Laba vieta priekš pasēdēšanas? Meitenes, kur jums patīk sēdēt?

 
Reitings 1064
Reģ: 15.06.2016
Sveiki, gribu paplašināt savu randiņu vietu sarakstu. No visām vietām, kur esmu bijis, visvairāk patīk atmosfēra „Vairāk saules” restorānā (tas, kurš atrodas pretī Galerijai) un Skyline barā. Bet gribas kaut ko jaunu. Tāpēc vēršos pie jums, meitenes: kādas vietas jums patīk (ja runa iet par randiņiem)?

Ko jūs vispār domājat par tam vietām, kurus es uzrakstīju augšup: vai ir vērts vest uz turieni meiteni vai tomēr „Vairāk saules” ir pārāk pieticīga vieta priekš randiņiem un uz turieni labāk iet vienkārši pasēdēt ar kādu draugu?

Man tur patīk, ka ir dīvāniņi un var apsēsties meitenei blakus un jau uzreiz pirmajā randiņa laikā sākt it kā netīšām saskarties ar celīšiem. ;-)

Ko jūs domājat par „Double Coffee”? Vai jūsuprāt tā ir pārāk banāla vieta?

Draugs ved meitenes uz tēju mājiņu, bet man liekas, ka ja es vedīšu uz turieni meiteni, viņai uzreiz rādīsies asociācija ar nabagu, jo tur ir ļoti zemas cenas. :-/

Un pēdējais, bet arī svarīgs jautājums: vai jūs zināt omulīgas vietas, kur varētu paēst darbadienas nakts vidū? Es zinu, ka ir Delisnack un Lauvas Nams, bet tajās vietās nav tās intīmas auras... Es, piemērām, uz turieni meiteni nevestu, jo man pašam tur dažreiz ir neērti.

Piemēram, man ir tāda situācija. Aizgāju otrdien vakarā kaut kur patusēt Vecrīgā un tur iepazinos ar kādu sievieti. Un gribu tajā pašā naktī uztaisīt randiņu. Kur man šajā gadījuma viņu vest? Var būt ir viesnīcas, kurās ir 24/7 restorāni vai kas tam līdzīgs?

Būšu pateicīgs par atbildēm. (l)

Vēl man ir tāds, kā lingvistisks jautājums: krievi bieži sāka vārdu „zavedenije”, kad runa iet par kafejnīcu vai restorānu. Bet kā sāka latvieši? Jo latviski tas tulkojams, kā „iestāde”. Vai tā ir pareizi?
13.12.2017 04:58 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Nesaprotu, kā Latvijas laikapstākļos kādam var patikt randiņi - pastaiga pa parku ar tēju termosā. Satuntulējusies biezās kārtās, jo auksti, ar kapuci, jo no gaisa krīt nenosakāmas izcelsmes kaut kas slapjš, brist pa nenotīrīto žļurgu, labs randiņš. Man ļoti nepatiktu.
Cita lieta, ja sausā, saulainā vasaras dienā.
13.12.2017 20:25 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Pasūti picu vai Sushi. Iegādājies dzērienus mājās.
.
Pat ja nepiekritīs un nejutīsies komfortabli palikt ar Tevi dzīvoklī (tas notiek samērā reti), viņa būs redzējusi kur dzīvo/bijusi Tavā dzīvoklī, būs vieglāk viņai tur atgriezties (komforta līmenis augstāks)

Pie nepazīstama uz mājām ''ēst sushi vai picu'' - tā tagad mūsdienās sauc ''uz vienu tēju, kafiju''? :D
13.12.2017 20:32 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
viņa būs redzējusi kur dzīvo/bijusi Tavā dzīvoklī, būs vieglāk viņai tur atgriezties (komforta līmenis augstāks)

Man atkal iepazīstot tuvāk cilvēku, būtu vieglāk un foršāk iet pie viņa, ne gandrīz tik cik zvanīt pie durvīm, ieiet iekšā un tad sākt iepazīties. Tas varbūt derētu ar jau zināmu cilvēku, bet tad ar, kā nu kurai.
13.12.2017 20:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Aizved kaut vai uz rotaļlietu veikalu, piemēram, pasaki, lai izvēlās kaut ko, kas simbolizē viņas bērnību un Tu arī izvēlēsies kaut ko, kas simbolizē Tavu bērnību

Man laikam būtu sajūta, ka esmu nonākusi realitātes šovā, kur jāveic dīvaini uzdevumi :D
.
Man lielisks randiņš šķiet tāds, kur var omulīgā gaisotne paēst un papļāpāt.. laicīgi atklāsies arī galda kultūra :-D
13.12.2017 22:55 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
nopērc kaut kādu sūdiņu un saki, ka negribi nēsāt līdzi, tāpēc iesi nolikt mājās. Un ejiet abi uz mājām. Ideāla randiņa vieta, paskatās kaut ko interesantu

Tāds pick up line. :D
13.12.2017 23:18 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
Varbūt man ir putni, bet man grūti ēst kopā ar svešiem cilvēkiem, tāpēc priekšroka pirmajiem randiņiem tikai ar iedzeršanu.

Piekrītu šim! Negribu izklausīties nepareizi, sakot, ka labāk pirmajā randiņā dzert, tāpēc pamatošu sevis teikto. Esmu cilvēks, kuram vispār randomā nepatīk ēst citu cilvēku klātbūtnē, neatkarīgi no tā vai tie ir attāli paziņas, labi draugi vai ģimenes locekļi. Nepatīk un viss. Vislabāk paēdu tikai tad, ja esmu viena, līdz ar to, ja mani jau pirmajā randiņā nosēdinātu pretī pilnīgi nepazīstamam cilvēkam, par ēstgribu nevarētu būt ne runas. Man patīk, ja randiņi notiek brīvā un nepiespiestā gaisotnē. Vai nu tā būtu pastaiga gar jūru ar karstvīnu termosā vai arī laba dzēriena baudīšana kādā bārā. Visa tā pārlieku sterilā restorānu atmosfēra un ēdienkartes pētīšana mani iedzītu izmisumā. Un, manuprāt, tie laiki, kad meitene jau pirmajā randiņā jāved uz restorānu, ir pagājuši. Personīgi mani tas nepārsteigtu un arī neieinteresētu. Man patīk oriģināli un, tā teikt, out of box domājoši vīrieši, kuri randiņos neaprobežojas ar "ziedi+restorāns+pavadīšana mājās" scenāriju.
14.12.2017 00:08 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
tb outside
14.12.2017 00:09 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Jocīgi, ka restorāns, kafejnīca asociējas ar komplekso pusdienu piedāvājumu no zupas, pamatēdiena un saldā. Restorānu ideja vispār nav pieēsties, ņemot vērā, kādas ir porcijas. Randiņu gadījumā doma varētu būt labi pavadīt laiku siltā, sausā vietā (vēlreiz brīnos par jūras pastaigas ideju tagad - slapjā ziemā) labā atmosfērā ar labiem dzērieniem un viegliem ēdieniem kā piedevu, nevis galveno mērķi.
14.12.2017 00:47 |
 
Reitings 14
Reģ: 27.08.2017
PIRMO randiņu gribētos tādā vietā, kur jūtoskomfortabli un, kas svarīgi!, lai varētu parunāties. Tātad - ne klubs un ne pludmale vētrā. Nākamos randiņus, ja cilvēks ir man saistošs (un, ja jau otrais randiņš notiek, tad tā arī ir!) gan ļoti labprāt vēlētos mazāk stīvus. Patiktu pastaiga pa mežu, kvesta istaba, izbrauciens ar laivu u.tml. Kafiužņiki patika padsmit gados ar draudzenītēm.
14.12.2017 00:59 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Tā arī nesapratu no kurienes nauda, ja nestrādā?
14.12.2017 01:09 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
Restorānu ideja vispār nav pieēsties, ņemot vērā, kādas ir porcijas.

Bet restorāns ir un paliek restorāns. Jā, ir cilvēki, kuriem tas viss patīk, bet ir arī tādi cilvēki kā es, kuriem tā sēdēšana restorānā nešķiet ne romantiska, ne skaista, neatkarīgi no tā kas tiek vai netiek ēsts. Tāpēc jā, man daudz labāk patiktu pastaiga gar jūru. Ziema šogad tiešām ir izteikti rudenīga, tāpēc vairāk priecātos par jūru un karstvīnu termosā, nekā sēdēšanu stīvā pozā sterilā restorānā, bet nu katram savs, protams.
14.12.2017 01:27 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Ziema šogad tiešām ir izteikti rudenīga, tāpēc vairāk priecātos par jūru un karstvīnu termosā

Brr, šermuļi pār kauliem noskrēja, iedomājoties randiņu pie jūras decembrī, ar vēju padsmit metri sekundē un no drēgnuma sastingušu seju (t) Man pat vasarā pie Baltijas jūras nepatīk, kur nu vēl tagad.
Nesaprotu, kāda vaina pasēdēšanai kafejnīcā, nav jau restorānā austeres jāēd. Kapučino, varbūt kāds deserts un pietiek, ja vien ir silti un mūzika nav pārāk skaļa.
Pirms randiņiem der noskaidrot, kas meiteni interesē un tad arī izlemt par tikšanās apstākļiem.
14.12.2017 02:42 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
Ja mani aizvestu uz Lido - randiņš būtu beidzies:-D:-D
14.12.2017 07:27 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ja mani aizvestu uz sporta zāli, tad randiņš būtu beidzies.
.
Lai gan... Laikam līdz tādai situācijai nenonāktu - pirms sporta zāles apmeklējuma tak brīdina (nu, tērps tak jāņem līdzi), attiecīgi, randiņš pat nesāktos.
.
No otras puses, labs filtrs priekš tiem, kam ir būtiski, lai otrā puse būtu sporta zāļu cienītāja.
14.12.2017 07:34 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Tieši ziemīgā ziemā randiņš ar pastaigu un termosu varētu būt jauks (ar iespēju pēc tam sasildīties iekštelpās) - smuki balts sniegs, zeme nav slapja, nav slapja lietus un parastā lietus, un nedod dievs vēl sāls sajaukums, no gaisa nekas nekrīt vai krīt kārtīgas sniegpārslas. Vot tas vismaz romantiski būtu kamēr nenosalsti.
Protams, ar īsto cilvēku labi jebkur, es tikai dalos pārdomās par laikapstākļiem.
14.12.2017 07:51 |
 
Reitings 21
Reģ: 07.12.2017
Ja mani aizvestu uz sporta zāli, tad randiņš būtu beidzies.
.
Lai gan... Laikam līdz tādai situācijai nenonāktu - pirms sporta zāles apmeklējuma tak brīdina (nu, tērps tak jāņem līdzi), attiecīgi, randiņš pat nesāktos.
.
No otras puses, labs filtrs priekš tiem, kam ir būtiski, lai otrā puse būtu sporta zāļu cienītāja.

Tas ir ļoti atkarīgs no otra cilvēka. Šis domāšanas veids strādā kā labs filtrs man personīgi. Sporta vai fizisko aktivitāšu cienītāja ir liels punkts.
.
Personīgi neiespringstu domājot vietas. Primāri, ja tas patīk abiem. Kā arī vitāli svarīgi, lai tas patiktu pašam. Ja nu galīgi nav kopīgas vietas, kas abiem patiktu (kas nav sponsorētas vakariņas dārgajos restorānos), tad labi, ka ir ieekonomēts laiks.
14.12.2017 09:40 |
 
Reitings 21
Reģ: 07.12.2017
Ja mani aizvestu uz Lido - randiņš būtu beidzies

Esmu vedis arī uz Lido pēc slidošanas un pat uz picērijām pēc nogurdinošas dienas.
Tici vai nē, esmu ticies ar sievietēm, kuras patiešām nāk uz randiņu ar mani, nevis dēļ free aktivitātēm. Tomēr aktivitātes ir labs bonuss abiem :-)
14.12.2017 09:47 |
 
Reitings 21
Reģ: 07.12.2017
Brr, šermuļi pār kauliem noskrēja, iedomājoties randiņu pie jūras decembrī, ar vēju padsmit metri sekundē un no drēgnuma sastingušu seju

Tas tādēļ, lai pēc tam būtu labs iemesls sasildīties, cuddle time :-D
14.12.2017 09:49 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Ja mani aizvestu uz Lido - randiņš būtu beidzies

:D :D Man tas pats! Bet es parasti randinos censos izvairities no esanas tiesi si iemesla del, bet es ari negribu, lai virietis terejas restoranam pirmaja tiksanas reize. Vislabaka izvele randinam skiet kads kokteilis, vins vai kafijosana ar kukam. Vasara varbut ta izvele var but lielaka..
14.12.2017 09:59 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Tas tādēļ, lai pēc tam būtu labs iemesls sasildīties, cuddle time

Aha, ja apkārt pūš vējš, baigai jau nu palīdzēs. :D Lai gan neteiktu nē arī tādiem randiņiem, tāpat viennozīmīgi neteiktu jā klasiskākiem - kā nu ar kuru cilvēku komfortablāk. :-)
15.12.2017 00:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits