti, ka šajā ziņā komentē par sevi?Tu pati lien šajā diskusijā un nevienu vien komentāru esi uzrakstījusi, gandrīz katra lapā, tad kuru šis temats arī visvairāk uztrauc??
Jā, nu bet protams, tās kas cepj augšā diskusijas to dara tikai tāpēc, jo tas uztrauc:-D, paldies par smieklu devu un aprobežotību.
20.12.2017 12:25 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
bigsister, nu bet normāls jautājums par to tēmu, kas tā uztrauc un kur gribas taisnoties. Nav tad redzams, kāpēc neizvēlies to, ja tēma piesaista.
20.12.2017 12:16 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
macaw es drīz uz taviem pirdieniem vienkārši neatbildēšu un nobloķēšu.
Kaut kāds bezsakars.
20.12.2017 12:13 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
bigsister, ja domā visi blefo, kāpēc vēl kavējies?
acidpauli, neredzu no tavas puses pilnīgi nevienu argumentu. Redzu to, cik ļoti pašai gribas to darīt, tādēļ iemestus tekstu tekstus vienu pēc otra, minimums trīs, pasakot vienu un to pašu jeb to, ka tev liekas, ka tā jau nevar būt.
20.12.2017 12:09 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Tāpēc, ka dažos gadījumos, kad sieviete ir prostitūta tur nav jāredz zemūdens akmeņi - vardarbība, suteners, nevar strādāt citu darbu utt. Ir gadījumi (un Eiropā tādās valstīs kā Latvija es pat teiktu, ka tas nav izņēmumi gadījumi), kad tā ir tikai tāda pati profesijas izvēle kā būt pārdevējai. Tas neizslēdz, ka ir gadījumi, kur sievietei to uzspiež - jo īpaši kaut kādā Āfrikas valstī, bet nav uzreiz tas jāattiecina uz visām sievietēm.
20.12.2017 11:42 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Vairākas reizes esmu nokavējusi maršrutku tikai tāpēc, ka vēl ieskrēju ātri veikalā paņemt kaut ko vakariņām, bet priekšā stāvošais dzērājs pērkot savas divlitrenes nav pareizi sarēķinājis naudu, tad ar drebošām rokām vēl 3x pārskaita pēdējās kapeikas kabatā. Un protams, puse kapeiku izbirst, tad viņš rāpo pa grīdu tām pakaļ, bet rinda tikmēr jau līdz salātu plauktam.
Tādā valstī kā Latvija, kurā ir vesels dzērāju slānis, tieši specializētie alkohola veikali būtu vietā, lai tas nekavētu pārējos cilvēkus.
20.12.2017 11:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits