Vai viņa bija merkantila?

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Neesmu pierādīs rakstīt latviski – parasti daru to krieviski, tāpēc nespriediet pārāk skarbi.

Vienreiz es aizgāju kopā ar draugu uz ballīti. Ja pareizi atceros, tas notika 2015. gada novembrī. Viņš zināja, ka man nav draudzenes un izvēlējas man ar to palīdzēt. Tieši tāpēc pasauca uz to ballīti dažas meitenes, kuram arī nebija puišu. Draugs izlēma man piepalīdzēt un nedaudz piespēlēja. Viņš pateica vienai no meitenēm, ka es dzīvoju tajā pašā rajonā kur viņa. Nevaru pateikt ka meitene bija sajūsmā par to, bet pret arī neko neteica. Pēc ballītes mēs ar visiem atvadījāmies, draugs iekāpa savā automobilī un es paliku viens ar to meiteni.

Es nezināju ko pateikt, uznāca vecs labs klusuma moments un lai kaut kā uzkurinātu to sarunu es viņai pajautāju: „Nu ko, ejam?” :) Viņa uzreiz pajautāja man: „Uz kurieni???”. Un es atcerējos ka aizmirsu savam draugam pajautāt kādā tieši rajonā viņa dzīvo. Tāpēc es sāku viņai: „Nu ka „uz kurieni”? Tur, kur tu dzīvo!’’. „Bet tas tač ir tālu (es zināju ka viņa dzīvo pāri tiltam un mēs bijam kaut kur Blaumaņa ielas vidū). Labāk izsaucam taksi”. Tad es ieslēdzu savu alfa-tēviņu un teicu: „Nieki, nav jau tik tālu. Var jau arī pastaigāties, paelpot svaigu gaisu”.

Es negribēju braukt ar taksi, jo tad vajadzētu par to maksāt. Bet pats galvenais bija tas, ka taksī mēs jau nebūtu divatā. Bet es gribēju ar viņu aiziet līdz tam tiltam, parunāt, iepazīt viņu un, kad mēs būsim uz tā tilta, noskūpstīt viņu. It īpaši jo bija zvaigžņaina kaut arī nedaudz auksta nakts. Un kas būtu ar taksi? Nekas! Mēs vienkārši desmit minūšu laikā atbrauktu līdz viņas mājam un viss. Un man vēl nāktos stundu iet ar kājām, jo es dzīvoju pavisam pretējā pusē.

Bet viņa teica ka vienalga izsaukšot taksi. Tad es teicu, ka mans draugs ir kaut ko sajaucis, un ka es dzīvoju citā pusē. „A, redz kā... Nu tad labi” – teica tā meitene un piezvanīja manam draugam: „Saša? Saša, chaw. Tu vēl neesi aizbraucis? Nē? Tas ir labi. Varbūt tev ir brīva vieta automobilī? Tiešam? Labi, tūlīt būšu”. Rezultātā viņa aizbrauca uz mājam ar manu draugu un es paliku viens un savā vientulīgā lepnumā sāku iet uz nakts mikriņa pieturu. „Laikam, nebūs man šodien nekādu skūpstu uz tilta zem zvaigžņainiem debesīm” – es smagi izdvēsu.
20.11.2017 16:11 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Xanax, tu "bišķiņ" atpaliec. Daudz esi palaidis garām. Vēl pasaki, ka slaveno Genas youtubes kanālu ar' neesi redzējis? :D
20.11.2017 20:04 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Neon, Ooo, nu re! :D
20.11.2017 20:07 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Xanax, tu "bišķiņ" atpaliec. Daudz esi palaidis garām. Vēl pasaki, ka slaveno Genas youtubes kanālu ar' neesi redzējis?

Fuuh, nu Tu vismaz manu vārdu nezini. 8-) Vienu Genu es zinu, bet viņš sen jau ir nodzēries.
20.11.2017 20:12 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Xanax, iemet youtubē "Gennady Gaidukevich" (es nemāku ielikt linku no aplikācijas :D) .. Viena meitene pirms pāris dienām šeit jau bija ielikusi!
Jāteic, es pat noskatījos pāris video :D
20.11.2017 20:37 |
 
Reitings 174
Reģ: 16.04.2016
Mani fascinē, ka ballīte notika pirms diviem gadiem, bet diskusijas autoru joprojām nomoka jautājums vai meitene bija merkantila, jo aukstā naktī, dzīvojot tālu, gribēja braukt ar taksi (t)
21.11.2017 11:04 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Vēl tur bija tāda situācija. Draugi sāka apspriest kāds kuram tālrunis. Un tā kā man bija diezgan reti sastopams modelis, es tai meitenei teicu: „Deram ka tu nekad neuzminēs manu tālruni?”. Visi uzreiz bija ieintriģēti un es izvilku ārā savu Newman K1B. Un tad man tā meitene pajautajā: „cik tur operatīvas atmiņas?”.
- 512, - es teicu.
- Nu ne, - atbildēja meitene. – Vai tu nopietni?! 512 megabaiti? Kā tu viņu vispār lieto? Viņš taču laikam bremzē kā nezinu kas... Es gan nevarētu staigāt ar tādu lēnu tālruni – aplikācijām taču vajag atmiņu.
- Nu nezinu, - iesmējos es. – Man vienreiz bija planšete ar tādu atmiņas apjomu un nekas...
- (šokēti) Un kāds tur procesors tajā tālrunī?
- Ja godīgi, tad es īsti nezinu. Bet man kaut kā pietiek ar tam funkcijām, kuras tur ir, tāpēc nebiju par to ne reizi interesējis.
- Interesanti, ko tu ar viņu dari?
- Mūziku klausos, video skatos...
- Tas ir kā? Vienu video nedēļā?
- Ne, nu kāpēc uzreiz vienu...
- (iesmējās) Nu ja, divus.

Man tomēr liekas, ka viņa bija merkantila. Nodirsa manu tālruni un vēl gaidīja, ka es viņai par taksu maksāšu. :D
22.11.2017 10:11 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Pirms kādu apvaino ar tādu gudru terminu kā "merkantils", būtu jānoskaidro tā nozīme un konteksts, kādā tādu lieto. Šai situācijā galīgi neiederas.
22.11.2017 10:18 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Meitene par tevi ņirgājas, bet tu tāpat kvēli vēlies romantiski skūpstīties zvaigžņotā naktī uz tilta...
22.11.2017 10:26 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
57days, zinu. Viņa pie tam vēl bija neglīta. Bet labāk jau tādu, nekā lepnā vientulībā žņaugt savu zosi?
22.11.2017 10:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits