Dāvana - pilotam

 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
Sveikas!
Pirmkārt - priecīgus visām/visiem valsts svētkus!
Kā jau katru gadu ..-kārtējā dāvanu tēma. Vēršos pie jums, jo bieži šeit izdodas smelties labas izdejas no radošajām dāmām. Diemžēl, man ar radošumu stipri uz “jūs”.
Sākšu ar to, ka mans draugs ir aviolīnijas pilots. Nedzīvojam
Kopā, bet reiz viņš izteica lielu vēlmi iegādāties lielo teleskopu, ko varētu nolvietot savā istabā un vērot zvaigznes utml (es no tā saprotu maz un pat ļoti maz). Bijām pat devušies tā meklējumos pa veikaliem, bet viņš beigās noteica, ka ir par dārgu tāds kādu viņš grib, un pārāk lieli izdevumi tāda maza prieciņa apmierināšanai.
Tā kā viņam viss pa lielam ir , nolēmu ka šī būtu jauka dāvana, un viņš jau kā reiz bija ieminējies ka tieši to grib.
Mans jautājums jums - kā lai šo davanu padara īpašu? Negribu tikai teleskopu ietītu dāvanu papīrā. Varbūt kādai ir kāda laba ideja, ko tam varētu pievienot klāt? Pat nezinu kādu piemēru lai min, jo man ideju nav, bet teiksim - kaut ko nelielu klāt, kas varētu varbūt šo dāvanh paskaidrot un kaut ka saistīt to ar mums/viņa darbu vai tml?padarīt “ziemassvētkīgu un mīļu”..
Varētu jau pievienot klāt arī kaut ko lavisam nesaistitu ar teleskopu, bet tas būtu dīvaini ..- teleskops + kino biļetes būtu ļoti dīvaini teiksim
18.11.2017 12:06 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Es saku, ka varētu nokāst kādus 80 eur par zvaigzni, kuponos ielikt skidonu uz kādiem 65 eur. Latvju uzņēmēji, steidzieties!

Tu busi pirma, kura nopirks!
18.11.2017 12:57 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Daenerys, piedāvājums, protams, ka ir, bet tas ir vnk pliks papīrs, jo no tiesību viedokļa kosmoss, tsk zvaigznes, nevienam nevar piederēt. Vispār atvērta biznesa niša Latvijas tirgum, nebiju manījusi, ka Latvijā piedāvā šādus pakalpojumus. Es saku, ka varētu nokāst kādus 80 eur par zvaigzni, kuponos ielikt skidonu uz kādiem 65 eur. Latvju uzņēmēji, steidzieties! :D
18.11.2017 12:48 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Rekur ir: https://www.star-registration.com/ww/?gclid=EAIaIQobChMI1rr-w_XH1wIVQUkYCh0HfAiVEAAYASAAEgLXl_D_BwE
Manā skatījumā zemē izmesta nauda. Vismaz es sarīkotu savam vīram skandālu, ja man ko tādu uzdāvinātu. :-D Ja nedzīvo kopā, varbūt ir citādi.
18.11.2017 12:31 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Bella :D tādu sertifikātu var uztaisīt pats, jo zvaigznes nevar nevienam piederēt.
18.11.2017 12:30 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Observatorijas apmeklējumu? Esmu bijusi Baldones observatorijā, ļoti interesanti.
18.11.2017 12:19 |
 
Reitings 780
Reģ: 14.03.2014
Man uzreiz prātā nāk tās "zvaigznes", kuras dāvina. Tā kā sertifikāta veidā. Bet nav ne jausmas kur to var dabūt gatavu un cik tas varētu izmaksāt. :)
18.11.2017 12:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits