Homeopāts, dziednieks cīņā ar PUMPĀM

 
Reitings 8
Reģ: 26.09.2017
Laba diena!
Lieta tāda, ka esmu šobrīd savas aknes pašā smagākajā formā un jau no rītdienas jāsāk lietot Roaccutane, kas šobrīd varētu būt visefektīvākais līdzeklis nenormāli daudzajām cistiski, strutaini sāpīgajām pumpām.
Ņejot vērā ka zāles ir smagas, ļoti interesētu paralēli apmeklēt dziednieku cai homeopātu, kas palīdzētu iztīrīt organismu, palīdzētu maksimāli dabiski sakārtot hormonus.
Varbūr ir laba pieredze ar kādu dziedniecības speciālistu, piemēram, Elmāru Orleju vai Elmāru Spodri ?
Ļoti gaidīšu jūsu atbildes. ☺
21.11.2017 08:15 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Man skiet, ka ir divas galejibas - vai nu cilveks ir pilnigi iegrimis bez-kimijas arstesanas un ticibas sludinasana vai nu cilveks nenormali psiho tiklidz izdzird kaut ko arpus tradicionalas medicinas. Stulbi ir abi varianti. Tradicionala medicina ari iet laikam lidzi un ja vel ne tik senos laikos, piemeram, psihiskas saslimsanas arsteja ar lobotomiju, tad musdienas tas ir kaut kas neiedomajami nepareizs. Lidz ar to fanatiska tradicionalas medicinas slavinasana novedis pie ta, ka tagad elza saka, ka lieta x ir pareiza, bet pec 10 gadiem teiks, ka si pati lieta x ir nepareiza, jo medicina attistas un bus jauni petijumi. Lidz ar to nav kaut kadas vienas absolutas patiesibas uz muzu muziem, ko tagad visas diskusijas baz elza visiem acis, tada sajuta, ka saslimusi ar trakumsergu saja jautajuma.
*
Man patik netradicionalas arstesanas iespejas (ja nav runa, piemeram, par vezi), man gan pasai maz kas nekimisks darbojas, bet zinu daudzus cilvekus, kam darbojas. Un jo ipasi pumpu zina noteikti varetu to pameginat, no pumpam nemirst, lai netradicionala medicina varetu but kaitig seit. Es gan saja jautajuma saktu ar uzturu.
22.11.2017 14:10 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
 
Reitings 211
Reģ: 29.11.2015
Jā, tāpat katram jāveic gadiem ilgs zinātnisks pētījums, lai noskaidrotu, vai Zeme ir plakana vai tomēr apaļa. Eksistē taču pa pilnam pētījumu, kuri pierāda, ka Zeme ir plakana. Apnikuši visi pārgudrie, kuri uzspiež savu apaļās Zemes ''teoriju'' - katram sava ticība un pārliecība, viedokļi ir dažādi lol
22.11.2017 17:57 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Tu pat nepapulejies izlasit to, ka homeopatija, preteji tevis rakstitajam, nav udens pudele un ta sakratisana visos virzienos. Elza nr2
22.11.2017 18:22 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Jā, tāpat katram jāveic gadiem ilgs zinātnisks pētījums, lai noskaidrotu, vai Zeme ir plakana vai tomēr apaļa. Eksistē taču pa pilnam pētījumu, kuri pierāda, ka Zeme ir plakana. Apnikuši visi pārgudrie, kuri uzspiež savu apaļās Zemes ''teoriju'' - katram sava ticība un pārliecība, viedokļi ir dažādi lol

Ko es esmu nokavejis? Zeme ir plakana?
22.11.2017 18:26 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Tev ir novecojusi informācija , homeopātija ir pseidozinātne un tā izārstēt neko nepalīdz .

Tas butu jasaprot ikvienam. Mazo piratu rupals :)
22.11.2017 18:39 |
 
Reitings 211
Reģ: 29.11.2015
Tu pat nepapulejies izlasit to, ka homeopatija, preteji tevis rakstitajam, nav udens pudele un ta sakratisana visos virzienos. Elza nr2

...tu propogandē homeopātiju nemaz nezinot, kas tā ir. Neizlikšos, ka esmu pārsteigta. Citēju -
Homeopātiskās zāles tiek gatavotas, vairākkārtēji atšķaidot aktīvās vielas un veicot "potencēšanu" - desmit reizes spēcīgi sakratot. Homeopātijā tiek uzskatīts, ka tādā veidā paaugstinās preparātu efektivitāte.
Piemēram, homeopātiskā līdzekļa atšķaidījuma pakāpe 40C nozīmē, ka aktīva viela tika atšķaidīta proporcijā 1:100, pēc tam tiek paņemta iegūta šķīduma daļa un vēlreiz atšķaidīta proporcijā 1:100, un tā tālāk, procedūru atkārtojot 40 reizes. Faktiski atšķaidījuma pakāpe virs 12C nozīmē, ka preparāta deva nesatur nevienu aktīvās vielas molekulu. Atšķaidījuma pakāpe 40C atbilst vienai molekulai uz visu novērojamo Visumu.
Homeopātija ir ūdens pudeles sakratīšana visos virzienos. Ja netici šim citātam, meklē pati info angliski, kaut ķīniski, jebkādos avotos, visi teiks vienu un to pašu, jo šī ir pašu homeopātu atzīta metode, kuru viņi visi izmanto. Ja par tēmu nekas vispār nav zināms, tikai kaut kādas mistiskas personiskas pārliecības, tad varbūt labāk nekomentēt.
22.11.2017 18:46 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
apartheid, taču zini, ka visas zāles nevar sakratīt nemaz? :D
22.11.2017 19:33 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Apartheid, iecite, ludzu, ari propagandas definiciju, citadi nesaprotu, ko es propogandeju.
22.11.2017 20:00 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Turklat ja pati butu izlasijusi to, ko ieciteji, tad saprastu, ka tur neskaida tiru udeni un, ja atskaida vielu ar udeni, tad tam ir savs pamats, princips, ko ieprieks mineju. Un es nesaku, ka homeopatija ir iedarbiga, par to vispar mans teksts nebija, bet gan par to, ka abas ar Elzu liekat vienadibas zimi starp homeopatiju un placebo, bet tas nav viens un tas pats, ja skatas uz so vardu nozimi (nevis jusu subkektivo attieksmi).
22.11.2017 20:06 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
ласточка bezjēdzīgi tev ko atbildēt ,bet tomēr - tu lasīt un saprast uzrakstīto vispār proti ? KUR es rakstīju , ka heomeopātija ir tas pats , kas placebo ? Viss skaidrs ar tevi , ja tu pat tiktāl nespēj saprast uzrakstītā jēgu , tad kā tu vari vispār kaut ko saprast zinātnisku :D bezjēdzīgi :D
Dažos gadījumos tā "palīdzēšana" izpaužas placebo efektā .
kā no šī teikuma var izsecināt , ka homeopātija ir placebo ?! :-D:-D:-D
22.11.2017 20:30 |
 
Reitings 211
Reģ: 29.11.2015
Ласточка, mīļā sirds, lūdzu nestāsti par vispārzināmām lietām tādā tonī, it kā tās būtu kāda īpaši sarežģīta un mazzināma informācija. Tas tikai norāda, ka tu pati par šo uzzināji 5 minūtes atpakaļ un tagad jūties tā, it kā būtu atklājusi Ameriku. Jā, sākumā tas nav tīrs ūdens - ūdenī tiek iepilināts nedaudz vielas, un tad šis atšķaidījums tiek sakratīts 10 reizes uz visām debess pusēm, šādi iegūstot efektivitāti lol. Tad tiek ņemts piemēram, 1 litrs šo ''zāļu'' un atšķaidīts citā traukā ar 100l tīra ūdens un atkal sakratīts 10 reizes augstai efektivitātei. Skan fantastiski, ne? Tad atkal tiek ņemts 1l no šīs dziras un citā traukā šķaidīts ar 100l tīra ūdens, un atkal 10 reizes sakratīts, jo ir ļoti būtiski sakratīt. Un kad šis ir atkārtots 12 reizes, kā tu melns uz balta vari izlasīt, tur nebūs pat 1 vienīgas tās vielas molekulas, kura sākotnēji bija iepilināta tīrajā ūdenim. Turklāt homeopāti lieto daudz augstākus atšķaidījumus nekā tikai 12 reizes šķaidītus un kratītus. Lūdzu kaut minimāli iepazīties ar tēmu pirms drukāt, ka tie, kas homeopātijas efektivitāti noliedz, ir slimi ar trakumsērgu.
22.11.2017 20:30 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Neredzu propogandas definiciju :(
22.11.2017 20:35 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
apartheid, vai ir bijusi saskare ar to visu, ja tik droši apgalvo, ka šādi visu taisa? Pateikšu priekšā, netaisa.
22.11.2017 20:41 |
 
Reitings 211
Reģ: 29.11.2015
Galvenais, ka ar katru reizi mēs tiekam arvien tālāk, vienojoties, ka man ir taisnība un tev nav :D Lūdzu, man jau nav grūti, no Kembridžas vārdnīcas: propaganda
noun UK ​ /ˌprɒp.əˈɡæn.də/ US ​ /ˌprɑː.pəˈɡæn.də/ mainly disapproving

C2 information, ideas, opinions, or images, often only giving one part of an argument, that are broadcast, published, or in some other way spread with the intention of influencing people's opinions.
.
Varbūt pie viena arī placebo definīciju iekopēt? Placebo nav kaut kāds konkrēts medikaments, placebo ir efekts. Tāpat tu vari teikt, ka zaļā krāsa nav āboli. Neviens jau nepagalvo, ka ir. Bet daudzi āboli ir zaļā krāsā, tāpat kā homeopātijai reizēm ir raksturīgs placebo efekts, lai gan parasti pat tā nav. Kaut kā ļoti ačgārni tu domā.
22.11.2017 20:47 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
apartheid man liekas , ka mēs runājam ar analfabētēm , kuras skolu bastoja , pretējā gadījumā es nesaprotu , kur var būt tik tupi cilvēki , kuri pat jēgu nesaprot . Sanāk , ka arī lasot daiļliteratūras grāmatas vai da jebko viņas nepareizi izprot jēgu un nesaprot teksta saturu .
Parasti to māca 2.klasē , ja nemaldos , kur bērniem liek izlasīt gabaliņu un atstāstīt izlasītā jēgu . :-|
22.11.2017 20:51 |
 
Reitings 211
Reģ: 29.11.2015
Man šķiet, ka tur ir mazāks sakars ar nesaprašanu un lielāks sakars ar vēlmi par katru cenu uzvarēt random strīdu internetā :D
22.11.2017 20:59 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Konkrētu atbilžu nav, viss ir melns un pārējais nepareizi izpētīts vai tā jau nedarot, turklāt secinājumi - nu pavisam "normāls" izteiksmes līmenis.
23.11.2017 00:15 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Tu rakstīji latviski, un mēs komunicējam šeit latviski. Mani neinteresē šī vārda skaidrojums angliski. Ja nezini, tad vārdu skaidrojums valodās var atšķirties.
Tezaurs :propaganda -as, s.
1. Uzskatu, ideju, zināšanu sistemātiska izplatīšana, izskaidrošana un pamatošana nolūkā ar pārliecināšanu iegūt piekritējus.
2. Ieteikšana lietošanai, iepazīstināšana.
Avoti: LLVV
Morfoloģija: lietvārds, sieviešu dzimte, 4. deklinācija +
Korpusa piemēri: +
*
Es neesmu ne pārliecinājusi lietot homeopātiju, ne ieteikusi, neko no abiem punktiem. Tā kā redzu, ka tev šī nelielā vārdu apmaiņa sniegusi vai teju orgasmu, tad nesākšu to bojāt komentējot tavus ne visai jēdzīgos tekstus konkrēti par homeopātiju.
23.11.2017 01:09 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Meitenes, kuras apgalvo, ka Apartheid skaidrojums pat homeopātiju nav pareizs, kas tad īsti ir homeopātija? Personīgi esmu informēta par homeopātijas ideju, bet saskare nav bijusi un, iemetot terminu Google Scholar pētījumi “izlec” daudz, bet atzīšos, ka slinkums iet cauri. Atzīšos arī, ka vismaz līdz šim biju līdzīgos izskatos, ka ir pierādīts, ka homeopātija nav efektīva, tāpēc šī diskusija ieinteresēja.
23.11.2017 08:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!