Jūsu naktsmiers un kaķis

 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Sveikas, kaķu mīles!
Vakardienas beztēma uzvēdināja uz interesi, kā tad ir citām kaķu īpašniecēm.
Jāsaka, vairāk kā pirms gada man pieklīda kaķis. Un kopš tā laika tikai reta nakts ir gulēta nepārrautā miegā. Sākumā mēģināju radināt viņu gulēt citur, ne manā istabā. Bet tā kā tas ir bijis izmests kaķis, viņam laikam trauma, ņaudēja pie durvīm cauru nakti. Tā nu atstāju šķirbiņu, lai kaķis var brīvi pārvietoties.
Pirms iešanas gulēt vienmēr ielieku viņam ēst, tā ka izbadējies nav. Gulēt vienmēr aiziet ar mani, guļ uz krēsla, blakus gultai. Bet plkst. 5 vienmēr sākas murgs. Viņš mostas un sāk darīt visu iespējamo, lai mostos arī es. Kāp palmā, laksta pa mani, met nost mantas no galda, rāpjas kur vien var uzrāpties un tiešām provocējoši ārdās. Viss parasti beidzas ar to, ka es mostos un trencu viņu laukā. Un viņš izbauda bēgšanu. Tad kādu laiku pasēž aiz durvīm mierīgs, jo zina, ka sastrādājis nedarbus. Pēc kāda laika visiem saviem kaķa spēkiem sāk dauzīt durvis, kamēr man jau vajag celties uz darbu.
Šorīt tā ap 6, kad gulēt bija palicis tik maz, uznāca besis :'-( Es saprotu, ka savu kaķi nepāraudzināšu un mazāk arī tāpēc nemīlēšu, bet par raustīto miegu gan žēl.
Anyway, kā jūsu kaķi naktī uzvedas?
13.12.2017 11:22 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Es iepriekšējo kaķi pārmācīju mērkaķoties ļoti vienkārši. Pēc tam es viņam nedevu gulēt. Kad saprata sakarību, bija miers.
13.12.2017 13:53 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Mans kaķis savā gultā guļ tikai pa dienu. Naktīs vienmēr lien pie manis, uzlec uz gultas un lēnām nāk uz manu pusi, ik pēc soļa sastingst un brīdi gaida, ķipa, pārliecinās vai neesmu pamodusies:D Bet tā daudz netraucē, prom arī nedzenu, jo mums dzīvoklī naktīs kļūst vēss, viņš meklē siltumu.
13.12.2017 14:02 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Gulēt netraucē, pēdējā laikā guļ mūsu gultā (laikam uz ziemu). Bet mani nenormāli tracina, ka nakts vidū viņa sāk mazgāties un šmakstināties!!!
13.12.2017 14:52 |
 
Reitings 429
Reģ: 03.01.2017
Man pa laimi ar to nav problēmas. Mans kaķis , kad saprot,ka gulet eju iztrakojas un izdaudas un tad, kad gaisma izslēdzas ta pēc kāda laiciņa nāk uz sava krēsla gulēt. Un no rītiem,ka zvana modinatajs skrien prom :D
13.12.2017 14:58 |
 
Reitings 152
Reģ: 27.05.2013
Nu jau kādus 4 mēnešus arī savās mājās esam pieņēmuši kaķenīti no ielas.
Sākumā cēla augšā gluži kā pēc pulksteņa, katru rītu aptuveni ap 5-6.
Darba dienās, vēl tas būtu ciešami, bet ko līdz brīvdiena tas pats, un no salda miega ne miņas.
Tagad jau ir nedaudz paaugusies, un pārsvarā pieceļas līdz ar mums, saimniekiem, protams, pa retam sanāk ielīst gultā un sākt žļembāt manus matus, kas mani momentāli pieceļ augšā :D
Viņa vispār ir kā apsēsta ar maniem matiem, kā nedaudz pakustos uzreiz ir gatava man pat uzlekt virsū. :D
Bet ir redzams, ka tā nepaklausība zūd ar laiku.
13.12.2017 15:04 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Es nemeru vinju laukà, kad sàk trakot. Un izliekos , ka gulju. Tad vinja àtri liekas mierà. Kad bija jauna biežàk trakumi uznàca, tagad jau pavisam reti. Īpaši ja vakarà padzenàju vinju ar làzeri, tad gulj kà susurs un celjas, kad dzird, ka es jau esmu piecèlusies.
.
Bet gulj gan reizèm UZ manis, tad grūti pagriezties, un dzīt prom negribas :D
13.12.2017 15:07 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Profesore, pamēģini viņam ūdeni smidzināt virsū, kolīdz nedarbi sākas. Manai mieramikai palmas plucināt nav ļauts ne dienā, ne naktī. Varbūt tā vēl no citiem neradumiem atradināsi. Paldies dievam vienīgā lieta, kas jāatceras pirms miega, ir savākt grabošās mantiņas, lai nesāk plosīties. Un baroju no rīta, lai kaķim enerģija ir uz dienu, nevis uz nakti. Naktī ja grib ēst, lai grauž sauso, kas vienmēr ir traukā.
13.12.2017 15:10 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Zinas tante, ūdens smidzinātājs tika izmēģināts vēl kaķa bērnībā. Tā bija foršākā atrakcija, sākumā bēg no ūdens, pēc tam iet atpakaļ uzbrukumā. No nedarba vietas var padzīt tādā veidā, bet kaķi nenomierina, gluži otrādi - iedzen azartā :-D
Palma tagad arī kalpo tikai manis kaitināšanai. Pa dienu netiek aiztikta. Vienreiz gan bija smieklīgi, kad ar draugu pamodāmies, bet starp mums uz segas palma :-D Kaķis pa nakti bija apgāzis, bet zari jau tik augsti, ka līdz pat pus gultai aizsniedzās.
13.12.2017 15:18 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Kad vasarā paņēmām mūsu mincīti, arī bija līdzīga problēma, ka naktīs neļāva gulēt. Ņaudēja, skribināja un dauzīja durvis. (Nelaižam viņu guļamistabā) Sākumā metām ar čību pa durvīm, bet nekas, protams, nemainījās. Un tad vienkārši sākām nepievērst uzmanību. Pēc pāris dienām- nedēļas, viņa saprata, ka nav jēgas un tagad ir klusums naktī. Jā, viņa pamostas apmēram 10 minūtes pirms modinātāja, atnāk pie durvīm, paņaud, ka ir laiks celties un barot. Bet, ja ir brīvdiena un mēs ceļamies vēlāk kā 6, tad viņa atnāk 6, paņaud pāris reizes, saprot, ka nebūs un aiziet tālāk gulēt. Un tad jau nāk atkal ap 8.30 vēlreiz paņaudēt :D Mēs viņu vispār esam pie režīma pieradinājuši :D Vakarā, kad eju dušā, gaida aiz durvīm, jo zin, ka tad ir vakariņu laiks. Paēd un tad viņai obligāti vajag, lai uz dīvāna ir kāda sedziņa vai jaciņa un draugam ir jāiet un viņa jāliek gulēt. Ja viņas vakars neizskatīsies tā, viņa nāks pie durvīm ņaudēt :D Ja nebūs sedziņas, nāks ņaudēt, ja draugs viņu nepaglaudīs uz nakti, nāks un sāks ņaudēt :D Īsāk sakot, kaķi pierod pie lietām un darbībām ļoti ātri. Ja nevēlies, lai traucē naktī, nelaid naktī guļamistabā un izciet tās pāris naktis un ar laiku pieradīs un sapratīs, ka nav jēgas no tās ņaudēšanas. :)
13.12.2017 15:25 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Oi, nu tad ir jautrītis jums :-D
vēl var mēģināt kaķumētru viņam iesmērēt. Ja ir kāds speciāls kaķa stūrītis vai kāpelējamā mājiņa, piebirdināt tur to kaķumētru un viņš vairāk pa turieni tusēs, nekā kur citur. Vismaz, kamēr smaržo
13.12.2017 15:27 |
 
Reitings 294
Reģ: 25.09.2016
Man ir diezgan mierīgs kaķis , viņa daudz guļ , gan dienā ,gan naktī . Vienīgi dažreiz no rīta nāk mīlināties , un ceļ augšā ,bet nu tas notiek reti , tāpēc es nevaru sūdzēties par savu kaķi .
13.12.2017 15:37 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Un viņš izbauda bēgšanu.
:D Protams, ka izbauda. :-P Viņš taču spēlējas. :D Spēlē spēli 'Kaķis & Pele', kur viņš ir 'Pele', bet Tu 'Kaķis', turklāt tāds 'Kaķis', kas 'Peli', proti, viņu nekad neēdīs, vēl vairāk - pabaros, lai varētu spēlēties visu mūžu, t.i., kamēr Tavs mincis pats no sevis aizdosies uz labākiem peļu medību laukiem. :-P :D
13.12.2017 15:51 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Brīvdienās bijām veikalā, vīrs gaļas veikalā nopirka sveramās gaļas desiņas ar sieru, iepakojums bija no papīra. Atnācām mājās, neizkrāmējām maisiņu uzreiz, aizgājām pārģērbties. Izeju koridorā, skatos, desiņa uz grīdas, kaķene blakus sēž un tik vainīga izskatās. :D :D Bet cik meistarīgi viņa to izdarīja! Iepirkumu maisiņš stāv kā stāvējis uz krēsla virtuvē, arī desiņu iepakojums stāv kā stāvējis, nekas nav izmētāts. Bet papīrā iegrauzts caurumiņš neliels un desiņa izķeksēta, bet nu burtiski tikai nedaudz lielāks diametrā kā tai desiņai. :D
13.12.2017 15:55 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Galvenais, ka to desu pēc tam viņa pati nemaz neēda, jo siers. :D
13.12.2017 15:55 |
 
Reitings 66
Reģ: 06.09.2017
Man nav kaķis, bet grauzējs...bet patiesībā uzvedās ļoti līdzīgi.
kaut kas 6os no rīta viņam uznāk un nu nekādīgi vairs nav iespējams mierīgi pagulēt.
Grauž visu, lec, skrien, urkšķ... :-D
bet ar to jau ir jāsamierinās ņemot zvēriņu, ka viņam ir cits dienas režīms kā tev. Dažreiz palīdz viņam iedot kādu kārumu no rīta, kad atkal kļūst nemierīgāks. Tad kādu laiku ir miers (s)
13.12.2017 16:01 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Man ir kakis. Loti miermiligs netrauce naktsmieru iznemot no ritiem kad grib iziet laukaa tad ir blausana :-D
13.12.2017 16:07 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Nu vēl es savējo esmu pamatīgi iebiedējusi (lasīt - audzinājusi) kārtīgi ar roku uzšaujot kkur blakus kaķim - uz dīvāna, grīdas, galda, nu burtiski blakus kaķim nedarba darīšanas brīdī. Vadus nerausta, pa galdiem nekāpelē, vienīgais, ko nespēju izlabot ir kaķīša apsēstība ar vīnogām - nevar uz žurnālgaldiņa atstāt nepieskatītu vīnogu bļodu - pāris minūšu laikā būs izdīrātas pa vienai un izripinātas pa visu māju :D Un es nespēju dusmoties - man smiekli par to nāk :-D
13.12.2017 17:30 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
:-D
Jūsu stāsti ir smieklīgi. Manējais arī, kad ierauga kaut kur ābolu vai tomātu, uzskata par svētu kaķa pienākumu to noripināt. Kad braucu ceļojumā, uz 2 ned. kaķi biju aizvedusi pie mammas, bet viņai uz palodzes kastēs bija nolasītie tomāti salikti. No rīta ienākot virtuvē, skats bija kolosāls - visi tomāti pa grīdu, un kaķis blakus lepns sēž :-D
13.12.2017 17:34 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Mūsu kaķenei ir tāda īpatnība, ka viņai nepatīk lamuvārdi :D Ja dzird, ka kāds cītīgi un ilgi lamājas ar lamuvārdiem, lec virsū un kož :D Atklājām vakar, kad Facebook gāja video, kur bija lamuvārds pēc lamuvārda. Kaķene uzreiz atskrēja ar lielām acīm un sāka kost telefonā, rokā un ar ķepām sāka tīt to video projām :D Kā arī lec virsū, ja apbižo. Piemēram, ja draugs mani kutina un es bļauju, kaķene lec viņam virsū un kož :D Kā suns :D
13.12.2017 17:41 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Man ir divi kaķi un neviena no viņām nav taisījusi ballīti agri no rīta, viņas guļ līdz pēdējam, līdz kāds cits ir piecēlies :D Abas riktīgi dauzās vakaros, varbūt tāpēc tā :) Viena kaķene nez kāpēc pēc nokārtošanās kastītē neaiztiek smiltis, bet gan kasa kastītes malu, tas ir vienīgais, kas var piecelt :D
13.12.2017 19:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits