Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietim ir bērns.

 
Reitings 273
Reģ: 29.01.2009
Sveikas! Šodienas diskusijas iespaidā top šī tēma - vīrietis ar bērnu. Ļoti daudzas min, ka nebūtu kopā ar vīrieti, kuram ir bērns? Kāpēc? Kādus iemeslus varat uzskaitīt? Ar ko ir jārēķinās, uzsākot šādas attiecības?
13.12.2017 18:52 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 27.02.2011
Ā un tēva vietā dzimšanas apliecībā bija svītriņa, tāpēc bērnam nepienācās nekādi alimenti, sievietei bija finansiali grūti uzturēt sevi un bērnu un meklēja tieši tādu opciju kur jaunais draugs uzņemtos rūpes.
18.12.2017 17:32 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 27.02.2011
Ir sievietes kas savac tadus čaļus ar entajiem bērniem,piemērs Zeltiņa bijusī no koijota, tiekas ar bijušo basketbolistu, 5 bērnu tēvu. Tas vispār ir kaut kas, vai sieviete maz domā.
Ja šķirtos, veidotu jaunas attiecības pēc nopietnām pārdomām, vislabāk ja arī otram būtu bērni, būtu abpusēja sapratne, ar kādu vientuļnieku tikai nenopietni sakari varētu būt.
Paziņam sieviete uzvēla savu bērnu, viņš abus uzturēja, līdz izdega un aizgāja no tās ģimenes, jo bija pārāk liels emocionālais un finanšu slogs, sieviete presingoja ļoti.
18.12.2017 17:29 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
ko un kur iedeva, ko nopirka bernam, kapec, tu tak alimentus maksa, nu tad lai mate pati perk un tamlidzigi teksti. Lidz tevs miera labad, censas minimali kontakteties ar bernu un vina mati, slept, ka iedeva naudu vai ka citadi palidzeja. Pasaka, lai raksta vai zvana tikai darba laika un darba dienas.

Vispār jau tēvs nav slaucamā naudas govs, ja ir noteikta alimentu summa, tad tas ko tēvs papildus tērē uz bērnu, būtu jābūt tēva lietai. Bijušajai nevajadzētu pieprasīt.
Smieklīgi ir, kad bijušās bērna tēvam prasa pēc palīdzības - pielais mašīnu, salabot santehniku, mēbeles u.c., kad pašām jauns brūtgāns pie sāniem, bet rokas no dibena aug :-D
Vispār uzskatu, ka ja ir kopīgs bērns,bet šķirti, tad tikai strikti par bērna aprūpi jākomunicē un nav ko tur par baigo draudzeni/draugu iztaisīties, vilciens aizgājis :-P
18.12.2017 17:27 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Kā nu kuram sanāk. Mana tante apprecējās otrreiz un viņai ar jauno vīru ir kopīgs bērns. Un patiesībā ir daudz nesaskaņu, jo kopīgais bērns tiek mīlēts vairāk no vīrieša puses, it kā saprotami, bet tajā pašā laikā nepareizi.
Bet nu te jau jaunas sievietes, kad ir 30-35+, tad jau pa lielam visiem ir kaut kāda sava bagāža.
Mana mamma ar sava vīra bijušo sievu pat ir sadraudzējušās, ciemojas un apdāvinās:-)
18.12.2017 16:31 |
 
Reitings 70
Reģ: 26.04.2017
Man pašai ir bērns un pasarg dievs rastos situācija, ka jāveido jaunas attiecības, tad būtu jau nepatīkami, ka vīrietis no manis dēļ bēg no bērna. Bet es noteikti jau startā pateiktu, ka man ir bērns un viņam ir tēvs un negaidu noteikti nekādu finansiālu vai fizisku atbalstu bērna audzināšanā (no kā pārsvarā baidās vīrieši) , bet man jau tāds vecums, ka diezvai pašu vīrieti atrastu bez bērna..
Agrāk kad biju viena un bez bērniem, protams negribēju vīrieti ar bērnu, likās šausmas, bet ne dēļ bērna, bet gan savu pašas tarakānu dēļ. Esmu ļoti privātīpašniecistiska un es noteikti ciestos, ciestos, bet tad taisītu vīrietim skandālus par to ka viņš tiekas ar ex (ja vēl kādas divdomīgas īsziņas vai tikšanās vietas utt un viss) . Arī gribētos visu to pirmo reizi izbaudīt kopā ( ko jau te minēja meitenes) un par laimi man dzīvē ir noticis tā ka ģimenes veidošana mums abiem ar vīru ir pirmo reizi un tas process ir fantastiski, ja jums abiem pirmo reizi ( un tev nav jādomā par to , ka tavs vīrietis tevi salīdzina ar ex un domā, ka viņa noteikti ir labāka māte vai labāk tika galā ar pēcdzemdību periodu utt..)
Un protams kā jau jauniete maksimāliste domāju, ka esmu labāka un konkurēt spējīgāka vīriešu acīs vien ar to ka esmu svaiga un bez bērniem (smieklīgi jā, bet būsiet pārsteigtas cik daudzas jaunas sievietes tā domā)!
Tagad kad man pašai bērns tā vairs nebūtu tāda problēma un tiktos ar vīrieti, kuram ir bērns, jo nebūtu tik lielas greizsirdības pret viņa bērna māti, tā kā man pašai būtu jasazinās ar bērna tēvu un man tā situācija būtu tagad saprotamāka nekā jaunietei maksimālistei...
Tas tā teorētiski.. pārdomas.. nesaku, ka manas domas pagātne bija pareizas vai kā, bet zaļu gurķi, kurš mācās dzīvot nevar nosodīt un man ir tiesības nevēlēties attiecibās svešu bērnu un viņa māti.. :-/
18.12.2017 16:25 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Tomēr redzot te rakstīto aizdomājos, ka īstais tēvs tomēr daļu finansiālās un rūpju lietas uzņemas uz sevis.

loti biezi ta nav un ir tikai 114 eur no uzturlidzeklu garantiju fonda
18.12.2017 16:22 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Bet sievietes esošajam dzīvesbiedram nav absolūti nekādu pienākumu pret bērnu, tāpat, kā tēva partnerei. Laigan man īsti nav skaidrs, kādos gadījumos bijušajām vajag extra palīdzību no tēva, ka tam ir jānesas steidzīgi palīgā.... Vienīgais- izņemt no bērnudārza/skolas, aizbraukt pakaļ pēc treniņa, vai kas tamlīdzīgs.

Sokejoss viedoklis. Protams, ne no pirmas dienas, bet pamazam iepazistoties virietim ir jaklust par tevu nr2.
Par teva partneri nevaru spriest, bet galu gala berns, ja dzivo pie mammas un mammai ir jauns virietis, tas butu absurdi, ja vins butu kaut kads onkulis bez balss tiesibam, kas neko nelemj par bernu un nedara vina laba neko.
18.12.2017 16:17 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
iedomājieties, jùs paliktu vienas ar bērnu, vai tad negribētu atrast otru cilvēku, vai ir satikts vīrietis un uzzinot, ka ir bērns, mūk uzreiz prom...

Varu tikai iedomāties, bet, manuprāt, tas ir daudz labāks scenārijs par būšanu kopā ar kādu, kurš uz manu bērnu skatās kā uz nevēlamu/traucējošu objektu. Ja gadītos tādu satikt, es ceru, ka laikus to pamanītu, lai varētu attiecības izbeigt laikus, nevis viņš izliktos un paslepus nīstu manu bērnu.
Bet citādi, Mistērija, ja tas ir kāds mierinājums, ir ļoti daudz pāri, kuri saiet kopā un ģimenē ir vismaz viens bērns vienam no partneriem no iepriekšējām attiecībām, un attiecības, vismaz no malas, izksatās saticīgas. Jāsaka gan, es runāju par gadījumiem, kur cilvékiem parasti ir 30 + gadi.
P.S. Statistikai - bērna esamība kā tāda man noteikti nebūtu šķērslis veidot attiecības.
18.12.2017 15:48 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
apbrīnoju tos vīriešus, kuri paņem sievietes ar bērniem.

40 viirietim appreceet 25 gadus vecuu sievieti bez beerniem gan visdriizaak nebuutu probleemu. Savukaart 40 gadiigai sievietei atrast bezbeernu 25 gadus jaunu viirieti nebuus tik viegli. Vienlaikus 40 gadiigie bez beerniem visdriizaak buus kaut kaadi diivainji, vai arii buus ar beerniem. Sievieteem tas iespeejas samazina.
Laikam jau tad viirieshi, kas saak attieciibas ar sievieti, kam ir beerni, patieshaam ir varonji, jo atsjkjiriibaa no sievieteem, vinjiem ir vairaak izveeles variantu :-D
18.12.2017 13:29 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Ja beernu saukt par ¨piekabi¨ ir normaali, tad nesuudzaties, ka juus pashas nosauc par ¨pieguleetaajaam¨.
18.12.2017 13:22 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man ari tas skiet liels parspilejums. Pilns ar gimenem, kuras neistie tevi mil savus nebiologiskos bernus, jo dzivo ar tiem kopa un tie ir vina milotas sievietes berni... nevis piekabes.
Ja ta butu tada problema, tad nebutu otro (un treso) laulibu, ja pirmajas jau butu sadzimusi mazie.
18.12.2017 13:07 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
iedomājieties, jùs paliktu vienas ar bērnu, vai tad negribētu atrast otru cilvēku, vai ir satikts vīrietis un uzzinot, ka ir bērns, mūk uzreiz prom....

Pirmkārt, neiedomājos šādu situāciju, otrkārt, ja tādā nonāktu (piem. bērna tēva nāves gadījumā), tad ar šādu situāciju rēķinātos - apbrīnoju tos vīriešus, kuri paņem sievietes ar bērniem. Jā, es rēķinātos, ka no manis muktu.
18.12.2017 12:59 |
 
Reitings 347
Reģ: 07.03.2013
Es te tā lasu un domāju, lielākā daļa saka ka negrib vai otreiz nē vįrieti ar bērnu, bet vai tad vīrietis nav tāds pats cilvēks kā sieviete ar bērnu, iedomājieties, jùs paliktu vienas ar bērnu, vai tad negribētu atrast otru cilvēku, vai ir satikts vīrietis un uzzinot, ka ir bērns, mūk uzreiz prom.....iespējama, es visu uztveru savādāk, jo bērnu audzinu vienu, tikai manas pārdomas, neloğiskas, bet varbūt kāda uztvēra domu.
.
Varbūt šeit ir kāda mamma, kura viena audzina bērnu vai kopā ar citu vīrieti un vēlas parunāties(s)
18.12.2017 12:45 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
bet citam virietim kuram esmu iepatikusies es, nu nenozime,ka uzreiz berns klust mils.

Nav obligāti uzreiz jāmīl bērns vīrietim,kas nav viņa,pietiek ar cilvēcisku attieksmi,bet saukt par piekabi nu nezinu, man tas nav saprotams. :-)
16.12.2017 21:19 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Es saprastu ja manu bēbi kāds sauktu par piekabi... jo nu man vins butu berns, ko milet, bet citam virietim kuram esmu iepatikusies es, nu nenozime,ka uzreiz berns klust mils.
16.12.2017 19:17 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Pirmkārt lai vai kas ir noticis divu cilvēku starpā un kādi iemesli ir bijuši lai izšķirtos ,neskatoties uz to,ka ir kopīgs bērns, nespēju saprast kā var bērnu saukt par "piekabi".(t).
Diezvai tās,kas citas sievietes bērnus sauc par "piekabi",diezvai būtu sajūsmā,ja kāda viņas bērnu tā sauktu.
Bērns nav vainīgs,ja vecāku starpā kas noticis un viņi dzīvo katrs savu dzīvi, normāli pieauguši cilvēki to domāju ,ka saprastu un pieņemtu,ka bērnam ir ne tikai tētis,bet ari mamma un viņiem nāksies pieņemt kopīgus lēmumus sakarā ar kopīgo bērnu.
16.12.2017 17:42 |
 
Reitings 383
Reģ: 27.03.2014
Te raksta, ka tas bijusas medz jaukties, bet reizem ari jaunas ne ar ko nav labakas. Tik greizsirdigas uz bijusajam, ka cakare dzivi bernam aizliedzot braukt ciemos, izradot nepatiku, ka bijusa zvana, sakara, ar kopejo bernu, nedod dievs, ja vel uzraksta iszinu 9os vakara, sak skaitit naudu, ko un kur iedeva, ko nopirka bernam, kapec, tu tak alimentus maksa, nu tad lai mate pati perk un tamlidzigi teksti. Lidz tevs miera labad, censas minimali kontakteties ar bernu un vina mati, slept, ka iedeva naudu vai ka citadi palidzeja. Pasaka, lai raksta vai zvana tikai darba laika un darba dienas.
15.12.2017 18:51 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Esmu dzirdējusi no vīriešiem, ka negrib sievietes ar bērniem, jo tad būšot jāgādā par to bērnu kā par savu gan finansiāli, gan laika ziņā. Tomēr redzot te rakstīto aizdomājos, ka īstais tēvs tomēr daļu finansiālās un rūpju lietas uzņemas uz sevis.
Sievietei vajag mācēt komunicēt ar bērna tēvu, nejaukt SAVĀS attiecībās bērnu, draudēt, manipulēt utt. Vairums jau šķiras ar anormālo skandālu, sajaucot visu putrā. Un vēl, papildus tam, ja jaunā draudzene ir lose un skalo džekam smadzenes, piemēram- viņai ir jauns draugs, lai rūpējas par to bērnu, nedod tak naudu, lai audzina paši- kautko tādā garā. Tad loģiski, nebūs nekā, tipisks scenārijs, tēvs neliekas ne zinis, vientuļā māte- Latvijas cietēja, kas kliedz pa visu pasauli, kāds viņš ir maita.
Man, personīgi, bērns tik tiešām ir prioritāte, tur es nolieku malā savas emocijas.
15.12.2017 18:32 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Man bērnu esamība vai neesamība nespēlē nekādu lomu, īpaši, zinot to, ka bērni lielākoties nerodas plānoti un dziļas mīlestības rezultātā. Tur nav pilnīgi nekādu iemeslu būt greizsirdīgam uz pagātni vai satraukties par to, ka līdzās bērnam kaut kur pastāv arī bijusī. Tie ir pilnīgi tehniski sīkumi, kurus nav jāuztver emocionāli.
Ja satiec cilvēku un šķiet, ka ir īstais, tad Tu iemīli viņu tādu, kāds viņš ir tagad. Ar visu viņa stāstu. Tu pieņem viņa pasauli kā savējo arī tad, ja šajā stāstā ir tikušas pieļautas kļūdas vai tad, ja viss nav noticis ideāli. Tā ir viņa pieredze, kas viņu ir padarījusi tādu, kādu Tu viņu iemīli tagad ārpus nosacījumiem.
Kādreiz es veidoju attiecības ar puišiem, kuriem ir check visādās jomās (brūnas acis, tumši mati, tāds un šitāds augums, tādi un šitādi uzskati, ir vai nav precējies, utt....). Tas nestrādāja. Iemīlēju un apprecējos ar cilvēku, kuru jutu kā savu, neskatoties uz to, ka viņam bērni, kaut pašai nebija. Nemainītu viņu ne pret vienu, kaut arī vienmēr man ir bijusi piekrišana no tādiem, kurus citas uzskatītu par ideāliem. Tas strādā. Viņa meitas jūtu tā, kā savējās un mums visām ir labs connection.
Līdz ar to - ja ir īstais, vīrietim ar bērnu - JĀ.
P.S. Ja vīrietis caur bērniem ir viegli manipulējams no bērnu mātes puses, nepatīkamas sajūtas var rasties. Bet tam nav sakara ar faktu, ka vīrietim ir bērni un tā jānotiek. Tur visdrīzāk ir problēma ar jums vai arī viņa spēju/nespēju novilkt skaidras robežas ar bijušo.
15.12.2017 17:41 |
 
Reitings 139
Reģ: 23.11.2017
Man šitajā gadījumā nāv prātā epizode, no seriāla " Prāts vai instinkts", kur bija ainiņa, kur bija tētis ar meitu un varone Terēze. Bijusī sieva viņu tur dīdīja visu laiku.
Un, sīkais pateica frāzi: " Tu, esi tēta jaunā palaistuve??? "
Tas bija smieklīgi, ja kāds vēl atceras to seriālu.:-D:-D:-D
15.12.2017 17:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits