Iet vienai

 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Kāda ir jūsu attieksme pret došanos uz kafejnīcu vai restorānu /kino/ koncertu/publisku pasākumu utt. vienatnē? Vai jūsuprāt ir konkrētas vietas un pasākumi uz kuriem doties vienai būtu kauns? Piemēram, teātris, opera, vasaras festivāls, naktsklubs, akvaparks, bārs utt. Nav runa par vietām, kur pavadoni pieprasa etiķete, bet vairāk par iekšējām sajūtām.
Šodien par šo izdiskutējos ar draudzeni, kura žēlojās, ka nācies izmest kino biļetes, jo draugs pēkšņi neticis un arī nevienu citu nav izdevies sarunāt (tai skaitā mani :-D) Kad prasīju, kāpēc viena negāja, šai lielas acis un "kā es tā viena iešu..." Esmu ar dažādiem viedokļiem šajā jautājumā sastapusies jau agrāk, viena ex kolēģe uz aerobiku viena nespēja aiziet, jo viņai tas likās muļķīgi... Kā ir jums?
09.12.2017 18:53 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Bet tā kā ne visi puisieši jēdz savus dabas dotumus likt lietā tā, lai sieviete sāktu vibrēt
Vajag panākt rezonansi, tātad, puisieša frekvencei jāsakrīt ar meitieša minimālās pašfrekvences daudzkārtni.
09.12.2017 22:02 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ko nope, tu tāpat tur neesi bijusi :P
Štank, Tu jau nu noteikti neesi tas, kas uz to sievieti aizvestu. :-P
09.12.2017 22:09 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Senāk, kad biju ļoti jauna, doma par iešanu ārā man šķita jocīga, tā ideja par atstumtību biedēja. Vēlāk, kad sanāca izkāpt ārā no savas komforta zonas ar saviem cilvēkiem, tad sapratu, ka būt vienai ir forši, mācībās/darbā vairāk var padarīt. Iet uz vieslekcijām, iepirkties, ēst kafejnīcā, iet pastaigāties, apmeklēt kādu mazāku pasākumu (piemēram, pilsētas svētki), vienkārši blandīties kaut kur, piemēram, kādu gaidot - man tas viss ir ikdienišķi, bet kino, teātri, klubu, festivālu apmeklējusi viena neesmu, lai arī nebūtu iebildumu jo īpaši pret pēdējiem diviem, kur, manuprāt, ļoti viegli varētu iepazīties. Taču man kaut kā grūti saņemties klubiem, festivāliem utml vienatnē - vajag smuki sataisīties, saņemt sevi rokās morāli (nejau, ka kauns, bet, lai izskatītos pozitīvi/sabiedriski - tā, lai arī sanāktu ar kādu iepazīties, nevis tikai vienai nostāvēt) - visbiežāk es esmu par slinku tam. Kad ir kompānija, tas kaut kā pašsaprotami, bet vienai esot biežāk uznāk noskaņojums, ka "mājās jau tāpat ir labi".
09.12.2017 22:14 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Kad rakstīju bakalauru, man šķita ļoti forši iet uz LNB vienai mācīties, turklāt tur tik smuki puiši bija, ka vēlējos iepazīties, bet nezināju īsti, kā uzsākt sarunas tēmu pirmajai. :D
09.12.2017 22:16 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Ņemot vērā, ka patīk laiku pavadīt mājās, tad no mājas mani parasti var izvilkt kompānija. Neeju uz kafejnīcām, lai paēstu vai padzertu kafiju, uz kino neeju skatīties filmas, tā pat uz festivāliem nebraucu mūziku klausīties, utt. Eju, jo vēlos kaut kā forši pavadīt laiku ar kādu cilvēku/cilvēkiem. Pa veikaliem varu staigāt viena, un bibliotēku dodu priekšroku iet vienai, jo, ja ir kompānija, tad visbiežāk vienkārši pļāpāju, un nekādu darbu tā arī neizdaru.
Uz galerijām, izstādēm, teātriem utt varētu iet viena, bet patīk pēc redzētā to visu ar kādu apspriest, tāpēc neeju viena, jo nebūtu ar ko pēc tam to aprunāt.
09.12.2017 22:40 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Tad, kad tikko biju izšķīrusies no ex, un piektdienas vakarā ieklīdu picērijā, lai remdētu izsalkumu, kā arī iemalkotu vienu vīna glāzi, man apkārt bija vieni vienīgi pārīši. Tajā brīdī sajutos neveikli, un jā, pat jūtu lidzjūtīgus skatienus mugurā. Tad pie sevis domāju: "Ak, ko viņi var zināt, varbūt mans draugs vēl strādā, varbūt es viņu tagad gaidu un viņš ir aizkavējies, varbūt mans draugs šodien aizlidoja komandējumā utml., bet man ledusskapī nekā nebija..." Vienalga sajutos kaut kā neērti, laikam daudzreiz viss atkarīgs no tā, cik pašpietiekami (attiecīgajā dzīves posmā vai vispārīgi) mēs esam.
09.12.2017 23:01 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
Tā kā man ļoti patīk vienatne un pašai sava sabiedrība, tad ļoti, ļoti beiži daudz kur eju viena - kino, dažādi pasākumi, klubi, bāri, dažādas atpūtas vietas utt., utjp.. Tāpat viena ceļoju. Tā jūtos ļoti ērti un labi. Drīzāk pat var teikt, ka vairumā gadījumu citu cilvēku kompānija traucētu. Piemēram, ceļojot. Nekad došanās kaut kur vienai nav sagādājusi ne problēmas, ne neērtības sajūtu.
09.12.2017 23:09 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Ir vietas, kur var viens iet, un vietas, kur vienam nebūtu interesanti. Uz bibliotēku lasīt var viens iet, bet uz Positivus vai Summer sound, vienam būtu garlaicīgi. Izvērtēju vietas uz kurām varu vienatnē doties.
09.12.2017 23:13 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Štank, Tu jau nu noteikti neesi tas, kas uz to sievieti aizvestu.

09.12.2017 23:15 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Vienatni baudu dienās kad man ir brīvs un mājās esmu viena. Viena varu aizbraukt uz veikalu, bet visur citur dodos ar kādu kopā. :-) Man vajag kompāniju.
09.12.2017 23:16 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
uz Positivus vai Summer sound, vienam būtu garlaicīgi.

Domaju, ka klubos un festivalos ir es pat nezinu, jabut nu LOOOOOTI nesabiedriskam cilvekam, lai stundas laika neiepazitos ar cilvekiem, ar kuriem tuset atlikuso festivala laiku. Ok, ar festivaliem pieredzes nav, bet klubos momenta tacu var iepazities.
09.12.2017 23:22 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Štank, nenovērtēju vis par zemu, drīzāk līdz šim novērtēju par augstu. :-P Ja tiešām, tiešām, TIEŠĀM Tu sievieti varētu aizvest līdz augstākajai baudas frekvencei, Tev vnk nebūtu tā jautājuma
Kādā frekvencē?
Nu, vnk nebūtu šī jautājuma. :-P
09.12.2017 23:23 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Vispār jau sieviete ir tā, kas no vīrieša dabas dotuma sāk vibrēt..

Kādā frekvencē?

144hz?

Noup.

Tieši tā Štank nepareizi. Ja vibratoru pieslēgt pie strāvas, nevis baterijām, tad sievietes vibrēšanas frekvence būs 50Hz, jo elektrotīkla maiņstrāvas frekvence ir 50Hz.
.
Es arī bieži vien eju kaut kur viens, neredzu tajā neko sliktu. Ar sievietēm ir pavisam savādi, jo bieži vien viņi iet uz tualeti divatā vai pat trijatā. Es arī esmu mēģinājis piedāvāt gan vīriešiem, gan sievietēm kopā aiziet uz tualeti, bet pagaidām viss ir bez panākumiem, tāpēc uz tualeti nākas iet vienam, vientuļi man ir sēdēt uz tā smukā un baltā ķeramikas poda.
09.12.2017 23:26 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Ar sievietēm ir pavisam savādi, jo bieži vien viņi iet uz tualeti divatā vai pat trijatā.

Hermione aizgāja viena, un mēs visi zinām, kas notika tālāk.
09.12.2017 23:29 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Man vienai nav problēmu iet uz sporta klubu, iepirkties, uz kafejnīcu, uz lekcijām vai semināriem. Un visur citur es gribu kompāniju. :) Jā, esmu gājusi arī viena uz kino, teātri, koncertu, bet prasās līdzi otru cilvēku uz tādiem pasākumiem.
09.12.2017 23:32 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Hermione aizgāja viena, un mēs visi zinām, kas notika tālāk.

Profesore kas tā tāda? Es viņu pazīstu?
09.12.2017 23:34 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Noteikti nedomāju, ka doties vienai kaut kur būtu kauns vai dīvaini. Pašai man tas ir atkarīgs no vietas vai situācijas. Nevaru iedomāties, ka pati dotos uz naktsklubu viena plànoti, bet es vispār ļoti reti apmeklēju naktsklubus. Agrāk labprāt ceļoju viena un dodu priekšroku apmeklēt izstādes viena. Brokastis un pusdienas man arī patīk ēst vienai, bet vakariņas restorānā gan nē - sajūtos dikti skumji, pati nezinu kāpēc. Teātra izrādes un kino - nav gadījies, bet dotos viena, bez apsvērśanas. Festivāli - dotos, ja gribētu redzēt konkrētu uzstāšanos, bet neviens cits netiktu, bet citàdi - diez vai. Tajā pašā laikā, atceros, kad apmeklējām festivālus ar draudzenēm, vairāki cilvēki bija vieni paši un izskatījās, ka viņi pavada lielisku laiku.
09.12.2017 23:36 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Taču man kaut kā grūti saņemties klubiem, festivāliem utml vienatnē - vajag smuki sataisīties, saņemt sevi rokās morāli (nejau, ka kauns, bet, lai izskatītos pozitīvi/sabiedriski - tā, lai arī sanāktu ar kādu iepazīties, nevis tikai vienai nostāvēt) - visbiežāk es esmu par slinku tam.

Es esmu tālu no bārbijas izskata, bet tāpat pievērš uzmanību, ja klubā vai ballē palieku uz 5 min viena. Tādēļ es negribu solo uz tādiem pasākumiem iet, man nepatīk negaidīta uzmanība/uzbāzība. Bet ar to gribu pateikt, ka nevajag wow izskatīties, lai ietu klāt iepazīties, ja jau iet klāt PAT man, kura nemāk lietot lūpu krāsu un augstpapēžu kurpes nav vilkusi gadus desmit.
09.12.2017 23:41 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Es gan daudzkur eju viena, nekādu problēmu. I shoppingā, uz kino, uz bāru, koncertu, baseinu.
09.12.2017 23:43 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ja vibratoru pieslēgt pie strāvas, nevis baterijām, tad sievietes vibrēšanas frekvence būs 50Hz, jo elektrotīkla maiņstrāvas frekvence ir 50Hz.
Fui, xanax, kārtējā tipiskā vīrieša izstrādājuma domu gaita, kad sievietes baudas frekvenci cenšas izskaidrot ar fizikas likumiem. (t) :D
Šai gadījumā nekādi fizikas likumi nedarbojas, nu, nedarbojas un punktum. :-P
09.12.2017 23:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!