Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

SaldumiSaldumiSaldumi

 
Reitings 58
Reģ: 29.09.2017
Sveiki! Man ir tāda problēma. Tātad...es vēlos notievēt, jo ir pāris lieko kg un pati gan spogulī redzu, gan sajūtu, ka ir tāka nedaudz liekais. Bet problēma ir tāda, ka tā vispārīgi sanāk ēst veselīgi, bet nevaru atturēties no saldumiem. Visulaiku kārojas un, nu vienkārši nevaru!! Tieši saldumu ēšana man traucē notievēt un tas mani kaitina:-/ Kādas 4 dienas noturos pilnīgi bez, bet tad 5 dienā tā pierijos viņus, nu tiešām kā cūka kaut kāda:-D Varbūt kāda/s saskaras ar ko līdzīgu? Varētu ieteikt, kā samazināt saldumu kāri? Kā vispār atteikties no tiem briesmīgajiem saldumiem,(jo zinu, ka viņi ir tiešām kaitīgi)? Help!
24.11.2017 19:12 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Manuprāt šeit līdzēs tikai gribasspēks. Man arī dažreiz sanāk par daudz jau ēst tos saldumus, bet zinu savas robežas un apzinos, ka nav labi tik daudz viņus ēst. Man tas uznāk periodiski.
24.11.2017 19:17 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Atļauj sev melnās šokolādes gabaliņu kaut reizi dienā.Ja man gribas saldumus rīt,es apēdu dažus gabaliņus melnās šokolādes un man pāriet visa vēlme pēc kā cita, uzreiz dūša piesieta, jo bagātīga garšas buķete.
24.11.2017 19:21 |
 
Reitings 795
Reģ: 10.12.2014
Saēdies tik daudz ka vem. Tad ieēd vēl. Vajadzētu pāriet kārei.
24.11.2017 19:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits