Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Smaržu templis - iesakiet aromātu!

 
Reitings 350
Reģ: 19.11.2009
Hello!8-)
Meitenes, vai varat ieteikt kadu svaigu aromātu smaržu templis bodē kuram ir laba noturība, kas ir svaigs bet tai pašā laikā derēs arī ziemas sezonai :)
Pašai mīlākas smaržas ir Kenzo
vai esat šādus tur pirkuši,vai noturība bija OK?
Varbūt kāds pirka Calvin Klein The one?
Vai aromāti atšķirāš no originala un kada noturība?
P.s. ja varat uzrakstīt arī aktuālu cenu, būtu super (l)- mājaslapā neatradu cenu katalogu...
21.11.2017 23:14 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Jau kopš 19 gadu vecuma lietoju D&G l'imperatrice, tās ir manas īstās un vienīgās, pa vidam kāds ir uzdāvinājis citas (dažas no tām arī šķitušas tīri ok), bet konkrētais aromāts nav aizstājams. Studiju gados, kad pašvakāk bija ar naudām, nopirku smaržu templī kopiju, bet tikai līdz pusei izlietoju. Tagad nu jau vairākus gadus lietoju tikai oriģinālo versiju, bet visādu pričendāļu kastē pieliekamajā joprojām mētājas smaržu tempļa pudelīte. Tikko pasmaržoju - nu nē nav tā kā īstās!
Bet varbūt man tas tā tik izteikti ir, jo ļoti ar savu iemīļoto aromātu esmu saplūdusi, pazīstu līdz niansei. Par noturību - tempļa smaržas gluži divās stundās neizvējojas, ja salīdzina ar Drogas smaržām (pusaudžu gados lietoju tādas), un tas jau ir pozitīvi.
Tev varbūt varētu patikt Dior Blooming bouquet variants, ļoti svaigas, ziedošas, mazliet iesaldenas, katrā ziņā ļoti sievišķīgas.
22.11.2017 00:17 |
 
Reitings 350
Reģ: 19.11.2009
Londa, paldies par ieteikumu un info ;)
23.11.2017 00:45 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Smaržu templis un Calvin Klein īsti man neiet kopā. Ja ir interese tieši par lēto galu, iesaku Zara smaržas. Un dažas smaržas tur ļoti atgādina dārgās - Zara Rose, piem, ir līdzīgas manam mīļajam Dior Jadore - ne jau precīza kopija, bet nu gana radniecīga tam. Un pēc tam, kad internetā izlasīju, ka šis ir līdzīgs gāju meklēt, un atklāju vairākus patīkamus aromātus. Nav jau milzīgs tas smaržu stends Zarā, lai nevarētu izostīt, vai kas neder...
23.11.2017 12:57 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Man ir bijušas smaržas no Smaržu tempļa. Tieši plānoju atkal apmeklēt un nopirkt tās pašas, jo man ir problēmas ar smaržām, ļoti reti kuras patīk. Bet tādas kuras neizraisa wow sajūtu paostot - nepērku. Man vajag, lai es būtu sajūsmā par smaržu, nevis lai man tā tikai patiktu.
Noturība bija laba!
23.11.2017 13:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits