22.11.2017. BEZTĒMA

 
Reitings 220
Reģ: 17.08.2016
Labrīt!!! ;-)

Kā gulējāt? Kāds noskaņojums no rīta?
Es šorīt piecēlos stundu pirms modinātāja, jutos tik labi izgulējusies, padzēru tēju, uztaisīju brokastis un pačiloju līdz tramvajam!
Vakardien saņēmos un sāku tīrīt savu grāmatu plauktu. Secināju, ka kādreiz tik daudz grāmatas biju izlasījusi, tagad īsti tam nav tik daudz laiks, cik gribētos!
22.11.2017 08:50 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Kaķis visu rītu traucēja gulēt

Profesore sodi savu kaķi.
es šonakt gulēju labi līdz brīdim, kad stulbā pele sāka skrabināties. pēc tam vairs nevarēju ilgi aizmigt. ir kādas tautas metodes pret pelēm?

krāsa izīrē Profesore kaķi.
esmu pamanījusi kādu iezīmi jauniešos (vidusskolēnu/studentu) vecumā. Vińi visi runā dīvaini. Nu tāda intonācija savāda, takā lēni runātu, vilktu sarunu garumā ar visiem - um, jā, aha, vai ne utml. Liekas visi runā vienā balsī.

Tas laikam tagad stilīgi.

Es atkal jauniešos esmu ievērojusi,ka nemāk paplašinātos teikumos izteikties un runā ļooooooooti neskaidri!

Tagad katrs otrais jaunieties ir vai nu alko lietotājs vai arī narkotājs, nav brīnums ka daudzi no viņiem bīda bezsakarīgus tekstus. Un piekritīšu, to es arī esmu pamanījis.
22.11.2017 23:22 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Uzskatu, ka es esmu jauniete. Nekad nebiju pamanījusi, ka es vai citi cilvēki manā vecumā vai jaunāki runātu dīvaini, lēni, visu laiku nevietā minētu "tā kā", un nerunātu paplašinātos teikumos. Vienīgais, ko es esmu ievērojusi, ka pamastskolēnu-vidusskolēnu vidū ļoti patīk lietot vārdus vai frāzes angļu valodā, lai gan to pašu varētu pateikt latviski. Tagad sāku domāt - varbūt es pati runāju tā kā jūs te aprakstījāt, tādēļ neievēroju, ka esmu viena no viņiem? :-D
22.11.2017 23:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits