Jūsu naktsmiers un kaķis

 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Sveikas, kaķu mīles!
Vakardienas beztēma uzvēdināja uz interesi, kā tad ir citām kaķu īpašniecēm.
Jāsaka, vairāk kā pirms gada man pieklīda kaķis. Un kopš tā laika tikai reta nakts ir gulēta nepārrautā miegā. Sākumā mēģināju radināt viņu gulēt citur, ne manā istabā. Bet tā kā tas ir bijis izmests kaķis, viņam laikam trauma, ņaudēja pie durvīm cauru nakti. Tā nu atstāju šķirbiņu, lai kaķis var brīvi pārvietoties.
Pirms iešanas gulēt vienmēr ielieku viņam ēst, tā ka izbadējies nav. Gulēt vienmēr aiziet ar mani, guļ uz krēsla, blakus gultai. Bet plkst. 5 vienmēr sākas murgs. Viņš mostas un sāk darīt visu iespējamo, lai mostos arī es. Kāp palmā, laksta pa mani, met nost mantas no galda, rāpjas kur vien var uzrāpties un tiešām provocējoši ārdās. Viss parasti beidzas ar to, ka es mostos un trencu viņu laukā. Un viņš izbauda bēgšanu. Tad kādu laiku pasēž aiz durvīm mierīgs, jo zina, ka sastrādājis nedarbus. Pēc kāda laika visiem saviem kaķa spēkiem sāk dauzīt durvis, kamēr man jau vajag celties uz darbu.
Šorīt tā ap 6, kad gulēt bija palicis tik maz, uznāca besis :'-( Es saprotu, ka savu kaķi nepāraudzināšu un mazāk arī tāpēc nemīlēšu, bet par raustīto miegu gan žēl.
Anyway, kā jūsu kaķi naktī uzvedas?
13.12.2017 11:22 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
Mans kaķis arī ir draņķis, tāpēc naktīs viņš netiek guļamistabās. Ir speciāli pat nomainīti kloķi :D
14.12.2017 14:35 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Mans kaktuss vienreiz savā mūžā bērnus izaudzēja un kaķis visus norija - nu tos bumbulīšus, kam vēl adatas nav asas Un lielo, lapojošo kaktusu arī apšņakarēja līdz kaktusa nāvei

Mans kaktuss gan cieš tikai tik daudz, ka ir pilns ar spalvām, jo kaķis iet gar to berzties, lai pakasītos. Un tāpat nelīdz, ka es kaķi viņam par lieliem iebildumiem regulāri ķemmēju.
14.12.2017 15:48 |
 
Reitings 84
Reģ: 22.11.2017
Manas minkas guļvieta ir mēnešiem veca kaste. Viņai ir pūkaina mājiņa, visādas sedziņas saliktas pa māju, bet viņa guļ tajā apgrauztajā kastē un piecos naktī kā pēc pulksteņa sāk viņu grauzt kā maniaks. Un dzenāt pa istabu kaut ko grabošu, īpaši viņai patīk tie maizes aiztaisāmie štruntiņi. Atņem viņai vienu lietu, izvilks no citurienes jaunu. Divus gadus šeit dzīvoju, un viņa atrod tādas lietas, kuras es nekad šajā mājā neesmu redzējusi. Un tad vēl sanāk pamosties un gultā pilns ar mantiņām, ko viņa sanesusi, gaidot, ka viņai metīs. Arī kā tāds suncis nes mantiņas atpakaļ. Mīļākā mantiņa ir kociņš ar spalvām galā. Kaaa viņai acis spīd viņu ieraugot. Šonakt nevarēju pagulēt, jo šī nes viņu gultā un gaida, kad aizmetīs. Un es aizmetu, šī aizskrien pakaļ, paņem spalvas zobos un tip tip uz gultu in gaida, kad atkal metīs. Ja netiek mests, skumji ņurd. Nu kā ar šitādu izgulēties. :D
14.12.2017 17:48 |
 
Reitings 84
Reģ: 22.11.2017
Jā, vispār - skapim ir spoguļdurvis, kad mēs viņu paņēmām, viņa tam spogulim vispār nepievērsa uzmanību, vainu saprata, ka tā ir viņa, vai vienkārši neinteresēja. Un tagad pēkšņi kaut kas uznāca, un viņa uzbrūk tam spogulim, brīžiem tikai skrāpē (bet arī traucē no tā pamostoties) brīžiem reāli agresīvi lec viņam virsū. Nezinu, nosegt arī viņu nekā nevar..
14.12.2017 18:13 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
purrfect, izklausās, ka mūsu kaķi ir dvēseles radinieki |-)
14.12.2017 18:24 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.08.2015
Manam kaķim ir 7 mēneši. Runcis. Kastrēts.
Citreiz, kad pēc treniņa pārvelkos pēc 21:00 (pec darba pārģerbjos, paķeru somu, iemetu svaigu paiku, un atstāju gaismu), ielienu gultā 22:30 (+/-). Un citreiz viņam vnk paveras vaļā - skraida cauri dzīvoklim, nesājās ar savām pelitēm, lec vannā. ķer manas kājas virs segas. Nomierinās...Pa nakti guļ gultā, galvas galā, vienā vai otrā stūri. ap 3 a.m., ja izkustos, uzprasās zem segas, un tad garšļaukus noguļas pāri vēderam, un man trijos naktī jābužina viņa piere, viņš murrrā...man apnīk...un tadviņš paņem kādu no maniem rokas pirkstiem, maigi grauž, līdz dzirnaviņas kļūst arvien lēnākas, un aizmieg ar manu pirksu graužot.
Bīvdienas... 7-os paliek garlaicīgi, nes peles uz gultu, sit ar ķepu pa seju (bez nagiem, kad mazs bija, vienu reizi dabūja trūkties, ka kājās ienesās ar nagiem, un kopš tā brīža - tikai mīkstumiņi ar ievilktiem nagiem pieglaužas man), un var aizmirst par gulēšanu - visādi locās, ņemās, garlaicīgi..Bet nu, es nenoželoju, citreiz vnk pa nakti paralēli man izstiepies apguļas pie manis, galva uz spilvena.. es viņu arī laižu uz lodžiju, sež uz pašas malas.
14.12.2017 18:38 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Es divus kaķus esmu izdresējusi pa nakti netrokšņot :D Kad mēs ejam gulēt, iet ar mums gulēt, kad ceļamies, ceļas vai reizēm arī vēl paguļ. bet vispār diezgan aktīvs, nav tā, ka tikai guļ.
14.12.2017 19:02 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Divus gadus šeit dzīvoju, un viņa atrod tādas lietas, kuras es nekad šajā mājā neesmu redzējusi

:-D:-D:-D:-D
15.12.2017 01:52 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Divus gadus šeit dzīvoju, un viņa atrod tādas lietas, kuras es nekad šajā mājā neesmu redzējusi

Man ir otrādāk, tās lietas, kuras es regulāri redzēju un zināju, ka ir mājās, es vairāk neatrodu un neesmu redzējusi. Pat pēc ģenerālās tīrīšanas...mantas mistiski izgaist :D
15.12.2017 11:57 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Divus gadus šeit dzīvoju, un viņa atrod tādas lietas, kuras es nekad šajā mājā neesmu redzējusi
_____
Man ir otrādāk, tās lietas, kuras es regulāri redzēju un zināju, ka ir mājās, es vairāk neatrodu un neesmu redzējusi. Pat pēc ģenerālās tīrīšanas...mantas mistiski izgaist

Varbūt, jūs dzīvojat kaimiņos un Mežones kaķis kaut kādā veidā nodod mantas otram kaķim! Draudzējās, dāvina dāvanas :-D
15.12.2017 12:17 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Bet taču neskatoties uz visiem nedarbiem tāpat taču mūsu kaķīši ir vismīļākie un kur gan bez viņiem! (l)
15.12.2017 16:08 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Man mammas mājā ir kaķis. Vienīgais, ko viņš dara, sēž un skaita brālim kumosus, lai sagaidītu, kad varēs izlaizīt trauku, jo brālis ēd daudz krējumu :-D
Bet tas nav nedarbs..prātīgs un līdzsvarots kaķis man|-)
15.12.2017 16:39 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Mēnesnīca, protams! :-) Manējais šonakt man atkal sanesa savas peles gultā, pēc tam sāka grabināties rakstāmgalda plauktā, mēģinādams no turienes pildspalvu izķeksēt. Es uzšņācu, lai nomierinās, citādi aiz durvīm sēdēs (un yup, esmu no tām, ar kaķi runā). Un kā par brīnumu šis tiešām samierinājās un aizgāja tālāk gulēt :-D
15.12.2017 16:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits