uzrakstīju - neatbild.

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Sveikas!
Varbūt jums mana situācija izklausīsies smieklīga, bet lai jau iet.
Tā kā dzīvoju mazpilsētā pavisam nesen ievācos, nolēmu sameklēt draugus, jo jūtos vientuļa. Ok, man ir draugs, bet viņš nevar piepildīt viens visu manu dzīvi.
Jau kopš mazotnes esmu bijusi tikai un vienīgi puišu kompānijās, līdz pat 20+ gadiem esmu draudzējusies ar puišiem. Tad nolēmu izmēģināt savu veiksmi.
Vienā dienā stāvēju uz balkona un skatījos vienkārši uz pasauli. Acīs iekrita mans sapņu auto Audi C4, melns, nopucēts. Ieraudzīju - izkusu. Divas dienas nelika mieru,visu laiku domāju ka varbūt atrast to cilvēku un pamēģināt izveidot kontaktu. Nu labi, atradu arī fb.
Ilgi domāju, rakstīt vai nerakstīt. Ar auto brauca mana vecuma jaunietis, izrādās, ka mans draugs ar viņu ir tā paziņu līmenī no skolas laikiem pazīstami.
Izdomāju štrunts ar visu, lai iet. Aizrakstīju vēstuli, pieklājīgi, izteicu komplimentu par auto. (neko citu nevarēju izdomāt) taču atbildes man nav. Messenger rāda, ka ir izlasīts, bet nav atbildes.
Mazliet bij cerība, ka izdotos nodibināt friendzone attiecības, jo tiešām bija iekritis sirsniņā ( nepārprotiet tik).
Nevar zināt, kas ir par iemeslu, kāpēc nav atbildes. Varbūt izgāzos tekstā ( jo ko gan varētu atbildēt uz komplimentu par auto), varbūt noslēgts cilvēks, varbūt esmu pārāk neglīta, un var būt vēl daudz iemeslu.
Ehh.. Mazliet sasāpēja šis.
03.12.2017 15:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits