Iemesli un pārējais

 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Lasīju diskusiju par suņiem, ievēroju viedokļus, ka bērnu negrib gan sieviete, gan vīrietis un/tāpēc suns ir gluži kā bērna vietā utml.
Nekā personīga, tikai aizdomājos, kāpēc cilvēkiem emocionālais pēcnācēju gatavības pulkstenis tikšķ dažādi?
Un kādu iemeslu dēļ dažas sievietes negrib (nevis nevar) dzemdēt bērnu? Neticas, ka iemesls skan: tā tas ir un viss (t)
27.11.2017 01:28 |
 
Reitings 61
Reģ: 04.10.2017
Kad sieviete ir piedzemdējusi bērnu,vina klūst jaukāka,mīlāka un “atvērtāka” pasaulei.
Tava MissTakenostāja katrā diskusijā ir pilna ar negativitāti un vienmēr uzbrūkoša. Lai cik gribētos tēlot pašpietiekamu sievieti,tomēr līdz galam kaut kas tur nav.
Ne velti sākot ar 35 un uz aukšu sievietes bez bērniem sauc par vecmeitām un kakju mammām,jo vinas tā arī uzvedas. Nav iepazinušas,ko nozīmē mīlēt un rūpēties par otru noliekot savu egoismu otrajā plānā.
Tak neraźojat bērnus,Jūsu dzīve,bet tad arī nepaliekat par vistām :-D
03.12.2017 09:04 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
ar 35 un uz aukšu

Karteja...sivenmates atpaliek intelektualaja attistiba.
03.12.2017 09:15 |
 
Reitings 61
Reģ: 04.10.2017
Ak jā,aizmirsu piebilst,ka mani komentāri domāti cilvēkiem ar smadzenēm,Nevis kam jau kaut kas ir sagājis sviestā un dzīve ar kaut ko ir apdalījusi.
03.12.2017 09:20 |
 
Reitings 61
Reģ: 04.10.2017
Jolly Roger un tagad atnāc un pasaki man to acīs,interneta varoni.
03.12.2017 09:21 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Kas tiesi man butu jasaka? Tavas velmes man ir svesas.
03.12.2017 09:24 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Ak jā,aizmirsu piebilst,ka mani komentāri domāti cilvēkiem ar smadzenēm,Nevis kam jau kaut kas ir sagājis sviestā un dzīve ar kaut ko ir apdalījusi.

Es ari esmu par segregaciju. Sivenmates pie sivenmatem.
03.12.2017 09:35 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Cosmovista, kā tieši tev pateikt kaut ko "acīs", ja slēpies aiz speciāli izveidota profila, no kura ienākt 3x pusgadā un uzrakstīt tad, kad "kiška tonka" rakstīt no īstā profila, kurā šeit pavadi droši vien katru/katru otro dienu, ja reiz ievēro tendences Mis Take komentāros?
Nununu, domāju, ka par sevi pārliecināta, sevi un bērnus mīlošā, sirsnīgā, laimīgā, svētīgā, dievišķā māte tā nedarītu, kaut kas ar tavu mātes lomu nav kārtībā!
03.12.2017 09:36 |
 
Reitings 61
Reģ: 04.10.2017
Šajā gadījumā gan var palūgt-lūdzu nevairoties. Šis būs pēdējais Tev Jolly Roger veltītais teikums,uz vēstuli tāpat neatbildēji,līdz ar to interneta tārps vien paliec. Apsveicu ar pirmo bloķēto.
03.12.2017 09:43 |
 
Reitings 61
Reģ: 04.10.2017
Man nav otra profila,ja ir tāda interese varu Tev atsūtīt vēstuli,kur mani paskatīsies.
Šeit nav jāuzturās no rīta līdz vakaram,lai kaut ko ievērotu.
Savu spriesumus par to kāda es esmu māte,lūdzu atstāt pie sevis.
Neko nepareizu es neuzrakstīju,lai ķertos pie šāda veida spriedumiem.
03.12.2017 09:49 |
 
Reitings 61
Reģ: 04.10.2017
spriesumus spriedumus
03.12.2017 09:51 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Pēc jums nepaliks nekas un jūs nevienam nebūsiet pat atmiņu vērti. Bet varbūt labāk lai ir tā...

Kā var dzīvot ar tik aprobežotiem uzskatiem? Vai vienīgais, kas var palikt pēc cilvēka, ir viņa pēcnācēji? Vienīgie, kas var atcerēties cilvēku, ir viņa miesīgie bērni? Kādas personības vēsture atceras, un cik ilgi? Vai tās ir daudzbērnu mātes-varones, vai tomēr cilvēki, kas smagi strādāja, tiekušies pēc saviem ideāliem, dzīvoja ar misijas apziņu? Ja dzīvē cilvēks neko nesasniedz, tikai ņemas ap bērniem un mazbērniem, tad ar mazbērnu vai labākajā gadījumā ar mazmazbērnu beidzas atmiņas par šo cilvēku. Labākajā gadījumā viņš ir padarījis šo pasauli par labāku vietu, izaudzinot savus bērnus par kārtīgiem cilvēkiem.
03.12.2017 10:02 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Pēc jums nepaliks nekas un jūs nevienam nebūsiet pat atmiņu vērti. Bet varbūt labāk lai ir tā...

Ha, ha, ha, it kā bērni būtu garants, ka vecumdienās būs kāds, kas mīl, rūpējas un neaizmirst.
Es gan diemžēl nevaru atrast to diskusiju, lai pārliecinātos, ka tā tiešām bija Neons, kas to teica, taču pirms laba laika bija diskusija, kur dalībniece izteicās, ka nemīl savu bērnu, un, ja atmiņa neviļ, tieši Neons bija tā, kas piebalsoja, ka nav tā, ka bērnus neprātīgi mīlētu, bet tas ir kā pienākums, jo loģisks solis. Atvainojos, ja jaucu ar citu lietotāju, bet drīzāk esmu droša, ka nejaucu gan. Viela pārdomām.
Šeit ir arī jaukas un domājošas māmiņas, bet tās, kas uzspiež, ka laime ir bērnos un visas kā viena pārdomās, jo tagadējās emocijas un spriedumu nav vērā ņemami, ir, maigi sakot, ku-kū. Kā jau izteicās - ja tiešām nekā cita dzīvē nav, tad atliek bērnu uztaisīt... Kaut kad sen bija arī Sipenieces intervija, kur viņa skaisti izteicās - ja sievietei neizdodas karjera, vienmēr paliek alternatīva ražot bērnus, bet ko darīt vīrietim, kuram dzīve citās jomās neizdodas?
(neesmu pret bērniem, kādreiz noteikti būs, bet šie viedokļi... nu tiešām mātītes)
03.12.2017 10:37 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Arī man no cosmovistas atnāca privātā ziņa. Nē, man nav intereses ar tevi privāti pļāpāt un apmainīties ar identitātes atklāšanu. Tu kā lietotāja spilgti parādīji, ka "piedzimstot bērnam sieviete kļūst patiesi sirsnīga utt" ir sviests, citādi kāda jēga pērties kā vistai pa Cosmo. Labi es - bezbērnu, laimi nepieredzējusi, neauglīga un kas tik vēl ne, bet tu - Māte? Vai Mātei cieņa darbs apsaukāt citus šajā diskusijā? Nu nezinu, nezinu.
03.12.2017 10:41 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Miskūzī, tā nebija Neons, bet nu te laikam ir tā diskusija, ko atceros, ja nu kāda grib palasīt saistītu tēmu - http://cosmo.lv/forums/topic/192897-/?sort=DESC&pnr=1
03.12.2017 10:46 |
 
Reitings 61
Reģ: 04.10.2017
Ak,šausmas šausmas,atnāca vēstule,nu bet loģiski,ka viņa atnāks,ja jau velti man otro komentāru par to kāda es māte un,ka es slēpjos no cita profila :D
Nu,tad lūdzu mīļā meitene,papēti manas bildes,ierakstus un tad veic savus secinājumus,nevis tukši runā.
Tici man arī nav interese ar tevi tuvāk iepazīties,bet kā gan,lai cilvēks parāda,ka viņam “ķīška nav tonka”?
Nekur konkrēti nevienu neaizvainotu,bet rakstīju vispārīgi,tieši Tu personīgi ķeries pie otra aizvainošanas,tad lūdzu ieliec citātu,kur personīgi kādu aizvaonoju!
Un + vēl ko ievēroju,procentuāli šeit lielāks skaits ar sievietēm ir kam nav bērnu un vairākumā ir liela negativitāte no rakstītā,teiksiet vnk sakritība?
03.12.2017 10:56 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Cosmovista, zinu, ka loģika visiem nav stiprā puse, bet tēma galu galā ir par to, kāpēc negrib bērnus, līdz ar to pati vari izsecināt, kas pārsvarā te dalīsies viedokļos...
03.12.2017 10:59 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
procentuāli šeit lielāks skaits ar sievietēm ir kam nav bērnu un vairākumā ir liela negativitāte no rakstītā,teiksiet vnk sakritība?

Izsakās tās, kam ir vēlme izteikties. Tātad tās, kam ir baigais viedoklis (tas attiecas gan uz "ālavām" gan "mātēm-varonēm"). Tāpēc arī notiek divu radikālu nometņu ķīviņi. Cik te meiteņu izsakās? 20? Un cik Cosmo ir lietotāju, kam ir olnīcas? Aizdomas, ka drusku vairāk.
03.12.2017 11:01 |
 
Reitings 61
Reģ: 04.10.2017
Un + kā mamma es nerakstīju, ka laime ir TIKAI bērnos!Kāpēc uzreiz ir tāds pieņēmums, ja jau viņš ir piedzimis?Rakstīju jā, ka tā ir laime un piepildījums, bet ne jau TIKAI tas sagādā to laimi! Kad viņs man piedzima-Jā emocināli es sajutos laimīgāka un par to es nekaunos, bet līdz ar to mana darbības sfēra nav mainījusies un es tikai attīstos uz priekšu!
Kā jau teicu meitenes, dariet kā ziniet, bet sabiedŗība ir sabiedrība un viņa ik pa brīdim pabakstīs diemžēl.
03.12.2017 11:08 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Kad sieviete ir piedzemdējusi bērnu,vina klūst jaukāka,mīlāka un “atvērtāka” pasaulei.

..uzraksta cilvēks, kurš gānās trakāk par jebkuru bezbērnu vecmeitu -pensionāri(t) Atvērtība un mīļums pilnīgi straumēm plūst:-D
03.12.2017 11:09 |
 
Reitings 61
Reģ: 04.10.2017
Nu ja tiek tik burtiski uztverts un mērīts pēc tā ko izlasa I-netā,Tad ok. Njemu savus vārdus atpakal par pasaules uztversanu esot miljakai un jaukakai :-D:-)
03.12.2017 11:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)