tik smagi palika..

 
Reitings 57
Reģ: 28.11.2017
Sēžu, bimbāju un nezinu, kur likties, gribu izkratīt sirdi.. :'-( Ko darīt, ja uz draugu nevar paļauties? Šeit iet runa par laiku, viņš mūžīgi kavē, ja saka, ka būs tikos, tad parasti tas ir pēc trīs reizes ilgāka laika. Piemēram, šodien sarunājām, ka brauksim pie maniem vecākiem, trijos būsim tur. Sarunāju arī ar māsu, ka viņa brauks, būs jāpieskata viņas bērniņš kamēr viņa izdarīs savus darbus. Aizbrauca ievest darbā ātri dokumentus, bet tad zvana un saka, ka pēdējie darbi jāizdara un tas būs apmēram stundu, tātad zinot viņu, vismaz divas stundas.
Šis nebūtu trakākais ko nokavēt, bet iekša tik stulba sajūta, nepatīk, ka viss sarunāts un es kā uzmetēja.
Man patīk visur būt laikā, plānot savu dienu, bet ar viņu tas ir tik nereāli.. Galvā miljons domas cik daudz es esmu upurējusi, lai būtu tur kur viņam vajag un cik daudz viņš ir mani pieķakarējis..
Vai jums ir bijis tā, ka varat paļautiees tikai uz sevi attiecībās?
02.12.2017 16:00 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Tieši tā, pirms jebkādu skandālu rīkošanas, un tas attieksies ne tikai uz šo gadījumu, bet jebkuru cilvēku, kuram kaitina kāda otras pusītes (bez)darbība - palasiet par cilvēku tipiem, kā viņiem kaut kādās situācijās darbojas prāts un kā atrast ar viņiem komunikāciju. Vai vismaz saprast cēloņus.
03.12.2017 20:56 |
 
Reitings 144
Reģ: 21.11.2017
Ir bijušas līdzīgas situācijas, ka otra pusite “uzmet”, bet nedaudz padusmojos un pāriet. Savos 17 jau saprotu, ka nav jēgas šķirties par šādām lietām - jo šī ir dzīve - shit happens. Vienkārši, kad viņš man uzmet, es izeju ārā ar draudzenēm, lai novērstu domas un izbaudītu dienu:D un neatbalstu arī “ja tu man tā, es tev tāpat”, jo tad neesmu ne mata tiesu labāka par puisi, khrš reiz man uzmeta :D bet iespējams citiem šāds variants strādā :)
03.12.2017 22:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits