Dāvana - pilotam

 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
Sveikas!
Pirmkārt - priecīgus visām/visiem valsts svētkus!
Kā jau katru gadu ..-kārtējā dāvanu tēma. Vēršos pie jums, jo bieži šeit izdodas smelties labas izdejas no radošajām dāmām. Diemžēl, man ar radošumu stipri uz “jūs”.
Sākšu ar to, ka mans draugs ir aviolīnijas pilots. Nedzīvojam
Kopā, bet reiz viņš izteica lielu vēlmi iegādāties lielo teleskopu, ko varētu nolvietot savā istabā un vērot zvaigznes utml (es no tā saprotu maz un pat ļoti maz). Bijām pat devušies tā meklējumos pa veikaliem, bet viņš beigās noteica, ka ir par dārgu tāds kādu viņš grib, un pārāk lieli izdevumi tāda maza prieciņa apmierināšanai.
Tā kā viņam viss pa lielam ir , nolēmu ka šī būtu jauka dāvana, un viņš jau kā reiz bija ieminējies ka tieši to grib.
Mans jautājums jums - kā lai šo davanu padara īpašu? Negribu tikai teleskopu ietītu dāvanu papīrā. Varbūt kādai ir kāda laba ideja, ko tam varētu pievienot klāt? Pat nezinu kādu piemēru lai min, jo man ideju nav, bet teiksim - kaut ko nelielu klāt, kas varētu varbūt šo dāvanh paskaidrot un kaut ka saistīt to ar mums/viņa darbu vai tml?padarīt “ziemassvētkīgu un mīļu”..
Varētu jau pievienot klāt arī kaut ko lavisam nesaistitu ar teleskopu, bet tas būtu dīvaini ..- teleskops + kino biļetes būtu ļoti dīvaini teiksim
18.11.2017 12:06 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
elzaelza - mēs nospraudām limitu £400, un patiesībā es zinu, ko viņš man dāvinās, ta kā es kustos slikti, ja nopirktu viņam mazāk vērtigu davanu. Un abi pelnam diezgan labi, ta kā summa šoreiz nav noteicošais.
18.11.2017 14:46 | nosū

Un tas nav par turīgajām bagātniecēm vai ko citu.. Abi strādājam visai augstās pozīcijās, un es nedzīvoju Latvijā, ta kā šeit ir mazliet citādāki ienākumi/izdevumi un cenas..
Bet ne par to iet runa

teicaautire, taka lasam ko saka citi un neizdomajam pasakas
18.11.2017 20:54 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Personīgi es nekad neesmu domājusi par cenu cik maksāju par dāvanu,protams es skatos vai varu atļauties,bet galvenais man ir,lai manam mīļotajam vīrietim šī dāvana patīk. Ja viņš priecāsies par 10€ vērtu dāvanu, uzdāvināšu,ja pa 100€ arī uzdāvināšu. Galvenais lai otram cilvēkam ir prieks.
Piemēram uz 30gadu jubileju,iespējams te daudzas domas esmu traka, bet es pasūtīju torti bmw,viņam ļoti patīk šī markas automašīnas, palūdzu ,lai tur ieliek aploksni,kurā bija 300€ ( kraju gadu iepriekš), kādēļ naudu?? Jo iepriekš jau draugs bija teicis,ka mašīnai grib sev to ,to nopirkt,bet takā es neko nezinu par un ap mašīnām,tad domāju,ka labāk uzdāvināt naudu,lai pats nopērk,ko vēlas mašīnai.
Draugs bija ļoti pārsteigts,jo neko tādu negaidīja.
Protams varbut es vareju,ko noderīgaku uzdāvināt, bet draugs ļoti bieži skatījās kautko priekš mašīnas, tad nu iedomājos,ka šāda dāvana būtu piemērotāka.:-)
18.11.2017 21:07 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Un lai nesāktu šausmināties,tad arī draugs man ir uzdāvinājis ap300€ vērtam dāvanām ( telefons jauns un planšete). Un vasarā tāpat nopirka jaunu telefonu,jo gribēja man vienkārši iepriecināt.
Bet ne jau cenās ir tā sāls,bet galvenais,ka cilvēkam prieks un zin ka šāda dāvana būs noderīga un cilvēks ir ko tādu vēlējies. :-)
18.11.2017 21:12 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Arī zelta rotas komplektus ir dāvājis, protams varbūt tie nav bijuši 300€ vērti,bet ne jau summa ir tā svarīgākā,bet galvenais lai dāvana patīk. Un rotas draugs māk nopirkt:-)
18.11.2017 21:15 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Uzdāvini izpletni
19.11.2017 01:17 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Bet tādu custom, tip kad atveras, lai viņa vārds ir pa visu izpletni.
19.11.2017 01:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits