Vecā labā randiņu kultūra ar ziediem un konfektēm izmirst...?

 
Reitings 51
Reģ: 11.05.2017
Beidzot biju saņēmusies atsākt randiņu gaitas, bet atsitos kā pret sienu. Esmu bijusi jau uz vairākiem, bet ļoti negatīvi pārsteidza, ka vīrieši ierodas ar tukšām rokām... Ne ziedi, pat ne maza šokolādīte...
Pēdējā randiņā vīrietis uzaicināja kopā apmeklēt klubu, ieejot iekšā, muļķīgi stāvējām un vīrieša skatiens liecināja par to, ka viņš gaida kādu dzērienu no manis...
Pēc šādām muļķībām vēl nekaunīgi uzprasās vai var pa nakti palikt. Kas notiek ar randiņiem, kur pazudusi visa randiņu burvība?
03.12.2017 18:01 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Hippie Chick tad man žēl tevis iztērēto laiku uz visādiem Q7 , jo kā tad savādāk var izfiltrēt , kuram dot to iespēju uz randiņu , bet kuram nē ? Ja jau ar visiem pēc kārtas uzreiz tiekas , nav jābrīnās par to , ka izmirst normāla randiņkultūra . Un kāpēc bildes ar ziediem ir dīvaini ? Tieši otrādāk tas parāda , ka puisis ir tendēts uz meitenes iepriecināšanu , tātad iespējams dzīvē būs līdzīgi .
03.12.2017 19:25 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Un kāpēc bildes ar ziediem ir dīvaini ? Tieši otrādāk tas parāda , ka puisis ir tendēts uz meitenes iepriecināšanu , tātad iespējams dzīvē būs līdzīgi .

Noteikti!
03.12.2017 19:27 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
BILDES ar ziediem no pieauguša vīrieša man arī liktos dīvaini. Un kur Hippie Chick teica, ka iet uz randiņiem ar kuru katru? Iet ar vīriešiem, ko daudz maz pazīst, un ne tikai pēc puķu BILDĒM interneta sarakstē, bet reāli pazīst dzīvē.
03.12.2017 19:29 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Randiņā arī atnesīs bildi ar ziediem. Mīļi taču.
03.12.2017 19:31 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Labi , dedzinat spārniņus vien tālāk :D lasīt pat nemākat ar saviem "noteikti " .
03.12.2017 19:33 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Man žēl , ka jums nes uz reāliem randiņiem čipšus vai bildes ar ziediem :D
Man gan nesa īstus ziedus :-P:-P:-P
03.12.2017 19:34 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Elza,Kad tev vīrietis atsūta bildi ar ziediem, kādu bildi tu nosūti pretī? Neatbildēt kaut kā nepieklājīgi laikam..
03.12.2017 19:42 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Nu, bet čalis taču arī varbūt grib satikties, redzēt, un tad tikai domāt, vai ir vērts pirkt tos ziedus Tev vai nē :D Es tagad nerunāju par tiem konkrēti minētajiem, bet kopumā. Daudzas sievietes ir mantkārīgas, labuma meklētājas, u.t.t., un ne gluži sapņu sievietes iemiesojumi.
Nesaku, ka slikti pirkt ziedus vai kādu dāvanu uz pirmo randiņu, bet tomēr... Varbūt vajag mēģināt saprast arī vīriešus?
Manējais arī uz pirmo randiņu nebija ar ziediem, u.t.t., tomēr tas bija ļoti foršs vakars, un tālāk jau bija ziedi un viss pārējais. :)
03.12.2017 19:43 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Bet ir taču labi, ka gaumes un prasības tik atšķirīgas, jo tas dod iespēju vairāk cilvēkiem atrast ko sev piemērotu. Un ir taču forši, ka tik maz vajag, lai iepriecinātu, manas prasības gan ir stipri augstākas, ar kuru katru netiekos un internetā neiepazīstos, jo pirmkārt nav tādas vajadzības un otrkārt negribas tērēt laiku ar visādiem Q7 un vīriešiem, kas sūta lakstu bildes.
03.12.2017 19:46 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Viņš
Viņa
03.12.2017 19:54 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Nē, nē, atbildei jābūt konkrētākai.
03.12.2017 19:57 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Vai es esmu vienīgā foruma dalībniece, kurai ir apnikušas Sievietes - pārpasaulīgi pašpietiekamās vientuļnieces - citu sieviešu izsmējējas? :D
Par tēmu: nezinu, uz randiņiem eju tikai ar vīru. Pirmsvīra periodā neatceros, kad man nebūtu bijuši ziedi. Draudzeņu man ir vienskaitlī, bet viņa nedzīvo Latvijā. Tuvākie draugi iepriecina savas sievietes gan pirmajos, gan tālākajos randiņos. Brālis (21), tāpat, cik līdz manām ausīm nonāk informācija, arī viņa draugi, randiņojot ziedus dāļā un meitenēm izmaksā. Čipsus nav dzirdēts, ka nestu. Māsa (17) nekad bez ziediem nav palikusi. Tomēr, viņas draudzenēm neejot tik spoži.
No tā es secinu - Tu piekrīti randiņot ar tiem dažiem, kuriem ir citi uzskati vai kuri nemaz nav "ar pilnu kalendāru". Atlasi sev interesējošos vīriešus pamainot parametrus un uzturot ilgāju, kā saprotu, virtuālo sarunas laiku.
03.12.2017 20:27 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Parasti pirms oficiālā pirmā randiņa ir pāris satikšanās un tikai tad nāk pirmais randiņš. Man liekas ka puisis satikās ar Tevi, jo domāja ka tas vēl nav pirmais randiņš, bet Tu gan padomāji ka ir un tāpēc jums sanāca ka sanāca.
03.12.2017 22:05 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Pirmajā randiņā negaidu un pat nevēlos saņemt ziedus no vīrieša, ar kuru neesmu labi pazīstama. Man tas šķiet banāli un lieki, šokolādīte vispār dīvaini. Ja pirmais randiņš ir turpinājuma vērts, tad vēlāk gan ir patīkami, ka vīrietis, iepazīstot mani, uzdāvina atbilstošus ziedus, jo patiesi vēlas iepriecināt tieši MANI, nevis, klišeju mākts, uz pirmo randiņu atnes random rozes kātu. Es tādas lietas īpaši nenovērtēju, vairāk skatos žestus, piemēram, vai atver durvis, ir uzmanīgs, pieklājīgs utml.
Virtuālās ziedu bildes - kolosāli :-D
04.12.2017 00:25 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Ļoti atkarīgs no cilvēka. Manējais nekad nav dāvinājis ziedus vai mazas šokolādītes randiņojot, man nemaz neienāca pdātā, ka kaut kas trūktu. Bet šo es ļoti noveļu uz sevi, esmu pilnīgi jocīga un man nepatīk ziedi utt. ne pa tēmu, es tad jūtos dīvaini. :-D Galvenais jau, lai forši pavadīts laiks un ir interesanti, ne? Autores gadījums ar klubu gan visai jokains, bet tādi eksemplāri ir tikai daži, tā kā neķer kreņķi, ir daudzi burvīgi vīrieši, kas par randiņiem padomā rūpīgāk.:-)
04.12.2017 04:11 |
 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
Sieviešu velmes ir daudz un dažādas, vienai patīk ziedi, citai restorāns, vēl kādai neko nevajag. Tomēr atšķirt vai vīrietis ir džentlmenis var ļoti vienkārši arī bez ziediem un konfektēm.
Pirms vīra arī randiņoju, un bija dažādi tipiņi, jāteic, ka no tiesas maz sakarīgu džeku, un starp tiem sakarīgajiem vēl ir tādi kuriem salauzta sirds. Viens džeks bija pat ļoti normāls, un uzzināju kas viņa bijusī sieva, oii, tāds variants ka nesaprotu ko tie džeki tādās stulbenēs atrod, ne jau pēc viņa stāstītā, bet pati atpazinu un instagram pieaugusi sieviete tādu huiņu liek ar suņa feisiem un pašbildītēm ar atšautu dibenu bikini.
Visās pusēs ir gan normālie gan tizlie.
Neiespringsti tik daudz uz negatīvo.
04.12.2017 08:02 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man arī patīk romantika, bet gan puķes, gan konfektes randiņā var būt liekas. Ja vien vīrietis nav ar mašīnu un nav paredzēts visur braukāt un nekur nestaigāt, tad puķes var ņemt. Citādi - muļķīgi kaut kā 4 stundas staigāt pa Vecrīgu un visu laiku jātur rokās puķes, kuras vīst nost... Bet autorandiņš, kurā visu laiku braukā apkārt, man īsti nepatīk, jo grūtāk noķert fīlingu, patīk cilvēks vai nē.
Konfektes un šokolādes var apēst pats, man saldumi negaršo. Ja tas nav 1.randiņš, varu pat apvainoties uz to, ka ir paviršs un neuzmanīgs, jo parasti jau tas, ka meitenei negaršo saldumi, diezgan ātri izlien ārā - randiņu klasika - aiziet kaut kur paēst, puisis piedāvā desertu, es atsaku, saku, ka neesmu saldummīlis. Nākamajā randiņā atnāk ar šokolādes kasti? Nuuuu.....
04.12.2017 08:30 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Tāpat kā pirms gadiem 10 vai 20, apkārt ir dažādi vīrieši, un Tev tiešām vienkārši nepaveicās.
Un šokolāde vai ziedi taču nav vienīgais veids, kā vīrietis var parādīt to, ka ir vīrietis. Piekrītu Daenerys1, dažreiz tie tiešām sagādā vairāk problēmas un ir pilnīgi lieki.
Gados 17, kad sanāca diezgan daudz pastaigāt pa randiņiem ar puišiem, kas iepazīti internetā, vairākkārt domāju, ka būtu labāk tos ziedus nepircis.. Piemēram, aizeju rudenī uz randiņu, puisis stāv priecīgs ar ziediem. Pēc tam seko randiņš pastaiga pa Vecrīgu. Saprotu, ka tajā vecumā nauda ir tik, cik ir, bet nu, drēgnā laikā es vairāk priecātos, ja man izmaksāt tēju, nevis staigāšanu pa Vecrīgu ar ziediem rokās.
Vai arī - vasara, dodamies uz Jūrmalu, puisis nopircis ziedus, kas, protams, jāatstāj mašīnā. Ārā pie 30 grādiem..
Ziedi man patīk, bet vairāk tomēr skatītos randiņa kopainu. :-)
04.12.2017 09:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits