kā nēsāt svārkus?

 
Reitings 77
Reģ: 05.11.2017
Sveikas!
Man ienāca prātā viena sasāpējusi problēma. Esmu diezgan apaļa, bet mani ļoti apmierina manas formas, caurbira negribētu būt, tā kā šī nav problēma. Bet...
Man ļoti patīk svārki, kleitas un vispār ģērbties sievišķīgi, ziemā ar to nav nekādu problēmu, bet vasarā es svārkus nevaru uzvilkt, kaut gan ļoti vēlētos. Mani augšstilbi saskarās un ejot rīvējas viens gan otru. Ja es uzvelku svārkus, uzberžas jēlumi. Kā jūs, citas apaļīgās meitenes tiekat galā ar šo problēmu?
14.12.2017 19:02 |
 
Reitings 77
Reģ: 05.11.2017
Ouu, par dezīti es neiedomājos. Pamēģināšu.
Nu kā jau teicu - izvilku vasaras kleitu, kuru tā arī nebiju uzvilkusi un domāju, kāpēc. Tad nu atcerējos iemeslu.
15.12.2017 12:12 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
alexxxaaa, es arī internetā šo padomu izlasīju, pielietoju jau trešo vasaru un tiešām strādā. Dezis gan vasarā ļoti ātri līdz ar to izlietojas. Rīves tāpēc, ka sasvīst un mitra āda līp kopā - uzliekot dezi, nesvīsts, nav mitruma un līdz ar to nerīvējas.
Un jā, rīvēšnās ir atkarīga no iegurņa, nevis taukiem. Mana mamma ir vēl resnāka par mani, un tāda rīvēšanās viņai ir sveša. Man sākās jau pusaudža gados, kad nēsāju M izmēru (un tagad jau sen manir X priekšā izmēram..)
15.12.2017 15:32 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Esmu diezgan apaļa, bet mani ļoti apmierina manas formas, caurbira negribētu būt, tā kā šī nav problēma. Bet...
Man ļoti patīk svārki, kleitas un vispār ģērbties sievišķīgi, ziemā ar to nav nekādu problēmu, bet vasarā es svārkus nevaru uzvilkt, kaut gan ļoti vēlētos. Mani augšstilbi saskarās un ejot rīvējas viens gan otru.
lidz vasarai talu, labak dazu kg nomet bumbulit;-)
15.12.2017 19:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits