Vieglā nauda

 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Laiki iet un viss mainās. Tas, kas agrāk bija Tabu, tad šobrīd skaitās normāli.
Runa konkrēti ir par naudas pelnīšanas veidu sievietēm.
Kādēļ tieši rādot un "kratot" savus plikums mēs varam nopelnīt vairāk nekā strādājot "godīgo" darbu, kas varbūt īsti nepatīk, bet tu to arī dari naudas dēļ. Tikai atšķirība ir tajā, ka Tev ir jāstrādā melnu muti, bet citas ar saviem plikumiem nopelna pāris gados tik cik tu varbūt pa visu dzīvi. Un jā, kā piemēram tik ļoti populārā vietne instagram,un nē ne ar gudrību tu pelnīsi, bet tieši ar savu miesu. Un sabiedrībā tā ir norma un neviens tevi nesauks par palaistuvi un, ja pat kāds kaut ko sliktu pateiks, tad tas nozīmē, ka skauž.
Bet tad reāli pafantazējam, piemēram, Tev ir ļoti skaists augums, skaista seja, Tu māki kustēties, bet tev nav nekādu kontaktu, lai izsistos(labi nebūs runa par augstāko izglītību ieguvējām, tāpat īsā laikā miljonāre nekļūsi). Tu atrodies ārzemēs, kur paveras iespēja strādāt augsta ranga džentelmeņu klubā aka striptīza, kur pa vienu vakaru nopelni jau sākot ar 500eur, aiztikt tevi nevar, tik vien kā padejot un izģērbties Topless. Bagāta Tu neesi, bet ir augsti mērķi, kuru realizēšanai ir vajadzīga nauda. Tev ir vīrs vai draugs kurš tam piekrīt,mamma, tētis arī nav pret.(Reāli domājot, viņiem arī no tā tiktu pamatīgs labums naudas ziņā).
Ja neņemot vērā visas morālās lietas, sabiedrības domas, uzskatus, mūsu latviešu domāšanu-Vai Jūs to darītu?
Lai uz šo jautājumu atbildētu tiešām atmetam visas moralitātes-kā šausmas, tā tikai padauzas darītu(kaut arī ar seksu tev nav jānodarbojas) vai ko kaimiņu Anna teiks.
Diskusija tikai fantazēšanai un nē es nedejoju striptīzu un neesmu pieteikusies, tāpēc lielās morālistes varat pie manis personīgi neķerties.
16.12.2017 00:38 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
nevis tpc, bet tāpat
18.12.2017 16:54 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Par to pole dance v striptizs - domaju, ka atskiras dejas merkis. Es tiesam nezinu, neesmu bijusi uz sieviesu striptizu, bet vai tiesam tur sievietes ir reali apmacitas dejot ar stieni? Nu es domaju kaut ka sadi:
https://www.youtube.com/watch?v=HZj_Uc0jMT0
Ja ta, tad super, varbut tiesam kaut kad verts apmeklet, jo, manuprat, loti baudams dejas prieksnesums.
18.12.2017 16:58 |
 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
Es to nedarītu gan savu stereotipu dēļ, kan kompleksu dēļ. Bet ja zinātu kādu kas to dara.. nu lai dara. Zinu vienu meiteni, kura strādāja īpašā masāžas klubā. Nevienam neko nereklamēja. Pa dienu studēja, bet vakarā gāja uz darbu. Un viņa arī tikai masēja, neko vairāk. Es viņu galīgi nenosodu, bet pati to nevarētu.
18.12.2017 17:08 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Rīdziniece, arī tie tevis nosauktie santehniķi un elektriķi, kuri pelna 1500, ir pašnodarbinātie, neticu, ka SIA kādam elektriķim par parasto darbu maksā 1500 uz rokas + visas soc. garantijas un atvaļinājumi. Piemēram, Latvenergo operatīvā izbraukuma montieri jeb cilvēki ar vidējo speciālo izglītību saņem ap 1000 uz rokas, tātad privātās firmās nemaksā stipri vairāk, un operatīvā izbraukuma darbs jau ir sarežģītāks par vadu vilkšanu dzīvoklī. Bet tā cipars ir reāls, piemēram, ss.lv atrasta santehniķa izsaukšana man izmaksāja 50 latus, ceļš pie manis, uz-no Depo + darbs bija 3 stundas. Materiālu izmaksas sedzu es vēl papildus. Cik tad maksā degviela un auto nolietojums? Pārējais ir peļņa.
Un protams, ka tā ir vieglāk, nekā domāt par savu biznesu utt., bet nu ja ūdens smeļas mutē, cilvēks tomēr saņemsies un nodibinās IK vai kaut ko tādu. Nedomāju, ka mums tuvākajā nākotnē draud apkopēju un auklīšu trūkums, jo ir ļoti daudz cilvēku, kuri to kruto karjeru nevēlas. Turklāt arī apkopēja var nodibināt IK vai arī pašnodarbināties. Piemēram, mūsu darba apkopēja ir IK, esmu ar viņu runājusi, teica, ka saņem mēnesī ap 1000 pēc nodokļu nomaksas, viņa apkalpo kādus 10 birojus un izstāda rēķinu mēneša beigās. Bet protams, ka tas ir čakars - jāalgo grāmatvedis, ja pats neprot sakārtot dokumentus, jāatgādina nemaksātājiem, lai samaksā, jāpielāgojas klientiem, utt., bet tas ir izdarāms, ja ļoti vajag nopelnīt pēc iespējas vairāk. Bet es jau šajā diskusijā sapratu, ka vienkāršāk ir paplest kājas.
*
ласточка, es neiznu, kur tu strādā, bet, ja vien tas nav projektā, kas saistīts ar ēnu ekonomikas izpēti, tad loģiski, ka tie 500-800 eiro pirms nodokļiem nav patiesā aina, jo kurš skaistumkopšanas speciālists uzrāda visus ieņēmumus un maksā no visiem nodokļus? Da neviens! OK, "neviens" ir skaļi teikts, tūlīt uzradīsies kāda, kas teiks "bet mana mamma maksā visus nodokļus", jā, OK, ir daži izņēmumi, bet vairums tomēr nemaksā. Tas, ka uzrāda VIDam pat 800 eiro, jau ir kruta, vairums uzrāda minimālo.
*
Un tikai nevajag šajā diskusijā kratīt pirkstu par to, cik slikti ir nemaksāt nodokļus. Diskusijā par nelegālām nodarbēm.
18.12.2017 19:17 |
 
Reitings 275
Reģ: 19.02.2013
Mans santehniķis man stāstīja, ka divas vasaras kārtīgi pastrādāja un nopirka sev jaunu, ļoti labi izremontētu dzīvokli. Viņam vasaras periodā tik daudz zvanot, ka ņemot tikai nopietnas haltūras. Protams, nodokļus viņš nemaksā. Bet nauda tur agrozās laba tātad.
18.12.2017 19:53 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
ласточка, es neiznu, kur tu strādā, bet, ja vien tas nav projektā, kas saistīts ar ēnu ekonomikas izpēti, tad loģiski, ka tie 500-800 eiro pirms nodokļiem nav patiesā aina, jo kurš skaistumkopšanas speciālists uzrāda visus ieņēmumus un maksā no visiem nodokļus? Da neviens! OK, "neviens" ir skaļi teikts, tūlīt uzradīsies kāda, kas teiks "bet mana mamma maksā visus nodokļus", jā, OK, ir daži izņēmumi, bet vairums tomēr nemaksā. Tas, ka uzrāda VIDam pat 800 eiro, jau ir kruta, vairums uzrāda minimālo.
*
Un tikai nevajag šajā diskusijā kratīt pirkstu par to, cik slikti ir nemaksāt nodokļus. Diskusijā par nelegālām nodarbēm.

Ja, man ir tikai oficiali dati, to jau teicu, ka gan jau uz ta rekina ari veidojas sada aina.
*
Starp citu, uzskatu, ka prostituciju vajadzetu normali legalizet. :D It ka ari tagad ir legali nodarboties ar prostituciju (ir tikai dazadi nosacijumi), bet tie nosacijumi varetu but citadaki, manuprat. Bija kaut kad par to sarunas medijos. Es domaju, ka tas tapat ka ar marihuanu - valsts var aizliegt, bet tas pastaves vienmer, tikai ta ka tas ir aizliegts, tad jaslapstas pa krumiem, baidoties no ta, ka policists izmantos tavus pakalpojumus, bet tad paradis policijas apliecibu (par so ari bija raksti).
18.12.2017 20:13 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu jā, bet diemžēl prostitūcija joprojām ir viena no jomām, kurās cilvēktirdzniecība zeļ un plaukst.
18.12.2017 20:15 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
valsts var aizliegt, bet tas pastaves vienmer, tikai ta ka tas ir aizliegts, tad jaslapstas pa krumiem, baidoties no ta, ka policists izmantos tavus pakalpojumus, bet tad paradis policijas apliecibu (par so ari bija raksti)

Nav runa par to, ka kāds slepus vienmēr kaut ko gribēs pastrādāt - par to, ka apmēri ir citi un tas ierobežo to visu, mazina ļaunās sekas utt. Ar pārējo vispār dubultās auzās aizbrauci, gan mātēm, gan bērniem, ietekmēm u. c. :-)
18.12.2017 21:20 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es arī uzskatu, ka prostitūcija ir jālegalizē, es arī nenosodu prostitūtas, webchat meitenes un saprotu arī viņas, ja tas ir aicinājums un/vai vienīgā iespēja iztikt - OK, varu to saprast. Vai es pati gribētu tā "piepelnīties"? Vai es gribētu, lai tā piepelnās mana mamma, māsīca vai draudzene? Nononononononono.
18.12.2017 21:35 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Nekādi apmēri nav citi. Ienāc xtra.lv, intim.lv. Apmēri ir pietiekami lieli tāpat un legalizācija nemainīs to, vai kāds vēlēsies vai nevēlēsies ar to nodarboties. Varbūt kaut kāds 1%, bet toties cik daudz % šī aroda darbiniecēm būs vieglāk darboties, domāju, tas ir samērīgi.
18.12.2017 21:46 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Apmēri ir citi narkotiku pieminētajā biznesā, kas arī pāriet līdzīgās tendencēs citur. Maina arī to, vai kāda tiešām pievēršas vai saņem sevi rokās un atver acis uz situāciju, ne nogrimst, turpinot nedomāt. Kā arī noteikti nedomāju, ka ir samērīgi atļaut un faktiski atbalstīt šādu nodarbi, tas nav mums vajadzīgs.
18.12.2017 21:52 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
bet toties cik daudz % šī aroda darbiniecēm būs vieglāk darboties

Un cik daudz vieglāk būs visiem sutineriem, narko dīleriem (jo šie arodi iet roku rokā) un kā zels un plauks cilvēku tirdzniecība, sieviešu paverdzināšana utt. Tiešām neaizdomājies arī tik tālu, par to ka arī ļoti daudz sievietes pasaulē cieš un mirst no šī biznesa? Legalizējot ko tādu, tas tikai pavairos visas šīs problēmas. Bet protams...vajag jau degradēt sabiedrību vēl vairāk. :)
18.12.2017 22:50 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Apmēri ir citi narkotiku pieminētajā biznesā, kas arī pāriet līdzīgās tendencēs citur. Maina arī to, vai kāda tiešām pievēršas vai saņem sevi rokās un atver acis uz situāciju, ne nogrimst, turpinot nedomāt. Kā arī noteikti nedomāju, ka ir samērīgi atļaut un faktiski atbalstīt šādu nodarbi, tas nav mums vajadzīgs.

Tad tu par prostituciju vai par narkomaniju runa? Pirmais Latvija ir atlauts legali.
Un cik daudz vieglāk būs visiem sutineriem, narko dīleriem (jo šie arodi iet roku rokā) un kā zels un plauks cilvēku tirdzniecība, sieviešu paverdzināšana utt. Tiešām neaizdomājies arī tik tālu, par to ka arī ļoti daudz sievietes pasaulē cieš un mirst no šī biznesa? Legalizējot ko tādu, tas tikai pavairos visas šīs problēmas. Bet protams...vajag jau degradēt sabiedrību vēl vairāk.

Amsterdama ar savu marihuanu un prostituciju ir mirusi pilseta. Daudzas valstis, regionos ir atlautas ari senes, par citam vielam interesejusies neesmu.
Tikmer Latvija berni niekojas ar dezoderantiem, kakla zalem un muskatriekstiem lidz beidzot nonak pie mantas -spaisa.
19.12.2017 01:49 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Es nezinu, vai butu super, ja viss tiktu atlauts, tikai naiva skiet doma, ka paslaik berniem nav 101 cits veids ka apreibinaties bez istam apreibinosam vielam (piemeram, par muskatriekstiem zinajat?) un ka meitenes nepardod sevi. Tas viss notiek ta vai sa, un nav pamata domat, ka ar atlautam vadlinijam, kuras tiktu parbauditas, so cilveku skaits krasi palielinatos. Yiesi paslaik ir lielaka visatlautiba, jo nav nekas normali noregulets un katrs rikojas jebka, lai tikai vinu nepiekertu policija.
Par to prostituciju, tur it ka ir legali, bet nedrikst apvienoties, janodarbojas ar to tikai sava mitekli, nedrikst reklamet sevi interneta (tai paisa laika nedrikst stavet uz ielas) uc jocigi noteikumi, ko, manuprat, butu japarskata.
Bet ta jau butu revolucija. :D
19.12.2017 02:00 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Jā, labāk lai tie bērni uzreiz sāk ar methu, coke un heroīnu :D
Un kāda vēl apreibināšanās no zāles? Come on :D
Tiešām nesaprotu kāpēc degradēšanās vēl būtu jaatvieglo tiem cilvēkiem. Tieši tā...ja gribēs izmantot prostitūtas vai lietot narkotikas, to tàpat darīs....nu lai jau dara, vēl to var nosaukt par dabīgo atlasi :)
19.12.2017 09:15 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Paskatieties no kā ..... ienākumus gūst Nīderlande, cik liels ir šīs valsts budžets un no kuries tā nauda radusies :)
19.12.2017 10:10 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Da labi...tad paskaties arī kas tur reāli notiek! Kā var būt tik nenormāli aprobežots skatījums tiešām nesaprotu. Kaut kur izlasi "oo redz nīderlandei baigie ienākumi no prostitūtām un zāles, tad jau tas ir super un to vajag visur"
Vai zināji arī to ka viņi (nīderlande) gadiem cīnas ar human trafficiking? Cik šausmīgi tur ir gadījumi ar cilvēku tirdzniecību, paverdzināšanu? Tai skaitā mazu meiteņu...
Un tā ir paradīze sextūristiem, vietējie nemaz ar to baigi neaizraujas.
Tiešām kā var būt tik naivas un stulbas un nesaprast šī biznesa reālo situāciju.
19.12.2017 10:50 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Prostitūcija ir vissenākā profesija uz zemes, protams gadās arī vardarbība un citas lietas, bet 97% to dara labprātīgi un pēc brīvas gribas. Tieši tāpat kā ar zāli, kurš gribēs tas kurīs, valsts izvēle ir pelnīt uz mūsu vājībām vai izlikties ka to nav
19.12.2017 10:57 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
bet 97% to dara labprātīgi un pēc brīvas gribas.

Un kur tu tādu ciparu izrāvi? Pati izdomāji? Tiešām cilvēku stulbumam robežu nav.
19.12.2017 11:02 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
A kur tu izrāvi pretējo? Prostitūcija pie mums ir legāla, aizliegts ir sutenerisms.
19.12.2017 11:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits