Vieglā nauda

 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Laiki iet un viss mainās. Tas, kas agrāk bija Tabu, tad šobrīd skaitās normāli.
Runa konkrēti ir par naudas pelnīšanas veidu sievietēm.
Kādēļ tieši rādot un "kratot" savus plikums mēs varam nopelnīt vairāk nekā strādājot "godīgo" darbu, kas varbūt īsti nepatīk, bet tu to arī dari naudas dēļ. Tikai atšķirība ir tajā, ka Tev ir jāstrādā melnu muti, bet citas ar saviem plikumiem nopelna pāris gados tik cik tu varbūt pa visu dzīvi. Un jā, kā piemēram tik ļoti populārā vietne instagram,un nē ne ar gudrību tu pelnīsi, bet tieši ar savu miesu. Un sabiedrībā tā ir norma un neviens tevi nesauks par palaistuvi un, ja pat kāds kaut ko sliktu pateiks, tad tas nozīmē, ka skauž.
Bet tad reāli pafantazējam, piemēram, Tev ir ļoti skaists augums, skaista seja, Tu māki kustēties, bet tev nav nekādu kontaktu, lai izsistos(labi nebūs runa par augstāko izglītību ieguvējām, tāpat īsā laikā miljonāre nekļūsi). Tu atrodies ārzemēs, kur paveras iespēja strādāt augsta ranga džentelmeņu klubā aka striptīza, kur pa vienu vakaru nopelni jau sākot ar 500eur, aiztikt tevi nevar, tik vien kā padejot un izģērbties Topless. Bagāta Tu neesi, bet ir augsti mērķi, kuru realizēšanai ir vajadzīga nauda. Tev ir vīrs vai draugs kurš tam piekrīt,mamma, tētis arī nav pret.(Reāli domājot, viņiem arī no tā tiktu pamatīgs labums naudas ziņā).
Ja neņemot vērā visas morālās lietas, sabiedrības domas, uzskatus, mūsu latviešu domāšanu-Vai Jūs to darītu?
Lai uz šo jautājumu atbildētu tiešām atmetam visas moralitātes-kā šausmas, tā tikai padauzas darītu(kaut arī ar seksu tev nav jānodarbojas) vai ko kaimiņu Anna teiks.
Diskusija tikai fantazēšanai un nē es nedejoju striptīzu un neesmu pieteikusies, tāpēc lielās morālistes varat pie manis personīgi neķerties.
16.12.2017 00:38 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Tāpat LV man šķiet nepatīkami apzīmējumi narkotiku pantos "nelielos apmēros" un "lielos apmēros'". Esi iegādājies/turējies mājās/realizējis kaut kādu apjomu, kas objektīvi nav liels, bet pēc likuma ir "liels apmērs" un sēdi cietumā ilgāk kā pedofils, kurš varoja bērnu trīs gadus.
Es sāku jau rakstīt paskaidrojošus salīdzinājumus ar to, ka viens spriedums šāds, otrs citādāks (gribēju pieminēt Liepājas pedofilus utml), bet tad sapratu, ka tam nav jēgas, jo, protams, viens gadījums atšķiras no otra, bet runāju par to, ka ne tikai iztiesāšanā, bet arī pašos soda apmēros, manuprāt, kaut kas nav kārtībā.
20.12.2017 04:06 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Es tieši labprātāk gribētu UK stilā, ka pašos lielveikalos ir vieta, kur pārdod medikamentus, tostarp recepšu. Tā kā esmu biežs aptieku viesis, man reizēm iegriež tas, ja aptieka neatrodas "pie vietas". Es esmu par pieejamību.

Vēl būtu forši, ja aptiekās (vismaz kādās konkrētās, noteiktās) būtu cilvēks, kas spēj izrakstīt to recepti uz vietas, jo ne vienmēr var tikt ātri pie ārsta kā tas ir UK.
Tas tā, vispār ārpus tēmas. :D Secinājums- jāparceļas prom. :D
20.12.2017 04:17 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Starp citu Polijā marihuāna arī ir legalizēta,bet dabūt var pēc ārsta izrakstītas receptes.

Jā, tāpat kā Argentīnā, Austrālijā, Kanāda, Horvātijā, Somijā, Gruzijā, Vācijā, Grieķijā, Izraēlā, Itālijā, Norvēģijā, Maķedonijā, Filipīnās, Meksikā, Puerto Riko utt. :D :D
Ak šīs, drausmīgās valstis, kur ir nonarkojušies cilvēki!
-
Starp citu, tikai tagad ieraudzīju no tabulas, ka Igaunijā marihuānas lietošana ir dekriminalizēta (jeb nesoda ar kriminālatbildību par personisku lietošanu līdz 7.5 gramiem BEZ medicīniskas vajadzības). Tur arī laikam tikai nariki tagad dzīvo.
20.12.2017 04:26 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es tieši labprātāk gribētu UK stilā, ka pašos lielveikalos ir vieta, kur pārdod medikamentus, tostarp recepšu. Tā kā esmu biežs aptieku viesis, man reizēm iegriež tas, ja aptieka neatrodas "pie vietas". Es esmu par pieejamību.
Nu re, Kanādā lielveikalos tieši ir aptiekas nodaļas. Tomēr alko tirgo atsevišķās ēkās un tas, manuprāt, ir tikai apsveicami. Nekādas rindas svētkis neveidojas uz ielām un stāvvietās, jo kā jau izteicos, te ir citādāka dzeršanas kultūra. ;-)
20.12.2017 04:29 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Nu re, Kanādā lielveikalos tieši ir aptiekas nodaļas.
(l)
20.12.2017 04:41 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Es tiešām nesaprotu kam tiek likti tie piemēri ar prostitūtām kam ģimene vīrs un visi laimīgi....nu un??? Kāds tam mērķis? Tam vajadzētu būt kaut kādam rādītājam ka tas viss ir normāli?
...
Runājot par reputāciju, bija man bērnības draudzene kas gulēja ar visiem, nopietni, pus pilsēta to zināja, ja kāds meklēja sexu tad bija tādi teksti kā zvani viņai viņa dod visiem utt..tādi vārdi kā mauka, palaistuve utt bija parastie ka viņu raksturo. Bet tagad viņa ir ar bērniem vīru un veco dzīvesveidu nepiekopj.
Bet tik un tā viņa visiem asociējas ar pavieglu palaistuvi un gan jau tā būs vienmēr kad cilvēki par viņu atcerēsies...nu nezinu...es tā laikam negribētu gan :)
20.12.2017 08:20 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Es tiešām nesaprotu kam tiek likti tie piemēri ar prostitūtām kam ģimene vīrs un visi laimīgi....nu un??? Kāds tam mērķis? Tam vajadzētu būt kaut kādam rādītājam ka tas viss ir normāli?

Nu, kā - Ja jau ir vīrs un bērni, tas jau ir pusceļš uz statusu "normāla dzīve". Otrs pusceļš - kapitāls, kurš uzkrāts pateicoties savas miesas tirgošanai. Tātad - principā viss ir normāli un dzīve izdevusies! (PROTAMS, ironizēju, ja nu kāda pārprata)
20.12.2017 09:20 |
 
Reitings 232
Reģ: 02.11.2015
Zinu vienu cilvēku kurš pelna vieglu naudu tiešākajā nozīmē... strādā veikalā par pārdevēju, bet pircēji veikalā ienāk reti. Tirgo dārgas lietas. No 8h darbadienas apkalpo labi ja 3-4 cilvēkus. Pārējo laiku var darīt ko pats grib, neta pieeja nodrošināta. Skatās seriālus, spēlē online spēles utt. Maksā normāli.
20.12.2017 09:50 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nosodītāji neaizdomājas par to, kas notiktu, ja mietpilsoņi nepastāvētu un nebūtu vairs neviena cilvēka bez morāles ar morāles normām.

Interesants komentārs (bez sarkasma). Jautājums par to, kurš ir nosodītāja lomā, vismaz šajā diskusijā, man liekas stipri diskutabls. Un morāles normas var atšķirties katram indivīdam - tas, ka viens nepiekrīt otram konkrētā jautājumā, nenozīmē, ka vienam vai otram vispār nepiemīt nekādi morāles principi. Turklāt, tīri prātuļojot, kā autore jau savā pieteikumā minēja, laiki mainās, līdz ar sabiedrības izpratne par morāli un to, kas ir pieņemams un nē. Piem., ne tik sen mīlēšanās pirms kāzām tika uzskatīta par kaut ko nepareizu un sievietei tiktu piedēvēta viegla uzvedība, ja tas nāktu gaismā. Bet vai mūsdienās mēs masveidā sāktu šo sievieti apsaukāt?
20.12.2017 10:27 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Zinu vienu cilvēku kurš pelna vieglu naudu tiešākajā nozīmē... strādā veikalā par pārdevēju, bet pircēji veikalā ienāk reti. Tirgo dārgas lietas. No 8h darbadienas apkalpo labi ja 3-4 cilvēkus. Pārējo laiku var darīt ko pats grib, neta pieeja nodrošināta. Skatās seriālus, spēlē online spēles utt. Maksā normāli.

Par šo es vienmēr esmu aizdomājusies, prātojot, ka nespētu tā. Manās acīs tā nav viegla nauda. Studiju gados strādāju par pārdevēju pircēju reti apmeklētā veikalā, darīt nebija ko, biju izlūrējusi visas iespējamās interneta lapas, izmisīgi blenzu pulkstenī, skaitīdama tās 12 stundas. Par laimi varēju uz vietas arī pamācīties eksāmeniem, bet tik un tā - atsēdēšanu, nīkšanu par vieglu darbu neuzskatu. Tā jau tikai degradējas.
20.12.2017 10:30 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Vairākas reizes esmu nokavējusi maršrutku tikai tāpēc, ka vēl ieskrēju ātri veikalā paņemt kaut ko vakariņām, bet priekšā stāvošais dzērājs pērkot savas divlitrenes nav pareizi sarēķinājis naudu, tad ar drebošām rokām vēl 3x pārskaita pēdējās kapeikas kabatā. Un protams, puse kapeiku izbirst, tad viņš rāpo pa grīdu tām pakaļ, bet rinda tikmēr jau līdz salātu plauktam.
Tādā valstī kā Latvija, kurā ir vesels dzērāju slānis, tieši specializētie alkohola veikali būtu vietā, lai tas nekavētu pārējos cilvēkus.
20.12.2017 11:01 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Tāpēc, ka dažos gadījumos, kad sieviete ir prostitūta tur nav jāredz zemūdens akmeņi - vardarbība, suteners, nevar strādāt citu darbu utt. Ir gadījumi (un Eiropā tādās valstīs kā Latvija es pat teiktu, ka tas nav izņēmumi gadījumi), kad tā ir tikai tāda pati profesijas izvēle kā būt pārdevējai. Tas neizslēdz, ka ir gadījumi, kur sievietei to uzspiež - jo īpaši kaut kādā Āfrikas valstī, bet nav uzreiz tas jāattiecina uz visām sievietēm.
20.12.2017 11:42 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
bigsister, ja domā visi blefo, kāpēc vēl kavējies?
acidpauli, neredzu no tavas puses pilnīgi nevienu argumentu. Redzu to, cik ļoti pašai gribas to darīt, tādēļ iemestus tekstu tekstus vienu pēc otra, minimums trīs, pasakot vienu un to pašu jeb to, ka tev liekas, ka tā jau nevar būt.
20.12.2017 12:09 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
macaw es drīz uz taviem pirdieniem vienkārši neatbildēšu un nobloķēšu.
Kaut kāds bezsakars.
20.12.2017 12:13 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
bigsister, nu bet normāls jautājums par to tēmu, kas tā uztrauc un kur gribas taisnoties. Nav tad redzams, kāpēc neizvēlies to, ja tēma piesaista.
20.12.2017 12:16 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
nu bet normāls jautājums par to tēmu, kas tā uztrauc un kur gribas taisnoties. Nav tad redzams, kāpēc neizvēlies to, ja tēma piesaista

Ha ha a Tu pati saproti, ka šajā ziņā komentē par sevi?Tu pati lien šajā diskusijā un nevienu vien komentāru esi uzrakstījusi, gandrīz katra lapā, tad kuru šis temats arī visvairāk uztrauc??
Jā, nu bet protams, tās kas cepj augšā diskusijas to dara tikai tāpēc, jo tas uztrauc:-D, paldies par smieklu devu un aprobežotību.
20.12.2017 12:25 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
bigsister, laikam nu tev pašai atbildes nav, ja jau atkal spēj izveidot tikai uzbraucienus. Es pilnīgā chilā ierēcu par loģikas pazaudēšanu starp ''argumentiem'' un nostāšanos pret pašas teikto, un dubultās morāles jautājumu, ne tik vien tev, bet pati droši vari būt aprobežota, ja atļaujies ar to mētāties, kas laikam pašai tuvs.
20.12.2017 12:30 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Redzu to, cik ļoti pašai gribas to darīt,

Darīt ko - apvainot citus, būt prostitūta vai lietot narkotikas? Īsti nesapratu no tava formulējuma.
20.12.2017 12:32 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Atbilde kam?Es arī īsti nesaprotu ko Tu no manis gribi.
20.12.2017 12:37 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
bigsister, it īpaši, ja pašai ir vairāk komentāru šeit, par lastoškas trīs reiz vairāk nerunāsim. Tad nu apdomā vēlreiz, ja jau tas ir būtisks rādītājs.
20.12.2017 12:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits