Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai kādai ir izdevies celt savu pašapziņu?

 
Reitings 356
Reģ: 03.10.2013
Nav tā, ka pašapziņa galīgā mīnusā, bet saprotu, ka nav pietiekami augsta lai izvairītos no greizsirdības un stulbām domām attiecībās ar vīrieti, kā arī ikdienas situācijās kad raustos un neizdaru lietas, jo kautrējos vai baidos ka nesanāks, vai kā tas izskatīsies ja man nesanāks utt..
Vai kāda ir bijusi līdzīgā situācijā, varbūt ir kādi padomi kā to pacelt un būt pārliecinātākai par sevi :-(
05.12.2017 15:54 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
nu nez, paņem abonimentu uz sporta zāli, uzkačā dupsi, ieliec instagramā, profit
05.12.2017 16:06 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
a un vel vari sākt tusēt tikai ar tām draudzenēm, kuras ir krietni neglītākas par Tevi :)
05.12.2017 16:08 |
 
Reitings 356
Reģ: 03.10.2013
nu nez, paņem abonimentu uz sporta zāli, uzkačā dupsi, ieliec instagramā, profit

Šo jau daru, bet arī sanāk tā, ka raustos no tā, ka nesanāks, īpaši liels stress kad ir kāds jauns vingrinājums vai jaunas kustības. Tātad dupsis jau procesā (t) :-D
05.12.2017 16:22 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man palīdz apzinaties savas stipras puses un izkopt pofigismu jautājumā ko par mani padomās citi. Tā ka es par citiem domāju maz, viegli iztēloties, ka viņi par mani tikpat maz. Nu pateica kolēģe Annija kaut ko stulbu - so what? Kamēr tas nav regulāri, man vienalga.
05.12.2017 16:38 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Strunts ko citi domaa. Uzliec ignore. Neviens nav perfekts galvenais ir kopt sevi un atcereties ka ari jebkuraam apasapzina var noslideet. Staripiba nav nekaada koncentrejies uz sevi un sev tuvajiem. Visiem nepatiksim
05.12.2017 16:44 |
 
Reitings 920
Reģ: 25.09.2017
Jāmēģina saprast, ka tie "mīnusi", kurus tu redzi sevī, tos, visdrīzāk, citi nemaz neredz. Pati sevi kurbulē uz sliktām domām. Kā arī jāsaprot, ka praktiski jebkura meitene ir neapmierināta ar sevi. Pat tā, uz kuru tu, iespējams, skaties ar domu, ka nu viņa jau ir ideāla, tā meitene, iespējams, pati sevī saskata vēl vairāk "mīnusiņu" nekā tu sevī. Neviens nav perfekts. Tikai tāpēc, ka tu esi savādāks, nenozīmē, ka esi sliktāks.
Un, iespējams,....pat visdrīzāk, ir kāds cits cilvēks, kurš uz tevi skatās un domā, ka tu esi ideāla visās nozīmēs un vēlētos savā ziņā līdzināties tev.
Drīzāk jādomā, kāds ir iemesls tavai zemajai pašapziņai- pati vai pretējais dzimums?
05.12.2017 17:23 |
 
Reitings 98
Reģ: 30.05.2013
Psihoterapija. Un liels darbs ar sevi, sevis iepazīšana.
05.12.2017 18:17 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
Visiem ir kādas pašapziņas problēmas, mazāk satraucies par citiem, jo tu esi savas dzīves prioritāte. Es vispār dzīvoju pēc principa - ja kādam kaut kas nepatīk, tā ir viņu problèma, es neiešu izpatikt. :D absolūti vienalga ko padomās.
05.12.2017 18:29 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Ha, tas nenotiek ne vienas dienas, ne stundas, ne mēneša laikā. Lai tas notiktu, ir vajadzīgs laiks. Laiks + darbs = rezultāts.
05.12.2017 18:39 |
 
Reitings 356
Reģ: 03.10.2013
Agrāk stresoju par ķermeni, ka te resns, te nesmuki, te vēl kaut kas, bet tagad jau ir labāk, par to īsti vairs nesatraucos ar gadiem sapratu visiem ir kaut kas pie kā piestrādāt.
Vairāk gan riebjas sava nedrošība un neuzticēšanās sev.
Piemēram, baidos pirkt auto, jo bail nopirkt sliktu, neesmu dokumentus kārtojusi, a ja nu nesanāks labi braukt, kaut gan tiesības jau sen un braukāts arī ir. Un šādi daudzās dzīves jomās, izvēlos nedarīt, lai nekļūdītos.
Ha, tas nenotiek ne vienas dienas, ne stundas, ne mēneša laikā. Lai tas notiktu, ir vajadzīgs laiks. Laiks + darbs = rezultāts.

Tas skaidrs, vajadzētu pa maziem solīšiem, bet nesaprotu kur to soli spert, kā iekustināt, kā pārkāpt tām bailēm.
05.12.2017 19:14 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Brīnumreceptes nav, citādi visas staigātu apkārt ar sevi apmierinātas un bez kompleksiem :-) Manuprāt, nav iespējams sasniegt 100% perfektu pašapziņu, visiem gadās mirkļi, kad, skatoties uz citiem, prātā kaut ekstra mazs tarakāns sakustās, un vienalga, vai tas ir sakarā ar attiecību partneri un greizsirdības uzplaiksnījumu, vai ar ko citu. Atšķirība tikai tajā, cik bieži šādi mirkļi gadās un kā cilvēks ar tiem tiek galā.
Šeit jau pareizi minēja, jāsaprot, ka mēs visi esam cilvēki un visiem ir kā trūkumi, tā lieliskas fīčas, un iespējams vajag palēnām pamainīt attieksmi pret sevi - novērtē savus plusus, turpini tos izkopt, apzinies un pieņem savus trūkumus - protams, ja tie ir labojami, tad piestrādā pie tā, bet nevajag mēģināt tēlot vai sevi pataisīt par to, kas neesi.
05.12.2017 19:22 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Ar sevi strādājot, ar laiku paliek vairāk vienalga, ko citi domā, paskatās vai nepaskatās. Esi droša pati par sevi, ar to, kas pašai ir, jo citi tāpat gan jau diezgan aizņemti ar sevi. Varbūt pat līdzīgas domas par sevi, taču iemācās to noslēpt.
05.12.2017 19:35 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Izklausās, ka tev liela problēma ir bailes kļūdīties. Nevienam nepatīk kļūdīties, bet nekļūdās tas, kurš nedara. Piemēram, ja man ir bail kļūdīties, man galvenais ir sevi motivēt. Kāpēc man vajag mašīnu, kāpēc es gribu braukt ar mašīnu? tad bailes nopirkt sliktu mašīnu - protams, tas ir nopietns pirkums, un tu noteikti centīsies nopirkt labu mašīnu, bet mašīna nav uz mūžu, būs slikta, samainīsi pret citu. jā, čakars, bet vai tas nav labāk nekā vispār nebraukt ar mašīnu?
Jauni vingrinājumi sporta klubā vispār nav cepiena vērti. Jā, visām gribas būt uzreiz graciozām gazelēm, kādai sanāk labāk, kādai sliktāk, bet tu to dari priekš sevis, nevis uzstājies uz skatuves.
īsi sakot, mans ieteikums ir mēģināt racionalizēt savas bailes.
No bailēm kaut ko darīt var palaist garām daudzas lieliskas iespējas dzīvē.
05.12.2017 20:16 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nekad gan neesmu tā speciāli ar sevi strādājusi, tāpēc varbūt nebūšu laba padomdevēja, bet, manuprāt, tā pašapziņa ir arī atkarīga no dzīves situācijas. Piem., darbā man personīgi palîdz, ja es apdomāju ko es saku un es varu pamatot savu viedokli (plašāk par “jo es tā domāju un viss”). Turklāt mēģinu neuztvert kritiku personīgi. Privātajā dzīvē ir vēl vieglāk, jo, kas gan ir sliktākais, kas var notikt? Bieži tas ir kaut kas muļķīgs, piem., nofeilošana, kas reāli ir dzīves sīkums un ne es pirmā, ne pēdējā. OK, sakarā ar mašīnas vadīšanas situāciju, varbūt sliktākā rezultāta meklēšana var būt biedējoša, bet dzīvē ir dažkārt jāuzņemās riski - pajautā sev, kā tos mazināt ( piem., braucot uzmanīgi). Varbūt Tev var palīdzēt ne tik daudz sevis analizēšana, bet situācijas? Piem., ko Tu iegūsi, zaudési, kāds ir plāns B, ja tāds ir vajadzīgs, utt. Ja Tu baidies, tad nodefinē, no kā tieši. Dažreiz vari iedomāties, kādu padomu Tu pati dotu cilvēkam, ar līdzīgām bailém un uztraukumiem, tādējādi distancējot sevi no situācijas.
05.12.2017 20:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!