Svešā seksa trokšņi

 
10 gadi
Reitings 2798
Reģ: 29.01.2009
Topiks tikai parunāšanai, gribu dzirdēt citu domas, lūdzu diagnozes man neuzstādīt :-D8-)
Tātad - laikam mājā nomainījies īrnieku kontingents, jo iepriekš nekas tāds nebija piedzīvots. Pēdējo divu mēnešu laikā dzīvoklī virs mums kādam trusīšu periods iestājies. Viss notiek tik skaļi, ka es mostos no sava dziļā miega divos trijos naktī un tad vairs turpmāko stundu nevaru aizmigt, jo gulta klab un čīkst ar tādu sajūtu, ka tūlīt izkritīs caur grīdu, sievieškārtas pārstāve (cerams :D), spiedz, sten un vaimanā kā signāltaure. Nu tā, vienu nakti smieklīgi, otru arī, tālāk jau bišķi tāds sapīkums parādās. Vakar kā kronis visam izpriecas notika arī gaišā dienas laikā, kad mums vēl ciemiņi bija atnākuši.
Nu tad padiskutējam, kāda Jūsu reakcija uz tādiem notikumiem un vai pašas piedomājat pie tā, kas ko var dzirdēt (šis viss man pašai personīgo traumu radījis, jo, savukārt, dzīvoklī zem mums pavecāki radinieki dzīvo, nebiju iedomājusies, ka tā dzirdamība tik liela).
20.11.2017 14:33 |
 
10 gadi
Reitings 2798
Reģ: 29.01.2009
Es šajā tēmā tikai par seksu.
20.11.2017 14:37 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es cieu citus lieku stroksnus neradu ari diena, muziku klausos skali uz bezvadu austinam...
20.11.2017 14:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits