Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai jums šodien arī zvanīja?

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Tātad tā. Divpadsmit pēcpusdiena. Es saldi guļu savā gultā līdz izdzirdu telefona zvanu. Svarīgs piezīmējums: zvana uz parasto sienas tālruni. Paceļu klausuli un tur kāda sieviete sāka: „Sveiki, vai tā ir A. F.? (manas mirušas mātes iniciāļi)”. Es sāku: „nē, bet kas ir?”.

- Es laikam runāju ar kādu ģimenes biedru, ja?
- Ja.
- Labi, esmu no aptaujas kompānijas (pat nepateica savu vārdu), mūs interesē jūsu ūdens kvalitāte. Vai jums būs brīvs britiņš?
- (es likos gulēt kaut kur astoņos no rīta, tāpēc tajā brīdī negribēju ne ar vienu runāt) Jūs zināt, tieši tagad nē. Bet vakarā būs, tā kā varat piezvanīt pēc sešiem.
- Skaidrs. Bet pēc sešiem mūsu ofiss nestrādā. Tāpēc vajag tieši tagad sarunāt cikos pie jums atnāks cilvēks.
- Cilvēks?
- Ja, viņš pārbaudīs jūsu ūdeņa kvalitāti dzīvoklī. Tas aizņems burtiski 20 minūtes. Tad cikos mēs varām pie jums pienākt?
- Eee, es nezinu, tas ir atkarīgs no A.F. Man vajag vispirms viņai paprasīt kad viņa ir brīva…
- Labi. A kāda jums adrese?
- Es nezinu vai varu jums dot to adresi vispirms nepajautājot A.F. atļauju, jo viņa ir dzīvokļa īpašniece nevis es.
- Skaidrs.
- *mēģinu kaut ko pateikt, bet tajā galā jau nolika klausuli pat neatvadoties*

Kas tā bija par hujņu? Kāpēc viņiem bija vajadzīga mana adrese? Vai jums arī šodien esot zvanījuši ar kaut ko tādu? :-/
21.11.2017 16:47 |
 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Nē,nav tādi zvanījuši! Atkal ūdens filtru kantoris sāk savu uznācienu?(e)
21.11.2017 16:52 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Nezinu, man gan likās ka tie kaut kādi zagļi mēģina ielavīties manā dzīvoklī. :D
21.11.2017 17:01 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
Tie ir zagļi!!! Kaut kad sen arī zvanīja, man likās dīvaini, nepiekritu, arī teicu, ka neesmu īpašniece un diez vai mums kaut ko tādu vajag. Jau esmu pieradusi atšūt visus tos "super" unkālos piedāvājumus pa telefonu no teleoperatoriem. Bet tad lasīju, kā pēc tam aptīrījuši dzīvokli kaut kur tie ūdens mīkstuma mērītāji (e)
21.11.2017 17:14 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Man nav zvanījuši, bet principā var teikt, ka gaidu zvanu, teikšu citu, dabā neeksistējošu adresi. Lai meklē, drusku dusmas uz viņiem, jo apčakarēja vienu pensionāri, pazīstamai mammu.
21.11.2017 18:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits