Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Zobu diagnostika Stradiņa universitātē?

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Sveiki. Gribu pārbaudīt savus zobus. Piezvanīju uz Stradiņa universitāti, sāka ka tuvākais pieraksts būs 6. decembrī. Bet tas taču ir veselas divas nedēļas! OMG! Kā es varu zināt vai būšu brīvs pēc divām nedēļām??? Un es tai sievietei reģistratūrā sāku: „ne, tas galīgi nekur neder, man vajag apsekot zobus RĪT nevis pēc divām nedēļām”. Viņa man sāka, ka var atnākt un pasēdēt rindā. Bet problēma ir tā, ka ārsts pieņem tikai pirmos desmit pacientus.

Un es sāku domāt: es zinu, ka parastās poliklīnikās bieži ir lielas rindas. Vai nebūs tā, ka es atnākšu divos pie ārsta (jo tieši no diviem viņš pieņem) un beigās netikšu iekšā, jo tur būs sapulcējušies pārāk daudz cilvēku? Vēl jautājums: vai tur kāds atnāk agrāk, tas ir pirms pieņemšanas laiks ir pat vēl sācies, lai būtu pirmām rindā? Ja atbilde ir ja, tad cik agri tur ir jābūt, lai tiktu iekšā bez pieraksta?

Vēl esmu domājis aiziet kādā mazākā zobārstniecības klīnikā vai pat poliklīnikā, bet esmu dzirdējis, ka tajos ir sūdīgāka aparatūra. Nezinu ko tagad darīt... Gribas jau ātrāk iziet to diagnostiku. :-(
23.11.2017 21:12 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
A piķis Tev ir?
23.11.2017 21:38 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Ej jau tagad lai rīt esi pirmais.
23.11.2017 21:44 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
hanna, ne-e, nav. Aizņemsi? Es atstrādāšu. :-P
23.11.2017 22:04 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Ar stradiņa universitāti domāts stomatoloģijas institūts?
Kā es varu zināt vai būšu brīvs pēc divām nedēļām???

Jo ieplānosi, ka pēc divām nedēļām tev būs jābūt uz zobu diagnostiku, tādēļ neko citu tajā laikā plānot nevari.
Vēl jautājums: vai tur kāds atnāk agrāk, tas ir pirms pieņemšanas laiks ir pat vēl sācies, lai būtu pirmām rindā? Ja atbilde ir ja, tad cik agri tur ir jābūt, lai tiktu iekšā bez pieraksta?

Šo jautājumu varēji uzdot, kad zvanīji reģistratūrai. Viņi gan jau vislabāk zin, cik parasti cilvēki nāk un cik agrāk vēlams būt.
23.11.2017 22:36 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
ārsts pieņem tikai pirmos desmit pacientus.

Aizej ,saskaiti, cik cilvēki jau sēž. Ja mazāk par 10, tad sēdi un gaidi. Ja vairāk, tad neko-ej prom un mēģini citā dienā.
24.11.2017 11:01 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Pierakstījos. Šodien atnācu uz savu laiku un kāda resna meitene, kura gaidīja rindā, negribēja mani laist iekšā. Viņa bija pierakstīta uz sešiem, bet es uz bez divdesmitiem. Nu un kas par to, kā es atnācu bez desmitiem, vienalga man vajadzētu būt pirmām rindā.

Redziet – viss nav tik vienkārši! Pat ja esi pierakstīts, var būt grūtības tikt iekšā dēļ konfliktu ar pārējiem cilvēkiem rindā! Un jūs vēl smejaties!

Bet man paveicas – daktere pati mani pasauca.

Kad pierakstījos, apdomīgi pajautāju cik maksās konsultācija. Meitene uz vada man atbildēja diezgan neskaidri: no 10 līdz 20 eiro. Bet no manis beigās paņēma... 44 eiro! Par konsultāciju un par rentgenu.

Vai tas ir dārgi? Brālis teica, ka ir: viņam vietējā klīnikā izrāva zobu un tas maksāja 40 eiro. Un konsultācija bija bez maksas! Bet šeit man neko neizdarīja – vienkārši apskatījās un es aizbraucu mājās un man vēl paņēma 44 eiro. Tā bija visa mana nauda, ko es nopelnīju ofissā, no kura mani šodien atlaida (t.i. neatlaida, bet atstādināja – esmu tagad on hold, kā teica mans darba devējs, ko arī tas nozīmētu). :(

Pierakstījos tagad uz janvāru, bet kad atnācu mājās sāku domāt, ka izdarīju kļūdu: es pierakstījos uz sešiem, bet viņi strādā līdz astoņiem. Vai viņi paspēs pa divām stundām notīrīt man zobus?

Vēl brālis sāka, ka es varu atrast kādu lētāku klīniku, bet tad uznāk jautājums: vai man vajadzēs otru reizi taisīt to rentgenu? Bilde taču palika pie Stradiņa...
16.12.2017 01:18 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Labs, kapec tu sito visu nedruka sava bloga? visas foto ko te likti,ari virtuvi un visu ki te raksti liec bloga...:-D
16.12.2017 01:26 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Jo manā blogā nav Rīdzinieces, bet šeit viņa ir. :-D
16.12.2017 01:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits