Vieglā nauda

 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Laiki iet un viss mainās. Tas, kas agrāk bija Tabu, tad šobrīd skaitās normāli.
Runa konkrēti ir par naudas pelnīšanas veidu sievietēm.
Kādēļ tieši rādot un "kratot" savus plikums mēs varam nopelnīt vairāk nekā strādājot "godīgo" darbu, kas varbūt īsti nepatīk, bet tu to arī dari naudas dēļ. Tikai atšķirība ir tajā, ka Tev ir jāstrādā melnu muti, bet citas ar saviem plikumiem nopelna pāris gados tik cik tu varbūt pa visu dzīvi. Un jā, kā piemēram tik ļoti populārā vietne instagram,un nē ne ar gudrību tu pelnīsi, bet tieši ar savu miesu. Un sabiedrībā tā ir norma un neviens tevi nesauks par palaistuvi un, ja pat kāds kaut ko sliktu pateiks, tad tas nozīmē, ka skauž.
Bet tad reāli pafantazējam, piemēram, Tev ir ļoti skaists augums, skaista seja, Tu māki kustēties, bet tev nav nekādu kontaktu, lai izsistos(labi nebūs runa par augstāko izglītību ieguvējām, tāpat īsā laikā miljonāre nekļūsi). Tu atrodies ārzemēs, kur paveras iespēja strādāt augsta ranga džentelmeņu klubā aka striptīza, kur pa vienu vakaru nopelni jau sākot ar 500eur, aiztikt tevi nevar, tik vien kā padejot un izģērbties Topless. Bagāta Tu neesi, bet ir augsti mērķi, kuru realizēšanai ir vajadzīga nauda. Tev ir vīrs vai draugs kurš tam piekrīt,mamma, tētis arī nav pret.(Reāli domājot, viņiem arī no tā tiktu pamatīgs labums naudas ziņā).
Ja neņemot vērā visas morālās lietas, sabiedrības domas, uzskatus, mūsu latviešu domāšanu-Vai Jūs to darītu?
Lai uz šo jautājumu atbildētu tiešām atmetam visas moralitātes-kā šausmas, tā tikai padauzas darītu(kaut arī ar seksu tev nav jānodarbojas) vai ko kaimiņu Anna teiks.
Diskusija tikai fantazēšanai un nē es nedejoju striptīzu un neesmu pieteikusies, tāpēc lielās morālistes varat pie manis personīgi neķerties.
16.12.2017 00:38 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Mainītos pieejamība, mainītos arī skaits, kurš to pamēģina un iekrīt lamatās, mainītos skaits, kurš patstāvīgi to dara un nemaz nezina, kā dzīvot normāli utt., absolūti loģiski - par visām situācijām runājot. Un galīgi nav tā ''to jau visi tāpat dara''. Tāpat kā nauda valstij, nē nu forši, iznīcinām vēl lielāku daļu cilvēku - faktiski gan uz tūristu rēķina, kas ievelk arī iekšā savējos, lai vieglāki kontakti, un tad kāda nauda aiziet, lai pēc tam glābtu šos cilvēkus, pārsvarā sievietes.
19.12.2017 11:17 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Valstij tā jau nav naudas, kur nu vēl domāt un reāli dzīvē ieviest noteikumus, uzraudzību un visu pārējo pār narkotiku un mauku legalizēšanu.
Ja jau viss tik rožaini būtu, tad tas jau sen būtu atļauts. Tomēr uzticēšos ārstiem un drošības iestāžu viedoklim, kuri neatbalsta šādas lietas. Ne velti neatbalsta. Viņi tomēr saskaras ar to dien dienā. Nav gluži cosmiete, kura visu to no pusrozā mākonīšana maliņas vēro vai reizi gadā uzkurī un nesaprot kāpēc tas nav atļauts, jautri taču.
Ne visi māk apstāties, pietiek jau ar tiem degradantiem kas pa Rīgas ielām vazājas.
Vēl tik trūka, lai šajā valstī narkomānija un noziedzība augtu.. un viņa augs, ja ko tādu atļaus, jo tas iet roku rokā ar noziedzību, vervēšanu, cilvēktirdzniecību utt.
19.12.2017 11:22 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
A kur tu izrāvi pretējo? Prostitūcija pie mums ir legāla, aizliegts ir sutenerisms.

Tā vispār nav nekāda atbilde. Izklausās ka tu tici arī vienradžiem kas pa varavīksni laižas :)
19.12.2017 11:25 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Lasīt šo diskusiju ir apmēram tikpat aizraujoši (unbrīžiem - pārsteidzoši) kā nemaz ne tik sen šeit lielu atsaucību guvušo diskusiju par MeToo kustību un ar to saistītajiem aspektiem. Izpratnes un robežas ir TIK izplūdušas, ka viedokļi vienkārši streipuļo no viena grāvja otrā, no vienas pretrunas otrā...
Nagi niez mazliet izteikties, bet - uhhh, noformulēt savu domu tā, lai tā būtu skaidri izteikta, šeit būs grūtāk, nekā atrsat dāvanas Ziemassvētkos :)
19.12.2017 11:30 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Cilvēku degradācija, noziedzība, narkomānija tāpat aug, tikai tas vairāk notiek aizkulisēs.
Vai neesiet tiešām aizdomājušās kāpēc viņa netiek legalizēta?(šeit runāju par zāli)Ne jau ārsti un tie, kas atbild par drošību to nosaka. Varbūt tāpēc, ka nav izdevīgi to darīt?Kāpēc tabaka un alkohols legāli?No viņiem cilvēks nedegradējas?Cik ir reibumā nogalināti cilvēki un atkarīgo no tabakas un tās izraisītām slimībām?Izdevīgāk visus turēt legāli uz šāda veida atkarības, līdz ar to patstāvīga peļņa un ērta kontrole.
Par prostitūciju, tās vairāk ir ētikas normas, jo kā gan var šāda veida "profesiju" legalizēt?Visas tantiņas baznīcās apkristu.
19.12.2017 11:48 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Legalizēt tas nozīmē kobtrolēt un uzlikt robežas. Tāpat cilvēki dara un darīs.
19.12.2017 11:53 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
bigsister, nu brauc un dari, kas liedz? Uz visu pārējo virspusēji iemesli jau tika pateikti, kāpēc tas nav tik vienkārši, gan ar procesu, sekām, veidu, kā arī ne tik naivi par visu pārējo.
19.12.2017 11:55 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Kas man jābrauc un jādara?
19.12.2017 11:59 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Ne jau ārsti un tie, kas atbild par drošību to nosaka.

nenosaka, bet neticu, ka viņu uzskati un viedokļi par narkotiku vai prostitūciju ir nopirkti.
Varbūt tāpēc, ka nav izdevīgi to darīt?Kāpēc tabaka un alkohols legāli?No viņiem cilvēks nedegradējas?Cik ir reibumā nogalināti cilvēki un atkarīgo no tabakas un tās izraisītām slimībām?Izdevīgāk visus turēt legāli uz šāda veida atkarības, līdz ar to patstāvīga peļņa un ērta kontrole.

Jā, visticamāk tāpēc, ka nav izdevīgi. Bet vai tāpēc, ka ir atļauts alkohols un tabaka, tāpēc arī viss pārējais degradējošais arī jāatļauj?
Par prostitūciju, tās vairāk ir ētikas normas, jo kā gan var šāda veida "profesiju" legalizēt?Visas tantiņas baznīcās apkristu.

Es domāju, ka ne tikai tantiņās vaina. Kaut kādai ētikai ir jābūt un viņa jāuztur, lai galīgās auzās sabiedrība neaiziet.
19.12.2017 11:59 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tāpat cilvēki dara un darīs.

Protams, un lai dara arī. Bet nav sabiedrībai jāpotē, ka tas ir ok.
Narkotikas nekad nav bijušas tik atļautas sabiedrībā kā alkohols. Protams, alkohols ir slikts utt, bet es nedomāju, ka mūsdienās vispār ko panākt var ar alkohola aizliegšanu. Cilvēki ir pieraduši dzert, tas mums ir aizgājis jau kā pilnīga norma. Esam jau sapotēti, ka bez tā nevaram. Vismaz lielākā daļa. Nafig potēt smadzenēs arī narkotikas?
19.12.2017 12:06 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Jā, visticamāk tāpēc, ka nav izdevīgi. Bet vai tāpēc, ka ir atļauts alkohols un tabaka, tāpēc arī viss pārējais degradējošais arī jāatļauj?

Par to ir šis stāsts, ka arī būtu jāaizliedz.
19.12.2017 12:06 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Manā skatījumā alkohols un tabaka nodara lielāku launumu nekā zāle.
19.12.2017 12:08 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Par to ir šis stāsts, ka arī būtu jāaizliedz.

Tad es tevi nepareizi sapratu, ja tiešām esi par to, ka jāaizliedz.
Parasti, pēc maniem novērojumiem, šī salīdzināšana notiek nevis tāpēc, ka tiešām gribas, lai alkoholu aizliegtu, bet gan lai atrastu pamatojumu narkotiku legalizēšanai.
Vismaz cik lasu cosmo, tad tik tādi vien komentāri parādās - "kāpēc alkohols ir atļauts, bet zālīte aizliegta!? davaj atļaujam narkotikas, tas tač nav nemaz tik kaitīgi!" nevis "es esmu par to, lai aizliedz gan alko, gan narkotikas".
19.12.2017 12:12 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Oj tici man, lielāka huiņa par alkoholu un tabaku nav izdomāta(runājot par legālām lietām).
Redzot ko ir nodarījusi man tuviem cilvēkiem, kā ir nodzērušies, pazaudējuši visu, gan sevi, gan savu dzīvi.
Pati nelietoju no iepriekšminētā, kā tikai dažas reizes esmu uzpīpējusi(kad stresa dēļ nevarēju aizmigt), līdz ar to pēc savām sajūtām vados. Zāles iespaidā neviens nekad nav palicis agresīvs vai pamodies ar trīcošām rokām. Manis pēc viņu var legalizēt un nelegalizēt, man tas nav svarīgi. Tākā jā, oponēju, lai šis viss nebūtu legāli, bet ko nu es, nedzīvoju tak uz varavīksnes kopā ar vienradžiem, lai par kaut ko tādu sapņotu.
19.12.2017 12:26 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Zāles iespaidā neviens nekad nav palicis agresīvs
Paliek gan.. ta zalite nav nemaz tik balta, kaa to censas te mazgat :)
19.12.2017 13:25 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Konkrēti šeit necenšas,ja tas ir domāts par mani.
Agresīvs-nopietni? Kā? Es tiešām to gribētu redzēt:-D Tieši otrādāk paliek lēns, kāpēc tad ir tāds nodēvēts jēdziens kā stouneri(stoun-akmens).
Tās ir lieliskas zāles cīņā pret bezmiegu, bet to tiešām kad jau neesi gulējis vairākas naktis, nevis 1h pamokies un, tad skrien pīpēt.
Un vēl pačukstēšu-uzpīpēt tieši pirms seksa, tas ir kā nonātk pavisam citā dimensijā, visas sajūtas tiek izjust daudzreiz stiprāk, padziļinātāk un bauda ir ilgāka.
Ar šo es neaizstāvu un nesaku, ka tā ir balta un pūkaina un, ka visiem tas ir jādara, bet ir savu plusiņi.
19.12.2017 13:45 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Zāles iespaidā neviens nekad nav palicis agresīvs vai pamodies ar trīcošām rokām.

Ceru, ka tas vienkārši bija pārspīlējums, ne tiešām tāda pārliecība. Diemžēl ir ļoti traki cilvēkiem.
19.12.2017 14:55 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Es īstenībā negribēju tieši zāles tēmu tagad izvērst plašāk, lai jau vēl nepadomātu, ka es par to iespringstu vai vēl sazin ko, bet kad ir izteikumi-kā tagad, ka paliek trakāk-Kas tieši paliek trakāk?Vai var konkrētus gadījumus šeit iekopēt?Es labprāt pati priekš sevis palasītu.
Konkrēti turpinājumā es runāju par to, ja tas tiek darīts pāris reizes gadā un te es spriežu no savas pieredzes, tādēļ tā nav pārliecība, bet pieredze no manas puses. Varbūt mans, ka nekad neviens aŗī skan kā pārspīlējums, jo kā gan es to tiešām varu zināt?Bet tādus gadījumus no sava paziņu loka, kas to katru dienu dara neesmu dzirdējusi un lasījusi arī neesmu.
Tie, kas to dara katru dienu, lai jau dara un kādas ir tieši no tās sekas, agresivitāte vai, kas tieši paliek trakāk, man nav ne jausmas, jo neesmu nekur dzirdējusi.
Es neatbalstu katras dienas patērēšanai, bet kā pāris reizes gadā, manuprāt nekas slikts nav. Tikai subjektīvi mans viedoklis.
19.12.2017 15:11 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tie, kas to dara katru dienu, lai jau dara un kādas ir tieši no tās sekas, agresivitāte vai, kas tieši paliek trakāk, man nav ne jausmas, jo neesmu nekur dzirdējusi.

iemet kaut vai googlē un palasi, kas notiek ilgstoši lietojot.
Legalizējot narkotikas taču nerunā par 2xgadā lietošana. Legalizējot runa iet par iespēju lietot regulāri un kā jau teicu - googlē pilns ar info.
Tas, ka pati uzpīpēji un bija jautri, gulēji kā beigta un sekss ir fantastisks.. nu forši. Tikai ilgstoši lietojot viss vairs nav tik forši.
No tabakas arī ir mierīgi, guļas labi un pēc seksa uzpīpēt uhh kāds kaifs. Kas tad tur tik slikts?
Heroīns arī labi palīdz pret sāpēm.. nu ko, tad visi lietosim to kad vien gribēsim?
19.12.2017 15:23 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Nu kur nu izpalikt bez pārspīlēšanas.
19.12.2017 15:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits