puika nozog mantu kā pierādīt

 
Reitings 164
Reģ: 23.04.2017
Mēģināšu izskaidrot situāciju.
Mana bērna tēvs vasarā nopirka lietu ( mantu ) apm cik zinu maksāja 40-50 eur.
Pagalms, 4 bērni, trīs meitenes un viens puika. Meitenes 10-12-3, gadi puika 11 gadi. Viens pie otra ciemos ik pa laikam ieskrien.
Puika ir no tādiem, kas var mierīgi izsist stiklu, pagrūst, nozagt ( vasarā no citu dārziem, siltumnīcām) zaga , nu tāda tipa.
Tā nopirktā manta vasarā pazuda, vainīgo nav.
Visiem bija aizdomas uz to puiku, bet nu nekādu pierādījumu.
Šodien mana meita man izstāsta, ka viena no tām meitenēm pastāstījusi,ka tā manta ir pie tā puikas, to viņš pats tai meitenei pateicis.
Bet meita man piekodonāja,lai nevienam nesakot tas ir noslēpums, tad nu meita ar asarām acīs lūdzas, lai ne tam puikam ne viņa vecākiem nevienam neko nesaku, savādāk viņa sanāk tās meitenes acīs nodevēja .
Es jau ar 100 procenti neesmu droša, ka tā taisnība, bet ja es rīkošos, tad meitas acīs būšu nodevēja un viņa man vairs neko nestāstīs.
Kā to puiku varētu atmaskot,neiesaistot manu meitu kāds būtu labākais variants, Tas puika ir ļoti viltīgs.
Kad vasarā zaga manas dzeltenās plūmes neparko savu vainu neatzina, tikai kad es pie viņa štābika parādīju kauliņus, tad teica, jā vainīgs.
Tad nu te bez 100 procentiem pierādījumu neej klāt. Tā puikas vecāki, nu tētis tāds no mierīgo gala, bet māte par katru dēliņa uzvedību kā lauva pretim sper - tikai ne mans bērns, mans bērns nav vainīgs!
Tā māte jau ar puskāpņutelpu salekusies sava dēla dēļ.
22.11.2017 18:49 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Tik pat labi arī meitene (meitas draudzene) var būt vainīga, bet vnk noveļ vainu.
Kā arī, varbūt pati meita saplēsusi vai pazaudējusi un baidās atklāt patiesību.
Un abi varianti ir tādi, ka tur jo īpaši darbojas - nesaki nevienam un neko nedari. ;-)
Tas tā, viela pārdomām.
Laikam jau šoreiz neko īsti nevajag darīt, laiks jau arī pagājis un tas, ka puikas vecāki negrib sadarboties. Bet runāt ar meitu par tēmu - zagt ir slikti un draugi zagļi arī, gan vajadzētu un izdomāt kā rīkoties turpmāk, lai šādi nebūtu, tajā skaitā arī to, kā risināt šādas situācijas.
23.11.2017 09:56 |
 
Reitings 164
Reģ: 23.04.2017
Zīle, jā tieši tā arī būtu jādara, bet kā man pateikt tai meitas draudzenei to, lai puika parāda nozagto mantu.
Tā meitas draudzene jau nezina, ka meita man šito visu ir izstāstījusi. Tas ir tip kā noslēpums, kuru puika pastāstīja meitenei un meitene manai meita.
Ja rodas jautājumi, kāpēc puika tai meitenei pastāstīja, tip vai tad viņš nezināja, ka meitene manai meitai izstāstīs ir tā, ka , kā jau bērni uz pagalma , šodien ar tevi draudzos rīt ar tevi.
23.11.2017 10:41 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Kas tas par sviestu?
Meitai draudzene pasaka ka tavas meitas zagtā manta ir pie tā puikas, bet viņa nedrīkst to nevienam teikt jo noslēpums?? Wtf.
Es laikam tavā vietā pārdomātu tieši sava bērna audzināšanu līdz šim. Tu vispār izskaidroji savam bērnam ka visa šī situācija nav normāla? Ar tādiem bērniem vispār draudzēšanās būtu jāierobežo.
JŪS APZAGA! Pietam bērns, bet tu te kaut ko domā kā viltīgi to bērnu atmaskot. Tu pati ar neesi bērna prātā? Un kas vispār tai draudzenei par domāšanu?? Varbūt iemāci savai meitai pastavēt par sevi un savu īpašumu nevis klusi pieņemt to ka tevi apzog itkā tas būtu normāli. Ja reiz viņa negrib lai tu kādam to saki varbūt pajautā viņai kāds tad šim visam būtu risinājums pēc viņas domām..?
Pilnīgs sviests, ka tu kā māte nespej šo atrisināt kā pieaudzis cilvēks.
23.11.2017 11:02 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Sarunā air meitu, ka tā viņas ideja...8-)
23.11.2017 11:05 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Vēl es nesaprotu vai šī manta pazuda no jūsu mājas pēc puikas ciemošanās, vai meita to bija ārā iznesusi?
23.11.2017 11:19 |
 
Reitings 164
Reģ: 23.04.2017
Peekaaboo1
manta pazuda no mājām.
Saproti ir pagalma hierarhija, neievēro , tiec izstumst, un uz doto brīdi meitene manai ir izticējus noslēpumu.
Man no šitā visa bail, ka ja klāšu vaļā ko zinu, meita man vairs neuzticēsies, un viņas draudzene no meitas novērsīsies.
Bet nu jā tas viss it kā skan pastulbi, jo te jau iejaukts krimināls un draudzēšanās paliek otrajā plānā.
Jā, mēs te gudri spriedelējam , jo esam pieaugušu, mums ir pieaugušo domāšana un pieredze, bet viņi ir bērni un varbūt tiem bērniem paņemt svešu nemaz nav zagt, bet nu vnk PAŅEMT?!
23.11.2017 12:56 |
 
Reitings 164
Reģ: 23.04.2017
nikitinna, ja jau mans bērns būtu mantu paņēmis vai tā pati draudzene, tad tas nebūtu tagad meiteņu interesēs tēmu atkal celt augšā, jo viss ap to lietu jau pieklusa, un te pēkšņi puiks pasaka, a zini, tā manta atrodas pie manis!
23.11.2017 12:59 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Un kad jūs to konstatējāt? Ne jau pēc pus gada...tad vajadzēja uzreiz iet runāt ar tā puiša vecākiem un teikt kas par lietu, ka pēc viņa ciemošanās ir pazudusi manta un lai vecāki pārmeklē savu māju un runā ar dēlu, ja atsakās sadarboties tad arī ir jāsaka ka sauksi policiju un policija tad runās ar viņas dēlu un meklēs šo mantu viņas vietā!
Un es tavā vietā vispār ar tādiem cilvēkiem ņeļautu savam bērnam draudzēties! Novirzi viņas intereses kaut kur citur, kur viņa atradīs normālus draugus ;)
23.11.2017 15:35 |
 
Reitings 164
Reģ: 23.04.2017
Peekaboo1
Konstatējām diezgan ātri, jo nu manta atradās vienā vietā un netika baigi cilāta uz citām vietām.
Kad konstatējām sākumā likās, ka kaut kur aizkrita, nokrita nu tādā garā, tad sākām domāt, varbūt meita paņēma laukā pazaudēja un nesaka, bet nu viņa parasti mantu laukā nenesa, jo tā ir tēta un bez viņa ziņas nedrīkst.
Es to jau tā nemaz nepiefiksēja, ka tieši pēc puiša ciemošanās pazuda, bērni kā i vasarā te ieskrien paspēlējas, te izskrien.
Kad pagāja laiks sapratām, ka manta ar galiem nozudusi. Tā tas arī palika līdz vakardienai, kad meita atnāk un man pastāsta, ka draudzene teikusi, ka mantu puika esot paņēmis.
23.11.2017 16:53 |
 
Reitings 164
Reģ: 23.04.2017
Zīle,
23.11.2017 16:53 |
 
Reitings 164
Reģ: 23.04.2017
Zīle

laikam nesapratu, kāda tieši ideja
23.11.2017 16:54 |
 
Reitings 164
Reģ: 23.04.2017
mmm... nesanāca ievietot citātu, bet ceru,ka Zīle sapratīs :-)
23.11.2017 16:56 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man tomēr nav skaidra autores maniakālā vēlme iet un par katru cenu to mantu atgūt, nevis nodarboties ar krietni būtiskāku jautājumu risisnāšanu šīs tēmas sakarā. Nu tak 100 un 1 reizi jau tika pateikts - štrunts ar to mantu! Tak pievērsies savam bērnam! Audzini, stāsti, skaidro, novirzi intereses prom no nelabvēlīgas kompānijas utt. Tev nekas nevienam svešam nav ne jāiet, ne jāsaka, ne jāskaidro. Tiec galā ar savu ģimeni vispirms!
23.11.2017 19:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!