Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

06.12.2017.

Labrīt,

kur tie laiki, kad kupenas bija šādas. :D
Sarunas par šodien aktuālo.
06.12.2017 08:24 | saite

Jau kādu stundu/pusstundu apdomāju iespēju pagulēt vēl. :D
06.12.2017 08:28 | saite

Hey, hey, hey!
Jā, atceros, ka pirms kādiem 10 gadiem vai pat mazāk vēl aprīļa vidū, kad man ir dzimšanas diena, bija milzīgas kupenas. Cēlām tad cietokšņus, sniegavīrus un citas lietas. Tā tik bija ziema! Īsta, kārtīga ziema!
Sēžu darbā, gribu gulēt. Kā jau vienmēr. :-D
06.12.2017 08:42 | saite

Labrīt!
šogad jau vēl maijā vienu rītu bija smuki sasnidzis :-D
06.12.2017 08:57 | saite

Laabrit.
Šorit gandriz nokritu,labi ka roku uzreiz noliku,tik bij sapeja,neistos zabakus izvelejos,sakas slidesana(e)
06.12.2017 08:57 | saite

Varbūt kāda, kas ir bijusi Vichy ūdens atrakciju parkā Viļņā, var padalīties ar atsauksmēm? :) Vai varbūt Viļņā vai apkārtnē ir vēl kādas foršas iespējas aktivitātēm?
06.12.2017 09:00 | saite

Dane, man ta pats :-D No rīta domāju vilkt uggus, skatos termometrā, ārā plusos, tādēļ izvēlējos citus zābakus. Nezinu, termometrs nerāda pareizi vai kā, bet ārā viss bija smuki piesalis, zābak maiņai vairāk nebija laika, tā nu šodien slidinājos/slidināšos :-D
06.12.2017 09:02 | saite

arī labprāt paklausīšos idejas atpūtas iespējām - Baltijas valstīs. kurp uz pāris dienām varētu aizlaist izvēdināt galvu.
06.12.2017 09:08 | saite

Ha, es arī gribu uz Viļņu vai Tallinu. Apple_pie tā sakārdināja ar Viļņu, ka čekoju kur lai aizlaižas Ziemassvētku laikā :-D pagaidām izlemt vēl nesanāk, runā, ka Tallina ziemā ir burrrvīga..
06.12.2017 09:11 | saite

Kādas kupenas? Es priecājos, ka kārtējo reizi nelīst :p
06.12.2017 09:13 | saite

A man nemaz negribās ne sniegu, ne kupenas. Pat uz ZS negribu sniegu. Man noskaņu rada karstvīns, nevis sniegpārslas aiz loga"D
06.12.2017 09:27 | saite

Labrīt!
Esmu darbā, booooooooorings kā parasti. Šodien atlidos viena mana druška no ASV. Šoreiz lv uz palikšanu. Bùs kkad jāiet ciemos. :-P
——
Es nevaru beigt kert šoku par mùsdienu jaunatni. Ārā sniegs, vienvārdsakot decembris, jaunieši staigā botēs ar plikām potītēm un uzrullētiem bikšu galiem+ šalle bieza 20 kārtās aptīta. Kas tas pat stilu? :D jeejbogu es laikam veca esmu.. :-D
06.12.2017 09:28 | saite

Selīna, draudzene bija pag gadā Tallinā Ziemassvētku laikā, ļoti esot paticis. Mani gan šogad tā iespaidoja bildes ar Viļņas Ziemassvētku egli, kas esot arī viena no iespaidīgākajām Eiropā šogad, ka izlēmu par labu Lietuvai.
.
It kā plāns būtu, naktsmājas būtu, bet varbūt ir kādi ieteikumi kādām aktivitātēm/izklaidēm. Pagaidām mana domas grozās ap ūdens atrakciju parku, bet noteikti, ka ir vēl kas, ko neesmu iedomājusies :)
06.12.2017 09:33 | saite

Mocheato, es arī šādās reizēs veca sajūtos :-D Izskatās, ka daļai jauniešu šis ir īstais laiks, kad kājām ventilāciju nodrošināt ar plēstajām džinsām, man paliek auksti vien no skatīšanās :-D
06.12.2017 09:38 | saite

Sisley, mēs bijām pag.gad uz Vilņas akvaparku, nereāli labs!! Mums divītī bija ritīgi jautri un forši. Noteikti iesaku, foršāks kā Druskininku akva
06.12.2017 09:40 | saite

Sisley,
Drošvien ka vińiem kājas smird, ventilācinu vajag, citu iemeslu neredzu.
Šitā staigājot var visu ko vien var apsaldēt. Prāta jau nu nav.
06.12.2017 09:51 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

Cosmo sociālajos tīklos

vairāk

Aptauja

Vai tu iepērcies internetā?
vairāk

Lietotāji online (25)