Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vieglā nauda

 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Laiki iet un viss mainās. Tas, kas agrāk bija Tabu, tad šobrīd skaitās normāli.
Runa konkrēti ir par naudas pelnīšanas veidu sievietēm.
Kādēļ tieši rādot un "kratot" savus plikums mēs varam nopelnīt vairāk nekā strādājot "godīgo" darbu, kas varbūt īsti nepatīk, bet tu to arī dari naudas dēļ. Tikai atšķirība ir tajā, ka Tev ir jāstrādā melnu muti, bet citas ar saviem plikumiem nopelna pāris gados tik cik tu varbūt pa visu dzīvi. Un jā, kā piemēram tik ļoti populārā vietne instagram,un nē ne ar gudrību tu pelnīsi, bet tieši ar savu miesu. Un sabiedrībā tā ir norma un neviens tevi nesauks par palaistuvi un, ja pat kāds kaut ko sliktu pateiks, tad tas nozīmē, ka skauž.
Bet tad reāli pafantazējam, piemēram, Tev ir ļoti skaists augums, skaista seja, Tu māki kustēties, bet tev nav nekādu kontaktu, lai izsistos(labi nebūs runa par augstāko izglītību ieguvējām, tāpat īsā laikā miljonāre nekļūsi). Tu atrodies ārzemēs, kur paveras iespēja strādāt augsta ranga džentelmeņu klubā aka striptīza, kur pa vienu vakaru nopelni jau sākot ar 500eur, aiztikt tevi nevar, tik vien kā padejot un izģērbties Topless. Bagāta Tu neesi, bet ir augsti mērķi, kuru realizēšanai ir vajadzīga nauda. Tev ir vīrs vai draugs kurš tam piekrīt,mamma, tētis arī nav pret.(Reāli domājot, viņiem arī no tā tiktu pamatīgs labums naudas ziņā).
Ja neņemot vērā visas morālās lietas, sabiedrības domas, uzskatus, mūsu latviešu domāšanu-Vai Jūs to darītu?
Lai uz šo jautājumu atbildētu tiešām atmetam visas moralitātes-kā šausmas, tā tikai padauzas darītu(kaut arī ar seksu tev nav jānodarbojas) vai ko kaimiņu Anna teiks.
Diskusija tikai fantazēšanai un nē es nedejoju striptīzu un neesmu pieteikusies, tāpēc lielās morālistes varat pie manis personīgi neķerties.
16.12.2017 00:38 |
 
Reitings 59
Reģ: 03.12.2017
Latvijā ģ/ā pazustu pēdējā jēga, ja receptes vēl varētu arī aptiekā dabūt.

+++ :-D:-D:-D Sasodīta taisnība ;-)
20.12.2017 22:06 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Interesanta diskusija.
Nē, es to nedarītu. Vienīgais iemesls - negribētos, lai to kādreiz "atrok", un mēs dzīvojam laikmetā, kur viss ir atrodams un uzzināms. Negribētos sev sarežģīt dzīvi, jo man tomēr diezgan labi arī patīk strādāt ar galvu, savukārt uzņēmēja no manis nekāda.
Bet man kā feministei tas neliekas nekas amorāls, ja ir brīvprātīgs. Morāle jau vispār ir tāds reliģisks/viduslaiku termins. Mani mazliet uzjautrina tie apgalvojumi, ka mēs jau tā esam pagrimuši, kur nu ja vēl legalizētu te visu iepriekš nosaukto. Antīkās sabiedrības, kur (šodienas acīm) izvirtība sita augstu vilni, tāpat kā dažādu veidu apreibināšanās, bija stipri vien attīstītākas, ja salīdzinām vidējo aritmētisko cilvēku tad un tagad (pieminēju, lai būtu skaidrs, ka nerunāju par zinātnes sasniegumiem, bet tieši cilvēkfaktoru). Pagrimušākie laiki bija tieši viduslaiki, kad amorāls skaitījās teju viss un visas (cik gan raganu netika sadedzināts, oh my..). Latvijas vēsturē vidēji vismazāk inteliģences bija Padomju laikos, kad seksa nebija vispār. Tā kā šitā iedomātā korelācija starp pagrimumu un brīvo seksualitāti sabiedrībā man neliekas pamatota.
20.12.2017 23:05 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Jaunie laiki ieviesa korekcijas tajā, kā mēs uztveram viduslaikus un padarīja par ''lielo, slikto, melno bedri''.
20.12.2017 23:17 |
 
Reitings 275
Reģ: 19.02.2013
Jaunie laiki ieviesa korekcijas tajā, kā mēs uztveram viduslaikus un padarīja par ''lielo, slikto, melno bedri''.

Tikko skolā šo tēmu izgājāt?
20.12.2017 23:25 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Rudaste, tev vēl nebija? Nu pareizi, par agru, varbūt kādreiz ieinteresēs tevi arī kas vairāk.
20.12.2017 23:28 |
 
Reitings 275
Reģ: 19.02.2013
Man jau aizmirsies. Pastāsti vairāk :-)
20.12.2017 23:30 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Jaunie laiki ieviesa korekcijas tajā, kā mēs uztveram viduslaikus un padarīja par ''lielo, slikto, melno bedri''.

Hmmm... nesapratu, ko tu ar to domā.
20.12.2017 23:41 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es tiešām brīnos, kā pēc šīs diskusijas vēl var teikt, ka marihuānas dekriminalizēšana izraisītu ļaunumu - uzpīpētu macaw un beigtu riet uz visiem.
Dekriminilizācija nav legalizācija ;)
21.12.2017 12:37 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Es tieši par dek runāju, jo leg būtu pārāk liels solis.
21.12.2017 13:19 |
 
Reitings 96
Reģ: 14.11.2017
Marihuana atslabina un uzlabo garastavokli, bet pec tam nevar vadit auto, laikam tapec skaitas narkotikas :-D
27.12.2017 20:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits