Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apdāvinšānās darbā

 
Reitings 242
Reģ: 10.03.2010
Sveikas!
Man šogad darbā tika izdomāts, ka darbinieki savā starpā arī apdāvināsies uz Ziemassvētkiem, pērkot dāvaniņas aptuveni 5-7 EUR vērtībā.
Man galīgi nav ideju, ko dāvināt kolēģei Ziemassvētkos, varbūt varat palīdzēt ar kādām idejām, kas nebūtu kaut kādi suvenīri?
06.12.2017 10:50 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Runa laikam iet par šīm?
Nopērkamas dažādos tirdziņos
08.12.2017 20:52 |
 
Reitings 49
Reģ: 01.11.2017
 
Reitings 340
Reģ: 22.05.2011
Reiz man uzdāvināja dzērvenes dažnedažādu oriģinālu glazūru apvalciņā - gan pelašķu pūdercukurglazūrā, gan lavandas glazūra, gan piparmētru glazūrā..

ooo, kur var dabūt dzērvenes pelašķu glazūrā? izkalusās interesanti, es gribētu nomēģināt.
No līdz šim izlasītā man nenormāli patīk pašsaliekams piparkūku namiņš. Vēl patīk (bet pieņemot, ka zina, ka apdāvināmais konkrēto lietu vispār lieto) - šokolāde, citi saldumi, karstvīns, medus ar riekstiem un augļiem. Stendera ziepas arī ok. Vēl kaut kādu olu liķieri vai ko tādu var.
Par kosmētiku piekrītu, ka bezjēdzīgi. Par jebkādiem nieciņiem arī es nepriecātos (dekori, rotājumi, dvielīši, krūzītes, klades, figūriņas, plānotāji utt.) Šos arī atbalstītu tikai tad, ja ļoti labi zini, ka tam cilvēkam noderēs un patiks, "random apdāvināmajam, par ko neko daudz nezinu" tādus nedāvinātu.
08.12.2017 00:50 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tur mani ir pārpratuši.

Gan tur, gan te pārprata.
Tad jau vispār jebkur jāatceļ kādas dāvanas, ja nu kādam tajā kopā sanākšanas reizē ir makaronu slavināšanas diena.
07.12.2017 16:48 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
Man ļoti patika René ieteikums. Pati ļoti priecātos par tādu dāvanu. :)
07.12.2017 01:58 |
 
Reitings 242
Reģ: 10.03.2010
Es saprotu variantu ja visi darbinieki tiešām ir vienojušies un apdāvinās viens otru. Bet piemēram es esmu pareizticīgais un Ziemassvētkus svinu tikai janvārī un ja darba devējs mani spiedīs apdāvināties un vēl svinēt, tad tas jau izskatīsies ka manas reliģiskās piederības necieņa. Ceru ka šis nav tāds gadījums.

Es vispār neesmu reliģiska, tā kā tas nemaz neattiecas uz mani.
Mums tika visiem prasīts vai piekrīt vai nē, nevienu ne uz ko nespieda. Un par šo apdāvināšanos iedomājās daži kolēģi, kas arī par šo visiem pajautāja. Un šī apdāvināšanās tiek rīkota, lai mazliet viens otru darbā pirms svētkiem varam iepriecināt.
07.12.2017 01:25 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Kaut kāda nīdēšana par mistisku netaisnību jau otrajā diskusijā

Tur mani ir pārpratuši.
negribi un neej

Par šo te es jau dabūju noklausīties "lekciju" ka neesmu lojāls darba devējam un necienu kolēģus.
Kaut kāda nīdēšana par mistisku netaisnību jau otrajā diskusijā

Tur mani ir pārpratuši.
Kamēr xanax nesagribējās kārtējo reizi pačīkstēt, cik viss apkārt slikti.

Es runāju tikai par šo konkrēto tēmu, nečīkstu, kopumā man viss nav tik slikti. ;-) Un es jau iepriekš minēju ka ja visi darbinieki ir vienojušies savā starpā, tad lai svin un tusē visi kopā.
06.12.2017 23:56 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Ja esi Rīgā, aizej uz Valmiermuižas alus vēstniecību Briāna ielā, tur ir visvisādas interesantas idejas dāvanām. Alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni, gaumīgi alus attaisāmie, visādas delikateses, blociņi u.c. nieciņi. Neesmu "draziņu" cienītāja, bet no tā veikala es gribu VISU.
06.12.2017 23:51 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Personīgi es dāvinātu STENDERS ziepes (milzīgs pluss viņiem tas, ka pat to mazo ziepju gabaliņu viņi ļoti glīti iesaiņo) + klāt kādu našķi (tas varētu būt gan no Rafaello-AfterEight-Laima konfekšu sērijas, gan kaut kas oriģinālāks, kas nopērkams mazajos veikaliņos (tie paši ķipok (vai kanēļ) rieksti papīra turziņā, vai arī ogas šokolādē (reiz man uzdāvināja dzērvenes dažnedažādu oriģinālu glazūru apvalciņā - gan pelašķu pūdercukurglazūrā, gan lavandas glazūra, gan piparmētru glazūrā..) Patīk handmade lietiņas, ko var apēst vai izdzert. Vai izlietot.
To, kas stāv sekcijas plauktā, labāk nē.
Arī kosmētiku tik lētā cenu amplitūdā, nepirktu! Arī dārgāku kosmētiku dāvinātu tikai tuvam cilvēkam, par kura gaumi un ādas stāvokli/prasībām es esmu lietas kursā :)
06.12.2017 23:48 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Forša diskusija bija, ļoti daudz labu ideju. Kamēr xanax nesagribējās kārtējo reizi pačīkstēt, cik viss apkārt slikti.
.
Kā ideja vēl var būt arī dekupāžas tehnikā dekorēta šampja pudele. Vai vispār smuki dekorēta pudele.
Tās siltās zābakčības no aitas vilnas arī, manuprāt, vienmēr noder.
06.12.2017 23:18 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Kaut kāda nīdēšana par mistisku netaisnību jau otrajā diskusijā, bet ok, ne par to stāsts. Neviens nespiež piemēroties - darba devējs noteikti ar pistoli pie galvas nesaka, ka kaut kas jādāvina. Bet protams, ka tas, ko svin lielākā daļa kolēģu, tiks atzīmēts aktīvāk -noteikti vari nepiedalīties, ja tas ir tik šausmīgi, BET piemēram, ja man darbā cilvēki būtu pareizticīgie un uz šo laiku rīkotu pasākumu, es ar prieku piedalītos - tas nav pret manu reliģiju un pārliecību ar cilvēkiem kopīgi svinēt viņiem būtiskus svētkus. Man ir forši un patīkami ar cilvēkiem iepazīt viņiem svarīgus svētkus un būt daļai no kolektīva. Man tas nav grūti, bet ja nu kādam tas sagādā pārpasaulīgas mokas, tad protams cits jautājums.
Es kolēģei pagājšgad dāvināju pašsaliekamo un dekorējamo piparkūku namiņu - viņa tieši iepriekš bija teikusi, ka nekad nav dekorējusi savas piparkūkas. Saldumi un karstvīnes noteikti ir visuiniversālākā dāvana! Minēji, ka viņai patīk šokolāde - varbūt ari kāds skrubis šokolādes vai dušas želeja būtu ok.. Vai tiešām laba, īpaša šokolāde.
06.12.2017 23:12 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vēl turklāt tās ir brīvdienas, darba pasākumi notiek tāpat pirms svētkiem lielākoties. Kaut kāds sindroms visu uztvert tādā veidā.
06.12.2017 23:10 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
xanax, nu so what? Kur viņš nepilda, ja uzaicina visus darbiniekus konkrētā datumā atpūsties, kopīgi pasēdēt ārpus darba? Viņam taču vienalga par tavu reliģiju, negribi un neej tad, ja tas ir tik milzīgi principiāls jautājums, kā visi citi, kuri tevi uztrauc tik pārspīlētā mērā, ka visi ''piespiež, dara pāri, neievēro to, neievēro šo, tas nav obligāti, ka tik nav domāts kaut kā pret tevi'' utt.
06.12.2017 23:07 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Gabals nokritīs, ja pasniegsi dāvanu (kurai būtībā piekrīti, tikai tie datumi) ātrāk, kad visi vai gandrīz visi svin?

Duujaa Tu laikam nesaproti, runa ir par reliģiju. Darba devējam arī gabals nenokritīs ja viņš sāks pildīt to kas rakstīts likumā par to ka ir jāciena un nav jādiskriminē cilvēku dēļ viņa reliģiskās piederības.
06.12.2017 23:02 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
ja darba devējs mani spiedīs apdāvināties un vēl svinēt, tad tas jau izskatīsies ka manas reliģiskās piederības necieņa

Kaut kā šodien liekas, ka visi spiež kaut ko visu mūžu darīt. Gabals nokritīs, ja pasniegsi dāvanu (kurai būtībā piekrīti, tikai tie datumi) ātrāk, kad visi vai gandrīz visi svin?
06.12.2017 22:47 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Man šogad darbā tika izdomāts, ka darbinieki savā starpā arī apdāvināsies uz Ziemassvētkiem

Es saprotu variantu ja visi darbinieki tiešām ir vienojušies un apdāvinās viens otru. Bet piemēram es esmu pareizticīgais un Ziemassvētkus svinu tikai janvārī un ja darba devējs mani spiedīs apdāvināties un vēl svinēt, tad tas jau izskatīsies ka manas reliģiskās piederības necieņa. Ceru ka šis nav tāds gadījums. :-)
06.12.2017 22:45 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
truedeee, prāta mežģi:

Kādu interesantu alu no Valmiermuižas alus vēstniecības veikaliņa un alus uzkodas
Saldumus
Karma socks zeķu pāri ar kādu interesantu vēstījumu par "krāt naudu zeķē" tēmu.
06.12.2017 22:26 |
 
10 gadi
Reitings 2341
Reģ: 05.08.2010
Ko varētu vīrietim kolēģim uzdāvināt, arī summa lîdz 7 eiro!
06.12.2017 22:14 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Kur var nopirkt ērkšķogas/upenes šokolādē? Ieinteresēja. :-D
Labprāt saņemtu tēju, piparkūkas, saldumus. Tā kā summa ir maza, labāk gribētu saņemt vienu dārgāku,bet labu šokolādi, nevis simts mazus štruntus, kurus man nebūs kur likt. Tāpat arī šķidrās ziepes negribētu saņemt, neatkarīgi, ar kādu sezonas aromātu. :-D
06.12.2017 20:02 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Nu ir jau tie uzpūtīgie, kur viss redz vienā stilā, bet var atrast tam pielietojumu - ne visu jātver burtiski un jākar uzreiz eglē.
06.12.2017 19:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits