Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

FM Kosmētika un smaržas

 
Reitings 3
Reģ: 04.12.2017
Sveikas meitenes!
Vēlos pastāstīt par ļoti labu kosmētiku ko esmu atklājusi .. ;)
Kosmētika ir no kompānijas FM World. Iegādājos skropstu tušu, uzacīm komplektiņu (lai ieveidotu tādas smukas) un vaigu ēnojumiem paleti. Cena bija 20 eiro par šādu komplektiņu. Pirmo reizi dzirdēju par šādu kompāniju, bet noriskēju un pasūtīju. Tagad lidojos septītajās debesīs...
Skropstu tuša perfekti atdala skropstas, katra tiek smuki izcelta un viņas ir ļoti apjomīgas!
Uzacu komplektiņš - Arī ļoti labs, bet laikam esmu nedaudz par slinku pati viņas krāsot, vieglāk aiziet uz salonu un iekrāsot :-D
Un vaigu ēnojuma palete ir perfekta. Trīs toņi (diemžēl tikai), bet nav vairs tāda problēma, ka ir pa tumšu, ir viegli ''iztušēt''. Esmu ļoti apmierināta.
Tāpat arī iegādājos smaržas. Sākumā nedaudz tās zemās cenas baidīja un tas, ka ir FM iepakojums... Bet varu teikt droši - 100% atbilst veikala smaržām + ir daudz noturīgākas. Visu dienu skraidu, mazgāju rokas, bet vēl vakarā sajutu smaržu. Apkārtējie arī pamana, ka kaut kas jauns.. Esmu apmierināta un dāvanas ir gatavas 8-)
Labprāt arī uzklausītu Jūsu pieredzi un varbūt varat kaut ko ieteikt vēl ko izmēģināt?
05.12.2017 21:13 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Pats pirmais ieraksts forumā - un jau reklāma!
05.12.2017 22:36 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Uj, nē,paldies. Smaržas izvēlos zīmolu oriģinālās un kosmētiku profesionālo, no Douglas vai vismaz Drogām :D
05.12.2017 22:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)