Vieglā nauda

 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Laiki iet un viss mainās. Tas, kas agrāk bija Tabu, tad šobrīd skaitās normāli.
Runa konkrēti ir par naudas pelnīšanas veidu sievietēm.
Kādēļ tieši rādot un "kratot" savus plikums mēs varam nopelnīt vairāk nekā strādājot "godīgo" darbu, kas varbūt īsti nepatīk, bet tu to arī dari naudas dēļ. Tikai atšķirība ir tajā, ka Tev ir jāstrādā melnu muti, bet citas ar saviem plikumiem nopelna pāris gados tik cik tu varbūt pa visu dzīvi. Un jā, kā piemēram tik ļoti populārā vietne instagram,un nē ne ar gudrību tu pelnīsi, bet tieši ar savu miesu. Un sabiedrībā tā ir norma un neviens tevi nesauks par palaistuvi un, ja pat kāds kaut ko sliktu pateiks, tad tas nozīmē, ka skauž.
Bet tad reāli pafantazējam, piemēram, Tev ir ļoti skaists augums, skaista seja, Tu māki kustēties, bet tev nav nekādu kontaktu, lai izsistos(labi nebūs runa par augstāko izglītību ieguvējām, tāpat īsā laikā miljonāre nekļūsi). Tu atrodies ārzemēs, kur paveras iespēja strādāt augsta ranga džentelmeņu klubā aka striptīza, kur pa vienu vakaru nopelni jau sākot ar 500eur, aiztikt tevi nevar, tik vien kā padejot un izģērbties Topless. Bagāta Tu neesi, bet ir augsti mērķi, kuru realizēšanai ir vajadzīga nauda. Tev ir vīrs vai draugs kurš tam piekrīt,mamma, tētis arī nav pret.(Reāli domājot, viņiem arī no tā tiktu pamatīgs labums naudas ziņā).
Ja neņemot vērā visas morālās lietas, sabiedrības domas, uzskatus, mūsu latviešu domāšanu-Vai Jūs to darītu?
Lai uz šo jautājumu atbildētu tiešām atmetam visas moralitātes-kā šausmas, tā tikai padauzas darītu(kaut arī ar seksu tev nav jānodarbojas) vai ko kaimiņu Anna teiks.
Diskusija tikai fantazēšanai un nē es nedejoju striptīzu un neesmu pieteikusies, tāpēc lielās morālistes varat pie manis personīgi neķerties.
16.12.2017 00:38 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Uz jautājumu nosaukt konkrētus gadījumus-iemet google,tā nav atbilde.
Un kas Tev no tā,ka Es šādi pāris reizes gadā atpūšos? :-D Tev sāp kaut kas?
Un kāds sakars heroīnam?
19.12.2017 15:34 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Selīna labi pateica, manuprāt, tieši līdzīgas sakarības, riski, tas, kā notiek un kas ir legalizēšana, ne jau kremt, ka ''atpūties''.
19.12.2017 15:42 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Vispār jau tēma bija par:
Ja neņemot vērā visas morālās lietas, sabiedrības domas, uzskatus, mūsu latviešu domāšanu-Vai Jūs to darītu?

Mana atbilde - nē, nedarītu, lai gan par fiziskajiem/vizuālajiem dotumiem nevaru sūdzēties un, lai gan badu nemirstu un ikriem un bagetei pietiek, bet arī papildus ienākumi būtu patīkams papildinājums maciņam. Tomēr - NĒ!
.
Kādēļ?
.
JO gluži vienkārši es īsti nespēju atmest visas moralitātes-kā šausmas, tā tikai padauzas darītu(kaut arī ar seksu tev nav jānodarbojas) vai ko kaimiņu Anna teiks. Var, protams, piekrist, ka dzīvojam laikmetā, kad ir citas normas un citi tikumi, tomēr - cik daudz tad mums vēl ir atlicis līdz pilnīgai degradācijai un pilnīgai dzīvei bez aizspriedumiem, bez tabu, bez aizliegumiem un ētiskajiem principiem? Tomēr kaut kādai saprāta devai jābūt. Ļoti žēl, ja sabiedrība reiz nonāks līdz tādam līmenim, kad tas viss būs kaķim zem astes un viss būs atļauts (gan tiesiski, gan ētiski), nekas nebūs tabu. Tad, piedodiet, bet jāsaka banālais teiciens "apturiet Zemi, es gribu izkāpt..."
19.12.2017 15:47 |
 
Reitings 275
Reģ: 19.02.2013
Es nevarētu, kājas par stīvu.
Bet viena otra klubā dejot vēl trakāk par striptīzdejotājām, i nekas. Reputācija dzīva :-D
19.12.2017 15:57 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Turklāt, man interesanti likās te daži apgalvojumi, kas vedina uz domu, ka striptīzs jau nav prostitūcija u.t.t., bet, ja mazliet pafilosofē par tēmu - nu, tāda gauži šaura un teju neredzama tā robeža ir. Prostitūcija (vismaz saskaņa ar LV normatīvajiem aktiem) tiek definēta ka seksuālu pakalpojumu sniegšana par naudu. Tātad - jābūt gan pakalpojumam, gan par to jāsaņem atlīdzība. Bet, kas ir "seksuāls pakalpojums"? Savas kailās (puasabģērbtās vai daļēji atkailinātās) miesas atrādīšana netiek saistīta ar seksuāla rakstura pakalpojumu? Kailums, protams, kaut kādā aspektā var būt arī māksla, bet, būsim godīgas - ne jau striptīza klubā vai webčatā :-D
Ar kādu mērķi notiek šī kailuma atrādīšana vai, pat, ja ne kailums, tad vismaz kaut kādas darbības/kustības, kuras imitē seksuālu darbību, pavedina uz seksuālām darbībām u.t.t.?
19.12.2017 16:10 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Bet viena otra klubā dejot vēl trakāk par striptīzdejotājām, i nekas. Reputācija dzīva

Nu, mana uztverē tās, kas šādi izpildās publiskās vietās un pasākumos, nav neko diži pārākas par tām, kuras dejo striptīzklubā - mērķis gan jau līdzīgs. Jautājums tikai, vai šis mērķis ir apzināti definēts, vai eksistē tikai šīs "dejotājas" zemapziņā. Reputācija šajā visā, manuprat, spēlē vismazāko lomu. Cilvēkam jau vispirms ir ar sevi jāsadzīvo, tikai tad ar pārējo sabiedrību un, cik tad no mums ir tādas izteikti publiski eksponētas personas, lai baigi uztrauktos par savu reputāciju šī vārda plašākajā izpratnē?
.
Tīri subjektīvi - man gan ir svarīgi, lai par MANĀM rīcībām un darbībām sabiedrībā/cilvēkos, nerastos divas domas, tāpēc - jā, savus plikums nekur nezibinu un dīdžejus klubos pavedināt necenšos :-D
19.12.2017 16:14 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Agresīvs-nopietni?
Jā..arī pilnīgi neadekvāts, psihotisks var kļūt.
19.12.2017 22:15 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Prostitūcija ir vissenākā profesija uz zemes, protams gadās arī vardarbība un citas lietas, bet 97% to dara labprātīgi un pēc brīvas gribas.

Mani arī interesē, no kurienes tāds cipars ir radies?
Ir zinātnisks pētījums, kurā 98% aptaujāto prostitūtu atzīst, ka gribētu pamest prostitūciju, ja zinātu, kā citādāk izdzīvot. Te ir Martas apkopojums: http://www.marta.lv/docs/1283/2017/PROSTITUCIJA_2.pdf
Prostitūcija nav ne tuvu tik glamūrīga nodarbošanās, kā daudziem no malas patīk fantazēt. Tā joma ir ļoti cieši saistīta ar cilvēktirdzniecību, atkarībām, daudzas meitenes ar to sāk nodarboties nepilngadīgas (ne jau no labas dzīves), seksuāla vardarbība pagātnē, fiziska vardarbība kā teju neizbēgams "profesijas" blakusefekts... Es nezinu, kur ir tās protitūtas, kuras saņem tūkstošus par gulēšanu ar izskatīgiem, cieņpilniem miljonāriem - varbūt tikai Holivudas filmās.
Es nevaru vairs atrast to pētījumu, uz kuru Marta atsaucas, bet esmu iepriekš lasījusi tos datus. Kā jau teicu, daudzas sievietes sāk strādāt nepilngadīgas, vairums aptaujāto prostitūcijā strādā vairāk nekā 5, 10 vai 20 gadus, daudzām ir bērni. Var pamodelēt to vidējo situāciju - vecums virs 30, apgādājams bērns, CV tukšums daudzi gadu garumā... Visticamāk, darbu varēs dabūt par minimālo algu, par kuru sevi uzturēt vienai pašai (vai vēl bērnu) vienkārši nav iespējams. Un tas ir tajā pozitīvajā gadījumā, kad nav iesaistīts suteners, kas tevi iekausta, iebiedē un draud nogalināt, ja neturpināsi šim pelnīt naudu.
19.12.2017 22:22 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Es protitūciju nekādā ziņā nesauktu par vieglu naudu.
19.12.2017 22:24 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Par zāli runājot. Kam ir atkarībnieka personība, tas arī nopīpēsies. Ja nebūs zālīte, būs viņam alko. Nav jau tā, ka tie ikdienas stouneri bez legalizētās zāles būtu normāli cilvēki :) Legalizēta marihuāna nenozīmē tautas kopēju nopīpēšanos. Nīderlandē vispār ir tik ļoti maz ikdienas vilcēju, tā pārsvarā ir problēma starp imigrantiem- arābiem, turkiem un austrumeiropiešiem. Bet tie latvieši, kas tur aizbrauc un sāk pīpēt pilnīgi katru dienu, jau bija pirms tam ar atkarībām šā vai tā. Valstīs, kur zāle nav atļauta, latviešu migranti dzer alko katru vakaru. Tie, kam uz to ir tieksme.
Un nav tā, ka visi, kas uzpīpēs zāli, pēc 5, 10 reizēm kļūs atkarīgi, ķīmiskās atkarības veidošanās process ir tikpat lēns kā alko, kas tā nav attiecībā uz citām narkotikām, kad cilvēks izdomā pamēģināt pāris reizes un ķermenis jau sāk prasīt vēl.
19.12.2017 22:49 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Par prostitūciju, tās vairāk ir ētikas normas, jo kā gan var šāda veida "profesiju" legalizēt?Visas tantiņas baznīcās apkristu.

Nosodītāji neaizdomājas par to, kas notiktu, ja mietpilsoņi nepastāvētu un nebūtu vairs neviena cilvēka bez morāles :-) Kaut kā nevienam negribas, lai viņu krāptu, tādēļ lielie prostititūtu cienītāji tomēr par bērnu mātēm izvēlās sievietes, kas apkārt neguļ. Kad tas attiecas tikai uz viņiem, tad ētikas normas ir kaut kas smieklīgs un naivs. Nu, ko tad lien pie sievietēm, kam kaut kādas normas ir? Paskatieties xtra.lv, 90 % prostitūtu apspriedēju ir precēti vīrieši, kas saka, ka, ja sieva nokrāptu, tad gan nepiedotu. Bet viņi var reizi mēnesī darba pārtraukumā kādu apmeklēt, lai tie mietpilsoņi tik klaigā, viņi neko no dzīves nesaprot :)
19.12.2017 23:12 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
(Es esmu lastochka, man sanaca chp ar pieeju ieprieksejam profilam)
(uzreiz saku: neesmu parbaudijusi vikipedijas linka faktu patiesumu! ja kadai nav slinkums, var parbaudit un nakt klaja ar savu informaciju)
1. ir opcijas ari starp aizliegts un atlauts.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Legal_status_of_psilocybin_mushrooms
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Legality_of_cannabis_by_country
Amsterdama, Spanija, Austrija, kur pilniba vai daleji legalizetas vai dekriminalizetas gan senes, gan marihuana, jusuprat, ir tas pagrimusas valstis, kas attistibas pakape ir kaut kur aiz Latvijas?
2.par prostituciju, manuprat, viss ir vel sarezgitak, jo Latvija ta ir atlauta, bet
https://en.wikipedia.org/wiki/Prostitution_by_country
Nezinu gan, uz kadiem nosacijumiem un ka darbojas sistema Vacija, bet linka rakstits, ka legala ir prostitucija un bordeli. Tatad Vacija ir tas sieviestiesibu parkapumu pereklis?
3.meitenem, kas grib visu aizliegt-sausais likums beidzas ar fiasko. neesmu cilveks, kas noteiks, vai kaut kas atlauts vai aizliegts, bet smejos par viedokliem, ka kaut ko aizliedzot, cilveki klust tiraki. radosums iet uz urra. pirms +-10 gadiem jauniesi ostija limi, lika galva celofanu un puta gaisa atsvaidzinaju, pirka toreiz bezrecepsu klepus sirupu - deksofanu un eda garsvielu - muskatriekstus, vel bija kaut kads znaugzsanas apreibinasanas paveids, pecak naca spaisa bums, un no ta visa tiesam apreibinajas daudz trakak neka tad, ja vnk uzpipetu marihuanu.
Man liekas, ka tagad vai kaut kad neparak sena pagatne varetu but bijusi populari apreibinasanas veidi visadi nomierinosie ka xanaxi (cau, xanax!), pretsapju ka ketamins utt. , tas, protams, uz receptes, bet recepti dabut ir viegli.
19.12.2017 23:36 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
*Niderlande(nevis tikai Amsterdama)
19.12.2017 23:39 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Prostitūcija nav ne tuvu tik glamūrīga nodarbošanās, kā daudziem no malas patīk fantazēt. Tā joma ir ļoti cieši saistīta ar cilvēktirdzniecību, atkarībām, daudzas meitenes ar to sāk nodarboties nepilngadīgas (ne jau no labas dzīves), seksuāla vardarbība pagātnē, fiziska vardarbība kā teju neizbēgams "profesijas" blakusefekts... Es nezinu, kur ir tās protitūtas, kuras saņem tūkstošus par gulēšanu ar izskatīgiem, cieņpilniem miljonāriem - varbūt tikai Holivudas filmās.
Es nevaru vairs atrast to pētījumu, uz kuru Marta atsaucas, bet esmu iepriekš lasījusi tos datus. Kā jau teicu, daudzas sievietes sāk strādāt nepilngadīgas, vairums aptaujāto prostitūcijā strādā vairāk nekā 5, 10 vai 20 gadus, daudzām ir bērni. Var pamodelēt to vidējo situāciju - vecums virs 30, apgādājams bērns, CV tukšums daudzi gadu garumā... Visticamāk, darbu varēs dabūt par minimālo algu, par kuru sevi uzturēt vienai pašai (vai vēl bērnu) vienkārši nav iespējams. Un tas ir tajā pozitīvajā gadījumā, kad nav iesaistīts suteners, kas tevi iekausta, iebiedē un draud nogalināt, ja neturpināsi šim pelnīt naudu.

Foruma par un ap prostituciju xtra.lv ir viena prostituta (kas pati sevi tur reklame un piedalas diskusijas), kurai ir virs un berns(vai berni). Virs akcepte so nodarbi, vina ir gimenes pelnitaja. Neviens neliedz siem cilvekiem iet stradat kaut vai Maxima. Bet kapec, ja sadi vieglak?
19.12.2017 23:44 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man nemaz nešķiet slikta doma pārdot alkoholu specializētā veikalu tīklā..kur pircejiem strikti prasa uzrādit dokumentus, ierobežoti darba laiki utt.
19.12.2017 23:54 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
acidpauli, man šķiet esi diezgan atrauta no realitātes ar visiem dzeltenās prese un wikipēdijas salasītajiem rakstiem, izvēloties tos raksteļus, kuri glauda pašas vēlmei, ko tādu darīt, pa spalvai.
Iepriekšējo pat nekomentēšu, bet šis
Foruma par un ap prostituciju xtra.lv ir viena prostituta (kas pati sevi tur reklame un piedalas diskusijas), kurai ir virs un berns(vai berni). Virs akcepte so nodarbi, vina ir gimenes pelnitaja. Neviens neliedz siem cilvekiem iet stradat kaut vai Maxima. Bet kapec, ja sadi vieglak?

Pērle - ak šī viena vai divas ''zināmās'' prostitūtas, par kurām zinām visu un visu redzam, un spriežam, šīs ceļa rādītājas par nozari. Un par maximu un vispār darbu, zaudējumiem jau diezgan runāts, Elizabete., Peekaboo1, Aether un cormeum piemeta vēl jaunus aspektus klāt.
20.12.2017 01:25 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Tikai Tu macaw neko no sevis neesi pateikusi,kā tikai citu stabulē pūtēja vien esi.
Starp citu Polijā marihuāna arī ir legalizēta,bet dabūt var pēc ārsta izrakstītas receptes.
20.12.2017 01:35 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man nemaz nešķiet slikta doma pārdot alkoholu specializētā veikalu tīklā..kur pircejiem strikti prasa uzrādit dokumentus, ierobežoti darba laiki utt.

Nu Kanādā tieši tā arī ir. Alko tirgo atsevišķos tam paredzētos veikalos. Un dokumentus pārbauda arī. Vispār sabiedrībā dzeršanas kultūra stipri atšķiras no tā, kas redzēts LV. Es pa šiem gadiem ārzemēs neesmu satikusi nevienu piedzērušos cilvēku knapi streipuļojam pa ielu! Te, ja dzer, tad vai nu tik maz, ka to nevar no malas pamanīt, vai arī to dara mājās. Ballītēs viss ļoti solīdi parasti. Bāros arī neviens nepielejas līdz komai...
Par tēmu... Diez vai. Savu skaistumu noteikti izmantotu jēgpilnāk par striptīzu un prostitūciju. Ko dara citi - man vienalga. Bet man šādas profesijas šķiet par primitīvu.
20.12.2017 02:53 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Nosodītāji neaizdomājas par to, kas notiktu, ja mietpilsoņi nepastāvētu un nebūtu vairs neviena cilvēka bez morāles ar morāles normām.
20.12.2017 03:30 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
acidpauli, man šķiet esi diezgan atrauta no realitātes ar visiem dzeltenās prese un wikipēdijas salasītajiem rakstiem, izvēloties tos raksteļus, kuri glauda pašas vēlmei, ko tādu darīt, pa spalvai.

Es vismaz paužu viedokli ar argumentāciju, kamēr tu - bārsties ar apvainojumiem bez viedokļa paušanas.
Nu Kanādā tieši tā arī ir. Alko tirgo atsevišķos tam paredzētos veikalos. Un dokumentus pārbauda arī.

Es nebūtu priecīga, ja dažādus produktu veidus tirgotu dažādos veikalos. Tas patērētu cilvēku laiku iepērkoties, veidotu lielākus korķus uz ceļiem, piemēram, pirmssvētku dienās, kad cilvēki brauc iepirkt alkoholu svētku svinībām, tiktu celtas jaunas veikala ēkas, kas, manuprāt, ir negatīvi. Es tieši labprātāk gribētu UK stilā, ka pašos lielveikalos ir vieta, kur pārdod medikamentus, tostarp recepšu. Tā kā esmu biežs aptieku viesis, man reizēm iegriež tas, ja aptieka neatrodas "pie vietas". Es esmu par pieejamību.
20.12.2017 03:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits