Homeopāts, dziednieks cīņā ar PUMPĀM

 
Reitings 8
Reģ: 26.09.2017
Laba diena!
Lieta tāda, ka esmu šobrīd savas aknes pašā smagākajā formā un jau no rītdienas jāsāk lietot Roaccutane, kas šobrīd varētu būt visefektīvākais līdzeklis nenormāli daudzajām cistiski, strutaini sāpīgajām pumpām.
Ņejot vērā ka zāles ir smagas, ļoti interesētu paralēli apmeklēt dziednieku cai homeopātu, kas palīdzētu iztīrīt organismu, palīdzētu maksimāli dabiski sakārtot hormonus.
Varbūr ir laba pieredze ar kādu dziedniecības speciālistu, piemēram, Elmāru Orleju vai Elmāru Spodri ?
Ļoti gaidīšu jūsu atbildes. ☺
21.11.2017 08:15 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Man skiet, ka ir divas galejibas - vai nu cilveks ir pilnigi iegrimis bez-kimijas arstesanas un ticibas sludinasana vai nu cilveks nenormali psiho tiklidz izdzird kaut ko arpus tradicionalas medicinas. Stulbi ir abi varianti. Tradicionala medicina ari iet laikam lidzi un ja vel ne tik senos laikos, piemeram, psihiskas saslimsanas arsteja ar lobotomiju, tad musdienas tas ir kaut kas neiedomajami nepareizs. Lidz ar to fanatiska tradicionalas medicinas slavinasana novedis pie ta, ka tagad elza saka, ka lieta x ir pareiza, bet pec 10 gadiem teiks, ka si pati lieta x ir nepareiza, jo medicina attistas un bus jauni petijumi. Lidz ar to nav kaut kadas vienas absolutas patiesibas uz muzu muziem, ko tagad visas diskusijas baz elza visiem acis, tada sajuta, ka saslimusi ar trakumsergu saja jautajuma.
*
Man patik netradicionalas arstesanas iespejas (ja nav runa, piemeram, par vezi), man gan pasai maz kas nekimisks darbojas, bet zinu daudzus cilvekus, kam darbojas. Un jo ipasi pumpu zina noteikti varetu to pameginat, no pumpam nemirst, lai netradicionala medicina varetu but kaitig seit. Es gan saja jautajuma saktu ar uzturu.
22.11.2017 14:10 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
elziņ, man liekas kaut ko esi sajaukusi, ja visi pētījumi, kuri ir pret tavu nostāju, ir kaimiņu daša.
22.11.2017 14:10 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Lai zinātu tiešām droši, katram būtu jāveic vismaz zinātniskais pētījums, bet tas jau nebūs vis stundiņa, ko pavadīju netā...

Zinātniskos pētījumus veic tikai kvalificētas personas ar atbilstošās jomas izglītību , tie ir zinātnieki , profesori , savas jomas speciālisti . Tieši tāpēc nevar salīdzināt kaimiņu Dašas "pētījumus" par homeopātiju ar nopietnu zinātnieku un pētnieku grupām . Kaimiņu Daša , tāpat kā te redzams lastočkas , macaw gadījumos 80% gadījumos nonāks pie maldīgas vai novecojušas informācijas , jo taču uzskata , ka viņas ir pietiekami gudras , lai sauktos par pētniecēm , kaut gan patiesībā ne vella nejēdz .
22.11.2017 14:07 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ieteiktu nesalīdzināt nesalīdzināmas lietas. Lai gan skan samocīti, bet ko citu piebilst. elzaelza negribu būt apvārdotāja? :D
22.11.2017 14:07 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Aether ar Tevi vēl var parunāt :) Tu principā gandrīz visu pareizi raksti . Ar vienīgo izņēmumu , ka homeopātija un citas pseidozinātniskās lietas arī jau sen pieder pie pamatlietām , kur visam tam ir zinātniskie pētījumi un tas nepieder pie reliģijas :) Tas , ka cilvēks nezin pamatlietas , nenozīmē , ka tas joprojām ir ticības vai uzskatu jautājums . Tas pats mans analoģiskais piemērs par 3 vaļiem , ja ir ciltis atpalikušas , kuras nezin fundamentālās lietas , tad tas taču nenozīmē , ka 3 vaļi tiešām pastāv . Tie 3 vaļi pastāv tikai tiem , kuri nav izglītoti , visi pārējie jau sen informēti par Visumu , par saules sistēmu un to , ka tam visam ir aprēķini un bāze .
.
Nav iespējams ieliet cita cilvēka smadzenēs izglītību , ja viņš stūrgalvīgi negrib pieņemt to , ka nav vairs senie laiki vai viduslaiki , kad medicīnas nebija un homeopātija , dziednieki gāja uz urā , jo no kaut kā jau bija jāsāk :)
22.11.2017 13:59 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Kurš gribēs izglītoties , tas izglītosies , kurš nē -tas arī vadīsies no "avotiem" , kuri apstiprinās , ka "zemi tur 3 vaļi" un , lai vai ko tu nerakstītu , tik un tā "zemi tur 3 vaļi "

Šis ļoti labi paskaidro tavu domu gājienu - kaut kur izlasīji, ka ir nu pierādīts un viss - nekas cits vairs neeksistē. Šī nav tā tēma, kur bāzt ''zemi tur trīs vaļi'', jo runa ir par ko citu pat, ja salīdzina.
22.11.2017 13:53 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
elzaelza, apskaties, nav tikai viens pētījums, kurš būtu pret visu, ko nosauci. Pilns ar citiem pētījumiem un cilvēku pieredzēm, tad neredzu kāpēc tik histēriski pret to nostāties, ja cilvēkiem palīdz šāda ārstēšana. Protams, salauzīsi muguru, kaulus vietā tas nesaliks, bet ir daudz vainu, kam tas tiešām dod labumu. Un nav nekāda sakara ar vaļiem, kuri tur zemi - tā vispār ir cita veida informācija.
22.11.2017 13:50 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Kurš gribēs izglītoties , tas izglītosies , kurš nē -tas arī vadīsies no "avotiem"

Tā izglītošanās jau, godīgi sakot, mūsdienās arī tāds varen stipejams jēdziens ir. Jā, var lasīt wikipēdiju un meklēt info google, bet bieži vien šai info (es te nerunāju par šo tēmu konkrēti, bet kopumā) ir tieši tukšas skaņas vērtība, jo bieži vien šo info nevar pat pārbaudīt. Lai zinātu tiešām droši, katram būtu jāveic vismaz zinātniskais pētījums, bet tas jau nebūs vis stundiņa, ko pavadīju netā... :)
Katrā ziņā, mani arī bieži vien besī tumsonība, bet tas vairāk attiecas uz pamatlietu zināšanu - valoda, gramatika, pieklājības normas, vispārīgas ētikas normas, zināšanas un izpratne par vēsturi, procesiem, ekonomiku u.t.t., spēja saskatīt kopainu, loģiskā domāšana - lūk, uz to vajadzētu vairāk iespringt! Kolīdz mēs aizejam šādās tēmās, kur liela loma ir ticības un personiskās pārliecības aspektam, var iebraukt baigajās auzās mēģinot "iemācīt Raini mīlēt"!
Peace. Love & Rock'n'Roll. :-D
22.11.2017 13:46 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
piedošanu , autore min patiešām arī dziedniekus , tad tikai apstiprināšu - viss tas ir pilnīgas muļķības :)
Ielaisties tālāk netaisos , jo jau sapratu pēc dažām citām tēmām , ka nav tas tā vērts . Kurš gribēs izglītoties , tas izglītosies , kurš nē -tas arī vadīsies no "avotiem" , kuri apstiprinās , ka "zemi tur 3 vaļi" un , lai vai ko tu nerakstītu , tik un tā "zemi tur 3 vaļi " :)
22.11.2017 13:39 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Aether es jau nesaku , ka ir sliktāka , Tu pareizi uzrakstīji , tas viss ir metams vienā "bulšitu" maisā :) Tēma tak ir par homeopātiju , tāpēc par to arī runāju .
22.11.2017 13:36 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
elzaelza, un ar ko, piemēram, homeopātija būtu sliktāka par iešanu pie pūšļotājiem, dziedniekiem vai ekstrasensiem (un citiem zvēriem)? Tāds pats nonsenss un tumsonība vien ir, bet praktizē (lasīt - izmanto pakalpojumus) šo visu gan bezizglītības plebeji (pie kuriem, acīmredzot, pieder arī lielais vairums cosmo lasītāju, ar kurām nav jēga par šo visu pat diskutēt), gan arī dažādi it kā jau ne gluži tie mazizglītotākie prāti.
Es laikam teiktu, ka šaja jautājumā var vilkt daudzas paralēles ar citām "muļķībām", kurām tic un kuras praktizē cilvēki - kamēr ticība konkrētai lietai šim cilvēkam palīdz (vai vismaz viņam šķiet, ka viņam palīdz) un viņš ar šo nenodara ļaunumu citiem - lai tak gaida kaut citplanētiešus atlidojam sev pakaļ :D Ko tur ņemties?
Turklāt, autore pati apjautājās par dziedniekiem, līdz ar to - pati uzvedināja un sarunu un attiecīgi arī ieteikumiem šajā virzienā.
22.11.2017 13:32 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Tas ir tāpat kā apgalvot , ka zemeslodi tut 3 vaļi :D Sen pierādīts kas un kā , bet nē , -"zemi tur 3 vaļi , atradīšu avotus " :D :-D:-D:-D
FACEPALM
22.11.2017 13:29 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
:D
good luck
.
es pat vairs necentīšos kaut ko rakstīt , jo tas ir bezjēdzīgi . Ja cilvēks grib dzīvot 4 sienās un vadās tikai no tās vecās informācijas , nemaz negribot atklāt , ka pastāv arī 5+ sienas , tad neko .
Have fun savā tumsonīgā alķīmijā .
22.11.2017 13:24 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Aparttheid, nu sākumā būtu jāizlasa, kas tad īsti ir homeopātija pirms šaut gaisa ko tādu - "ja šo vielu sajauc ar ūdeni un sakrata uz visām 4 debess pusēm kā tiek darīts homeopātijā - lūk tad ir efektīvi, un jo vairāk krati, jo vairāk palīdzēs"
22.11.2017 12:48 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
*vairak
22.11.2017 12:45 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Man butu vakar jādomā par homeopātiju, lai izveidotu savu viedokli par vai pret, bet, šķiet, ka tā pati Elza pat nesaprot, ka homeopātija nav plika ūdens dzeršana zāļu vietā. Man tagad nav laika meklēt baigi informāciju, bet zinu, ka placebo efekts nav homeopātija. Uz ašo pirmais links par homeopātiju https://medical-dictionary.thefreedictionary.com/similia+similibus+curantur
22.11.2017 12:44 |
 
Reitings 21
Reģ: 01.11.2017
Nomaini dzīvesvietu!
Kad es no laukiem pārcēlos dzīvot uz Rīgu, pumpu skaits krasi samazinājās!!
22.11.2017 12:27 |
 
Reitings 132
Reģ: 04.03.2015
pie dermotologa biji?
22.11.2017 09:19 |
 
Reitings 273
Reģ: 29.01.2009
Iesaku uztaisīt analīzes, varu derēt, ka atklāsies laktozes vai glutēna nepanesība. Izslēdz pilnībā no uztura piena produktus, glutēnu un cukuru, āda noteikti uzlabosies.
Iedvesmai - https://youtu.be/6C0JQRyUSX4
21.11.2017 19:57 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ir lietas, kur homeopātija līdz - un vienalga, kādu pētījumu skatās, ''par'' vai ''pret'', bet ir cilvēki, kam līdz. Ja ne visu izārstē, tad vismaz kaut cik iesāk, iekustina to stāvokli, ar kuru tad tālāk var cīnīties.
21.11.2017 19:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits