Vieglā nauda

 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Laiki iet un viss mainās. Tas, kas agrāk bija Tabu, tad šobrīd skaitās normāli.
Runa konkrēti ir par naudas pelnīšanas veidu sievietēm.
Kādēļ tieši rādot un "kratot" savus plikums mēs varam nopelnīt vairāk nekā strādājot "godīgo" darbu, kas varbūt īsti nepatīk, bet tu to arī dari naudas dēļ. Tikai atšķirība ir tajā, ka Tev ir jāstrādā melnu muti, bet citas ar saviem plikumiem nopelna pāris gados tik cik tu varbūt pa visu dzīvi. Un jā, kā piemēram tik ļoti populārā vietne instagram,un nē ne ar gudrību tu pelnīsi, bet tieši ar savu miesu. Un sabiedrībā tā ir norma un neviens tevi nesauks par palaistuvi un, ja pat kāds kaut ko sliktu pateiks, tad tas nozīmē, ka skauž.
Bet tad reāli pafantazējam, piemēram, Tev ir ļoti skaists augums, skaista seja, Tu māki kustēties, bet tev nav nekādu kontaktu, lai izsistos(labi nebūs runa par augstāko izglītību ieguvējām, tāpat īsā laikā miljonāre nekļūsi). Tu atrodies ārzemēs, kur paveras iespēja strādāt augsta ranga džentelmeņu klubā aka striptīza, kur pa vienu vakaru nopelni jau sākot ar 500eur, aiztikt tevi nevar, tik vien kā padejot un izģērbties Topless. Bagāta Tu neesi, bet ir augsti mērķi, kuru realizēšanai ir vajadzīga nauda. Tev ir vīrs vai draugs kurš tam piekrīt,mamma, tētis arī nav pret.(Reāli domājot, viņiem arī no tā tiktu pamatīgs labums naudas ziņā).
Ja neņemot vērā visas morālās lietas, sabiedrības domas, uzskatus, mūsu latviešu domāšanu-Vai Jūs to darītu?
Lai uz šo jautājumu atbildētu tiešām atmetam visas moralitātes-kā šausmas, tā tikai padauzas darītu(kaut arī ar seksu tev nav jānodarbojas) vai ko kaimiņu Anna teiks.
Diskusija tikai fantazēšanai un nē es nedejoju striptīzu un neesmu pieteikusies, tāpēc lielās morālistes varat pie manis personīgi neķerties.
16.12.2017 00:38 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Bigsister, iejūties bērna lomā un padomā, cik bērns labi jutīsies bērnudārzā, skolā, ja kas tāds nāks gaismā. Bet, ja māte prostitūta, tad baidos, ka tajos trakākajos gadījumos turpat dzīvoklī var uzrīkot bordeli, kas tiešākajā mērā kaitē bērna morālajai veselībai, bet tas jau galīgi pagrimuši.
18.12.2017 12:04 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Bet nu katram savs, man nav intereses nosodīt, tikai izsaku savas pašreizējās pārdomas par tēmu, nevienam jau tas nav jāuztver personīgi.
18.12.2017 12:07 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Prostitūte tik pat labi var būt lieliska māte un savas vaļīgās lietas var darīt brīvā laikā. Piemēram, kad tēvs ar bērnu vai kad bērns dārziņā. Viņa savam bērnam nerada neveselīgu vidi, ja viņš par par to nenojauš.
iejūties bērna lomā un padomā, cik bērns labi jutīsies bērnudārzā, skolā, ja kas tāds nāks gaismā.

un ja nāks gaismā, ka māte kājas virinājusi gadiem ilgi pirms bēra dzimšanas? tu domā, ka to tā kā vienaudži sapratīs un izdomās neapcelt, jo tam visam notecējis termiņš?
18.12.2017 12:09 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Nenosodu sievietes, kas šādā veidā pelna naudu, īstenībā man vienalga, kā kurš pelna. Mazliet gan nesaprotu tos vīriešus, kuri izvēlas šādus pakalpojumus, bet nu OK, tas ir cits stāsts.
BET kāpēc jums šķiet, ka tas ir ienesīgi, ka var daudz nopelnīt? Cik vispār ir DAUDZ? Ja mēs runājam par Latviju, par 1000-1500 varbūt pat 2000 eiro mēnesī ar nosacījumu, ka tie ienākas katru mēnesi, nevis tā, ka vienu mēnesi 2000, bet pēc tam 3 mēnešu tukšums, tad beidziet ākstīties! Izejiet manikīra vai vaksācijas kursus, izmācieties par valsts budžeta līdzekļiem kādā profenē par frizieri vai par grāmatvedi un pelniet. Izmācies par grāmatvedi, nopērc kaut lietotu datoru, ieliec sludinājumu ss.lv un pelni 1000-2000 eiro mēnesī kā ārpakalpojuma grāmatvedis, strādā no mājām, izmaksas nekāds, jo internets un dators neskaitās, jo tāpat vajadzīgs, lai sēdētu cosmo. Nekādas augstpapēžu kurpes, lūpukrāsas un stringi nav jāpērk. Jautāju savai vaksētājai, cik viņai paliek "uz rokas" pēc telpu nomas maksas, materiālu izmaksām un nodokļiem, teica, ap 1500. Gan jau viņa nesamaksā nodokļus no katra iekasētā cena, bet prostitūta ne tik nesamaksā. Jā, starp vaksētāju un bankas vadītāju nevar likt vienādības zīmi, bet manuprāt daudz jēdzīgāk nekā strādāt par prostitūtu.
Latvijai "daudz" - tie manā skatījumā ir 5000, 7000, 10000 eiro mēnesī, tāda nauda. Un es neticu, ka webčatā tādu var nopelnīt. Tā kā šādu pakalpojumu sniedzēju ir daudz, bet salīdzinājumā ar tikumīgajiem laikiem pirms 100 vai pirms 200 gadiem, kad nevainība bija cieņa un gods, savukārt tagad bezmaksas sekss pieejams jebkurā naktsklubā, pieprasījums pēc šādiem pakalpojumiem ir krities.
http://time.com/21351/prostitution-isnt-as-profitable-as-you-think/
Rezumējot, neticu ka Latvijā ar to var DAUDZ nopelnīt.
18.12.2017 12:14 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Runājot par to, kad jau esi mātes lomā, manuprāt, tad īsti arī neuzsāktu. Uzsāktu, ja tiešām būtu nabadzība un kā saka "māte bērna dēļ gatava uz visu". Pēc bērna piedzimšanas domāšanai vajadzētu pamainīties, bet tomēr tas nav galējais arguments, jo kā jau savā Pieteikuma tekstā minēju, ja neviens no ģimenes nav pret. Un minēju arī par ārzemēm, jo Latvijā es arī neticu ka var ar to zaļi dzīvot.
Kāda vispār ir bijusi šāda veida striptīzklubā ne Latvijā? Varbūt, tad būtu skaidrāka nojausma, kas tur īsti notiek:-D
18.12.2017 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Ta ir kaut kada ilūzija ka Latvijā viegli nopelnīt 1500 uz rokas, es strādāju personāla vadibā un šādas algas reti kur piedavā, ja neskaita IT. Tā Latvija ir liela alga un ne tikai vietējie to nevar samaksāt bet arī ārvalstu investoru uzņēmumi, un man ir liela pieredze šajā jautājumā. Te kaut kāda sapņu ilūzija tiek uzcepta par vieglo algu 1500 eiro apmērā.
18.12.2017 12:31 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Un tūlīt sekos jautājums, kāpēc tad visi nepelna 2000, bet gan sēž Maximas kasēs. A tāpēc, ka no karjeras viedokļa raugoties, ir divu veidu cilvēki.
1) Bailīgie, nedrošie, paranoiskie, skeptiskie - un tādu ir kādi 80%.
Viņi nekad nepasāks neko savu, viņiem ir bail, viņiem liekas, ka VIDs viņus apzags, ka izejvielu piegādātāji nepiegādās preces laikā, ka visi, burtiski VISI grib viņus uzmest ar naudu, ka uzņēmējdarbība - tas ir nedroši, ka VID redz viņu bankas kontu un visu no turienes izņems, neko nesaprot no nodokļiem un NEGRIB saprast, baidās ne tā iztērēt naudu, ne to nopirkt, utt., utt. Bonusā var iet vēl arī "es taču neko nemāku, es ar to netikšu galā!", "man nesanāks, manus pakalpojumus neviens negribēs". Sliktākajā scenārijā - tā ir Maximas kasiere, labākajā scenārijā, piemēram, šādi cilvēki ir mana mamma un mans vīrs, bet tā kā viņiem ir izglītība un galva strādā, tad viņi ir iekārtojušies ļoooooti stabilos darbos, kurus protams ļoooooti baidās pazaudēt, bet nu vismaz darba vieta kā tāda un alga ir laba.
2) Drošie, uzņēmīgie, riskēt spējīgie un gribošie cilvēki - un tādu ir ap 20%.
Piemēram, es. Nebaidos sūtīt savu CV uz dažādām vakancēm, varētu kaut vai atvērt ārpakalpojuma grāmatvedības uzņēmumu, bet tā kā gribu pirmspensijas vecumā iegūt kaut kādu statusu un algu krietni augstāku nekā vidējai grāmatvedei, tad pamazām veidoju karjeru noteiktā virzienā. Piemēram, mana vaksētāja. Nekādas nopietnas izglītības nav, bet nebaidījās nomāt telpas, avansēt materiālu iegādi, likt sludinājumus kuponos, jā, pati ir atbildīga par visu naudas plūsmu, bet nu neko, darbojas.
18.12.2017 12:31 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Chikitita, jo tu acīmredzot strādā uzņēmumā un tev acīmredzot ir svarīga stabilitāte, tātad ar tevis nopelnīto naudu tu vēl pabaro uzņēmuma vadītāju, uzņēmuma īpašniekus, tiek nopirktas korporatīvās pildspalvas vai dāvanas, utt., bet, ja cilvēks strādā tikai pats uz sevi, piemēram, kā pašnodarbinātais, tad viņš var pelnīt arī daudz daudz daaaaaudz vairāk par 1500 eiro, tikai jāsaprot, ka var palikt bez tādām ekstrām kā slimības lapas, atvaļinājumi, kuros var izslēgt telefonu, utt.
18.12.2017 12:33 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Saulīt mīļā, tu vari savu CV sūtīt kaut uz visām debess pusēm, bet ja uzņēmējs negrib maksāt, tad nevar un viss. Zinu ļoti daudz uzņēmumus kuros darbiniekiem nemaksā neto 1500, pat 1000 daudziem ir liela nauda. Kas tu par zelta gabalu ka tev maksās tādu algu, tu visu dienu sēdi cosmo, kur diskusija tur pretī tu, gribi teikt ka tev par zilām acīm maksās. Vai esi konkursus maz gājusi, cik kārtas ir, un kāda konkurence?
18.12.2017 12:38 |
 
Reitings 68
Reģ: 17.12.2017
Bet striptīza dejotāja vēl nav tas pats, kas prostitūta!
18.12.2017 12:43 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
agasj , tik neaizmirstiet , ka liela daļā 1/2 algas sanem aploksnē , tāpēc tie algu dati nav diez ko objektīvi.
18.12.2017 12:45 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Chikitita, lai algotam darbiniekam pēc algas tabeles ar visiem soc. nodokļiem, atvaļinājumiem, slimības lapām, utt., maksātu 1500 eiro, tad viņam ir jābūt ar augstāko izglītību, ar pieredzi un jāpapūlas dabūt darbs, bet pašnodarbināta persona pelna cik grib, strādā 14 stundas dienā bez brīvdienām un pelni, tu esi PAŠNODARBINĀTS, tu pats sev nosaki algu! Un ja gelish manikīrs maksā 20 eiro, labi, pusi noņemam nost par materiāliem un telpu nomu, tad rēķini kā gribi, 1 klients = 10 eiro peļņa, reģistrējies kā patentmaksas maksātājus un pelni; paņemt 2 klientus dienā vai 10 klientus, tā jau ir tava darīšana.
18.12.2017 12:48 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Manikīrēm un cita veida pakalpojuma pašnodarbinātajām personām no sākuma ir jādabū sava klientūra un tas arī nāk tikai ar gadiem,kad varēsi pelnīt stabilu 4 ciparu summu.
18.12.2017 13:17 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Tak labi...tās manikīres, skropstu licējas utt ir pa 10 uz katra stūra. Neticu ka tur tūkstošus var pelnīt...pat to pašu 1000 ja nu vienīgi tev ir salons.
18.12.2017 13:23 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nu, var ticēt, var neticēt, bet vaksācijas meistares, piemēram, pelna tiešām virs 1000. Protams, ne visas, un protams, ka vajadzīga klientūra. Kāpēc nē? Vaksācija ir populāra metode + mati augs vienmēr, ne visas gribēs pirkt fotoepilatoru.
***
Arī kosmetoloģi pelna labi (atkal, ne visi).. un te pat nav jādzīvo Rīgā - atkal klienti, plašs piedāvāto pakalpojumus spektrs u.c. Bet piekrītu, ka sēžot uz dīvāna un rēķinot svešu naudu, daudz kas var likties neticams
18.12.2017 13:26 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Nu kā, ja tu esi labs speciālists, tad tu arī pelni. Pierakstījos uz permanento uzacu taisīšanu, man ir jāgaida rindā mēnesis. Meitene, kas man parekomendēja to meistari, teica, ka viņa rindā gaidīja 3 mēnešus. Es vispār neuzticos meistariem, pie kuriem var tikt tajā pašā dienā - tātad kaut kas nav OK ar kvalitāti vai arī cenas pārāk augstas.
Oj un par striptīzdejotāju var kļūt kura katra, ar 20 liekajiem kg, nefotogēniska, bez savas klientūras un uzreiz pelnīt 1000. :-D Tak webčatā arī neviens uz tevi neskatīsies un neviens nemaksās, ja tur sēdēs resna, nekopta tante un ēdīs pelmeņus.
18.12.2017 13:28 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Chikitita, lai algotam darbiniekam pēc algas tabeles ar visiem soc. nodokļiem, atvaļinājumiem, slimības lapām, utt., maksātu 1500 eiro, tad viņam ir jābūt ar augstāko izglītību, ar piered
mulkibas, santehniki, elektrki, daudzi galdnieki, kaminmeistari un karsnu murnieki un e vle un vel pelna teisi tadu ja papuals vel lielaku naudu, kamer ar diplomu skukis banka kas apkalpo klinetus tikai 500, ta pat pelna maz medmasas , BD skolotajas un etc
18.12.2017 14:10 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tak labi...tās manikīres, skropstu licējas utt ir pa 10 uz katra stūra. Neticu ka tur tūkstošus var pelnīt...pat to pašu 1000 ja nu vienīgi tev ir salons.
mana gela meistare ire neluelu kabinetu vecruga blakus dima laukumam, rinasd garu gars pie vians, strada ari nereti sestdienas jo darba dienas nespej vsias gribetajas pienemt...pelna ( zinu jo sen pazistu) virs 1500:-P
18.12.2017 14:13 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Visu nelasīju, taču daži komentāri lika pabrīnīties, kāpēc tāda agresija un ''norakstīšana''. Pirmkārt, tā nemaz nav tik viegla nauda, jo, lai dabūtu popularitāti tajā pašā IG, vajag ieguldīt darbu pie sava ķermeņa, sejas, kur nu vēl, lai varētu dejot - tur vēl klāt ir vajadzīga drosme un pašpārliecinātība, sevis pasniegšana. Un šāda tipa sieviete, kurai ir izskats + darbs pie sevis + drosme un atvērtība, manuprāt, daudz tālāk tiks gan biznesā, gan privātajā dzīvē nekā moralizētājas un nosodītājas. Es, piemēram, strādāju prestižā vietā un cienījamā amatā, taču nenosodu arī striptīzdejotājas vai webčatistes, es pat gribētu pamēģināt (tīri sajūtu dēļ, finansiālais vispār te ņi pri čom), un nav saprotama tik agresīva attieksme no dažām.
Ja meitenei nav pieņemami strādāt Maximā un viņa labi jūtas dejojot striptīzu, kāpēc lai viņa sev darītu pāri un nīktu pie kases? Un tas pats arī pretēji - ja kaut kādu apsvērumu dēļ webčatā strādāt ir pretīgi vai vēl sazin kā, neviens tak neliek to darīt, bet tas nenozīmē, ka tās, kas to dara neko nesasniegs. Es pat (ja godīgi) drīzāk CV slēptu Maximu nevis striptīzu :-D
18.12.2017 14:49 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
1) Bailīgie, nedrošie, paranoiskie, skeptiskie - un tādu ir kādi 80%.
Viņi nekad nepasāks neko savu, viņiem ir bail, viņiem liekas, ka VIDs viņus apzags, ka izejvielu piegādātāji nepiegādās pr
neko mulkigaku neesmu dzirdejusi saja sakariba. Zini patiesiba tas ir vienakarsak. Cilvekiem nav uz bznesu keriena, nav talanta. Tiesi tapat ka piem kads skaisti gelzno bet nav dziedama balss , cita ir izcila operas soloste bet nekadi nepakam nemak pat zimet. Nu nav cilvekiem lemts. Un laikam jau paldies dievam, ko mes daritu ja visi biditu tikai biezo biznesu? Ka stradatu? Jo redzi pardeveja, auklite, snaitare, setniece, tramvaja vaditaja pavars, ugunsdzesejs un etc uz vinie turas pasauel, aj vinu nebutu visss sabruktu.
18.12.2017 14:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits