Vai piekristu?

 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Ka draugs iet uz pasākumiem kur atrodās arī viņa ex. Proti abiem ir berns un viņa uzaicina uz pasākumu kur uzstāsies bērns bet es tur ielūgta neesmu.
13.12.2017 11:12 |
 
Reitings 383
Reģ: 27.03.2014
Tapec vel nevajag steigties ar berna pasakumu apmeklesanu. Jo es uzskatu, berns bija pirmais tava viriesa dzive, jauna sieviete sodien ir, rit varbut nebus.
13.12.2017 16:19 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Ja Tev uz šo vīrieti ir nopietni nolūki, tad vajadzētu interesēt arī, kas notiek ar bērnu, pat ja viņš ir bijušās aizbildniecībā.

Nepiekrītu, nav tāds "vajadzētu interesēt". Tēvam ar bērnu ir savas attiecības, un jaunu mammu vai pamāti viņš bērnam nemeklē (jo bērnam tāda jau ir). Normālā gadījumā šķīries vīrietis ik pa laikam satiekas ar savu bērnu, jo viņu mīl un izjūt atbildības un pienākuma sajūtu, taču vienlaikus viņš dzīvo realitātē - kopā ar savu jauno mīlestību. Jā, atvase ir viņa mazā "piekabīte" no pagātnes, ko sievietei jāpieņem kā nemainīgu faktu, taču tas neuzliek pienākumu par to interesēties un uztraukties.
13.12.2017 16:43 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Ja virietis ir berns un piedavam beers uzstaajas iebildumu nebutu. Logiski ja virietis ir berns var gadijies kontakts ar ex tajaa pasaa bernu audzinaasanaa,izlaidumos utt drizaak butu neciena pret virieti kuram vienkaarsi butu vienalga uz savu bernu.
13.12.2017 16:44 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Jā, atvase ir viņa mazā "piekabīte" no pagātnes, ko sievietei jāpieņem kā nemainīgu faktu, taču tas neuzliek pienākumu par to interesēties un uztraukties.

izklausās pēc ļoti aukstas attieksmes pret bērnu, tā it kā jaunā sieviete to bērnu negaida savā redzeslokā nemaz.. Ok, sajūsmā līdz kauliem nav jābūt, bet liekas, ka foršāk tomēr būtu, ja ar bērniem būtu foršas, draudzīgas attiecības un bērns ir gaidīts arī jaunajā ģimenē.. it īpaši, ja šajā jaunajā ģimenē kādreiz dzimtu vēl kādas piekabītes..
Bet nu labi, te es tā skaļi domāju.. nezinu kā būtu, ja man tā būtu. Varbūt domas mainītos.
13.12.2017 16:58 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Protams, ka jāapmeklē bērnu pasākumi un neizbēgami būs bijusī. Bet mani šajā situācijā neapmierinātu tikai tas, ka viņa ex neatļauj ņemt mani līdzi. Vīrietim pašam tas ir jāizlemj un ja vēlas var ņemt tevi līdzi. Bērns tākā jau saprot ka mamma ar tēti nedzīvo kopā.
13.12.2017 17:01 |
 
Reitings 383
Reģ: 27.03.2014
Man bernudarza pasakumi, ta pati zsvetku eglites, liekas sava veida privats pasakums. Nak pasi tuvakie cilveki. Saja situacija, jauna draudzene pat nav iepazistinata ar bernu.
13.12.2017 17:08 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Nepiekrītu, nav tāds "vajadzētu interesēt". Tēvam ar bērnu ir savas attiecības, un jaunu mammu vai pamāti viņš bērnam nemeklē

Bērns ir ģimenes loceklis. Tāpat kā mīļotā vīrieša vecāki, onkuļi, brāļi un krustbērni. Man personīgi ir svarīgi, lai es iekļautos un labi justos vīrieša ģimenes lokā, jo tieši šajā sabiedrībā mēs pavadīsim daudzus svētkus. Ja ir vēlme būvēt attiecības "mēs divi pret visu pasauli" un nečupoties ar ģimeni, jāmeklē vīrietis, kam bērnu nav.
Autorei tādā gadījumā jājautā, vai attiecības ir pašā sākumā, vai ir izrunātas ģimenes lietas - gan esošas, gan plānojamas? Vai esi iepazīstināta ar citiem ģimenes locekļiem? Ja viss ir pietiekami nopietni, tad nesaprotu, par ko tai bērna mātei šņākt. Brīvdienas bērns nekad pie tēva nepavada?
13.12.2017 17:19 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Oj mana tēma :D Vīrietim ir vecāks dēls no bijušajām attiecībām, mums ir meita (8 mēneši veca), viņi izšķīrās pirms 5 gadiem un ex tā arī vairs nav bijušas attiecības. Viņš ik pa laikam lido pie dēla un paliek vienā mājā ar ex :D Lido visai regulāri, reizi vai divas mēnesī, tā ka palikšana viesnīcā pārāk sadārdzinātu visu to pasākumu. Īsāk sakot, par šo tēmu esmu izdomājusies krustu šķērsu, esmu bijusi mierā, bet esmu arī raudājusi par to visu. Pie kopsaucēja nonākusi neesmu :D Tā ir sarežģīta situācija - ielaist savā tagadnē vīrieša pagātni, otrreiz tādās attiecībās neielaistos. Ar puiku mums attiecību nav nekādu un bērni pat nav tikušies, tas man sāp, bet arī saprotu, ka tikai ar 1 ieinteresētu pusi nekas nemainīsies.. :-P
13.12.2017 17:22 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Iedomājies sevi viņa vietā.
Tev ir bērns kurš dzīvo ne ar Tevi, bet ar tavu ex.vīru. Tev ir attiecības ar pašreizējo vīru. Tev jāiet uz bērna eglīti, bet tavs vīrs ir greizsirdīgs, jo Tu iesi uz bērna eglīti, lai būtu tur ne jau primāri ar bērnu, bet ar bijušo vīru, lai gan tās ir muļķības ko domā tavs tagadējais vīrs. Primāri Tu ej satikt bērnu.
Lai kā arī būtu, bet ja abiem vecākiem ir labas attiecības, lai audzinātu savu kopīgo bērnu, nejaucot savas attiecības un pārējo tad tas ir apsveicami, jo bērns nejutīs atstumt. Svarīgi saprast, ka mazais cilvēciņš izaugot sapratis, ka vecāki nav kopā un daudziem bērniem ir svarīgi, lai vecāki ir kopā.
Neatņem bērnam būt ar tēvu savas egoisma dēļ!
13.12.2017 17:25 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Norij kamolu kaklā un ļauj, lai iet. Satiekoties ar šo vīrieti tu zināji, ka viņam ir mazs bērns un viņam būs vajadzīgs tēvs. Jau sākumā uz šo vajadzēja gatavoties, ka viņš tiksies ar bērnu un līdz ar to arī bērna māti.
13.12.2017 17:31 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Bērns ir ģimenes loceklis. Tāpat kā mīļotā vīrieša vecāki, onkuļi, brāļi un krustbērni. Man personīgi ir svarīgi, lai es iekļautos un labi justos vīrieša ģimenes lokā, jo tieši šajā sabiedrībā mēs pavadīsim daudzus svētkus. Ja ir vēlme būvēt attiecības "mēs divi pret visu pasauli" un nečupoties ar ģimeni, jāmeklē vīrietis, kam bērnu nav.

Es ļoti labi iekļaujos un jūtos sava vīrieša radu lokā. Tas, ka pret sava drauga atvasi izturos ar pietāti un cieņu, bet nevis ar lielu interesi un uzmanību, tad, Taviem vārdiem sakot, man jāmeklē vīrietis, kam bērnu nav? Ja Tev, piemēram, nebūtu supersirsnīgas attiecības ar kādu no savējā radiniekiem (ja jau saki, ka bērns ir tāds pats ģimenes loceklis kā pārējie radinieki), tas uzreiz nozīmētu, ka Tev ir jāmeklē cits partneris?:-)
13.12.2017 17:44 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
ar ex un uz šādiem bērna pasākumiem iet kopā ar vīrieti.

Tur gan jau katram beernam atveeleetas divas vietas cieminjiem.
13.12.2017 17:57 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Veidot ģimeni ar vīrieti, kuram ir bērns, manuprāt, ir ļoti sarežģīti. Sieviete var to spēt, bet var arī nespēt, un ir pilnīgi normāli arī tas, ja sieviete nespēj.
Es neesmu bijusi tādā situācijā, taču mans vīratēvs ir otrreiz precējies un te, protams, nav runa par mazu bērnu, mans vīrs ir pieaudzis cilvēks, taču kontaktus ar tēvu uztur un mums šķiet pašsaprotami vienmēr un visur viņus aicināt kā ģimeni, nevis vīratēvu ar sievu vai "piegulētāju", kā te tiek saukts. Un tieši tāda pati nostāja ir bijusi vīramātei, kad dēls vēl bija mazs - tēvs vienmēr tika uzņemts kopā ar savu jauno ģimeni un viņa jaunā sieva nekad netika nostumta malā.
Līdz ar to man šķiet, ka labākais variants šādā situācijā ir visiem saprast, ka vīrietim ir jauna ģimene, kura viņam ir svarīga. Diemžēl problēma tā, ka šo nostāju var radīt tikai autores draugs un/vai viņa ex.sieva, jo autorei pašai tur īsti nekādas teikšanas nav.
13.12.2017 18:09 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Driizaak es atjauju dariit paaraak daudz un taapeec jau saaku jautaat vai tas vispaar ir normaali ka vinhs iet bez manis!

Tur gan jau katram beernam atveeleetas divas vietas cieminjiem.

Tu pati piedaavaaji vinjam pievienoties, un vinjsh pateica nee?
Cik ilgi esat kopaa? Kaapeec veel neesi satikusies ar beernu - vai tad taas attieciibas nav nopietnas?
13.12.2017 18:23 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Es ietu līdzi. Patīk kādam tas vai nē, bet ietu.
13.12.2017 18:36 |
 
Reitings 21
Reģ: 07.12.2017
Atkarīgs no tā, cik ilgi esi kopā ar savu vīrieti. Ja ne ilgi, tad tas ir pieļaujams, bet ja Jūs esat ilgi nopietnās attiecībās, tad, manuprāt, pareizi būtu, ja Tu būtu +1.
.
Ja esi ilgi nopietnās attiecībās, tad ieteiktu par to izrunāties - mierīgi. Sāc ar to, ka vēlies saprast, kāpēc neesi ielūgta. Un, ka jūties atstumta. Nekad nesāc ar pārmetumiem!
.
Šis arī ir atkarīgs no tā, cik ilgi esi kopā ar viņu un cik ļoti ieinteresēta esi viņa atvasēs. Ja Tu izrādītu interesi pret viņa atvasi, varbūt nākamreiz Tu tiktu ielūgta. Vai arī vari iesaistīt augstāk minētajā sarunā, ka vēlies iepazīt arī viņa atvasi.
.
Tas protams ir atkarīgs, cik ilgas un nopietnas ir Jūsu attiecības un kādi ir Jūsu attiecību mērķi.
.
P.S Nevēlos biedēt, bet ja viņš saka, ka "nevar ciest" bijušo, tas nav TIK ļoti labi kā izklausās (arī ja sievietes tā saka par saviem bijušajiem). Mēs visi esam dažādi, bet visbiežāk tas tiek teikts, ja otrs cilvēks ir greizsirdīgs, bet gribam ieskaidrot, ka viss ir "kārtībā", jo "nevaram ciest".
13.12.2017 18:44 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Es ļoti labi iekļaujos un jūtos sava vīrieša radu lokā. Tas, ka pret sava drauga atvasi izturos ar pietāti un cieņu, bet nevis ar lielu interesi un uzmanību, tad, Taviem vārdiem sakot, man jāmeklē vīrietis, kam bērnu nav? Ja Tev, piemēram, nebūtu supersirsnīgas attiecības ar kādu no savējā radiniekiem (ja jau saki, ka bērns ir tāds pats ģimenes loceklis kā pārējie radinieki), tas uzreiz nozīmētu, ka Tev ir jāmeklē cits partneris?

Bērns (turklāt MAZS) ir kaut kas pavisam cits - risks ir milzīgs - nevar tā vēsi izturēties, nevar arī lekt uzreiz klāt, jo tas var traumēt bērnu, tāpēc ļoti jāskatās no situācijas. Ja tā padomā, ka sieviete negrib varbūt, lai iepazīstina bērnu ar katru draudzeni, velk līdzi utt., iespējams gaida, kad tiešām vairs nebūs jautājumu. Ja ar to, kas ir labāk bērnam nav mierā un sākas teksti ''viņa stulba, viņa neļauj, viņš stulbs, viņš iet, es gribu šo, to utt.'', tad jā, pilna pasaule ar vīriešiem bez bērniem.
13.12.2017 20:23 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
mazs bērns nav pusaudzis, kam jau ar savu māti čupoties negribas, kur nu vēl tēva jaunos sievu, mazs bērns nav pieaugušais brālis vai tante vai nez kas vēl. Attieksmei un pieejai ir jābūt citai. Un manuprāt pie mātes, tajā ģimenes daļā Tevi ieved, bet par bērniem jāizrāda interese pašai, līdz ar to parādot vēlmi pašai arī tajā iekļauties.
Londa9, mēs te arī Tavu gadījumu neapspriežam. Kā es Tev varu kaut ko "gribēt teikt" ja man nav ne jausmas par Tavu situāciju? Tas tā... Bet saku vēlreiz katram savs - daži pāri ir gatavi ignorēt visu apkārtējo pasauli, norobežoties no vienas vai otras ģimenes pa visam, ja piemēram meitene ar vīramāti nesaprotas (neizslēdzot faktu, ka ir ģimenes locekļi, ar kuriem vienkārši nevar.)
13.12.2017 21:25 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Ka draugs iet uz pasākumiem kur atrodās arī viņa ex. Proti abiem ir berns un viņa uzaicina uz pasākumu kur uzstāsies bērns bet es tur ielūgta neesmu.

Ja man būtu draudzene un viņa kopā ar savu bērnu un savu ex tiktos pasākumos, kurā piedalās abu bērns, tad es nebūtu pret.
13.12.2017 21:33 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Starp citu - vēlviens jautājums autorei? Vai pati bijusī sieva maz ir satikta? Ja nē, tad gan nav ko brīnīties, ka bērns nav rādīts.
13.12.2017 21:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits