Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vieglā nauda

 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Laiki iet un viss mainās. Tas, kas agrāk bija Tabu, tad šobrīd skaitās normāli.
Runa konkrēti ir par naudas pelnīšanas veidu sievietēm.
Kādēļ tieši rādot un "kratot" savus plikums mēs varam nopelnīt vairāk nekā strādājot "godīgo" darbu, kas varbūt īsti nepatīk, bet tu to arī dari naudas dēļ. Tikai atšķirība ir tajā, ka Tev ir jāstrādā melnu muti, bet citas ar saviem plikumiem nopelna pāris gados tik cik tu varbūt pa visu dzīvi. Un jā, kā piemēram tik ļoti populārā vietne instagram,un nē ne ar gudrību tu pelnīsi, bet tieši ar savu miesu. Un sabiedrībā tā ir norma un neviens tevi nesauks par palaistuvi un, ja pat kāds kaut ko sliktu pateiks, tad tas nozīmē, ka skauž.
Bet tad reāli pafantazējam, piemēram, Tev ir ļoti skaists augums, skaista seja, Tu māki kustēties, bet tev nav nekādu kontaktu, lai izsistos(labi nebūs runa par augstāko izglītību ieguvējām, tāpat īsā laikā miljonāre nekļūsi). Tu atrodies ārzemēs, kur paveras iespēja strādāt augsta ranga džentelmeņu klubā aka striptīza, kur pa vienu vakaru nopelni jau sākot ar 500eur, aiztikt tevi nevar, tik vien kā padejot un izģērbties Topless. Bagāta Tu neesi, bet ir augsti mērķi, kuru realizēšanai ir vajadzīga nauda. Tev ir vīrs vai draugs kurš tam piekrīt,mamma, tētis arī nav pret.(Reāli domājot, viņiem arī no tā tiktu pamatīgs labums naudas ziņā).
Ja neņemot vērā visas morālās lietas, sabiedrības domas, uzskatus, mūsu latviešu domāšanu-Vai Jūs to darītu?
Lai uz šo jautājumu atbildētu tiešām atmetam visas moralitātes-kā šausmas, tā tikai padauzas darītu(kaut arī ar seksu tev nav jānodarbojas) vai ko kaimiņu Anna teiks.
Diskusija tikai fantazēšanai un nē es nedejoju striptīzu un neesmu pieteikusies, tāpēc lielās morālistes varat pie manis personīgi neķerties.
16.12.2017 00:38 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
zinu divus cilvēkus - vienu vīrieti un vienu sievieti, kas pelna naudu kaut kādos erotiskjos web čatos. nez, man vienalga, lai jau pelna naudiņu kā māk, man nav nekādu aizspriedumu + nav jau arī tā, ka to var jebkurš. es, piemēram, nevarētu, jo gluži vienkārši nemāku dejot un esmu pārāk kompleksaina.
16.12.2017 00:47 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
LV tagad var skatities realitates sovu "Agra rusa" nu ka piemers
16.12.2017 00:51 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Ja nebūtu tāda lieta kā savas t.s. "reputācijas" sačakarēšana uz visu atlikušo dzīvi, tad jā, darītu :D Realitātē nedarītu, jo ir vēlme nākotnē strādāt normālā profesijā kurā ikdienā jāpielieto zināšanas un smadzenes, nevis izskats, negribētu, lai kāds uzrok par mani info, ka esmu dejojusi par naudu. Nu tā, pa lielam laikam uzskatu, ka ja nav nopietna drauga (kaut gan dažiem tas tāpat būtu pieņemami) un ja izskaties labi, tad kāpēc gan nepelnīt naudu ar savu izskatu. Tajā pašā laikā nepatīk, ja izskats ir vienīgais kas dzīvē interesē un domā, ka ar to varēs izbraukt visu dzīvi..
Un tas gan jau atkarīgs no katras morāles principiem, kāda labāk studēs 5 gadus un cīnīsies veidojot karjeru, kamēr cita aizies padejot un pelnīs labu naudu jau pašā sākumā. Katram variantam savi plusi, savi mīnusi :)
16.12.2017 00:55 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Par vieo caltiem interesanti, ka sak kur ko atrod un mekle.Linda varetu pastastit...
16.12.2017 01:01 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
Es darītu. Bet nu es vispār esmu cilvēks, kurš, lai arī cik nepareizi vai pareizi tas neizklausītos, tīko pēc vieglas naudas. Lielāko savas dzīves daļu pavadu ceļojot apkārt. Nestrādāju nopietnus darbus, tāpēc man tāds darbs būtu kā viens no peļņas avotiem. Diemžēl, ļoti daudz cilvēku nereti tādu darbu saista ar seksuālu pakalpojumu sniegšanu, kas nav taisnība. Nē, protams, ir iestādes, kurās tāds darbs iet roku rokā ar seksuāliem pakalpojumiem, bet ne visur tas tā ir. Tā ka jā. Es būšu tā netiklā būtne, kura atzīs, ka tādu darbu varētu strādāt. :D
16.12.2017 01:08 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Par web čatu runājot, biju iepazinusies ar sievieti, kas ar to 10 gadus nodarbojas un izskatās, ka arī turpinās, laikam kamēr krūtis nebūs līdz ceļiem noslīdējušas. Iekrājusi neko nav, tikai kā drēbes, mati, nagi, ragi utt. Parunājot jau pēc piecām minūtēm liekas,ka galvā ir tikai skaidas palikušas.
Tieši šajā gadījumā tā ir pamatīga degradācija un vel pie tam rādot sevi i-netā 90%, ka tiksi atkosta.
16.12.2017 01:10 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Sadie. Bingo, vēl nopelnīto naudu ieguldi pareizajā virzienā un sāc baudīt visus dzīves labumus īsā laikā :-D
16.12.2017 01:12 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Varbūt ar laiku es notrulinātos, tāpat kā mediķi notrulinās redzot avāriju saplosītus cilvēkus, kas laikam nozīmē, ka ar pieredzi var būt bez emocijām par teju visu, bet negribētu, ka visādi zemas morāles vīrieši bariņā lūrētu uz manis ar dzīvniecisku skatienu. Droši vien nāktos pirmos mēnešus būt darba laikā reibumā, la tādam pretīgumam tiktu pāri. Un tad jau droši vien rezultātā būtu alko atkarība...
16.12.2017 03:17 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Jā, naudas tur apgrozās labas un kam gan nepatīk viegla nauda, bet ne visām tā būtu viegla, emocionālu apsvērumu dēļ. Lai tas paliek tām, kas gūst pozitīvas emocijas no sava ķermeņa izrādīšanas, neesam mēs visas vienādas. Ir taču daudzas, kas ļauj Sokolovam u.c. publicēt visiem savu ķermeni, ir tādas, kas bildes rādīs tikai vīram un ir tādas, kas vispār nejutīs vajadzību savu ķermeni bildēt, lai kāds tas būtu.
16.12.2017 03:25 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Jā, naudas tur apgrozās labas un kam gan nepatīk viegla nauda, bet ne visām tā būtu viegla, emocionālu apsvērumu dēļ.

Pilnīgi piekrītu, nedomāju, ka tas ir viegli un nedomāju, ka es jebkad ko tādu varētu darīt.
16.12.2017 07:11 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Nē, es to nedarītu, jo arī ar savu galvu varu un pelnu naudu, ar ko man pietiek labai dzīvei, tas papildus luksuss, ko varētu iegūt pelnot vairāk tieši tādā veidā, nav tā vērts, lai tādu zīmogu uzliktu uz sevis uz visu atlikušo dzīvi.
16.12.2017 09:46 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ne jau skaudības dēļ kritizē.
Tas ir tas pats, kas izvēle pēc vidusskolas- iet strādāt melno darbu vai studēt. Pirmajā gadījumā tiko skolu beigušais jūtas kā arābu šeihs salīdzinot ar studentiem vienaudžiem. Ienākumu starpība izlīdzinās, kad studenti sāk strādāt. Bet dzīves drāma sākas, kad studenti sāk kāpt pa karjeras kāpnēm un turpina to līdz pensijai. Līdz ar karjeru pieaug izdevumi, jo sagribas ģimeni, bērnus, ceļot. Līdz ar to students par miljonāru nekļūst, bet +/- savas vajadzības nosedz. Savukārt melnā darba darītājam nāk apjausma, ka arābu šeiha dzīves līmenis ir tikai dzīvojot pie mammas, ēdot no mammas ledusskapja un pašam maksājot tikai par drēbēm un izklaidēm. Dzīvoklim, ģimenei, bērniem-nepietiek.
Ja melnajā darbā cilvēks vēl vismaz uzkrāj darba pieredzi, iemaņas, tad striptīzā ir īss derīguma termiņš, pēc kura nonāc mēslainē- bez jebkādas izglītības, darba pieredzes, ko uzrādīt CV, ar sabojātu reputāciju. Un kā jau te saka, tie 500 eur jau nekas nav, jo neba katru dienu tik maksā. +tādā darbā sevi ļoti jāpucē, kas maksā naudu. Normāls vīrietis sev tādu sievu negribēs, līdz ar to arī privātā dzīve nez vai izdosies. Realitātē pēc tāda darba pēc 35 nekas cits kā Maxima kase nespīd.
16.12.2017 10:15 |
 
Reitings 84
Reģ: 22.11.2017
Minka pareizi pateica. Un besī ārā sievietes, kas palīdz sievietes uztvert par gaļas gabaliem.
16.12.2017 10:40 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Es varētu dejot striptīzu vai go go dejas.
Tāpat zinu meitenes, kas strādāja webčatos senāk, tām meitenēm tagad laba dzīve un pagātne netraucē.
16.12.2017 10:47 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Viedā minka greizi uzskati. Šādās vietās vismaz senāk bija makeup un deju kursi (man gan ir sena informācija, nezinu, kā tagad), bet meitenes, kas piedalījās webčatā, jau ilgi ir precētas.
16.12.2017 10:49 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Oi, Viedaa Minka. Realitaatee apprecas pat leetaa gala prostituutas. Baigi jau nu kaadam krata, ka daama savulaik pie kameras pupus kratiijusi vai pie stienja leekaajusi. Ja nu kaadam religjiozam pamuljkjim. Paskaties kalendaaraa, kuraa gadsimtaa dziivojam. Britu karaljnamaa driiz buus shkjirtene un jauktene. ASV pirmaas leedijas savulaik raadiitie plikumi k.kur uzpeldeeja un tikpat aatri aizpeldeeja. Ja par miiljo Latviju, tad arii shad tad ir uzpeldeejis, ka kaada vadoshaa amataa straadaajosha daamiite plikumus raadiijusi. Nu un? Dzeltenaa prese uzcep rakstu, peec nedeeljas visi taapat aizmirst. Maximas kase buutu vieniigais, ko peec striptiizdejotaajas karjeras dariit? Trula Tev domaashana, da kaut vai savu sex shopu var veert valjaa, ja taadas intereses vai deju pulcinju vadiit :-P , profesionaalo grimmu likt, atveert vaksaacijas salonu vai ziedu veikalu, da jebko, ko sirds kaaro un uz ko ir talants. Sieviete, kurai ir smadzenes un kjeeriens, vienmeer atradiis, ko dariit. Un, ja nu akuraat CV buus jaaraksta, sacerees skaistus, nepaarbaudaamus melus par tiem x gadiem.
Cik te dalja naivas :-P
16.12.2017 11:35 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Un cik ilgi tad tā naudu pelnīs? Mūžīgi jau nebūs skaista un jauna. Pēc gadiem šadu meiteņi izeja būs tikai bagātu veci dabūt blakus, kas uzturēs un dos naudu lupatām un špaktelim. Bet visām jau tā neveicas. Jo nu būsim reāli...ar domāšanu, gudrību, izglītību šīs meitenes neizceļas it nemaz.
Visiem jau patīk viegla nauda, bet ja ir smadzenes tad viegli naudu var pelnīt arī neizradot visiem savu dirsu.
16.12.2017 11:40 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man ir ļoti laba draudzene , kura Luksemburgā strādā, vidēji 1/2 gadu , Viss viņai bumbās, nenosodu , man patiešām vienalga kā kurš pelna. Pirms gada pabeidza manikīra kursus , grib savu kabinetu , tiešām esmu pārliecināta , ka viss viņai izdosies.;-)
16.12.2017 12:09 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
ar 1/2 gadu es domāju mēnesi te , mēnesi tur .... strādā viņa tā ilgāk par 10 gadiem
16.12.2017 12:10 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Maximas kase buutu vieniigais, ko peec striptiizdejotaajas karjeras dariit? Trula Tev domaashana, da kaut vai savu sex shopu var veert valjaa, ja taadas intereses vai deju pulcinju vadiit , profesionaalo grimmu likt, atveert vaksaacijas salonu vai ziedu veikalu, da jebko, ko sirds kaaro un uz ko ir talants. Sieviete, kurai ir smadzenes un kjeeriens, vienmeer atradiis, ko dariit. Un, ja nu akuraat CV buus jaaraksta, sacerees skaistus, nepaarbaudaamus melus par tiem x gadiem.
Cik te dalja naivas

Nez kāpēc izvēlēti šādi ''ko vien sirds kāro'' amati - kur tad ārsts, jurists, tiesnese, bankas vadītāja un kas tik vēl ne? :D Tā kā Viedā Minka, arī manuprāt, pareizā virzienā domā.
16.12.2017 12:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits