Vai jūs apvainotos?

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Sveiki. Man te viena lietotāja uzrakstīja PM: „chau, negribi iemācīt man krievu valodu? ;)”. Es padomāju, ka tas ir trollis un uzrakstīju: „ja tu paradīsi pupas”. Viņa apvainojās. Es atvainojos, teicu, ka to rakstīja mans kaķēns nevis es. Uzrakstīju viņai savu Skype, teicu, ka būšu priecīgs palīdzēt viņai ar krievu, ja viņa man palīdzēs ar latviešu. Bet kopš tā brīža viņa man vairs neraksta. Vai tiešam sievietes var tik stipri apvainoties uz tādu joku par pupām? Es taču atvainojos. :( Man patīk krievietes, bet latvietēm ir citāda kultūra, tāpēc viņas man liekas tādas interesantākas.

Bet man ar viņam neveicās pašlaik. Satikos ar vienu meiteni, kurā nedeva man skūpstīt viņu ar meli. Tas ir viņa atļāva sevi skūpstīt lupās, bet kad es mēģināju iestumt iekšā meli, viņa neatbildēja. Un pēc mūsu skūpstiem viņa parasti spļāva uz ietves. Vispār esmu pamanījis tādu lietu: daudzas meitenes pat ja dod sevi noskūpstīt lupās, neatļauj skūpstīt ar meli. Es šādā tempā nekad neiemācīšos labi skūpstīties. :( Vispār man ir sapnis atrast meiteni, kura man, kā draugam, iemācītu labi skūpstīties.

Un vēl ir fantāzija atrast sev afromeiteni – vienreiz man tāda Koijotos laizīja siksnu un skūpstīja manu nabu. Bet beigās izrādījās, ka tas bija vienkāršs flirts. Es tā arī nepārgulēju ar viņu. :(
24.11.2017 16:38 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Viņš tik sapņaini gāja ar to savu lietussargu, vērās debesīs, drausmīgi vicināja to savu stockmann maiseli, gaita bija tāda itkā ietu pa mēli tikai neveikli :D
26.11.2017 13:47 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tātad ir īsts! :D
26.11.2017 17:55 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Es arī esmu redzējusi... ar visu maisiņu :D Tas Stockmann maišelis droši vien no vienas iepirkšanās reizes saglabāts un tiek ļoti kopts un lolots :D
26.11.2017 20:11 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Tas Stockmann maišelis droši vien no vienas iepirkšanās reizes saglabāts un tiek ļoti kopts un lolots

Varbūt nopirka tikai maisiņu:-D:-D:-D
26.11.2017 20:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits