puika nozog mantu kā pierādīt

 
Reitings 164
Reģ: 23.04.2017
Mēģināšu izskaidrot situāciju.
Mana bērna tēvs vasarā nopirka lietu ( mantu ) apm cik zinu maksāja 40-50 eur.
Pagalms, 4 bērni, trīs meitenes un viens puika. Meitenes 10-12-3, gadi puika 11 gadi. Viens pie otra ciemos ik pa laikam ieskrien.
Puika ir no tādiem, kas var mierīgi izsist stiklu, pagrūst, nozagt ( vasarā no citu dārziem, siltumnīcām) zaga , nu tāda tipa.
Tā nopirktā manta vasarā pazuda, vainīgo nav.
Visiem bija aizdomas uz to puiku, bet nu nekādu pierādījumu.
Šodien mana meita man izstāsta, ka viena no tām meitenēm pastāstījusi,ka tā manta ir pie tā puikas, to viņš pats tai meitenei pateicis.
Bet meita man piekodonāja,lai nevienam nesakot tas ir noslēpums, tad nu meita ar asarām acīs lūdzas, lai ne tam puikam ne viņa vecākiem nevienam neko nesaku, savādāk viņa sanāk tās meitenes acīs nodevēja .
Es jau ar 100 procenti neesmu droša, ka tā taisnība, bet ja es rīkošos, tad meitas acīs būšu nodevēja un viņa man vairs neko nestāstīs.
Kā to puiku varētu atmaskot,neiesaistot manu meitu kāds būtu labākais variants, Tas puika ir ļoti viltīgs.
Kad vasarā zaga manas dzeltenās plūmes neparko savu vainu neatzina, tikai kad es pie viņa štābika parādīju kauliņus, tad teica, jā vainīgs.
Tad nu te bez 100 procentiem pierādījumu neej klāt. Tā puikas vecāki, nu tētis tāds no mierīgo gala, bet māte par katru dēliņa uzvedību kā lauva pretim sper - tikai ne mans bērns, mans bērns nav vainīgs!
Tā māte jau ar puskāpņutelpu salekusies sava dēla dēļ.
22.11.2017 18:49 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Ar aplausiem bus nepietiekosi. Vari sabucot! Puika malacis!
22.11.2017 20:00 |
 
Reitings 164
Reģ: 23.04.2017
apartheid, tieši tā, tas puiks pārnāks mājās un teiks , redz tā tante mani apmelo! mammu, kā viņa tā drīkst!
Jā, viss sanāk kaut kā ačgārni, nevis puiks paliek sliktais, bet mana meita nelabā nodevēja!
Da galu galā kas tas ir viens bērns ienāk nozog, pārējie bērni to zina un neviens neko!
Saprotu bērni vecums 11-13, bet nu jau daudz par traku!
Es šodien visu dienu kā uz asmeņiem nezinu no kura gala sākt! Tik dusmīga!
Jā, tā, nozagtā manta ir pasūtīta no ebay, ko vīrs sūtīja sev, tā nav spēļmantiņa.
ja nu gadījumā, kādam ienāk kāda gudra ideja lūdzu padalieties, jo jau galva kūp (e)
22.11.2017 20:02 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
tā, nozagtā manta ir pasūtīta no ebay, ko vīrs sūtīja sev, tā nav spēļmantiņa.
tu esi dura ! jA Nopetn amana nav jadod berniem speleties.
un sitmeitu nodarbini nevus seta lauj bomzot un meklet problemas !
22.11.2017 20:13 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Nevis puikam jāpiedraud ar policiju, bet vecākiem. Un ja šie neklausās, tad sauc arī. Piekrītu, ka zaglēni izaug, ja nepāraudzina jau bērnībā. Bija man sētā meitene, kas zaga citiem sīkumiņus. 12 gados citai meitenei nozaga dzīvokļa atslēgas un apzaga kārtīgi-kameru, kosmētiku. Tika izsaukta policija un tad gan vecākiem bija kauns pa visu ģīmi. Cik zinu, meitene kārtīgi dabūja pa ausīm, un pēcāk šādi izgājieni vairs nebija. Starp citu, viņas ar apzagto meiteni bija ļoti labas draudzenes. Puika viltīgs, man vajag viltīgu plānu. Nevajag gan. Lai sīkais saskaras ar skarbo realitāti, ka zaglēniem ir darīšanas ar policiju. Labāk māci meitai ziņot par šādām lietām, nevis "puika jauks, nu tikai zog". Zog, sit, pazemo... Pat ja meita apvainosies, ar gadiem sapratīs, ka tu darīji pareizi. Ja jau meita raud un stāsta, ka lieta ir pie zēna, tad nekāds dzīves sirdsdraugs viņš nav.
22.11.2017 20:14 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Es uzskatu, ka pēc pusgada tādu situāciju celt augšā ir lieki. Ir pagājis laiks, manta nemaksāja tūkstoti, meita tev lūdza, lai necel traci, izskatās, ka pati mantas saimniece nepārdzīvo. Nieka 50eur noteikti nav tagad nodēvējas statusa vērts. Kādi vēl var būt varianti kā šo gadījumu palaist vaļā? Vienīgais, ja meitene pati zina, kurš viņai nozaga mantu, tad paskaidro, ka ar tādiem cilvēkiem vajag būt uzmanīgiem, savas mantas neatstāt, ciemos neaicināt (es tādām toč neļautu iet mājās mājās) utt. Saruna par to, ka zagt ir slikti un ar zagli jābūt piesardzīgam.
22.11.2017 20:18 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
a jau meita raud un stāsta, ka lieta ir pie zēna, tad nekāds dzīves sirdsdraugs viņš nav.
+
un ir jaatrod laiks nevis cosmo naudet bet distancet savu bernu no tiem setas bomziem.... nodarbini!
22.11.2017 20:19 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Draudēt svešam bērnam, wtf. Lai meita pati pastāv par savām mantām (vediet uz karatē) vai lai pie nākamā zagšanas gadījuma iesaisti visus iesaistītos vecākus meklējumos. Ja puikas vecāki nezina, ka viņš zaglis, varētu varbūt to uzzināt, ja zina - tad būs neērti. Vai apzagta bērna vecākiem runāt ar zagļa vecākiem. Noteikti ne saruna bērns - svešs vecāks.
22.11.2017 20:21 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
"Jā, tā, nozagtā manta ir pasūtīta no ebay, ko vīrs sūtīja sev, tā nav spēļmantiņa."
Tavs vīrietis ir vīrietis vai kas viņš ir? Ja viņa nopietnā manta nozagta, lūdzu, zvans policijai vai pieaugušā vīrieša saruna ar pieaugušu vīrieti, zagļa tēvu. Kāds tev tur vispār sakars, māte savam vīrietim esi?
22.11.2017 20:26 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Tas ir normāli ja bērni pagalmā kopā tusē, neuzskatu, ka tas būtu jāaizliedz, Rīdziniec atslābsti.
Arī es bērnībā esmu zagusi ābolus un zemenes kaimiņu dārzā, pat skābenes, bet tādēļ jau neesmu noziedziniece.
Ja Tev nav skaidri pierādījumi tad ko ņemies!? Nevajag ļaut sīčiem staipīt dārgas mantas pa sētu. Vai nopērc jaunu un aizmirsti.
22.11.2017 20:26 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
kas tā par mantu, lēts iPads?
Tavā vietā sarunātu satikties ar puikas vecākiem, lai jūsu bērni par to nezina un izstāstītu mierīgā garā, ka meita sūdzējās, ka manta tika nozagta. Un tik daudz jau, kā istabu pārmeklēt un pārbaudīt jau drīkst. Un ja izrādīsies, ka nav taisnība, tad tava meita melo un tā jau būs tava problēma pēc tam. Bērni tak ir bērni, bet pieaugušajiem jau būtu gan jāspēj kaut kā galā tikt.
22.11.2017 20:27 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Zagt ogas - to vispār ir diezgan smieklīgi apzīmēt to ar vārdu "zagt". Normāla bērnības daļa.
22.11.2017 20:27 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
kas tā par mantu, lēts iPads?
+''ko tevs ka neko nemak rsinat 6 menesu atpaalieido speleties berniem...tagad tik sieva cepas... svests lauku!
22.11.2017 20:29 |
 
Reitings 795
Reģ: 10.12.2014
Ja nav čeks un sērijas numurs tai "mantai", tad nekas nespīd.
22.11.2017 20:45 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Rīdziniece, ej iedzer glāzi vīna un pasaki, lai vīrs Tevi kārtīgi izmīlē. Tas varbūt uzlabos Tavu omu. Nesaprotu, kur vienam cilvēkam visu laiku tādas negācijas nāk ārā... (t)
22.11.2017 20:52 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
tiesam kur autore neizmileta un tada negacja, pec 6 menesiem attapties (l)(l)(l)(l)(l)(l)
22.11.2017 20:55 |
 
Reitings 164
Reģ: 23.04.2017
Salomeja,
Policija jau būtu sen izsaukta, ja es būtu 100 procenti pārliecināta, kaut gan viss norāda, ka puiks vainīgs, bet ja nu nē, kauns pa visu ģīmi būs man .
lastočka,
lieta tika meklēta ik pa laikam visu vasaru,nu kur ta palikusi , visu laiku te stāvēja un pēkšņi nav! un tikai šodien tikai tagad meita pateica, ka puiks paņēmis.
It kā jā meita lūdz necelt traci, bet tēvs to mantu sūtīja sev un bērniem neviens ar manu nedeva spēlēties. To lietu tēvs izdevīgi nopirka un bija ļoti priecīgs, tagad, protams, ar to pašu var nopirkt,bet krietni dārgāk ( nezinu kāpēc pārdevējs , tik izdevīgi pārdeva )
Nu nemaksā tā manta tūkstošos, lai vīrs celtu augšā visu policiju, bet FAKTS, ka kaimiņu bērns ienāk un paņem to kas nepieder viņam! ZAGŠANA!
Nevaru atslābt, kā atklāju vainīgo! Vai tiešām nav kāda varianta kā vainīgi saukt pie atbildības!
No use for a name, tieši tā arī darītu, ja tā māte tik spītīgi neaizstāvētu savu bērnu.
Labi, moš ko sapnī gudru nosapņošu |-)
22.11.2017 21:00 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Nevaru atslābt, kā atklāju vainīgo! Vai tiešām nav kāda varianta kā vainīgi saukt pie atbildības!

Skaties, ka vins tev pec tam ar akmeni zobus neizdauza.
22.11.2017 21:06 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Es šodien visu dienu kā uz asmeņiem nezinu no kura gala sākt! Tik dusmīga!

Ja jūties šādi, tad noteikti neko nedari šodien, lai nepārsteigtos ar rīcību. Ko vïrs domā?
Vispār liekas ļoti nepatīkama situācija, bet Tavs vienīgais “pierādījums”ir tas, ko Tava meita ir teikusi Tev un tā informācija ir nākusi vēl no cita bērna. Turklāt, kā te tika minēts, pati zagšana notika vasarā. Noteikti neieteiktu draudēt tam puikam, īpaši jau, ja esat divatā, jo tas var ļoti nejauki atspēlēties Tev pašai.
No otras puses, es arī neatbalstu acu pievēršanu, bet Tev nav gluži nekādi ‘stiprie’ pierādījumi pret zēnu (pretēji tam, kad pieķēri zogot siltumnīcā). Varbūt tiešām mierīgi parunāt ar puikas tēvu bez agresijas.
Piekrītu tiem, kuri iesaka situāciju kārtīgi izrunāt ar meitu.
22.11.2017 21:08 |
 
Reitings 211
Reģ: 29.11.2015
Varu iedomāties zvanu uz policiju. ''Labdien, manā pagalmā bērni baumo, ka viens desmitgadīgs puika no manis nozadzis 50 eiro planšeti. Vai lūdzu varētu triecienvienību un dzīvokļa kratīšanu?'' :D
22.11.2017 21:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Varu iedomāties zvanu uz policiju. ''Labdien, manā pagalmā bērni baumo, ka viens desmitgadīgs puika no manis nozadzis 50 eiro planšeti. Vai lūdzu varētu triecienvienību un dzīvokļa kratīšanu?''
ja, un d evu peleties ara pagalma visiem pec 6 mensiem attaps ka man ir nelaimiga dzive ar viru seksa nav, un tur vaniga kada suda neta veikala psutita plansete:-D:-D:-D:-D:-D:-D
22.11.2017 21:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits